Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 029 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rég láttam olyan komoly téttel bíró NBA-s összecsapást, ahol ennyi az üres szék, mint ezen a mostani Heat - Bulls meccsen. Egy olyan találkozón, ahol mindkét csapatnak véget érhet az idei szezon...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Randle holnapi játéka, gametime decision. Ez nem hangzik jól. Ha játszik is, limitáltan szerintem és könnyen lehet látszódni fog rajta.
Sixo
szerencsétlen knicks megint bemegy a po-ba és gyorsan kizúg akkor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Randle holnapi játéka, gametime decision. Ez nem hangzik jól. Ha játszik is, limitáltan szerintem és könnyen lehet látszódni fog rajta.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Nem értem mikor lesznek ezek szabályosak, ha be kamuzol az összesnek sérülést?
Sixo
Ellenőrzik már ezeket ha nagyon kiugró

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nem értem mikor lesznek ezek szabályosak, ha be kamuzol az összesnek sérülést?

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
 www.kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2023-az-elso-kor-elozetese-5/8-52345

nem csak én érzem szorosnak a párharcot
Negritis, a vajda
Lakers egy sötét ló.
Még mindenki úgy gondolja, ha Davis és LeBron plafon körül játszik, kb Nyugaton csak a Suns vagy Warrior esélyes ellenük.
Mephis meg az inverz sötét ló, úgy vannak 2.helyen hogy rengeteg balhé és sérülés volt köztük. Én azt érzem nagyon alábecsülik őket. Amúgy hasonló mint a Lakers hatalmas plafon és alacsony padló.

Mondjuk szerintem nagydöntőre nem lesznek esélyesek, gyakorlatilag a legszopatósabb ágat kapták.
Papírforma szerint egy egészséges Lakers, Warriors, Suns lenne a sorrend hát az igen.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
 www.kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2023-az-elso-kor-elozetese-5/8-52345

nem csak én érzem szorosnak a párharcot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Célzott utalás

több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
bowl.hu bracket lesz?
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez mekkora volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Ez a Play-in tournament az egyik legjobb dolog ami az NBA-vel történhetett az utóbbi pár évben szerintem.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Tekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.
FLZOLI
ez a Gobert csere amugy sokaig lesz elrettento pelda.
csebi
sztem a Westbrook OKC ->Houston az legalább annyira szar
de Westy -> Lakers trade se néz ki jól 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
Tekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.
FLZOLI
ez a Gobert csere amugy sokaig lesz elrettento pelda.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte.
Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.
FLZOLI
igen ra gondoltam en is, de eleg meglepo lenne, ha Cuban elengedne, mert utana a teljes sotetseg marad Dallasban.
csebi
Ha kihozna egy sok első körös cetlik + Shai, Gidey szerű csomagot simán jól kijöhetnek ebből.
Tekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.

Mondjuk Doncic nem biztos, hogy pont Oklahomába menne. Akkor már inkább egy Miami, New York szerű csapat áldozza fel majd a következő 10 évét....
FLZOLI
jah, csak akkor mi marad a helyén? itt ez a gond
ráadásul SGA-ra lehet építeni, viszont nemtom hogy Lukaval mennyire jó páros

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte.
Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.
FLZOLI
igen ra gondoltam en is, de eleg meglepo lenne, ha Cuban elengedne, mert utana a teljes sotetseg marad Dallasban.
csebi
Ha kihozna egy sok első körös cetlik + Shai, Gidey szerű csomagot simán jól kijöhetnek ebből.
Tekintve, hogy Gobert féle emberekért mennyi cetli mozgott, akkor Lukaért az asszony nedves bugyiját is oda kell adni majd.

Mondjuk Doncic nem biztos, hogy pont Oklahomába menne. Akkor már inkább egy Miami, New York szerű csapat áldozza fel majd a következő 10 évét....

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte.
Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.
FLZOLI
igen ra gondoltam en is, de eleg meglepo lenne, ha Cuban elengedne, mert utana a teljes sotetseg marad Dallasban.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha Doncic mozdítható az OKC helyében egyből robbantanék érte.
Másért nem igazán érné meg nekik a mostani magot piszkálni.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?
csebi
Dort kell a kezdőbe vért szívni

sztem Giddey-Chet közül max 1 marad (de lehet 1se)
azon gondolkozok kit lenne értelme SGA-Dort-JWill mellé hozni akár kis posztra akár palánk alá
Negritis, a vajda
Én guardnak Josh Giddey-t hoznám, míg a palánk alá Chet Holmgrent.
Jughead
egy labda kevés mind3nak, nekem ez a gondom
egyik még maradhat is de midn2 kétlem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?
csebi
Dort kell a kezdőbe vért szívni

sztem Giddey-Chet közül max 1 marad (de lehet 1se)
azon gondolkozok kit lenne értelme SGA-Dort-JWill mellé hozni akár kis posztra akár palánk alá
Negritis, a vajda
Én guardnak Josh Giddey-t hoznám, míg a palánk alá Chet Holmgrent.

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?
csebi
Dort kell a kezdőbe vért szívni

sztem Giddey-Chet közül max 1 marad (de lehet 1se)
azon gondolkozok kit lenne értelme SGA-Dort-JWill mellé hozni akár kis posztra akár palánk alá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.
dawyd728
marmint milyen ertelemben?
csebi
Az a nem fogalmam sincs hogy került oda. 😀
Drámai, előre nem látható fordulatos, stb.
dawyd728
ismétlésről nézem majd vissza de engem nem lepett meg egyáltalán hogy a thunder ment tovább

kár hogy nem írtam be előre, de én hawks, raptors, lakers, thunder 4est várok/vártam a POba
a raptors már sajnos besült
Negritis, a vajda
igen, jelenlegi helyzetben en is a Thundert latom erosebbnek nalunk. talan a plusz egy nap, a hazai palya meg az, hogy Edwards nem jatszhat ketszer egymas utan ilyen szarul, adhat okot bizakodasra.
csebi
nyilván az hogy valszeg lesz Gobert segíteni fog ANT-nek mert jönnek az elit elzárások amikből dolgozhat
viszont ez vajon elég lesz?
sztem az OKC közel van ahhoz ahhoz a kerethez amivel anno döntőbe jutottak
össz erősségben, a talent még nagyon nyers de ott van
a peak talent még nincs, de potenciál azért van
és ne feledjük hogy ide még jön draft bőven (25ben konkrétan 4 első körük van)
lassan ideje náluk beváltani az asseteket értékre az lesz kérdés hogy hogyan sikerül megoldani majd
de pl nemtom kit hoznék hozzájuk

iszonyatosan izgalmas a project
Negritis, a vajda
h eleg lesz-e meglatjuk. de jelenleg nem csak ez van a Minnyben hanem KAT vegre ugy nez ki kezd felnoni talan a feladathoz, mert tegnapelott 3 negyedig jol jatszott, vezere volt a csapatnak. ez mar hatalmas fejlodes nala.

OKCnel nem tudom ki lehet opcio hosszu tavon. talan Jaylin Williams helyen lehetne upgradelni valamit, mer a Giddey-SGA-JalenWilliams-Chet negyes bivalynak tunik plusz ott van meg Dort is mondjuk hatodik embernek. de ugye Chettel is mi lesz hosszutavon vajon?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Raptors jól megverte saját magát.
Az offense bumm egyik nagy vesztese a Heattel együtt.
Toca
KNY podcastben említette Gábor hogy a bulls és a raptors is megszívta az O# boomot de ami érdekes hogy mi volt az oka a boomnak
ugye a támadási sémák megint fejlődtek egyet és a "használhatatlan" shooterek kb elzárást adnak aztán mennek cutolni ahonnan jön egy gyors pass és könnyű kosár
ez megint olyan dolog ami kvázi védhetetlen és guye a raptors iszonyat sokat kockáztat védekezésben de eddig nem volt gond mert az atletikus talent megoldotta
nah most már tudják büntetni azt is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.
dawyd728
marmint milyen ertelemben?
csebi
Az a nem fogalmam sincs hogy került oda. 😀
Drámai, előre nem látható fordulatos, stb.
dawyd728
ismétlésről nézem majd vissza de engem nem lepett meg egyáltalán hogy a thunder ment tovább

kár hogy nem írtam be előre, de én hawks, raptors, lakers, thunder 4est várok/vártam a POba
a raptors már sajnos besült
Negritis, a vajda
igen, jelenlegi helyzetben en is a Thundert latom erosebbnek nalunk. talan a plusz egy nap, a hazai palya meg az, hogy Edwards nem jatszhat ketszer egymas utan ilyen szarul, adhat okot bizakodasra.
csebi
nyilván az hogy valszeg lesz Gobert segíteni fog ANT-nek mert jönnek az elit elzárások amikből dolgozhat
viszont ez vajon elég lesz?
sztem az OKC közel van ahhoz ahhoz a kerethez amivel anno döntőbe jutottak
össz erősségben, a talent még nagyon nyers de ott van
a peak talent még nincs, de potenciál azért van
és ne feledjük hogy ide még jön draft bőven (25ben konkrétan 4 első körük van)
lassan ideje náluk beváltani az asseteket értékre az lesz kérdés hogy hogyan sikerül megoldani majd
de pl nemtom kit hoznék hozzájuk

iszonyatosan izgalmas a project

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!