Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Ezt mondja jól Mariann a 14-9 miatt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Ez mentális kihagyás, blokk volt méghozzá nem is kicsi...ritkán látni ilyet, pont imre gézánál fokozottan gáz és sajnálatos...
peach
Dehogy volt ez blokk. A koreai 4-ből 2-őt védett ki, 2-nél meg oltári mákja volt, hogy nem találták el a minden mindegy támadásban. Van ilyen.
flzoli
Kinek mi. Sztem egy 41 éves ember kb 35 év vívó rutinnal nem kaphat ki 14-10ről csak ha totál leblokkol...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként inkább Mariannon töltjük ki az "aggressziót", mint Gézán

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett. Hogy van ez akkor most? Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Egyszerű. Azzal a mondattal nem Katinka aranyát jinxelted el, hanem a Gyurta Daniét.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Mariann is tudhatná addig nincs vége amíg be nem viszed a győztes találatot vagy együttest

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Senki nem azt mondta, hogy a kommentátori elkiabálás miatt veszítette el.
Viszont ez szerintem remekül reflektál a nemzetkarakterünkre, nem vagyunk hajlandóak 100%-os koncentrációval bevinni a végső csapást, befejezni a meccset, elhisszük, hogy nem kell. Széchenyi is írt már erről, persze ő nem sport témában.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bazmeg sorozatban 2 évben kb ugyanúgy kap ki a Sevilla a SuperCup-ban 😕
Heisman Trophy
ott jinxelt a kommentátor?

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bazmeg sorozatban 2 évben kb ugyanúgy kap ki a Sevilla a SuperCup-ban 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 944 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább most már nemcsak aranyunk van úgyis ezen fanyalogtak némelyek 😉
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez mentális kihagyás, blokk volt méghozzá nem is kicsi...ritkán látni ilyet, pont imre gézánál fokozottan gáz és sajnálatos...
peach
Dehogy volt ez blokk. A koreai 4-ből 2-őt védett ki, 2-nél meg oltári mákja volt, hogy nem találták el a minden mindegy támadásban. Van ilyen.

több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
nem lehet ekkora f@sz ez a kommentátor komolyan... már biztosan megvan na persze, gratulálok
baggio
Biztos nincs ez igaz, de párbajtőrben 4 tus hátrányt 10000-ből 1x veszt el valaki, h közben egy nyamvadt együttes nem csúszik be. Kardban ez inkább 100-ból 1, ott tényleg kilóg egy ilyen szöveg.
dawyd728
csak a másik oldalon pont azért valószínűbb az egy a 10000-hez az ilyen, főleg egy olimpiai döntőn, mert ugye ez a sport nem kicsit a mentális felkészültségről is szól... csak egy pillanatra kell elhinni, hogy ez már megvan, majd úgyis jön egy együttes és ez a vége

sebaj, így is szép karrier volt, remélhetően pár óra múlva további 3 éremmel gazgagodunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Én épp a seggemet töröltem a klotyón az első aranyérme közben. Nem rajtam múlt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 024 — #NoStress
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Phelps női kiadása az más káposzta
ThundersNFL
Te tudod, de mindenki (pl. Mariann) nem tudhatja.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Szerintetek a kommentátort kell szidni ilyenkor?
Elkapta a fonalat, szerencséje is volt a sárgáját, ennyi. Imre próbálta az együttest, nem jött össze.
gyurczi
Nem, de ilyet akkor se lehet mondani. A meccsnek akkor van vége, amikor vége van. Nem egy (másod)perccel előtte, nem 14-9-nél, nem 2 outnál, hanem amikor vége van.
Kampman
14-10 volt amúgy szerintem is, de tényleg azt mondta, hogy innen már megvan az arany
baggio
Legközelebb oda kell ültetni mellé jinxtriadot, hogy ilyenkor korrigáljon 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Un-be-liev-able

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Szujó kusoljál már a kurvaanyád

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem lehet ekkora f@sz ez a kommentátor komolyan... már biztosan megvan na persze, gratulálok
baggio
Jaj ne csináljunk már úgy, mintha bármi köze lenne hozzá
Jakehomer
Nem, de ez az a tipikus magyar mentalitás, a végén már nem kell odafigyelni, ááá, ez már meglesz, lehet félgőzzel is
Kampman
Ezt mondta?

Ne felejtsd el, hogy ő is ezen a szinten űzte, valszeg ők is azt gondolják belül, hogy ekkora előnyből nem lehet/szabad elbaszni.
Jakehomer
Valószínűleg igaza is van. Párbajtőr, minden találat számít, nincs kedvezményezett, meg támadó faszság, itt már a felek kb. egyenlő szintje is gyak. garantálja, hogy 4-5 pont egymás után nagyon ritka. Ez most egy ilyen volt. Én nem a Mariann-t szidom, inkább Gézát sajnálom, mert erről 10 év múlva is álmodni fog 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Phelps női kiadása az más káposzta

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
N hiszem el komolyan..... 14-9-ről
....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 024 — #NoStress
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
nem lehet ekkora f@sz ez a kommentátor komolyan... már biztosan megvan na persze, gratulálok
baggio
Biztos nincs ez igaz, de párbajtőrben 4 tus hátrányt 10000-ből 1x veszt el valaki, h közben egy nyamvadt együttes nem csúszik be. Kardban ez inkább 100-ból 1, ott tényleg kilóg egy ilyen szöveg.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Ez mentális kihagyás, blokk volt méghozzá nem is kicsi...ritkán látni ilyet, pont imre gézánál fokozottan gáz és sajnálatos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sok okostóni...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Kökény Bea után van a családban még egy borzalmas körülmények közt szerzett ezüst. 😕(
dawyd728
Már akartam "poénkodni" vele, hogy ráragadt a női kézilabdázók balfaszsága

Tepper takarodj!