PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdekes én eddig azt olvastam, hogy 3x akkor a térkép...
Ezt másik topikban találtam...
 www.youtube.com/watch?v=LIYvpNlQoM0&feature=youtu.be&t=188
NB2
Azota nehany orat beleraktam ismet. Hat a terkep az nagy, ez igaz, a szigetek nagyobbak joval, tobb felfedeznivalo van. Valoszinuleg nem fogalmaztam tisztan: nem a nagysaggal van a bajom, hanem amiatt van nagyon Black Flages feelingem, hogy a szigetek kozott azert altalaban perceket kell hajozni, betamadnak a kalozok/atheniak/spartaiaik, mig az Originsben igazabol abszolut nem voltak nagy vizek, hajocsata is csak egyszer.

Itt rengeteg a viz, ami azert jo, mert az oriasi szigetek mellett valtozatos igy az egesz, ez nalam teljesen szubjektiv, hogy nagyon birtam az Originses felfogast, ami a szarazfoldhoz kotodott. Es az itteni vizben nem nagyon lehet kisebb csonakkal kozlekedni, mert nehany hullam utan egyszeruen szettorik a csonak.

Imadtam a Black Flaget, de megmondom oszinten, hogy ebben az uj AC-ban keresem, hol lehet meguszni a hosszabb hajozast, hogy semmifele tengeri csataba ne kelljen belekeverednem.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).
Greengo
fnatic elődöntő, ha Rekkles nem olvad le a legfontosabb pillanatokban!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azt olvastam, h páran cs-znek, de semmi ilyen utalást a CS go Major-re
Tito05
mert a challenger stage után uncsi volt az egész 😊 viszont mehet a cs 😊

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Érdekes én eddig azt olvastam, hogy 3x akkor a térkép...
Ezt másik topikban találtam...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nehany orat jatszottam az Assassin's Creed Odysseyjel.
Oke, ez nem sok, es igazabol egy 10 perces hajozason vagyok tul az elso szigetelhagyasos kuldetes utan, mindenesetre nekem elsore ez teljesen egy Origins es Black Flag olvadas.

De tenyleg, ezt igy nagyon elso tapasztalatkent, elvegre meg csak a masodik szigeten vagyok, tehat nem tudom, hogy mekkora szarazfoldi teruletek varnak meg ram, de egyelore nem erzem tul nagynak az eddigi ket szigetet, picit hianyzik az az oriasi szarazfoldi terulet ezaltal, mint ami az Originsben volt.

Az az ujitas viszont tetszik, hogy ugye van korozesi szint, ezaltal jonnek fejvadaszok, illetve hogy minden szigeten meg lehet donteni a tabornokok es a vezerek kinyirasaval az aktualis uralmat.

Egyebkent igy a kuldetesek nem tunnek rossznak, legalabbis nem tunik mindegyik olyan monotonnak, mint az eddigi jatekokban. Az Originsben nem nagyon volt ertelme a lopozasnak, itt azert tobb van. Jobbak a skillfak. A harc nem valtozott az Originshez kepest, igazabol annyi, hogy itt szerintem azert nehezebb legyakni az ellenfeleket. Mondjuk ahogy lepegeted a szinteket es fejleszted parhuzamosan a fegyvert, hogy legyen sebzes, lvl 6-7 korul ugy valik egyre konnyebbe es kenyelmesebbe a jatek.

Tetszik, hogy kulonleges rugasokat, uteseket hoztak be, illetve a tamadas haritasa is jo. En mondjuk egyik jatekban sem hasznaltam pajzsot harc kozben, de azert fura, hogy egyaltalan nincsen pajzs a jatekban.

Osszessegeben amugy korrekt, tenyleg az elejen vagyok meg csak, egyelore csak annyi van, hogy felek, hogy abszolut nem lesz olyan hatalmas szarazfoldi terulet, mint az Originsben, es en azt imadtam, szoval nem orulnek, ha ilyen Black Flages lenne ez az uj AC.

Nem lesz ez rossz.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
elég erős kezdése a napomnak ez a c9-gambit meccs
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
OMG 😀 Kb fél éve azon gondolkodom, h bedobom ide vagy az egyéb sportok topicba az e-sportot, mint témát, de nem mertem a fogadtatástól félve (a fórumon nem éppen a tizenévesek dominálnak és 20+ fölött meg elég vegyes a megítélése, de inkább negatív). Azt olvastam, h páran cs-znek, de semmi ilyen utalást a CS go Major-re vagy a dota vb-re.
Jó tudni, ha van bármiféle gondolatom a téma kapcsán itt is megoszthatom 😊

Már jó pár éve van mozizás, én 2016-ban voltam a Lurdy-ban haverokkal... Rohadt jó döntő volt, tele volt az egész, csak hát NA 😀 éjjeli meccsek sokakat megviseltek, de az NFL már megedzett addigra 😀
Tavaly már a Lurdy-ban és a Pólus moziban is volt vetítés, mert annyi embert érdekelt az előző években 😊

Reggel meg hajrá C9!
Tito05
mert vesehugykövet kaptam az Astralis dominanciától és négyszer lehánytam a billentyűzetet a CS:GO majortől.

alig várom már a csoportkört, Rekkles is my spirit animal
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
OMG 😀 Kb fél éve azon gondolkodom, h bedobom ide vagy az egyéb sportok topicba az e-sportot, mint témát, de nem mertem a fogadtatástól félve (a fórumon nem éppen a tizenévesek dominálnak és 20+ fölött meg elég vegyes a megítélése, de inkább negatív). Azt olvastam, h páran cs-znek, de semmi ilyen utalást a CS go Major-re vagy a dota vb-re.
Jó tudni, ha van bármiféle gondolatom a téma kapcsán itt is megoszthatom 😊

Már jó pár éve van mozizás, én 2016-ban voltam a Lurdy-ban haverokkal... Rohadt jó döntő volt, tele volt az egész, csak hát NA 😀 éjjeli meccsek sokakat megviseltek, de az NFL már megedzett addigra 😀
Tavaly már a Lurdy-ban és a Pólus moziban is volt vetítés, mert annyi embert érdekelt az előző években 😊

Reggel meg hajrá C9!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a playofftól én is nézni fogom a Worldst, a döntőre meg mehetnénk moziba, ha lesz idén is 😀
shawnka
Van már ilyen idehaza?
Sign me up... mondjuk szombat reggel 8-ra felkelni, ughhh.
Igor
Tavaly 7re kellett menni a Pólusba
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Good old EDG,... azért ez a tegnapi meccs / | és az hogy sikerült ugyanazt a taktikai hibát beszopniuk egy WC teamtől, mint tavaly az SKT-től | feldobta a napom/hetem(?) végét.
Ha kikapnának a japánoktól, haza se engedik őket...

A G-Rex/Supermassive meccsre kiváncsi leszek,de a többi eléggé lefutottnak tűnik.
Igor
Kb. én is csak a G-Rex vs Supermassive meccset várom csak, az tud majd talán izgalmat nyújtani, hogyha a törökök felszívják magukat. Szimpatikus lettek, de sajnos, ha be is kerülnek a tényleges VBre nem sok esélyt adnék nekik (G2 elég csúnyán elverte őket, pedig az még nem is olyan erős csapat, mint akik várhatna a Supermassivera, ha győznek).
Tejesember
Szerintem Supermassive nagyon eltaktikázta a 2. napot a pick/ban húzásoknál (meg persze G2 felébredt), úgyhogy szerintem az kifejezetten szoros meccs lesz, mert ugyan a G-Rex rendkívül stabilnak tűnt, de valszeg a leggyengébb csoportban ugye (a KLG talán a leggyengébb kijutó (vagy ők, vagy az ASC), a Gambitos meccsekből meg szintén nem lehet sokat levonni..)

Infinity-G2 is jó lehetne, ha G2 az első napos formát hozná (bár úgy tűnik összeszedték magukat - sajna), Infinity meg a második napit...
Igor
Na majd a csoportköröktől. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
a playofftól én is nézni fogom a Worldst, a döntőre meg mehetnénk moziba, ha lesz idén is 😀
shawnka
Van már ilyen idehaza?
Sign me up... mondjuk szombat reggel 8-ra felkelni, ughhh.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a playofftól én is nézni fogom a Worldst, a döntőre meg mehetnénk moziba, ha lesz idén is 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Good old EDG,... azért ez a tegnapi meccs / | és az hogy sikerült ugyanazt a taktikai hibát beszopniuk egy WC teamtől, mint tavaly az SKT-től | feldobta a napom/hetem(?) végét.
Ha kikapnának a japánoktól, haza se engedik őket...

A G-Rex/Supermassive meccsre kiváncsi leszek,de a többi eléggé lefutottnak tűnik.
Igor
Kb. én is csak a G-Rex vs Supermassive meccset várom csak, az tud majd talán izgalmat nyújtani, hogyha a törökök felszívják magukat. Szimpatikus lettek, de sajnos, ha be is kerülnek a tényleges VBre nem sok esélyt adnék nekik (G2 elég csúnyán elverte őket, pedig az még nem is olyan erős csapat, mint akik várhatna a Supermassivera, ha győznek).
Tejesember
Szerintem Supermassive nagyon eltaktikázta a 2. napot a pick/ban húzásoknál (meg persze G2 felébredt), úgyhogy szerintem az kifejezetten szoros meccs lesz, mert ugyan a G-Rex rendkívül stabilnak tűnt, de valszeg a leggyengébb csoportban ugye (a KLG talán a leggyengébb kijutó (vagy ők, vagy az ASC), a Gambitos meccsekből meg szintén nem lehet sokat levonni..)

Infinity-G2 is jó lehetne, ha G2 az első napos formát hozná (bár úgy tűnik összeszedték magukat - sajna), Infinity meg a második napit...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tejesember 256
Good old EDG,... azért ez a tegnapi meccs / | és az hogy sikerült ugyanazt a taktikai hibát beszopniuk egy WC teamtől, mint tavaly az SKT-től | feldobta a napom/hetem(?) végét.
Ha kikapnának a japánoktól, haza se engedik őket...

A G-Rex/Supermassive meccsre kiváncsi leszek,de a többi eléggé lefutottnak tűnik.
Igor
Kb. én is csak a G-Rex vs Supermassive meccset várom csak, az tud majd talán izgalmat nyújtani, hogyha a törökök felszívják magukat. Szimpatikus lettek, de sajnos, ha be is kerülnek a tényleges VBre nem sok esélyt adnék nekik (G2 elég csúnyán elverte őket, pedig az még nem is olyan erős csapat, mint akik várhatna a Supermassivera, ha győznek).
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Good old EDG,... azért ez a tegnapi meccs / | és az hogy sikerült ugyanazt a taktikai hibát beszopniuk egy WC teamtől, mint tavaly az SKT-től | feldobta a napom/hetem(?) végét.
Ha kikapnának a japánoktól, haza se engedik őket...

A G-Rex/Supermassive meccsre kiváncsi leszek,de a többi eléggé lefutottnak tűnik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
láttam, és fentartásokkal de várom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
srácok, a Harry Potter játék leaket láttátok?
shawnka
nem vagyok nagy fan, de ránázek szerintem majd.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
srácok, a Harry Potter játék leaket láttátok?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
nem tervezek PS4et venni így én várok az RDR2-vel
de lehet végre kitolom az RDR-t

btw aki ül a hype vonaton:
 www.youtube.com/watch?v=I9XA9pBmtG0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Félek tőle, hogy nagyon fog hajazni az Originsre. Gondolom lesznek hajózások a szigetek között, némi csatával, meg a szokásos küldik. De ahogy Negritis is írta, várok egy karácsonyi leárazásig, mert azért ennyi pénz brutál érte. Illetve én keresek keveset😊 Azt még RDR2-re is kéne zsé😊
NB2
Azt olvastam, hogy alapvetoen az elejen ugy tunik, hogy hajaz sokban, de igazabol utana eleg erosen kibukik, hogy csak par dologban. De ugye a ket jatekot egyszerre kezdtek el fejleszteni, aztan az Origins tapasztalatain raktak bele ebbe az ujitasokat, meg egyeb dolgokat, szoval valamennyire biztos, hogy lesznek hasonlosagok.

Csak hat ez mar sokkal RPG-sebb, ami szamomra nyero, illetve azt olvastam, sokkal nagyobb a vilag, mint peldaul az Originsben volt, ami szamomra szinten elsodleges. Meg GTA-mintara vannak korozesi szintek is, tobb a boss, akit ki lehet nyirni.

En mar elorendeltem, kivancsi leszek. Red dead Redemption II-n gondolkozom meg, nalam szerintem az lesz, amivel nehany honapot varok majd, foleg, hogy most itt ez az uj AC ugy is lekoti majd azt a keves idomet, ami lesz.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Félek tőle, hogy nagyon fog hajazni az Originsre. Gondolom lesznek hajózások a szigetek között, némi csatával, meg a szokásos küldik. De ahogy Negritis is írta, várok egy karácsonyi leárazásig, mert azért ennyi pénz brutál érte. Illetve én keresek keveset😊 Azt még RDR2-re is kéne zsé😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
én megvárom a leárazást majd
most húztam be a FighterZ-t Switchre
nemsoká jön a pokemon, mario party

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg harom nap, es jon az uj Assasin's Creed.
A kritikak alapjan eleg jo, akinek az Origins tetszett, ez is biztosan fog. Allitolag a mostaninek van a legnagyobb vilaga.