NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
ezt az olimpiát csszhetjük.....
dande
érdekes hogy a magyar ember csak éremben tud gondolkodni, közben pl. sífutásban meg már annak örülünk ha kónya megver 2-3-at. 😀
eaglesmcnabb
mert rosszul állunk neki.
lehet kellene találni egy félig norvég gyereket (vagy honosítani egy teljesen olyat), aztán egyből lennének jó helyezéseink
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
azert igy busz alalokni azt a sracot, akivel 4 ev mulva is elvileg neki kellene menni az olimpianak, hat sok sikert felhozni a gyereket ebbol.
csebi
A gyerek 6 éves kora óta korizik, 14 éves kora óta egyedül (szülők nélkül) lakik pesten, mindent ennek rendelt alá, nem kevés áldozatot követelt a családtól, hogy egyáltalán a pesti lehetőségig eljussanak. A magánéletében is volt egy elég komoly döccenő az elmúlt másfél évben neki.
Szóval persze, aki nézte az látta, hogy ezt elizgulta, de az, hogy egyből a busz alá löki a vezérürü és az, hogy főleg a szöv. kap. az szerintem gyomorforgató.
Egyébként kónya is ugyanúgy elbaszta a vegyes váltó első futamát, csak ott a többiek kihúzták a szarból és egy kézlegyintéssel el lett intézve a dolog. Itt most nem jött ez össze, erre ezek a reakciók. Elszomorító...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De mit lehet elvárni egy 19 éves gyerektől, hogy nyerje meg nekik? 🤔
peach
nem, azt Sanyiéktól várták, a többiektől csak azt hogy hagyjanak esélyt nekik, ugyanúgy mint 4 éve

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
azert igy busz alalokni azt a sracot, akivel 4 ev mulva is elvileg neki kellene menni az olimpianak, hat sok sikert felhozni a gyereket ebbol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
De mit lehet elvárni egy 19 éves gyerektől, hogy nyerje meg nekik? 🤔
Sztem az egész elbaszott kavarás abból adódott, hogy végig azon agyaltak, hogy kellene bencét elbújtatni a mezőnyben. Gondolom milyen fasza lehetett így korizni.
Majd lehet megkérdezem az apját mi volt 😊
peach
Azért van pár lépcső a "nyerje meg nekik" és a "minden váltás után vissza kell hozni az összeszedett hátrányt" között.
Ez van, ez most így alakult. A kissrácnak ez most nagy falat volt, a következő olimpián meg lehet, hogy húzóember lesz, ki tudja.
Bálesz
Mondjuk ahhoz, hogy a következő versenyeken jobb legyen, nem az a legjobb út, hogy most földbe döngölik.
Kell egy negyedik ember, de így qrva nehéz lesz megtalálni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
De mit lehet elvárni egy 19 éves gyerektől, hogy nyerje meg nekik? 🤔
Sztem az egész elbaszott kavarás abból adódott, hogy végig azon agyaltak, hogy kellene bencét elbújtatni a mezőnyben. Gondolom milyen fasza lehetett így korizni.
Majd lehet megkérdezem az apját mi volt 😊
peach
Azért van pár lépcső a "nyerje meg nekik" és a "minden váltás után vissza kell hozni az összeszedett hátrányt" között.
Ez van, ez most így alakult. A kissrácnak ez most nagy falat volt, a következő olimpián meg lehet, hogy húzóember lesz, ki tudja.

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem csak nem elegáns, amit Sanyi nyilatkozott, hanem mutatja, hogy fogalma sincs arról, hogy mi is egy csapatsport. LeBron sem áll ki minden vesztes meccs után, hogy hát Avery Bradley ritka szar, ha olyan jó lenne, mint ő, akkor nyernének. Ez a banda úgy állt össze, hogy van 3 nagyon erős ember, meg egy kifejezetten gyenge, ezzel is lehet eredményeket elérni. Rögtön megy a terelés, hibáztatás, ami már nekem az egyéni után sem volt szimpatikus, még ha jogos bírózás is volt, valahogy a tesója ezt sokkal normálisabban is meg tudta oldani, de OK. Csapatban viszont így rákenni a csapattársadra, miközben amúgy a rossz váltáson kívül azért ott voltunk valahogy a többieknél, az teljesen szembemegy a csapat logikájával, logikus is, hogy egy ilyen váltó nem érhet el jó eredményt, ha eleve a legjobb úgy áll hozzá a legrosszabbhoz, hogy az lehúz minket. A nyilatkozat alapján a Liu tesókat kevéssé érdekelte ez a váltó amúgy is, az egyénijük foglalkoztatja őket, nem törtek össze a kieséstől.

Krueger százszor szimpatikusabb volt, ő tényleg átérezte a súlyát a dolognak, és egy pillanatig nem hibáztatta Bencét, pláne nem Bence tempóját. Valami ilyesmit vártam volna Liuéktól is, tök mindegy, ki a hibás, a csapat bukott el, de őket ez láthatóan nem érdekelte, ők jól mentek, szóval részükről minden rendben.

Igazából Sanyi olimpia alatti viselkedése a korábban felé érzett enyhe antipátiámat jelentősen növelte, nyilván szurkolok neki, de a tesója szászszor szimpatikusabb/érettebb, sokkal jobb őt látni jó helyzetben. Krueger még szimpatikusabb figura, csak hát vele más problémák merülnek fel, szóval nem egyszerű a magyaroknak szurkolni itt 😊

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Azért nem kell egy 19 eves gyereket a busz alá dobni. Nyilván nincs azon a szinten, mint a többiek, de akkor lehet nem kellett volna Sanyit kivenni az elején, és még plusz terhet tenni az amúgy is full rutintalan srácra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
De mit lehet elvárni egy 19 éves gyerektől, hogy nyerje meg nekik? 🤔
Sztem az egész elbaszott kavarás abból adódott, hogy végig azon agyaltak, hogy kellene bencét elbújtatni a mezőnyben. Gondolom milyen fasza lehetett így korizni.
Majd lehet megkérdezem az apját mi volt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
braxa88
Sanyi is ugyanezt látta, kicsit keményen fogalmazott, de igaza van.
eaglesmcnabb
Igaza van, de akkor sem stílusos. Ország világ előtt nem ekézed az edzőt és a csapattársaidat. Az öltözőben, meg a színfalak mögött olyan hisztit csapsz amit akarsz, de ez így nagyon nem volt most elegáns.
Hanni
Napok óta azzal van tele minden, hogy éppen mit üzengetnek instagramon meg akárhol. Talán nem ezzel kellett volna foglalkozni...
warr_b
Hát de mit tudtak volna csinálni? 2 ember aki abszolút nem hibáztatható a kiesésért az a 2 Liu. Ha üzenget, ha nem, ez kurvára nem azon ment el, hogy éppen mit írt ki instára... Amíg meg meccsben voltak, addig is arról szólt a verseny hogy Bence lemaradt és ők meg behozták, nyilvánvaló volt hogy ezt végig így nem lehet csinálni, pláne ha már a döntőre gondol az ember. Az edző is látta, le akarta kapni Bencét, csak sajna miscommunication lett a vége. De szvsz anélkül sem lett volna meg top2, de véletlen sem azért mert Shaolin üzengetett, ez nyilvánvaló. 2 üzengető shaolinnal meg 2 üzengető shaoanggal ez sima arany.

Hanni véleményét aláírom, nem volt elegáns, egy profitól pláne, de mivel én is így reagáltam volna, így annyira nekem nem volt zavaró. Igaz én nem vagyok profi 😀
eaglesmcnabb
Bánhidi is kb ugyanazt nyilatkozta le, akár elegáns, akár nem. Nyilván nekem is fura, de ilyenkor első felindulásból kijön az emberből.
Ez az insta-hibáztatás meg jó nagy marhaság. Kb mintha Sanyi felrúgta volna Ádót. Közben meg ők ketten mentek jól a négyből.

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
braxa88
Sanyi is ugyanezt látta, kicsit keményen fogalmazott, de igaza van.
eaglesmcnabb
Igaza van, de akkor sem stílusos. Ország világ előtt nem ekézed az edzőt és a csapattársaidat. Az öltözőben, meg a színfalak mögött olyan hisztit csapsz amit akarsz, de ez így nagyon nem volt most elegáns.
Hanni
Napok óta azzal van tele minden, hogy éppen mit üzengetnek instagramon meg akárhol. Talán nem ezzel kellett volna foglalkozni...
warr_b
Hát de mit tudtak volna csinálni? 2 ember aki abszolút nem hibáztatható a kiesésért az a 2 Liu. Ha üzenget, ha nem, ez kurvára nem azon ment el, hogy éppen mit írt ki instára... Amíg meg meccsben voltak, addig is arról szólt a verseny hogy Bence lemaradt és ők meg behozták, nyilvánvaló volt hogy ezt végig így nem lehet csinálni, pláne ha már a döntőre gondol az ember. Az edző is látta, le akarta kapni Bencét, csak sajna miscommunication lett a vége. De szvsz anélkül sem lett volna meg top2, de véletlen sem azért mert Shaolin üzengetett, ez nyilvánvaló. 2 üzengető shaolinnal meg 2 üzengető shaoanggal ez sima arany.

Hanni véleményét aláírom, nem volt elegáns, egy profitól pláne, de mivel én is így reagáltam volna, így annyira nekem nem volt zavaró. Igaz én nem vagyok profi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
braxa88
Sanyi is ugyanezt látta, kicsit keményen fogalmazott, de igaza van.
eaglesmcnabb
Igaza van, de akkor sem stílusos. Ország világ előtt nem ekézed az edzőt és a csapattársaidat. Az öltözőben, meg a színfalak mögött olyan hisztit csapsz amit akarsz, de ez így nagyon nem volt most elegáns.
Hanni
Napok óta azzal van tele minden, hogy éppen mit üzengetnek instagramon meg akárhol. Talán nem ezzel kellett volna foglalkozni...
warr_b
hú ez divatos szóval élve nagyon boomer kritika volt
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 844 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
braxa88
Sanyi is ugyanezt látta, kicsit keményen fogalmazott, de igaza van.
eaglesmcnabb
Igaza van, de akkor sem stílusos. Ország világ előtt nem ekézed az edzőt és a csapattársaidat. Az öltözőben, meg a színfalak mögött olyan hisztit csapsz amit akarsz, de ez így nagyon nem volt most elegáns.
Hanni
Szerintem meg sanszosan nyeltek ès egyèbkènt tettek eleget annyit hogy ez már kijöhessen belőlük.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
erre a skeletonra nem tudom hogyan keresnek embereket... nekifutsz aztán ugrás fejjel lefelé egy csőbe

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
braxa88
Sanyi is ugyanezt látta, kicsit keményen fogalmazott, de igaza van.
eaglesmcnabb
Igaza van, de akkor sem stílusos. Ország világ előtt nem ekézed az edzőt és a csapattársaidat. Az öltözőben, meg a színfalak mögött olyan hisztit csapsz amit akarsz, de ez így nagyon nem volt most elegáns.
Hanni
Napok óta azzal van tele minden, hogy éppen mit üzengetnek instagramon meg akárhol. Talán nem ezzel kellett volna foglalkozni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
braxa88
Sanyi is ugyanezt látta, kicsit keményen fogalmazott, de igaza van.
eaglesmcnabb
Igaza van, de akkor sem stílusos. Ország világ előtt nem ekézed az edzőt és a csapattársaidat. Az öltözőben, meg a színfalak mögött olyan hisztit csapsz amit akarsz, de ez így nagyon nem volt most elegáns.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
braxa88
Sanyi is ugyanezt látta, kicsit keményen fogalmazott, de igaza van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt a nagy holland-belga barátságot megnézném egy másik műsorsávban is szívesen :#
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezek az állandóan visszafújt rajtok...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is
eaglesmcnabb
igen, 2 emberrel lehetetlen. Kruger is gyengébb az egész olimpián
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
2 bronz short trackben 5 versenyszámból. csalódás
Heisman
500t elengedtük már?
braxa88
én szeretem végletekbe látni a dolgokat. rossz startpozíciók várnak és 2 kínai akiknek fújnak a sporik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 844 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 bronz short trackben 5 versenyszámból. csalódás
Heisman
500t elengedtük már?
braxa88
Nem sok esèly van, meg lutri, meglepő lenne ha pl a kínait elkapnánk ...
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bence amúgy is gyenge volt, folyamatosan lemaradt, így azért a döntőben sem lett volna sétagalopp az érem, pláne hogy öten mennek ott is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
2 bronz short trackben 5 versenyszámból. csalódás
Heisman
500t elengedtük már?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
ez így egy kisebb blama