Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 10 éve
Most akkor a tegnapi meccs tükrözi a női kézi válogatott tudását vagy a mai?
több mint 10 éve
Nők... Tegnap alázták őket. Ma aláznak.
több mint 10 éve
Még Tunézia is 26 gólt dobott Montenegrónak! Mi meg...Meccs előtt pussy voltam, de nyerünk : D
Mi lesz itt ma este a dánok ellen?
danyly
több mint 10 éve
Zizinek nem tom mit adtak, de kinyílt nála gólcsap 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Mi meg 19-cel vertünk Tunéziát, szóval jobbak vagyunk Montenegrónál😀
több mint 10 éve
Még Tunézia is 26 gólt dobott Montenegrónak! Mi meg...Mi lesz itt ma este a dánok ellen?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Botrány volt az első félidő (még jó hogy a 2. nem bírtam nézni). Passzív, lagymatag és lassú mozgású "védekezés", Kipattanó labdákra 0 reakció.A támadásnak nevezett valami förtelmes volt. Kiismerhető, középen erőltetett gyenge kombinációk ami kb. annyiból állt, hogy Tomori feladta-hátraadta Zsácsiknak majd csinál belőle valamit. A jobbszélső az első félidőben egyszer sem került helyzetbe v. dobott kapura
A széljáték nem létezett, de ezt már jó ideje észrevettem a válogatottnál. Kovacsicz-ot nem használtuk, utána ez a hülye Németh András lehozza. Görbicz játékát sem erőltette túl.
Szóval ez nagyon gyenge volt.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Baszki, meddig szerencsétlenkedünk kókler magyar edzőkkel, ahelyett, hogy külföldről hoznánk, ami korábban a nőknél illetve a fiúknál is bevált????Jó érzékkel az első és erre meccsre neveztem be, a szerbet nem tudtam nézni. Nem mondanám, hogy eddig tövig rágtam a körmöm 😀
gabokocka
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Baszki, meddig szerencsétlenkedünk kókler magyar edzőkkel, ahelyett, hogy külföldről hoznánk, ami korábban a nőknél illetve a fiúknál is bevált????
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Ilic meg felhúzta 😊
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Mikler lehúzta a rolót.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Mindegiát el kellene felejteni, egyébként jó lesz ez.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Most olvasom Fonyó nyilatkozatát. Jó nagy seggfej ez is...
több mint 10 éve
De a kiöregedő, amúgy se normális Sulic fontosabb lenne, mint Ortega? Úgy hogy Nilsson amúgy is jó idén. Én ezt most nem tudom felfogni.Állítólag csúnyán összeveszett egy játékossal és a klubvezetés a játékosnak adott igazat.Cervar-nak örülnék a legjobban. Zovkót is írták, hogy nem elképzelhetetlen hogy visszajöjjön. Illetve, mivel ő is volt korábban a Veszprémnél, Goluza neve is szóba került.ezbazmeg 😮és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
yooker
De lehet hogy spanyol vonalon kellene tovább nézelődni.
Egyébként elképzelhetetlennek tartom, hogy ez ilyen váratlan dolog legyen, szóval megvannak már a jelöltek vagy a jelölt.
Bruce
empty taxi
Vagy csak Ortega látta, hogy elfogyott a pénz.
több mint 10 éve
Állítólag csúnyán összeveszett egy játékossal és a klubvezetés a játékosnak adott igazat.Cervar-nak örülnék a legjobban. Zovkót is írták, hogy nem elképzelhetetlen hogy visszajöjjön. Illetve, mivel ő is volt korábban a Veszprémnél, Goluza neve is szóba került.ezbazmeg 😮és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
yooker
De lehet hogy spanyol vonalon kellene tovább nézelődni.
Egyébként elképzelhetetlennek tartom, hogy ez ilyen váratlan dolog legyen, szóval megvannak már a jelöltek vagy a jelölt.
Bruce

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Cervar-nak örülnék a legjobban. Zovkót is írták, hogy nem elképzelhetetlen hogy visszajöjjön. Illetve, mivel ő is volt korábban a Veszprémnél, Goluza neve is szóba került.ezbazmeg 😮és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
yooker
De lehet hogy spanyol vonalon kellene tovább nézelődni.
Egyébként elképzelhetetlennek tartom, hogy ez ilyen váratlan dolog legyen, szóval megvannak már a jelöltek vagy a jelölt.
több mint 10 éve
ezbazmeg 😮és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
több mint 10 éve
ezbazmeg 😮www.digisport.hu/news/17995

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Szűcs Gabi meg román válogatott lett. Szép.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Tóth Gabriellának elszakadt a térdszalagja, lemarad a dániai olimpiai kvalifikációs vb-ről =(

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Nem tudom ki vágja: de miért ennyire alulértékelt a Montpellier?Fél szlovén válogatott náluk játszik (Gajic, Kavticnik, Dolenec, Mackovsek, Gaber), az argentin Simonet szintén jó irányító, a brazil válogatott Felipe Borges pedig csak csere Guigou mögött, viszont valamirevaló francia játékosuk Guigoun kívül egyedül Grebille van és a kapus posztjuk is elég lyukas.
Tavaly második volt a francia bajnokságban. Ennyire sokat gyengült volna?
danyly

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Nem tudom ki vágja: de miért ennyire alulértékelt a Montpellier?Tavaly második volt a francia bajnokságban. Ennyire sokat gyengült volna?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jó lesz ez a Győr. 😊Az MTV közvetítése pedig még mindig tud egy kínosabb lenni...
