NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A magyar sífutás is történelmi mélységben baszki, pedig csúcson se volt soha.
Nem bántásból, de hogy a pöcsömbe lehet 10 kilin 13 percet kapni?

Hozzáteszem Sára Timi sincs sehol a születése óta sajna.
eaglesmcnabb
Úgy még viccesebb, hogy 50%-kal futott kb. lassabban, mint az első... Mintha 100 m síkfutásban 15 mp-es futónk lenne.
somoskovig
Mondjuk térdműtét és covid után, edzés nélkül, kvázi az utcáról beesve.
Persze ettől még sok értelme nincs így egy olimpiának...
warr_b
hát ezaz, fején találtad a szöget, itt a kulcs hogy edzés nélkül...
Kónya is kint van évek óta Svédországban meg Ausztriában, annyit sikerült kihoznia a sprintből hogy másodpercre azonos időt ment a Nigériaival.
Tagschererék sem voltak azok a kiköpött Daehlie-k, de sífutásban is elmondható, hogy minél több pénzt raknak bele, és minél jobbak a körülmények, annál szarabbak az eredmények.

Jó, mentségükre szóljon hogy ők Szabó Milánnal ellentétben legalább szerények és szimpatikusak 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A magyar sífutás is történelmi mélységben baszki, pedig csúcson se volt soha.
Nem bántásból, de hogy a pöcsömbe lehet 10 kilin 13 percet kapni?

Hozzáteszem Sára Timi sincs sehol a születése óta sajna.
eaglesmcnabb
Úgy még viccesebb, hogy 50%-kal futott kb. lassabban, mint az első... Mintha 100 m síkfutásban 15 mp-es futónk lenne.
somoskovig
Mondjuk térdműtét és covid után, edzés nélkül, kvázi az utcáról beesve.
Persze ettől még sok értelme nincs így egy olimpiának...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Elolvastam most gyorsan a Szőllős család kálváriáját. Kíváncsi lennék, hogy micsoda kicsinyes farokméregetés volt itt a háttérben, ami miatt eltolták a bringát innen. Rendkívül sajnálatos mindenesetre.
Hanni
Én amennyire ismerem a sztorit, azért ez igencsak nem fekete fehér sztori.
Elég makacsak és öntörvényűek voltak a szülők, ráadásul a Miklós Edit érában, amikor tényleg minden pénz Editre lett felrakva, hozzáteszem teljesen jogosan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
A magyar sífutás is történelmi mélységben baszki, pedig csúcson se volt soha.
Nem bántásból, de hogy a pöcsömbe lehet 10 kilin 13 percet kapni?

Hozzáteszem Sára Timi sincs sehol a születése óta sajna.
eaglesmcnabb
Úgy még viccesebb, hogy 50%-kal futott kb. lassabban, mint az első... Mintha 100 m síkfutásban 15 mp-es futónk lenne.

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Elég szép gólokat ütnek eddig a finnek.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A magyar sífutás is történelmi mélységben baszki, pedig csúcson se volt soha.
Nem bántásból, de hogy a pöcsömbe lehet 10 kilin 13 percet kapni?

Hozzáteszem Sára Timi sincs sehol a születése óta sajna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elolvastam most gyorsan a Szőllős család kálváriáját. Kíváncsi lennék, hogy micsoda kicsinyes farokméregetés volt itt a háttérben, ami miatt eltolták a bringát innen. Rendkívül sajnálatos mindenesetre.
Hanni
Én azt olvastam, hogy nem nagyon működtek együtt a magyar szövetséggel, inkább külön utakon jártak és Ausztriában járatták suliba meg versenyeztették a gyerekeket. Ugyanakkor a pénzt kevesellték, amit kaptak a szövetségtől 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Elolvastam most gyorsan a Szőllős család kálváriáját. Kíváncsi lennék, hogy micsoda kicsinyes farokméregetés volt itt a háttérben, ami miatt eltolták a bringát innen. Rendkívül sajnálatos mindenesetre.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Orosz is szépen lemaradt egy tizeddel a bronzról, hehe


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Na, van nagyobb sz*pás is a 0,4 másodpercnél, igaz, ez "csak" a bronzért ment. 😊

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem tudom, hogy 2022-ben mennyire eladható egy egyéni indításos verseny
hagyomány ide vagy oda
NB2
Izgalmasabb volt mintha tomegrajtos lett volna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szegeny niskanen 😕 de megérdemelte volna, na talan az öcsi holnap :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kibaszott makos kokszos

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bazmeg, négy tized, csóri Niskanen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
4 tized, jézus...
több mint 2 éve
csipkelli 3 952
nem tudom, hogy 2022-ben mennyire eladható egy egyéni indításos verseny
hagyomány ide vagy oda
NB2
Egy belefér, amíg az nem az 50-es 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
nem tudom, hogy 2022-ben mennyire eladható egy egyéni indításos verseny
hagyomány ide vagy oda
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Azért aki egy évvel ezelőtt megfogadta, hogy Strolz wengeni vk-győztes és olimpiai bajnok lesz, az elég szépen kaszalhatott 😊

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Érdekes ez, mi számít bajnak.
70 körüli világkupagyőzelem, 3szoros olimpiai bajnok, most csóri kiesett 2x, benne van.

Egy Beat Feuznak a teljes karriert kellett végigtolni az olimpiai aranyért.
Vagy Jacobellis, aki kb tobb futamot nyert mint nem, és most 36 évesen lett olimpiai bajnok.
És hány ikonikus sportoló van aki soha nem nyert olimpiát.
Vagy csak gondoljunk a most visszavonuló Del Potróra, mekkora játékos és milyen karriert vettel el tőle a sérülések.

Szóval nyilván pech, meg minden, de azért nem dőlt össze a vilag, és sztem lesz ő még olimpiai bajnok.
gabokocka
Nem is a két kiesés, hanem az egész folyamat, ami ide vezetett, az édesapja halálától indulva.

Del Potro hatalmas kedvencem, nyilván ő sokkal nehezebb utat járt végig.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Érdekes ez, mi számít bajnak.
70 körüli világkupagyőzelem, 3szoros olimpiai bajnok, most csóri kiesett 2x, benne van.

Egy Beat Feuznak a teljes karriert kellett végigtolni az olimpiai aranyért.
Vagy Jacobellis, aki kb tobb futamot nyert mint nem, és most 36 évesen lett olimpiai bajnok.
És hány ikonikus sportoló van aki soha nem nyert olimpiát.
Vagy csak gondoljunk a most visszavonuló Del Potróra, mekkora játékos és milyen karriert vettel el tőle a sérülések.

Szóval nyilván pech, meg minden, de azért nem dőlt össze a vilag, és sztem lesz ő még olimpiai bajnok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akiben van egy kis kockáztató szellem, Kagiyamat egész jó oddszal adják műkoriban, ugyanis Chen amekkora skater, akkora choker is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 www.washingtonpost.com/sports/olympics/2022/02/08/mikaela-shiffrin-skiing-olympics-father/
empty taxi
Sose voltam nagy fanja Shiffrinnek, de Super G-ben és kombinációban remélem összejön neki a dolog. Minden idők egyik legnagyobb sízője, nem érdemel egy ilyen peches olimpiát.
somoskovig
Mikor közvetlen az olimpia előtt arról nyilatkozott h tudja mit érzett Simone Biles Tokióban, akkor már éreztem h ebbű more baj lesz...

Btw én se vagyok egy nagy Shiffrin fan, de tényleg generational talent.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ez mekkora, a csávó cuccolt azért, hogy ne 10 másodpercet kapjon a legjobbaktól, csak 9-et??? 😀

 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-az-elso-doppingeset-pozitiv-tesztet-adott-egy-irani-sizo-2875617

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 848 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-ponya-saraert-szorithatunk-a-csutortoki-program-2875591
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
 24.hu/sport/2022/02/09/liu-shaolin-sandor-nyilatkozat-biro/

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.