Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez vmi elkepeszto. hogy a tobbirol egy szot se ejtsek mert olyan bosszanto ez a meccs h na
hanyadik meccsen hanyadik kipattanot szedik ossze ellenunk ?
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
... és amikor van védés, akkor az sz@rt sem ér... :mad:

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
baz+


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
miii? hozzá se ért...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
adjuk már az összes labdát Puticsnak támadásban
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
kibaszott idegesítő, hogy ezektől a szlovénektől ki bírunk kapni... 10000000000000-szer idegesítőbb lesz ez a vereség, hogyha kikapunk, mint Izland ellen
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Gyorsan jött a pofára esés.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
leverem a tv-t ha mégegyszer azt mondja, hogy nem jó lövés :mad:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
most ez itt mi volt támadásban 27-26-nál?
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megyei diákolimpia selejtező, 42:4. Semmit nem fogott a kapus, csak kapufákat dobáltunk, meg iszonyat homályokat azért nem lett kb 55 😀Hanni
ez valami retardáltak ellen volt? 😀 😀Joci
Falusi "tesiórás" kézicsapat ellen. 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
NA VÉGRE!!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
MIKLER AZ ISTEN
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
sok száz kézimeccset láttam már életemben, de ennyire gyenge kapusteljesítményt sztem még soha, így semmi esély nincsSzesze
Megyei diákolimpia selejtező, 42:4. Semmit nem fogott a kapus, csak kapufákat dobáltunk, meg iszonyat homályokat azért nem lett kb 55 😀Hanni
azt nem láttam 😛 de azért gratulálok 😊
hihetetlen, h egész meccsen egy védéssel meccsben vagyunk 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
MEGLESZ EZ!!! bízni kell egyszerűen, mégha ilyen kapusteljesítmény után nehéz is, de MEGLESZ!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sok száz kézimeccset láttam már életemben, de ennyire gyenge kapusteljesítményt sztem még soha, így semmi esély nincsSzesze
Megyei diákolimpia selejtező, 42:4. Semmit nem fogott a kapus, csak kapufákat dobáltunk, meg iszonyat homályokat azért nem lett kb 55 😀Hanni
ez valami retardáltak ellen volt? 😀 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Végre!
26-27

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Valaki felnőhetne már Putics mellé.Sinisa
nem a támadással van a gond, 24 gól 50 perc alatt absz nem rosszSzesze
A teljesítményére gondoltam...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
sok száz kézimeccset láttam már életemben, de ennyire gyenge kapusteljesítményt sztem még soha, így semmi esély nincsSzesze
Megyei diákolimpia selejtező, 42:4. Semmit nem fogott a kapus, csak kapufákat dobáltunk, meg iszonyat homályokat azért nem lett kb 55 😀
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Egy zsámolyt is betehetnénk lassan a kapuba a kapusaink helyett, hátha elakadna abban egy lövés. :/
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Valaki felnőhetne már Putics mellé.Sinisa
nem a támadással van a gond, 24 gól 50 perc alatt absz nem rossz
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Valaki felnőhetne már Putics mellé.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
védjünk már ki egy kibaszott lövést bazdmeg!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Putics félelmetesen jó
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Szinte nincs védelmünk...kb. akkor dobnak gólt amikor akarnak... 😕

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
és még szerencsénk sincs, ezt nem hiszem el, mekkora lélektani előnyben voltunk pedig 😐