NBA
32 feliratkozó
több mint 3 éve
Rég láttam olyan komoly téttel bíró NBA-s összecsapást, ahol ennyi az üres szék, mint ezen a mostani Heat - Bulls meccsen. Egy olyan találkozón, ahol mindkét csapatnak véget érhet az idei szezon...
több mint 3 éve
Randle holnapi játéka, gametime decision. Ez nem hangzik jól. Ha játszik is, limitáltan szerintem és könnyen lehet látszódni fog rajta.szerencsétlen knicks megint bemegy a po-ba és gyorsan kizúg akkor
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Randle holnapi játéka, gametime decision. Ez nem hangzik jól. Ha játszik is, limitáltan szerintem és könnyen lehet látszódni fog rajta.
több mint 3 éve
Nem értem mikor lesznek ezek szabályosak, ha be kamuzol az összesnek sérülést?Ellenőrzik már ezeket ha nagyon kiugró
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Nem értem mikor lesznek ezek szabályosak, ha be kamuzol az összesnek sérülést?
több mint 3 éve
The NBA has fined the Mavs $750K for resting their players vs. Bulls in what was an elimination game pic.twitter.com/hnkJ5p7xgs
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 14, 2023
több mint 3 éve
www.kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2023-az-elso-kor-elozetese-5/8-52345Lakers egy sötét ló.
nem csak én érzem szorosnak a párharcot
Negritis, a vajda
Még mindenki úgy gondolja, ha Davis és LeBron plafon körül játszik, kb Nyugaton csak a Suns vagy Warrior esélyes ellenük.
Mephis meg az inverz sötét ló, úgy vannak 2.helyen hogy rengeteg balhé és sérülés volt köztük. Én azt érzem nagyon alábecsülik őket. Amúgy hasonló mint a Lakers hatalmas plafon és alacsony padló.
Mondjuk szerintem nagydöntőre nem lesznek esélyesek, gyakorlatilag a legszopatósabb ágat kapták.
Papírforma szerint egy egészséges Lakers, Warriors, Suns lenne a sorrend hát az igen.
több mint 3 éve
www.kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2023-az-elso-kor-elozetese-5/8-52345nem csak én érzem szorosnak a párharcot
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Célzott utalás"We've got to be available. We've got to do what we need to do off the court in terms of preparation, in terms of getting treatment, in terms of getting the right sleep, the right type of hydration, having the right type of diet."
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 13, 2023
- CJ McCollum after Pelicans play-in loss pic.twitter.com/VkrCcAcIUN
több mint 3 éve
bowl.hu bracket lesz?
több mint 3 éve
Raptors season FT%: 78.4%
— Chicago Bulls (@chicagobulls) April 13, 2023
Tonight: 50% (18-36)
Instant Chicago legend. pic.twitter.com/V9Al6yjpCG

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
Ez mekkora volt.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
sztem a Westbrook OKC ->Houston az legalább annyira szarTekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.ez a Gobert csere amugy sokaig lesz elrettento pelda.
FLZOLI
csebi
de Westy -> Lakers trade se néz ki jól 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Tekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.ez a Gobert csere amugy sokaig lesz elrettento pelda.
FLZOLI
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
jah, csak akkor mi marad a helyén? itt ez a gondHa kihozna egy sok első körös cetlik + Shai, Gidey szerű csomagot simán jól kijöhetnek ebből.Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte.igen ra gondoltam en is, de eleg meglepo lenne, ha Cuban elengedne, mert utana a teljes sotetseg marad Dallasban.
Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.
FLZOLI
csebi
Tekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.
Mondjuk Doncic nem biztos, hogy pont Oklahomába menne. Akkor már inkább egy Miami, New York szerű csapat áldozza fel majd a következő 10 évét....
FLZOLI
ráadásul SGA-ra lehet építeni, viszont nemtom hogy Lukaval mennyire jó páros
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Ha kihozna egy sok első körös cetlik + Shai, Gidey szerű csomagot simán jól kijöhetnek ebből.Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte.igen ra gondoltam en is, de eleg meglepo lenne, ha Cuban elengedne, mert utana a teljes sotetseg marad Dallasban.
Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.
FLZOLI
csebi
Tekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.
Mondjuk Doncic nem biztos, hogy pont Oklahomába menne. Akkor már inkább egy Miami, New York szerű csapat áldozza fel majd a következő 10 évét....
több mint 3 éve
Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte.igen ra gondoltam en is, de eleg meglepo lenne, ha Cuban elengedne, mert utana a teljes sotetseg marad Dallasban.
Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.
FLZOLI
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte. Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.
több mint 3 éve
egy labda kevés mind3nak, nekem ez a gondomÉn guardnak Josh Giddey-t hoznám, míg a palánk alá Chet Holmgrent.OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?Dort kell a kezdőbe vért szívni
csebi
sztem Giddey-Chet közül max 1 marad (de lehet 1se)
azon gondolkozok kit lenne értelme SGA-Dort-JWill mellé hozni akár kis posztra akár palánk alá
Negritis, a vajda
Jughead
egyik még maradhat is de midn2 kétlem
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Én guardnak Josh Giddey-t hoznám, míg a palánk alá Chet Holmgrent.OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?Dort kell a kezdőbe vért szívni
csebi
sztem Giddey-Chet közül max 1 marad (de lehet 1se)
azon gondolkozok kit lenne értelme SGA-Dort-JWill mellé hozni akár kis posztra akár palánk alá
Negritis, a vajda
Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?Dort kell a kezdőbe vért szívni
csebi
sztem Giddey-Chet közül max 1 marad (de lehet 1se)
azon gondolkozok kit lenne értelme SGA-Dort-JWill mellé hozni akár kis posztra akár palánk alá
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
h eleg lesz-e meglatjuk. de jelenleg nem csak ez van a Minnyben hanem KAT vegre ugy nez ki kezd felnoni talan a feladathoz, mert tegnapelott 3 negyedig jol jatszott, vezere volt a csapatnak. ez mar hatalmas fejlodes nala.nyilván az hogy valszeg lesz Gobert segíteni fog ANT-nek mert jönnek az elit elzárások amikből dolgozhatigen, jelenlegi helyzetben en is a Thundert latom erosebbnek nalunk. talan a plusz egy nap, a hazai palya meg az, hogy Edwards nem jatszhat ketszer egymas utan ilyen szarul, adhat okot bizakodasra.ismétlésről nézem majd vissza de engem nem lepett meg egyáltalán hogy a thunder ment továbbAz a nem fogalmam sincs hogy került oda. 😀Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.marmint milyen ertelemben?
dawyd728
csebi
Drámai, előre nem látható fordulatos, stb.
dawyd728
kár hogy nem írtam be előre, de én hawks, raptors, lakers, thunder 4est várok/vártam a POba
a raptors már sajnos besült
Negritis, a vajda
csebi
viszont ez vajon elég lesz?
sztem az OKC közel van ahhoz ahhoz a kerethez amivel anno döntőbe jutottak
össz erősségben, a talent még nagyon nyers de ott van
a peak talent még nincs, de potenciál azért van
és ne feledjük hogy ide még jön draft bőven (25ben konkrétan 4 első körük van)
lassan ideje náluk beváltani az asseteket értékre az lesz kérdés hogy hogyan sikerül megoldani majd
de pl nemtom kit hoznék hozzájuk
iszonyatosan izgalmas a project
Negritis, a vajda
OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Raptors jól megverte saját magát.KNY podcastben említette Gábor hogy a bulls és a raptors is megszívta az O# boomot de ami érdekes hogy mi volt az oka a boomnak
Az offense bumm egyik nagy vesztese a Heattel együtt.
Toca
ugye a támadási sémák megint fejlődtek egyet és a "használhatatlan" shooterek kb elzárást adnak aztán mennek cutolni ahonnan jön egy gyors pass és könnyű kosár
ez megint olyan dolog ami kvázi védhetetlen és guye a raptors iszonyat sokat kockáztat védekezésben de eddig nem volt gond mert az atletikus talent megoldotta
nah most már tudják büntetni azt is
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nyilván az hogy valszeg lesz Gobert segíteni fog ANT-nek mert jönnek az elit elzárások amikből dolgozhatigen, jelenlegi helyzetben en is a Thundert latom erosebbnek nalunk. talan a plusz egy nap, a hazai palya meg az, hogy Edwards nem jatszhat ketszer egymas utan ilyen szarul, adhat okot bizakodasra.ismétlésről nézem majd vissza de engem nem lepett meg egyáltalán hogy a thunder ment továbbAz a nem fogalmam sincs hogy került oda. 😀Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.marmint milyen ertelemben?
dawyd728
csebi
Drámai, előre nem látható fordulatos, stb.
dawyd728
kár hogy nem írtam be előre, de én hawks, raptors, lakers, thunder 4est várok/vártam a POba
a raptors már sajnos besült
Negritis, a vajda
csebi
viszont ez vajon elég lesz?
sztem az OKC közel van ahhoz ahhoz a kerethez amivel anno döntőbe jutottak
össz erősségben, a talent még nagyon nyers de ott van
a peak talent még nincs, de potenciál azért van
és ne feledjük hogy ide még jön draft bőven (25ben konkrétan 4 első körük van)
lassan ideje náluk beváltani az asseteket értékre az lesz kérdés hogy hogyan sikerül megoldani majd
de pl nemtom kit hoznék hozzájuk
iszonyatosan izgalmas a project
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!