PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki kipróbálta már ezt az új Witcher-alapú játékot?
somoskovig
mindenki ezt tolja most twitchen, nézz rá ott egy picit és el tudod dönteni
shawnka
Ja, nem kérdés, hogy beruházok rá, all-time kedvenc világom nagyjából, amit Sapkowski összerakott, csak kíváncsi lettem volna a véleményekre. 😊
somoskovig
Kellett nekem ezt most olvasnom a Red Dead 2 megjelenésének előestéjén... 😊
r.baggio
Az élet tele van nehéz döntésekkel. 😀
somoskovig
Mint hogy X év Eagles logo után ki tedd a Boyst is? Jó, sejtem, GM de akkor is 😉 😛
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Valaki kipróbálta már ezt az új Witcher-alapú játékot?
somoskovig
mindenki ezt tolja most twitchen, nézz rá ott egy picit és el tudod dönteni
shawnka
Ja, nem kérdés, hogy beruházok rá, all-time kedvenc világom nagyjából, amit Sapkowski összerakott, csak kíváncsi lettem volna a véleményekre. 😊
somoskovig
Kellett nekem ezt most olvasnom a Red Dead 2 megjelenésének előestéjén... 😊
r.baggio
Az élet tele van nehéz döntésekkel. 😀

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Valaki kipróbálta már ezt az új Witcher-alapú játékot?
somoskovig
mindenki ezt tolja most twitchen, nézz rá ott egy picit és el tudod dönteni
shawnka
Ja, nem kérdés, hogy beruházok rá, all-time kedvenc világom nagyjából, amit Sapkowski összerakott, csak kíváncsi lettem volna a véleményekre. 😊
somoskovig
Kellett nekem ezt most olvasnom a Red Dead 2 megjelenésének előestéjén... 😊
r.baggio
kibaszott jól néz ki.
Ilyenkor sajnálom, hogy nincs konzolom

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Valaki kipróbálta már ezt az új Witcher-alapú játékot?
somoskovig
mindenki ezt tolja most twitchen, nézz rá ott egy picit és el tudod dönteni
shawnka
Ja, nem kérdés, hogy beruházok rá, all-time kedvenc világom nagyjából, amit Sapkowski összerakott, csak kíváncsi lettem volna a véleményekre. 😊
somoskovig
Kellett nekem ezt most olvasnom a Red Dead 2 megjelenésének előestéjén... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Valaki kipróbálta már ezt az új Witcher-alapú játékot?
somoskovig
mindenki ezt tolja most twitchen, nézz rá ott egy picit és el tudod dönteni
shawnka
Ja, nem kérdés, hogy beruházok rá, all-time kedvenc világom nagyjából, amit Sapkowski összerakott, csak kíváncsi lettem volna a véleményekre. 😊

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Valaki kipróbálta már ezt az új Witcher-alapú játékot?
somoskovig
mindenki ezt tolja most twitchen, nézz rá ott egy picit és el tudod dönteni
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Valaki kipróbálta már ezt az új Witcher-alapú játékot?

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha valaki beruházott az RDR 2-be, ne tartsa magában a tapasztalatait.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lurdy-ba mehettek közös nézésre 😀
 twitter.com/pcgurumagazin/status/1055383501070131200
Negritis
Ha nem jut be IG, nem tudom felkelek-e ennyire koran... 😛 de legalabb kozel van, így nem kell undoritoan mocskosan baromi korán kelni, csak mocskosan baromi korán.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Lurdy-ba mehettek közös nézésre 😀
 twitter.com/pcgurumagazin/status/1055383501070131200

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Egyébként most a wardok csökkentve lettek amiért ilyen eléggé vakon mozognak? Vagy mi a novisionmeta lényege ?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 i.imgflip.com/2kurhx.jpg
| Tippre lol |
Borbinho
Tudod te, csak nem mered beismerni és a gif mögé bujsz. 😀
Toca
Nah, egy karaktert nem tudok. Csak a jungle meg mid meg solo meg ilyenek ismerosek voltak Smitebol. Azt toltam meg egy kis WoW-ot ami hasonlo
Borbinho
én az SKT team es Faker miatt jottem ra mi a tema, mert ezeket a neveket hallottam kb 3 eve egy 444 videoban, es valami erthetetlen modon meg nem lokte ki az agyam. igy olvasva egesz erdekes, hehe.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
 i.imgflip.com/2kurhx.jpg
| Tippre lol |
Borbinho
Tudod te, csak nem mered beismerni és a gif mögé bujsz. 😀
Toca
Nah, egy karaktert nem tudok. Csak a jungle meg mid meg solo meg ilyenek ismerosek voltak Smitebol. Azt toltam meg egy kis WoW-ot ami hasonlo
Borbinho
Lehet itt lenne az ideje elkezdeni. 😀
Greengo
Fun fact: én úgy nézek Lolt, hogy még soha nem játszottam le egy meccset se 😅😅
shawnka
én se játszottam amerikai focit soha mégis élvezem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 i.imgflip.com/2kurhx.jpg
| Tippre lol |
Borbinho
Tudod te, csak nem mered beismerni és a gif mögé bujsz. 😀
Toca
Nah, egy karaktert nem tudok. Csak a jungle meg mid meg solo meg ilyenek ismerosek voltak Smitebol. Azt toltam meg egy kis WoW-ot ami hasonlo
Borbinho
Lehet itt lenne az ideje elkezdeni. 😀
Greengo
Fun fact: én úgy nézek Lolt, hogy még soha nem játszottam le egy meccset se 😅😅
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 i.imgflip.com/2kurhx.jpg
| Tippre lol |
Borbinho
Tudod te, csak nem mered beismerni és a gif mögé bujsz. 😀
Toca
Nah, egy karaktert nem tudok. Csak a jungle meg mid meg solo meg ilyenek ismerosek voltak Smitebol. Azt toltam meg egy kis WoW-ot ami hasonlo
Borbinho

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
 i.imgflip.com/2kurhx.jpg
| Tippre lol |
Borbinho
Tudod te, csak nem mered beismerni és a gif mögé bujsz. 😀
Toca
Nah, egy karaktert nem tudok. Csak a jungle meg mid meg solo meg ilyenek ismerosek voltak Smitebol. Azt toltam meg egy kis WoW-ot ami hasonlo
Borbinho
Lehet itt lenne az ideje elkezdeni. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 i.imgflip.com/2kurhx.jpg
| Tippre lol |
Borbinho
Tudod te, csak nem mered beismerni és a gif mögé bujsz. 😀
Toca
Nah, egy karaktert nem tudok. Csak a jungle meg mid meg solo meg ilyenek ismerosek voltak Smitebol. Azt toltam meg egy kis WoW-ot ami hasonlo

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
 i.imgflip.com/2kurhx.jpg
| Tippre lol |
Borbinho
Tudod te, csak nem mered beismerni és a gif mögé bujsz. 😀
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Playstation-ön Madden19-cel játszik valaki multiban?
bogec7
én
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

| Tippre lol |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Na szóval.. Szeretnék venni a 4 éves fiamnak valami tévére köthetö izét. Valami aktív dolog kellene, tehát ne konzolos cucc, hanem ilyen ugrálós, futkározós, amit a figura lekövet a képernyőn. Az se baj, ha használtan be lehet szerezni, hiszen a kis gyökszi még csak 4 éves, nincs összehasonlítási alapja és azt se vágja, mi az a felbontás. Tippek, ajánlatok?
Szokol
Nintendo Switch

vagy vegyél egy használt Wii-t (wii u sztem még drága használtan)

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Na szóval.. Szeretnék venni a 4 éves fiamnak valami tévére köthetö izét. Valami aktív dolog kellene, tehát ne konzolos cucc, hanem ilyen ugrálós, futkározós, amit a figura lekövet a képernyőn. Az se baj, ha használtan be lehet szerezni, hiszen a kis gyökszi még csak 4 éves, nincs összehasonlítási alapja és azt se vágja, mi az a felbontás. Tippek, ajánlatok?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ad 1) Kinaban mindig lesz penz. Plane amig a kutyanak 8 iPhone-ra telik, apucinak meg mar 35 milliard dollarja van..

ad 2) azert a Griffon szerintem tudott volna apritani... remelem nem egyszezonos csoda lesznek, es ok egy kicsit megbolygatjak a metat LCK-ben jovore is.

ad 3) a Faker-"gyalazo" poszt egy reszevel se tudok egyeterteni, ami az ego-jat illeti mire gondolsz itt egyaltalan?

Amugy szerintem meg mindig boven TOP 3 midlaner (kivancsi vagyok Rookie-n kivul kit lehetne meg folehelyezni?)
Mar 16-ba sem ok voltak a legjobbak, megis behuzta... tavaly meg a finaleig cipelte azt a szerencsetlen bagazst.... ami no comment teljesítmény volt. Nekem gyakran Luck jut rola az eszembe 😛 (csak mondjuk Faker-nek van 3 SB gyuruje/4 dontoje 5 szezon alatt... 😛)

Persze jo dolog a verfrissites, but not like this,. 😕
(s mennyi az esely ra, hogy egy esetleges EU/NA siker (mar ami most van az is) nem fog tulsagosan a fejekbe szallni...)

Udvozlettel,
egy Faker-fan

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tejesember 256
Amíg ez a nonvision meta lesz, addig minden koreai csapat szopóágon van. Nagyon sokáig fog tartani az alkalmazkodásuk, ha egyáltalán tudnak majd.
shawnka
Ahogy olvasgattam megy is a felháborodás Koreában a teljesítményüktől.
Kínában meg bele se merek gondolni mit kapnak UZIék, akiket mindenki a döntőbe várt. Pedig nekik most kellett volna nagyon összeszedniük magukat, amíg még ott ölnek pénzt az esportba.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Na igen . SKT hiányzik, de utólag beszédes már az egész. Mi lett Fakerrel és az SKT-vel , hova tűnt Korea ? Érdekes szezon volt ez. (nem mondom, hogy a kedvencem) Mindenesetre átírta kicsit a megszokott forgatókönyveket.
Greengo
Egyszerű: Faker már nem tud solo carryzni. Az egész SKT taktika az évek alatt arra épült, hogy elősegítség Faker solo carryzését. Ez az elején nagyon ment, hisz nem nagyon nevelkedett ki olyan játékos, aki legalább megszorongatni tudta volna Fakert (nem hiába próbálta sok csapat győzködni Apdo-t, hogy menjen hozzájuk), így simán le tudta solo carryzni a meccseket.
Utána elkezdtek már feltűnni az olyan játékosok, akik legalább rövid időre képesek felvenni a versenyt Fakerrel, és, ha Faker rosszul játszik ledominálni őt. Ekkor viszont még működött a baby sitting taktika, mikor a jungleres elsődlegesen Faker támogatta inkább, őt próbálták pár killel helyzeti előnybe hozni.
Viszont mára se olyan junglerest nem találnak, aki teljesen ki tudná szolgálni Fakert, ráadásul már Faker sincs ereje csúcsán, már simán kinevelkedtek olyan mid lanerek, akik felveszik vele 1v1ben a harcot, így már oda a solo carry.
Az SKT meg egyszerűen más taktikát nem tudott kitalálni, csak ezt a Faker Solo Carryt. Tavaly még valahogy kicarryzte őket Faker a VBre, ott meg a döntőig, de mára ez már esélytelen lett számára.
De megmondjam az őszintét én nem is sajnálom, hogy nem jutottak ki a VBre. Mind az SKT, mind Faker megérdemli ezt a bukást (tavalyi VB előtt nagyon elszaladt vele a ló ego szempontjából, azért kapott annyi fikázást a döntő után), egy olyan csapat, akik évek óta egyetlen egy taktikával dolgoztak nem is érdemlik meg a VBn való szereplést.

Más: OWben bemutatták Atlanta csapatát (Atlanta Reign lesz a nevük), meg a párizsiak tagjait is bemutatták. Ez azért külön érdekes, mert a londoniakkal ellentétben ők teljesen európai csapatot raktak össze. Nem Spitfireztek egyet és nem próbálták bemesélni, hogy EUban nincs egyetlen egy jó játékos se és ezért kell koreából importálni olyan játékosokat, akik még alapfokon se beszélnek angolul (nem, nem vicc, külön nyelvtanárokat fogadtak fel, hogy próbálják angolul tanítani őket legalább az interjúk miatt). Kíváncsi leszek milyen eredményt produkálnak, de engem már megvettek kilóra ezzel a húzással a párizsiak.
Tejesember
Amíg ez a nonvision meta lesz, addig minden koreai csapat szopóágon van. Nagyon sokáig fog tartani az alkalmazkodásuk, ha egyáltalán tudnak majd.