PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
lehet persze szövkapnak is lenni egy időben. Mondjuk pénzt vihetsz a csapathoz, de ha még nem csaltál, ne is kezdjél el, mert akkor rászoksz. nekem ez baszta el a fm játékomat. mondjuk általában egyéni adatbázissal kezdtem, legjobb haverokat megcsináltam osztálytól függően és akkor fejlődhettek. Meg én már a bajnokságokat tuningoltam 😀 magyaroknál az ifiképzést. szóval én már keményen toltam a csalást 😀
meg mindig raktam egy alapcsapatot, elmentem szabadságra 4 meccsre, utána raktam a másik csapatot és azokkal is. Így extra gyors voltam 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, hát első tapasztalatok:
- Az erőnlét már jó, lejjebb vettem az edzést. Csak a felkészülés idején volt alacsony mindig a %, pedig akkor is a medium alján volt az edzésszint.
- A játék képe is javult, oda-vissza kiütöttük a Cibaliát, viszont rögtön megkaptuk a Juvét, és hát otthon 1 percen múlt a döntetlen, végül 1-2, 2-4-el kaptunk ki.
- Zavar, hogy k.vakevés a pénz. Szinte csak ingyen tudok igazolni, talán ha 3 pénzes játékos jött. Kértem a boardtól lóvét, kaptam is lényegében semennyit 😀
- Nagyon tetszenek a chatek, press conference-ek, kár, hogy saját dolgokat nem tudok fejleszteni (nyelvek beszélése, vagyonnal kapcsolatos dolgok, stb...)
- A gépem miatt kissé lassú, de hát evvan 😊

Összességében egyelőre tetszik 😊 Szövkapnak amúgy lehet lenni? Esetleg párhuzamosan csapat-válogatott manager is lehetek?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na már meg is kérdezném, hogy mit lehet tenni annak érdekében, hogy legalább 1-2 meccsen az évben ne legyen mindenki 50% körüli erőnléten már a kezdés előtt?
Egyébként úgy indult ahogy vártam. Mindig kikapok, tök mindegy kivel játszok 😀fetomy
Túl kemények az edzések? Játékostól is függ, Natural Fitness és Stamina a legfontosabb ha jól tudom.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fent van a PCM 2011 a szokásos helyeken. Már csak a törést kell kivárni. 😊Schleck
ezaz bazzeg!remélem minél hamarabb meglesz a c. :cool:Joci
meg a korrekt database 😊shawnka
Azért nem aggódom. A PCM Daily-s srácok úgyis megcsinálják pillanatokon belül. Ahogy most látom, már fent van egy kezdetleges verziója. 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Fent van a PCM 2011 a szokásos helyeken. Már csak a törést kell kivárni. 😊Schleck
ezaz bazzeg!remélem minél hamarabb meglesz a c. :cool:Joci
meg a korrekt database 😊
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Fent van a PCM 2011 a szokásos helyeken. Már csak a törést kell kivárni. 😊Schleck
ezaz bazzeg!remélem minél hamarabb meglesz a c. :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fent van a PCM 2011 a szokásos helyeken. Már csak a törést kell kivárni. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na már meg is kérdezném, hogy mit lehet tenni annak érdekében, hogy legalább 1-2 meccsen az évben ne legyen mindenki 50% körüli erőnléten már a kezdés előtt?
Egyébként úgy indult ahogy vártam. Mindig kikapok, tök mindegy kivel játszok 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak a Football Manager! :cool:

Én eredetivel játszok, ahogy van időm játszok is.
Nottingham Forest-nél vagyok menedzser. Első szezonban simán bajnokok lettünk. Most van Június 30, úgyhogy most jön az izgalmas rész, az erősítés a PL-be! 😊

Később szívesen írok bővebben az első szezonról, és az igazolásokról is, persze ha érdekel titeket... 😉
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NB3-as pöcs azon kívül, hogy gondolom hozzáadja az nb3-at, ad valami pluszt? 😀 Csak mert maga az nb3 nem feltétlen kell nekem. A magyarítást sztem nem szedem le, úgyis nyelvvizsgáznom kell hamar, úgyhogy legalább gyakorlok 😀

Azért mert a DVTK szar csapat 😀 A vidinél tuti lesz csomó lóvém 😀fetomy
Nem ad semmi pluszt, de gondoltam hátha szükséged lesz rá. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
NB3-as pöcs azon kívül, hogy gondolom hozzáadja az nb3-at, ad valami pluszt? 😀 Csak mert maga az nb3 nem feltétlen kell nekem. A magyarítást sztem nem szedem le, úgyis nyelvvizsgáznom kell hamar, úgyhogy legalább gyakorlok 😀

Azért mert a DVTK szar csapat 😀 A vidinél tuti lesz csomó lóvém 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát a magyarítást, ha akarod vagy szükséged van rá, és az NB3-as patch is érdekes. 😊
Egyébként nem könnyű ez, elkezdtem egyet a DVTK-val, 22500-at adnak fizetésekre, mikor 42000-t költenek alapból és persze 0-t átigazolásokra. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is végülis ezt választottam 😊 A 11-et persze. Leszedtem hozzá a 11.3-as vagy milyen pöcsöt, aztán meglátjuk műkszik-e 😊 Valamit esetleg még ajánlatos leszedni hozzá?

Egyébként magamtól hivatalos játékként egyedül a Championship Manager 00/01-et vettem meg, azzal indultam el a CM-karrieremben, gondolom főleg ezért is maradtam meg mellette 😊 Mondjuk abban még sokmindent nem értem el, gyakorlatilag semmit nem tudtam megnyerni 😀 De aztán a későbbiek jobbak voltak 😊 Remélhetőleg ez is fasza lesz, főleg hogy már ungáris csapatok is vannak 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rég nem játszottam a jó régi Csempiöncsip Menedzser játékokkal, és most újra elővennék valamit. Aki játszik ilyennel, nem túl nagy gépigénnyel elérhetőek közül melyik szokker menedzser játék a legjobb? (fontos, hogy normális játékosok legyenek)fetomy
Jó, hogy írtad ezt. Elkezdek egyet a Diósgyőrrel, kár hogy fel kell jutnom újra. 😊
Én évek óta a Football Managerrel játszok amúgy csak, szóval objektív véleményt ne tőlem várj. De én elégedett vagyok az FM-mel, bár azt el kell ismerni, hogy nincsenek óriási fejlesztések évente. Egyébként ennek van a legnagyobb rajongótábora és az eredeti CM-nek is ez az utódja, szóval én a helyedben is ezt választanám. 😉

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rég nem játszottam a jó régi Csempiöncsip Menedzser játékokkal, és most újra elővennék valamit. Aki játszik ilyennel, nem túl nagy gépigénnyel elérhetőek közül melyik szokker menedzser játék a legjobb? (fontos, hogy normális játékosok legyenek)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Top Spin 4 demo kötelező ps3-ra. nagyon eltalálták a játékot. meg kellene venni a fullt is 😕Habi
Basszák meg, hogy PC-re ezer éve nem adtak ki normális teniszjátékot sem, normális verekedős mellett...Schleck
Áldom az eszem, hogy anno a 360 mellett döntöttem...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Top Spin 4 demo kötelező ps3-ra. nagyon eltalálták a játékot. meg kellene venni a fullt is 😕Habi
Basszák meg, hogy PC-re ezer éve nem adtak ki normális teniszjátékot sem, normális verekedős mellett...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Top Spin 4 demo kötelező ps3-ra. nagyon eltalálták a játékot. meg kellene venni a fullt is 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sapphire HD5770 Vapor-X nem érdekelne vkit óccsóért? :rolleyes:

|
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tervezem, hogy előveszem a régi szeretett játékaimat, ezért gondoltam megkérdezem, hogy játszott valaki anno az albionnal vagy a star wars rebellionnal?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Minecraft. Mond valakinek valamit? 😀Vadkender
Inkább ki az, akinek ez nem mond semmit? 😀vassadi
Végre valaki. Már kezdtem egyedül érezni magam. Multizol is vagy csak singlebe tengeted a napjaidat?Vadkender
Egyik se, szimplán csak ismerem a játékot. 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Batman: Arkham city
20 perces gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=dqi3QXYohScHabi
jöjjön mááááár...Naomi kisasszony pedig (L)

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Batman: Arkham city
20 perces gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=dqi3QXYohSc


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Azt hiszem ennyire játékkal már rég nem akartam játszani,így elsőre ez kegyetlenül el lett találva...Tényleg kell majd egy konzol....

http://videoteka.web4.hu/cikk/la-noire-fokuszban-a-jatekmenet-magyar-felirattalNewman
ezt a játékot rengeteg ideig fejlesztették. 10000 bűnesetet néztek át, képekkel, gyilkossági helyszínek minden. Árlapokon megnézték mi mennyibe került, várostérképekről modellezték le az egész játékot. Óriási munka van ennek a hátterében.

A zavvi rendelésnél meg dombornyomott kártya kell ha jól tudom, nekem haverom rendeli mindig. Játékonként 1 fontos postaköltség van. Kurva nagy raktárkészletük van és viszik a játékokat tőlük mint a cukrot. Sokat szállítanak magyarba is és mindenki csak pozitívan vélekedik róluk.

Vaterás rendelésnél meg shoptól kell rendelni, ahol nagy a pozitív visszajelzés.Habi
Köszi szépen!
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 036 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
else hiszem ... Duke Nukem Forever ... pár perc és fent lesz ...Drip
Hail to the King, baby 😊 Mondjuk, annyira nem jó 😂