Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Egyedül Sundling van jó formában a női sífutók közül, aki sérült volt egesz ősszel.
Remek formaidőzítés...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Orosz csaj a végén mekkorát ment

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
uh mi befutó volt
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát bazmeg amot Dahlqvist futott azt Kalla is hozta volna még a jelenlegi formájában is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Lindsey 2/2
Ami nem ment 16 éven keresztül az pár nap alatt 2x is, jól indul a hétvége 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Sanyi nem volt elegáns, de már a futam előtt bemondta, hogy itt simán lehet kiesés az új taktika miatt.
zacknorb
Az is rendkivul elegans volt. Meg ott sem vagy a palyan, de mar beleszallsz paros labbal masokba. Mert ugyebar itt mindenki hibas, csak ok ketten nem. Az mondjuk mellekes, hogy a magyar valto korulbelul harom masodperctol eltekintve vegig siman az utolso helyen botorkalt, mikozben a taktika allitolag ugy volt kitalalva, hogy annak akkor van ertelme, ha elol haladunk.

Ehhez kepest a sztarjaink sem igazan tudtak egy pillanatig sem kozelebb kerulni az ellenfelekhez. Az egy dolog, hogy van egy valtas taktika, de a kor kozepen nem azert nem tudsz kozelebb kerulni a masikhoz, mert szar a taktika, hanem akkor ezekszerint velhetoen a taktika mellett az ellenfelek is jobbak.

Itt mindenki elszurta, de az, hogy ok ketten egybol elkezdtek fikazni a tobbieket, az... Hat no comment. Ezek utan ember nem lesz, aki hajlando lesz odaallni veluk versenyezni. Aki meg odaall, az is szet fogja parazni magat, legyen az akar ferfi, akar no.
Stez
Lehet lemaradtam valamiről, de ádó full normális volt (megint), a magát tévesen hamiltonnak gondoló sanyi voltegy büdös gyökér. Nem először...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sanyi nem volt elegáns, de már a futam előtt bemondta, hogy itt simán lehet kiesés az új taktika miatt.
zacknorb
Az is rendkivul elegans volt. Meg ott sem vagy a palyan, de mar beleszallsz paros labbal masokba. Mert ugyebar itt mindenki hibas, csak ok ketten nem. Az mondjuk mellekes, hogy a magyar valto korulbelul harom masodperctol eltekintve vegig siman az utolso helyen botorkalt, mikozben a taktika allitolag ugy volt kitalalva, hogy annak akkor van ertelme, ha elol haladunk.

Ehhez kepest a sztarjaink sem igazan tudtak egy pillanatig sem kozelebb kerulni az ellenfelekhez. Az egy dolog, hogy van egy valtas taktika, de a kor kozepen nem azert nem tudsz kozelebb kerulni a masikhoz, mert szar a taktika, hanem akkor ezekszerint velhetoen a taktika mellett az ellenfelek is jobbak.

Itt mindenki elszurta, de az, hogy ok ketten egybol elkezdtek fikazni a tobbieket, az... Hat no comment. Ezek utan ember nem lesz, aki hajlando lesz odaallni veluk versenyezni. Aki meg odaall, az is szet fogja parazni magat, legyen az akar ferfi, akar no.

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most láttam újra a futamot, ezúttal Eurosporton, ahol a szakkom teljesen jogosan a futam során végig már arra hívta fel a figyelmet, hogy Bencére helyezik a nyomást, vele akarnak előztetni. Nyilván azért, mert a három menő körei után vagyunk a legközelebb a 3.-hoz, de akkor sem lehet ezt várni a leggyengébb embertől. Sanyinak kellett volna már jobb pozícióban váltani, és azt hátha meg tudja tartani Bence. A vegyesváltóban ez volt ugye, Kónya jó pozícióban kapta meg a váltást, és tartotta a pozíciót, nyilván ez könnyebb, mintha a leggyengébb láncszemre bízzuk az előzést. Ebből más nem is jöhetett volna ki.

Ami még feltűnt másodszor nézve, hogy az első után a futamot követően nem figyeltem a képernyőre (anyáztam magamban), de most láttam, hogy mikor mennek ki, Sanyi vigyorogva parolázik a többi ország versenyzőivel, és úgy megy le a jégről, mintha egy jó edzésen lenne túl. Bence teljes letargiában áll a jég szélén, eleinte tök egyedül, majd Krueger megy oda hozzá, gondolom mondani pár vigasztaló szót, miközben láttuk, hogy ő sem volt lelkileg a topon a futam után, de ő egyértelműen csapatban gondolkodott. Minden arra utal, hogy a Liu tesók nem vették komolyan a váltót, az egyéni programjukra fókuszálnak, kicsit jól is jött nekik, hogy nem kell készülni egy kemény döntőre.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Ebbe a shaolinba kevesebb esszencia szorult:

A szellemiség felé vezető út első lépése a tisztelet, amely nem egyéb, mint elengedni a büszkeséget, és ezáltal befogadóvá válni. Minden ebből születik, és ide tér vissza! A tisztelet, e napjainkból sajnos kiveszőben lévő erény, egykor nagy birodalmakat épített és tartott össze, alapköve volt a töretlen fejlődésnek. Hiánya széthúzást, bizalmatlanságot, intrikát és értelmetlen szemtelenséget szül.
Willie Parker
lehet hogy ő az Asura utat választotta

 en.wikipedia.org/wiki/Asura_(Buddhism)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sanyi nem volt elegáns, de már a futam előtt bemondta, hogy itt simán lehet kiesés az új taktika miatt.
zacknorb
Ez is frenetikus ötlet volt. Remélem, Stafford is lenyilatkozza holnap, hogy McVay valami nagy baromságra készül, ami miatt kikaphatnak. Látszik, hogy a csapatfelfogásból semmi nem szorult bele.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Ebbe a shaolinba kevesebb esszencia szorult:

A szellemiség felé vezető út első lépése a tisztelet, amely nem egyéb, mint elengedni a büszkeséget, és ezáltal befogadóvá válni. Minden ebből születik, és ide tér vissza! A tisztelet, e napjainkból sajnos kiveszőben lévő erény, egykor nagy birodalmakat épített és tartott össze, alapköve volt a töretlen fejlődésnek. Hiánya széthúzást, bizalmatlanságot, intrikát és értelmetlen szemtelenséget szül.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
azert igy busz alalokni azt a sracot, akivel 4 ev mulva is elvileg neki kellene menni az olimpianak, hat sok sikert felhozni a gyereket ebbol.
csebi
A gyerek 6 éves kora óta korizik, 14 éves kora óta egyedül (szülők nélkül) lakik pesten, mindent ennek rendelt alá, nem kevés áldozatot követelt a családtól, hogy egyáltalán a pesti lehetőségig eljussanak. A magánéletében is volt egy elég komoly döccenő az elmúlt másfél évben neki.
Szóval persze, aki nézte az látta, hogy ezt elizgulta, de az, hogy egyből a busz alá löki a vezérürü és az, hogy főleg a szöv. kap. az szerintem gyomorforgató.
Egyébként kónya is ugyanúgy elbaszta a vegyes váltó első futamát, csak ott a többiek kihúzták a szarból és egy kézlegyintéssel el lett intézve a dolog. Itt most nem jött ez össze, erre ezek a reakciók. Elszomorító...
peach
Sajnálom a srácot. Szar lehet, hogy ennyire ferde szemmel néznek rá.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
erre a skeletonra nem tudom hogyan keresnek embereket... nekifutsz aztán ugrás fejjel lefelé egy csőbe
Heisman
A kínaiakat szerintem vezénylik 😀

A másik ilyen a síugrás... azt hogy kezdi el valaki? 😊
warr_b
Próbáld ki egyszer és rájössz 😊 Bár azért a sífutást még mindig elé teszem, az alpesi meg nekem kibaszott unalmas. Ráadásul ha tudsz sífutni megy az összes többi is, korcsolya is ment elsőre tökéletesen céges karácsonyon, pedig előtte sosem próbáltam.

Amúgy én a snowboarddal vagyok így, ha van síléc, nem értem miért kellett egyáltalán kitalálni, dehát ízlések és pofonok.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
En azt probaltam megkeresni, hogy Burjan miket ment tavaly, de nem talaltam eredmenyt.
beltazor
Beszólt Kínának. Kiment volna minden versenyről kizárják a sporik 😀
Viszont ES-en jó kis szakkommentátor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
En azt probaltam megkeresni, hogy Burjan miket ment tavaly, de nem talaltam eredmenyt.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 102 — Kinek mit intézett a kormánya
Sanyi nem volt elegáns, de már a futam előtt bemondta, hogy itt simán lehet kiesés az új taktika miatt.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sanyi most lett igazán magyar 😊

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Update.
Beszéltem Bence apjával. Bence tegnap este tudta meg először, hogy ez lesz a mai taktika. Gondolom jól begyakorolták így...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
erre a skeletonra nem tudom hogyan keresnek embereket... nekifutsz aztán ugrás fejjel lefelé egy csőbe
Heisman
Egészen félelmetes! 15-20 cm szemmagasságban fejjel előre egy deszkán csúszol 100+-os tempóban. Teljesen őrültek 😊

több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Hasonló a helyzet, mint anno amikor Kőbán Rita fogta társára/társaira az arany elmaradását. Bár ő legalább nem nevesített

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
csipkelli 3 952
erre a skeletonra nem tudom hogyan keresnek embereket... nekifutsz aztán ugrás fejjel lefelé egy csőbe
Heisman
A kínaiakat szerintem vezénylik 😀

A másik ilyen a síugrás... azt hogy kezdi el valaki? 😊
warr_b
Nem jut neki síbot.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 515 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
erre a skeletonra nem tudom hogyan keresnek embereket... nekifutsz aztán ugrás fejjel lefelé egy csőbe
Heisman
A kínaiakat szerintem vezénylik 😀

A másik ilyen a síugrás... azt hogy kezdi el valaki? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Menő ez a női jégkorong, mintha tegnap csak Johaug és Pónya Sára versenyzett volna, és ez az elődöntő...
somoskovig
Ez van mióta olimpiai sportág lett, semmi értelme, persze azon kívül, hogy hülyén néz ki, ha csak férfi torna van valamiből.

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Menő ez a női jégkorong, mintha tegnap csak Johaug és Pónya Sára versenyzett volna, és ez az elődöntő...

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
azert igy busz alalokni azt a sracot, akivel 4 ev mulva is elvileg neki kellene menni az olimpianak, hat sok sikert felhozni a gyereket ebbol.
csebi
A gyerek 6 éves kora óta korizik, 14 éves kora óta egyedül (szülők nélkül) lakik pesten, mindent ennek rendelt alá, nem kevés áldozatot követelt a családtól, hogy egyáltalán a pesti lehetőségig eljussanak. A magánéletében is volt egy elég komoly döccenő az elmúlt másfél évben neki.
Szóval persze, aki nézte az látta, hogy ezt elizgulta, de az, hogy egyből a busz alá löki a vezérürü és az, hogy főleg a szöv. kap. az szerintem gyomorforgató.
Egyébként kónya is ugyanúgy elbaszta a vegyes váltó első futamát, csak ott a többiek kihúzták a szarból és egy kézlegyintéssel el lett intézve a dolog. Itt most nem jött ez össze, erre ezek a reakciók. Elszomorító...
peach
teljes mertekben egyetertunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.