Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Senki nem azt mondta, hogy a kommentátori elkiabálás miatt veszítette el.
Viszont ez szerintem remekül reflektál a nemzetkarakterünkre, nem vagyunk hajlandóak 100%-os koncentrációval bevinni a végső csapást, befejezni a meccset, elhisszük, hogy nem kell. Széchenyi is írt már erről, persze ő nem sport témában.
Kampman
Nemzetkarakter... az olyan dolog, mint pl hogy tipikus magyar dolog hibást keresni, amikor ehelyett örülhetnénk is az ezüstnek?
Jakehomer
Nem kerestem hibást, ha arra gondolsz. Örülni pedig egy ilyen ezüstnek nem lehet, ő sem tud.
Kampman
Neki joga van hozzá, hogy ne örüljön neki (majd később azért fog szerintem, még akkor is, ha mindig ott lesz benne, hogy elcsúszott egy banánhéjon). Mi egy keresztbe szalmát nem tettünk ezért az eredményért, úgyhogy semmi alapunk nincs a fanyalgásra.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 938 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gézának ezt fejben le kell ma rendezni, aztán csapatban végigverni azt a három csapatot, akit elénk sodor a sors. Ennyi. Akkor jót fog mosolyogni ezen a main.
gabokocka
Majd csapatban egy koreai-magyar döntőn szépen állcsúcson pöccinti a döntő asszóban és helyreáll a világ rendje
flzoli
de nem lesz, mert első körben lesz a korea-magyar meccs, ezt magyarázom 1 órája
eaglesmcnabb
Legalább neked van egy kis örömöd már a Margit (bocs Madrid) győzelmével
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Senki nem azt mondta, hogy a kommentátori elkiabálás miatt veszítette el.
Viszont ez szerintem remekül reflektál a nemzetkarakterünkre, nem vagyunk hajlandóak 100%-os koncentrációval bevinni a végső csapást, befejezni a meccset, elhisszük, hogy nem kell. Széchenyi is írt már erről, persze ő nem sport témában.
Kampman
Faszság.
Emesének sikerült.
Katka is a végén csapott oda. Kenderesi is az előfutamban.
Egy koreainak is kijöhet a lépés, nem csak az a narratíva van, hogy "nyertünk" vagy "vesztettünk".
A koreai is megtett minden tőle telhetőt.
Szopott 4-t zsinorban, adott is.
28 tusból pont a fele volt az övé.
Nem kell túlgondolni, meg nemzetkarakterisztikát vinni bele.
Sobri Jóska
Visszahallgatom majd az olasz és az amerikai kommentátorokat, ha ők is olyanokat mondtak, hogy "ó, ez már megvan", akkor visszaszívom 😀
Kampman
Ha jól láttam akkor nem egy olasz vagy egy amerikai meccselt a döntőben, hanem egy magyar és egy koreai úgyhogy rossz a példád.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
DÉLKOREAIAKAT SEM ENGEDÜNK BE AZ ORSZÁGBA 😊
NB2
Üzenem Szöulnak, hogy ők is megértsék: Van itthon egy észak-koreai lázmérőm és még működik is. Nem félek használni.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Azért hogy ne csak a negatívumok hangozzanak el, van más olyan olimpikon a húsz év elteltével szerez két olimpián érmet?
gabokocka
valami Gerevich Aladár 😊
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért hogy ne csak a negatívumok hangozzanak el, van más olyan olimpikon a húsz év elteltével szerez két olimpián érmet?
gabokocka
gerevich 28. mindkettő arany :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Azért hogy ne csak a negatívumok hangozzanak el, van más olyan olimpikon a húsz év elteltével szerez két olimpián érmet?
gabokocka
Gerevich - 24
Kampman
Egyéni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Látjátok ezért nem mondtam hogy a Broncos már megnyerte a Super Bowl-t amikor 5 perc volt hátra

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Azért hogy ne csak a negatívumok hangozzanak el, van más olyan olimpikon a húsz év elteltével szerez két olimpián érmet?
gabokocka
Gerevich - 24
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
DÉLKOREAIAKAT SEM ENGEDÜNK BE AZ ORSZÁGBA 😊
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
42 éves ember pályafutása csúcsára ért. Nézzük ebből a szempontból.
Mennyi munka van egy ilyenben, h nem adta fel, ment előre. Gondoljon bele mindenki, 14 éves gyereke van. Már rég civil életét kellene élnie. Mekkora lemondásokkal jár ez még egy huszonéves gyereknek is... Tényleg fáj meg minden, de még akkor is egy pozitív hős, sokak számára lehet példakép.
Tényleg egy hajszálon múlt, h nem aktuális világ- és olimpiai bajnokként fejezi be.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Sobri!

Nem lehetne, hogy ilyenkor csöndbe maradsz???
NB2
Nem, mivel egyelőre nem jött el a világvége amit az olimpia helyett vizionált...így marad a sport.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sobri!

Nem lehetne, hogy ilyenkor csöndbe maradsz???
NB2
Kivételesen igaza van! 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Azért hogy ne csak a negatívumok hangozzanak el, van más olyan olimpikon a húsz év elteltével szerez két olimpián érmet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gézának ezt fejben le kell ma rendezni, aztán csapatban végigverni azt a három csapatot, akit elénk sodor a sors. Ennyi. Akkor jót fog mosolyogni ezen a main.
gabokocka
Majd csapatban egy koreai-magyar döntőn szépen állcsúcson pöccinti a döntő asszóban és helyreáll a világ rendje
flzoli
de nem lesz, mert első körben lesz a korea-magyar meccs, ezt magyarázom 1 órája

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
14-9--ről....itt üvöltöttem a tv-vél, hogy Mariann ne kiabáld el.... Erre tessék
ThundersNFL
Én hajnalban elkiabáltam Hosszúnál, hogy "Ez az, ez megvan, mindenki bekaphatja!!"
Mégse vesztett.
Hogy van ez akkor most?
Ráadásul én végzett sportriporter vagyok. 😉
Sobri Jóska
Senki nem azt mondta, hogy a kommentátori elkiabálás miatt veszítette el.
Viszont ez szerintem remekül reflektál a nemzetkarakterünkre, nem vagyunk hajlandóak 100%-os koncentrációval bevinni a végső csapást, befejezni a meccset, elhisszük, hogy nem kell. Széchenyi is írt már erről, persze ő nem sport témában.
Kampman
Faszság.
Emesének sikerült.
Katka is a végén csapott oda. Kenderesi is az előfutamban.
Egy koreainak is kijöhet a lépés, nem csak az a narratíva van, hogy "nyertünk" vagy "vesztettünk".
A koreai is megtett minden tőle telhetőt.
Szopott 4-t zsinorban, adott is.
28 tusból pont a fele volt az övé.
Nem kell túlgondolni, meg nemzetkarakterisztikát vinni bele.
Sobri Jóska
Visszahallgatom majd az olasz és az amerikai kommentátorokat, ha ők is olyanokat mondtak, hogy "ó, ez már megvan", akkor visszaszívom 😀
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gézának ezt fejben le kell ma rendezni, aztán csapatban végigverni azt a három csapatot, akit elénk sodor a sors. Ennyi. Akkor jót fog mosolyogni ezen a main.
gabokocka
Majd csapatban egy koreai-magyar döntőn szépen állcsúcson pöccinti a döntő asszóban és helyreáll a világ rendje

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 938 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sobri!

Nem lehetne, hogy ilyenkor csöndbe maradsz???
NB2
Ne provokáld 😉
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de ez sport és bármi megeshet. Egyébként én sem szeretem a magyarázkodást, de pont a feleségem mondta, hogy odacsapott a kezére a kóreai, én meg legyintettem, hogy az mindegy, nincs semmi baj, de ezek szerint akkor lazulhatott ki a penge. Persze ettől függetlenül egy tust be kellett volna vinnie. De akkor is nyert egy ezüstöt!
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
na ezért az ütközésért megint elveszik majd az 1. körös picket a Pats-től

 twitter.com/BrooksPrimo8/status/763122729604218880


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Gézának ezt fejben le kell ma rendezni, aztán csapatban végigverni azt a három csapatot, akit elénk sodor a sors. Ennyi. Akkor jót fog mosolyogni ezen a main.
gabokocka
De persze a kommentátor még akkoris bekavarhat és beleköphet a levesbe...
Sobri Jóska
Ahogy mondod 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Sobri!

Nem lehetne, hogy ilyenkor csöndbe maradsz???
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 021 — #NoStress
Gézának ezt fejben le kell ma rendezni, aztán csapatban végigverni azt a három csapatot, akit elénk sodor a sors. Ennyi. Akkor jót fog mosolyogni ezen a main.
gabokocka
De persze a kommentátor még akkoris bekavarhat és beleköphet a levesbe...

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az a kibaszott 1 tus.... Jött volna koreai és közbe szúr és pont..
ThundersNFL
Vagy pl. a koreai 8. tusa lehetett volna együttes, és akkor 15:10-re nyer Imre.
Köcsög sárga, szerintem direkt nyert.
Sobri Jóska
Nincs mit szépíteni ezt Géza vesztette el és pont
ThundersNFL
Most jobb, hogy ezt leírtad?

több mint 8 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Itt bosszankodunk, de neki milyen szar lesz, nem fog aludni egy darabig. Nem tudom, hogy szedi össze magát az ember a csapat versenyre, egy ilyen döntő után.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!