NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nah lássuk lesz-e holnap meccs
lillard nem kezdett jól, viszont ha brooks és morant is ennyire off a semmi esélyük nem lesz

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Ugyanitt, Vlade felmondott.
tenorx
pedig ő épp elkezdett egész jó munkát végezni
dumars megint szétveri az egészet a picsába

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jim Boylen repült Chicago-ból. Kétlem hogy ezzel nagy változás lesz eredményességben, de ezt a szintet ezzel a kerettel sokan tudnák hozni.
Klaci79
Nem értek egyet, szerintem innen csak jobb lehet, sokkal.


Ugyanitt, Vlade felmondott.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Annak örülök a Suns kapcsán, hogy szurkolóként végre lehet egy kicsit reménykedni és remélhetőleg magukról is elhiszik, hogy elég jók. Plusz mivel most kicsit középpontba kerültek, talán a jobb FA-k is komolyabban vehetik őket.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Jim Boylen repült Chicago-ból. Kétlem hogy ezzel nagy változás lesz eredményességben, de ezt a szintet ezzel a kerettel sokan tudnák hozni.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.
Chargers LT
A Suns most fenyt kapot es veletlenul nyert 8 meccset, azert ne szarjuk mar ossze magunkat. Ahogy irta a kollega, elotte egesz szezonban sehol nem voltak.

En amugy mar csak azert is a Portlandnek szurkoltam mivel egyedul bennuk erzem hogy veszelyesek lehetnek a Lakersre.
Hendrix
Csak végre láttak egy kis reményt és bíztató jeleket egy alapvetően hitványul kezelt franchise szurkolói, nincs ezzel baj szerintem 😊
Én továbbra is azt gondolom, hogy a legnagyobb gondjuk továbbra is Booker lesz, amíg ő ott van muszáj mellé egy extra védőt tenni. Rubio ilyen, de őt ismerjük, hogy az egészsége nem a legjobb
FLZOLI
Senki nem irta hogy baj lenne. En is kedvelem a Sunst, pl. Kelly Oubre Jr az egyik kedvenc jatekosom.

De ne csinaljunk ugy mintha a Memphis vagy foleg a Portland erdemtelenul lenne a playoffban.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.
Chargers LT
A Suns most fenyt kapot es veletlenul nyert 8 meccset, azert ne szarjuk mar ossze magunkat. Ahogy irta a kollega, elotte egesz szezonban sehol nem voltak.

En amugy mar csak azert is a Portlandnek szurkoltam mivel egyedul bennuk erzem hogy veszelyesek lehetnek a Lakersre.
Hendrix
Csak végre láttak egy kis reményt és bíztató jeleket egy alapvetően hitványul kezelt franchise szurkolói, nincs ezzel baj szerintem 😊
Én továbbra is azt gondolom, hogy a legnagyobb gondjuk továbbra is Booker lesz, amíg ő ott van muszáj mellé egy extra védőt tenni. Rubio ilyen, de őt ismerjük, hogy az egészsége nem a legjobb

több mint 3 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.
Chargers LT
A Suns most fenyt kapot es veletlenul nyert 8 meccset, azert ne szarjuk mar ossze magunkat. Ahogy irta a kollega, elotte egesz szezonban sehol nem voltak.

En amugy mar csak azert is a Portlandnek szurkoltam mivel egyedul bennuk erzem hogy veszelyesek lehetnek a Lakersre.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sajnálom egy kicsit a Sunst, dehát a számok makacs dolgok, és Lakers szurkolóként féltem is volna tőlük rendesen!
A Blazers-Grizzlies szerintem sima kettő lesz az előbbinek, és ha vérszemet kap a Portland, akkor a LAL is felkötheti ami van, mert ez a buborékos produkció kritikán aluli volt!
Stoki
Ha Lebron és Davis csúcs fordulaton pörög esélye nincs a Blazersnek levédekeznie őket mert nincs rá emberük.
Ettől függetlenül a Lillard ámokfutás simán hozhat pár győzelmet nekik és ha a Lakers nem tud felpörögni simán ki is eshetnek.

több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sajnálom egy kicsit a Sunst, dehát a számok makacs dolgok, és Lakers szurkolóként féltem is volna tőlük rendesen!
A Blazers-Grizzlies szerintem sima kettő lesz az előbbinek, és ha vérszemet kap a Portland, akkor a LAL is felkötheti ami van, mert ez a buborékos produkció kritikán aluli volt!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.
Chargers LT
aha, a suns előtte 65 meccsen nem csinált lófaszt se
a grizzlies jobban megérdemelte a PO-t
Negritis
Szerintem akkor is a Spursnek kellett volna bemennie 😛 😉
dande
ne csináljunk már úgy mintha a portland 6-2vel nem érdemelte volna meg
a grizzlies szétesett de az alapszakaszban meg bőven megdolgoztak ezért
Negritis
Igazából nekem mindegy, a Spursnek csak a "történelem" miatt drukkoltam kicsit. Bent van a Houston meg a Boston, az számomra jó, mondjuk, sok reményt nem fűzök egyikhez sem 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.
Chargers LT
aha, a suns előtte 65 meccsen nem csinált lófaszt se
a grizzlies jobban megérdemelte a PO-t
Negritis
Szerintem akkor is a Spursnek kellett volna bemennie 😛 😉
dande
ne csináljunk már úgy mintha a portland 6-2vel nem érdemelte volna meg
a grizzlies szétesett de az alapszakaszban meg bőven megdolgoztak ezért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.
Chargers LT
aha, a suns előtte 65 meccsen nem csinált lófaszt se
a grizzlies jobban megérdemelte a PO-t
Negritis
Szerintem akkor is a Spursnek kellett volna bemennie 😛 😉
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.
Chargers LT
aha, a suns előtte 65 meccsen nem csinált lófaszt se
a grizzlies jobban megérdemelte a PO-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Remélem mind a Portland, mind a Memphis kiesik a francba...mondjuk sanszosan így lesz úgyis.
A Memphis nem érdemelt PO-ot, semmit nem nyújtottak és azt is rossz játékkal, a Portland meg az uccsó 2 meccsét összesen 4 ponttal nyerte meg.
Jobb lett volna a Sunst nézni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
@MarkG_Medina
·
9h
Gregg Popovich on the Spurs' playoff streak ending (1998-2020): "That’s fake news. That’s total fake news! Lots of guys have been telling me the streak hasn’t ended! I talk to people all the time. They call me. They tell me, ‘Pop, the streak didn’t end! It didn’t end!'"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
szép ez a 8-0 csak előtte 65 meccsen meg nem sikerült
én óvatos duhaj lennék az biztos, főleg ismerve a tulaj előéletét

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majdnem elbaszta a Portland.
tenorx
De sajna csak majdnem...

Reméljük sikerül James Jones-éknak jól igazolni/draftolni/jó döntéséket hozni az offsesonban. Edző és jó alap, amire végre komolyan építeni lehet, már úgy tűnik van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Majdnem elbaszta a Portland.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na pl emiatt is reményteljes a Suns jövőre.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
oh jónásnak összejött a tripla dupla 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Szomorú, hogy a Bucks D csapata dönti el a playin helyeket.
És szerencsétlen Suns nem fog bejutni 8-0al se.
tenorx
nem mintha a dallas megszakadna

amúgy ha a brooklyn nyer a blazers ellen akkor a suns mehet playinre
Negritis
Jó, hát akkor meg a Blazers nem jut be 😀

Szóval az ideális Blazers - Suns nem fog összejönni.
tenorx
kinek mi az ideális 😀
én pl megnéztem volna pop mit hoz össze 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Szomorú, hogy a Bucks D csapata dönti el a playin helyeket.
És szerencsétlen Suns nem fog bejutni 8-0al se.
tenorx
nem mintha a dallas megszakadna

amúgy ha a brooklyn nyer a blazers ellen akkor a suns mehet playinre
Negritis
Jó, hát akkor meg a Blazers nem jut be 😀

Szóval az ideális Blazers - Suns nem fog összejönni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valamelyik topikban volt kérdés, hogy melyik médiában tevékenykedő idiótát lőnéd ki az űrbe. Nálam ez Colin Cowherd, ezt a barmot nem az NBA-ről kéne kérdezgetni, hanem max arról, hogy bevette-e a gyógyszereit.
VanillaSky
NBA kapcsán kevesebbszer hallottam eddig, NFL kapcsán viszont az jött le h a csávó taktikája egyszerűen az h vmi valóságmaggal rendelkező dolgot igyekszik a létező legprovokatívabban tálalni.
empty taxi
Előre "örülök" emiatt, mert szombat hajnalban az általam rendszeresen nézett Real Time with Bill Maher-ben ő lesz az egyik vendég.
Szomorú, hogy a Bucks D csapata dönti el a playin helyeket.
És szerencsétlen Suns nem fog bejutni 8-0al se.
tenorx
A Suns a buborék UCF-je...

Szerkesztette: iktriad