Kosárlabda
16 feliratkozó
több mint 3 éve
ráaádsul szinte hiba nélkül, mindig volt valaki aki hátára vette a csapatotEvan és JHG szituja megfordult közbeGobertet nullázzák, Fournier is limitálva Juancho meg szarba nyúltNagyon megrakják a franciákat, és csak Q2nem értem honnan húzzák ezt elő a spanyolok állandóan
Nemzetes és Méltóságos petey
Negritis, a vajda
Nemzetes és Méltóságos petey
de arra célzok hogy a spanyolokat 4be se várta senki nem hogy vezessenek a döntőben
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
Evan és JHG szituja megfordult közbeGobertet nullázzák, Fournier is limitálva Juancho meg szarba nyúltNagyon megrakják a franciákat, és csak Q2nem értem honnan húzzák ezt elő a spanyolok állandóan
Nemzetes és Méltóságos petey
Negritis, a vajda
Nemzetes és Méltóságos petey
de arra célzok hogy a spanyolokat 4be se várta senki nem hogy vezessenek a döntőben
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gobertet nullázzák, Fournier is limitálva Juancho meg szarba nyúltNagyon megrakják a franciákat, és csak Q2nem értem honnan húzzák ezt elő a spanyolok állandóan
Nemzetes és Méltóságos petey
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
Nagyon megrakják a franciákat, és csak Q2nem értem honnan húzzák ezt elő a spanyolok állandóan
Nemzetes és Méltóságos petey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Let's make this the most viral post of #EuroBasket 2022 pic.twitter.com/HpdufxNtkP
— #EuroBasket 2022 (@EuroBasket) September 11, 2022
több mint 3 éve
Úgy könnyű kosárlabdázni, hogy tele vagy Amerikából honosítottal…ez most poén?
jobbágy#JC6
több mint 3 éve
Úgy könnyű kosárlabdázni, hogy tele vagy Amerikából honosítottal…ki lenne ez?
jobbágy#JC6
több mint 3 éve
Úgy könnyű kosárlabdázni, hogy tele vagy Amerikából honosítottal…
több mint 3 éve
24.hu/sport/2022/09/05/kosarlabda-eb-hanga-adam-serulese/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
hogy nem lehetett összeszedni azt a rohadt lepattanót a saját palánk alatt????????Ilyet fújni azért geciség
miért nem triplára mentünk?????
NB2
több mint 3 éve
A belga győzelem a spanyolok ellen meglepőbb volt sztemSzlovén-bosnyák az EB meccseÉs az EB meglepetése is egyben? Csak az utolsó 5 percet láttam, de az nagyon impresszív volt a bosnyákoktól
Stoki
Szokol
több mint 3 éve
Szlovén-bosnyák az EB meccseÉs az EB meglepetése is egyben? Csak az utolsó 5 percet láttam, de az nagyon impresszív volt a bosnyákoktól
Stoki
több mint 3 éve
Szlovén-bosnyák az EB meccse
több mint 3 éve
YoungZeeZee
9 845
De azert vannak ott mert nott a letszam nem?senki nem nezi a meccset?Én igen.
YoungZeeZee
Brutális ez a csoport…
De örülök hogy kint vagyunk. Nekem másodlagos az eredmény.
Volt idő, amikor nem hogy nem jutottunk ki, a csoportban is utolsók lettünk. Kilátástalan játék gyenge ellenfelek ellen, stb, szóval számomra ez az időszak üdítő.
Hajrá magyarok!
jobbágy#JC6
több mint 3 éve
Gárbidzs tájmban egész jók vagyunk Doncicek ellen...
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
senki nem nezi a meccset?Én igen.
YoungZeeZee
Brutális ez a csoport…
De örülök hogy kint vagyunk. Nekem másodlagos az eredmény.
Volt idő, amikor nem hogy nem jutottunk ki, a csoportban is utolsók lettünk. Kilátástalan játék gyenge ellenfelek ellen, stb, szóval számomra ez az időszak üdítő.
Hajrá magyarok!
több mint 3 éve
YoungZeeZee
9 845
senki nem nezi a meccset?
több mint 3 éve
Ilyen fasz fújást bazdmeg. Ennyire hazait a bosnyákoknak. Musa egy köcsög gyökér
több mint 3 éve
Elég izgi a végjáték a bosnyákok ellen, bár a bíró Andó-Szabó szint
több mint 3 éve
Már 38-2.Crazy már megint kegyetlen.Ennél csak a franciák 26-0-s futása volt kegyetlenebb.
empty taxi
empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Crazy már megint kegyetlen.Ennél csak a franciák 26-0-s futása volt kegyetlenebb.
empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...