PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
else hiszem ... Duke Nukem Forever ... pár perc és fent lesz ...

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Driver frissítés?

Amúgy melyik pálya? 😀shawnka
A Warmachineos vagy mi a neve. Mikor el kell égetni a tervrajzokat de közbe nem vehetnek észre. Ott miután felrobbantom a hordókat bedobja az animációt, és lefagy.Double B
Az pont mellékküldetéseket bevezető misszió, de sajnos anélkül nem lehet továbbmenni. Próbáld meg updatelni a játékot, vagy frissítsd a videókarid driverét. Esetleg ha nem eredeti, akkor egy újracrackelés is segíthet.shawnka
Valamiért nem engedi a patcheket. Azt írja, hogy nem kompatibilis a játékommal.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Minecraft alap játék 😉 és az eredeti is simán megéri a 4k forintot 😀

persze még nem vettem meg 😂


több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagyDouble B
Driver frissítés?

Amúgy melyik pálya? 😀shawnka
A Warmachineos vagy mi a neve. Mikor el kell égetni a tervrajzokat de közbe nem vehetnek észre. Ott miután felrobbantom a hordókat bedobja az animációt, és lefagy.Double B
Az pont mellékküldetéseket bevezető misszió, de sajnos anélkül nem lehet továbbmenni. Próbáld meg updatelni a játékot, vagy frissítsd a videókarid driverét. Esetleg ha nem eredeti, akkor egy újracrackelés is segíthet.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Minecraft. Mond valakinek valamit? 😀Vadkender
Inkább ki az, akinek ez nem mond semmit? 😀vassadi
Végre valaki. Már kezdtem egyedül érezni magam. Multizol is vagy csak singlebe tengeted a napjaidat?


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagyDouble B
Driver frissítés?

Amúgy melyik pálya? 😀shawnka
A Warmachineos vagy mi a neve. Mikor el kell égetni a tervrajzokat de közbe nem vehetnek észre. Ott miután felrobbantom a hordókat bedobja az animációt, és lefagy.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Minecraft. Mond valakinek valamit? 😀Vadkender
Inkább ki az, akinek ez nem mond semmit? 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Minecraft. Mond valakinek valamit? 😀Vadkender
pixelkockák, szédülés.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Minecraft. Mond valakinek valamit? 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagyDouble B
Driver frissítés?shawnka
Vagy patch, crack.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagyDouble B
Driver frissítés?

Amúgy melyik pálya? 😀
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagy
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Eredeti, PC-s Halo 2-t hol lehetne beszerezni?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Azt hiszem ennyire játékkal már rég nem akartam játszani,így elsőre ez kegyetlenül el lett találva...Tényleg kell majd egy konzol....

http://videoteka.web4.hu/cikk/la-noire-fokuszban-a-jatekmenet-magyar-felirattalNewman
ezt a játékot rengeteg ideig fejlesztették. 10000 bűnesetet néztek át, képekkel, gyilkossági helyszínek minden. Árlapokon megnézték mi mennyibe került, várostérképekről modellezték le az egész játékot. Óriási munka van ennek a hátterében.

A zavvi rendelésnél meg dombornyomott kártya kell ha jól tudom, nekem haverom rendeli mindig. Játékonként 1 fontos postaköltség van. Kurva nagy raktárkészletük van és viszik a játékokat tőlük mint a cukrot. Sokat szállítanak magyarba is és mindenki csak pozitívan vélekedik róluk.

Vaterás rendelésnél meg shoptól kell rendelni, ahol nagy a pozitív visszajelzés.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt hiszem ennyire játékkal már rég nem akartam játszani,így elsőre ez kegyetlenül el lett találva...Tényleg kell majd egy konzol....

http://videoteka.web4.hu/cikk/la-noire-fokuszban-a-jatekmenet-magyar-felirattal

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
A jatekaim.hu fórumára is benézhetsz,ott még olcsóbbak 😉JoeyPorter
Fenébe, néztem pár helyen és már lehetne 45-50ért is kapni, de mindenhol az volt írva, hogy elfogyott az a verzió. Szerintetek azt pótolhatják érdemes várni, vagy maradnak a 65-70ezres verziók?zavi27
ha slim-et árulnak ott, akkor persze, hogy érdemes. Azért 20k már elég ok arra, hogy várjon az ember szerintem. 😀
De vaterán is nézz körbe, én speciel onnét vettem, garanciával, játékkal. 20k-ból meg simán lehet venni 3-4 fasza játékot zavviról. épp néztem, hogy maffia 2 17 fontért megy most 😀 Uncharted 2 12talán 😀Habi
Mindegyik slim volt, csak asszem azok a 60-80 GB-s verziók, de az is ugyanazt tudja ahogy olvastam itt. Akkor ezek szerint lehetnek ezek újra raktáron, nem ilyen évekre kifutott termékek. A zavvi-s rendelés hogy működik, hogy ennyire olcsó tud lenni? Postaköltség sincsen ott? Hát vaterától félek venni ilyen komoly készüléket azért.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mennyiért lehet mostanában PS3-at kapni, és melyik verzióját érdemes venni? Mutattak nekem Uncharted nevű játékot ez kihagyhatatlannak tűnik! 😊zavi27
A jatekaim.hu fórumára is benézhetsz,ott még olcsóbbak 😉JoeyPorter
Fenébe, néztem pár helyen és már lehetne 45-50ért is kapni, de mindenhol az volt írva, hogy elfogyott az a verzió. Szerintetek azt pótolhatják érdemes várni, vagy maradnak a 65-70ezres verziók?zavi27
ha slim-et árulnak ott, akkor persze, hogy érdemes. Azért 20k már elég ok arra, hogy várjon az ember szerintem. 😀
De vaterán is nézz körbe, én speciel onnét vettem, garanciával, játékkal. 20k-ból meg simán lehet venni 3-4 fasza játékot zavviról. épp néztem, hogy maffia 2 17 fontért megy most 😀 Uncharted 2 12talán 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Mennyiért lehet mostanában PS3-at kapni, és melyik verzióját érdemes venni? Mutattak nekem Uncharted nevű játékot ez kihagyhatatlannak tűnik! 😊zavi27
A jatekaim.hu fórumára is benézhetsz,ott még olcsóbbak 😉JoeyPorter
Fenébe, néztem pár helyen és már lehetne 45-50ért is kapni, de mindenhol az volt írva, hogy elfogyott az a verzió. Szerintetek azt pótolhatják érdemes várni, vagy maradnak a 65-70ezres verziók?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mennyiért lehet mostanában PS3-at kapni, és melyik verzióját érdemes venni? Mutattak nekem Uncharted nevű játékot ez kihagyhatatlannak tűnik! 😊zavi27
A jatekaim.hu fórumára is benézhetsz,ott még olcsóbbak 😉

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lehet hogy baromságot kérdezek de ps3hoz lehet egeret-billentyűzetet venni?Cowboykarcsi
http://platinumshop.hu/product/1676

Játék demókat, tartalmakat, képeket, trailereket szinte bármit lelehet tölteni a gépre. Most pl pn+ ajándék is van és ott van mlb tv, nhl gamecenter. Mondjuk ez fizetős, de akinek már volt regelt fiókja a leállás előtt, az kapott 1 hónapot ingyen. De full játékokat is lehet letölteni a gépre, mini gameeket. Most pl amiket kaptunk még ajándékba ingyen full gameek, azok között volt majdnem 7gb-os, 3gb, 2gb. Azért tudják foglalni a winchestert.Habi
És akkor egeret?
Mert igazából engem csak ez tart vissza a ps3ra való beruházástól hogy FPSeket nem nagyon tudok játszani kontrollerrel még a ps2őn próbáltam szerintem nagyon szar.Cowboykarcsi
http://ipon.hu/hir/eger_es_billentyuzet_ps3_as_fps_ekhez/12696

beleolvastam, hogy eye kell hozzá:
http://576.hu/webshop_hardware_details.aspx?Platform=PS3&SelectedHardwareTitle=Eye%20Kamera&SelectedHardware=44d26a78-60f1-4940-9f5c-f7fdc6cc5bc1&SelectedHardwareCategoryID=54fd8b1c-5cff-414d-9f4c-36a572969e91


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lehet hogy baromságot kérdezek de ps3hoz lehet egeret-billentyűzetet venni?Cowboykarcsi
http://platinumshop.hu/product/1676

Játék demókat, tartalmakat, képeket, trailereket szinte bármit lelehet tölteni a gépre. Most pl pn+ ajándék is van és ott van mlb tv, nhl gamecenter. Mondjuk ez fizetős, de akinek már volt regelt fiókja a leállás előtt, az kapott 1 hónapot ingyen. De full játékokat is lehet letölteni a gépre, mini gameeket. Most pl amiket kaptunk még ajándékba ingyen full gameek, azok között volt majdnem 7gb-os, 3gb, 2gb. Azért tudják foglalni a winchestert.Habi
És akkor egeret?
Mert igazából engem csak ez tart vissza a ps3ra való beruházástól hogy FPSeket nem nagyon tudok játszani kontrollerrel még a ps2őn próbáltam szerintem nagyon szar.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lehet hogy baromságot kérdezek de ps3hoz lehet egeret-billentyűzetet venni?Cowboykarcsi
http://platinumshop.hu/product/1676

Játék demókat, tartalmakat, képeket, trailereket szinte bármit lelehet tölteni a gépre. Most pl pn+ ajándék is van és ott van mlb tv, nhl gamecenter. Mondjuk ez fizetős, de akinek már volt regelt fiókja a leállás előtt, az kapott 1 hónapot ingyen. De full játékokat is lehet letölteni a gépre, mini gameeket. Most pl amiket kaptunk még ajándékba ingyen full gameek, azok között volt majdnem 7gb-os, 3gb, 2gb. Azért tudják foglalni a winchestert.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Mennyiért lehet mostanában PS3-at kapni, és melyik verzióját érdemes venni? Mutattak nekem Uncharted nevű játékot ez kihagyhatatlannak tűnik! 😊zavi27
http://platinumshop.hu/products/playstation3/console

már csak slim típust fejlesztenek, szóval nyilván ezt. Aztán csak merevlemez kapacitásban van különbség 1-1 konzol között. Tehát a 40gb-os is u.a. tudja mint a 320gb-os. Csak hát a 40esre kevesebb dolgot tudsz letölteni, a mentések persze ígyis bőven elférnek rajta. Nekem 250es van, tökéletes. HDMI kábel és HD-HDready tv is ajánlott hozzá, azon jön ki igazán a grafika. Játékokban csak eredetit lehet a sony termékén használni, de angliából a zavvi oldalról elég jó árakon lehet találni játékokat, plusz mindig van vmi kis nyálcsorgató árajánlat. Az Uncharted ps exkluzív játék, kurva jó. Nekem megvan a 2. rész Game of the Year Editionben, nagyon jó. A 3ról láthattál videókat, idei év egyik legjobban várt játéka, plusz tényleg extra jó játék lesz az is. Szerintem megéri a befektetést, plusz ps networkon is ingyen lehet játszani, ami tovább emeli az értéket.Habi
Köszia segítséget! Letölteni mit lehet a gépre, az miért jó? HD tv-t és kábelt vettem nemrégiben, úgyhogy az rendelkezésre állna.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lehet hogy baromságot kérdezek de ps3hoz lehet egeret-billentyűzetet venni?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mennyiért lehet mostanában PS3-at kapni, és melyik verzióját érdemes venni? Mutattak nekem Uncharted nevű játékot ez kihagyhatatlannak tűnik! 😊zavi27
http://platinumshop.hu/products/playstation3/console

már csak slim típust fejlesztenek, szóval nyilván ezt. Aztán csak merevlemez kapacitásban van különbség 1-1 konzol között. Tehát a 40gb-os is u.a. tudja mint a 320gb-os. Csak hát a 40esre kevesebb dolgot tudsz letölteni, a mentések persze ígyis bőven elférnek rajta. Nekem 250es van, tökéletes. HDMI kábel és HD-HDready tv is ajánlott hozzá, azon jön ki igazán a grafika. Játékokban csak eredetit lehet a sony termékén használni, de angliából a zavvi oldalról elég jó árakon lehet találni játékokat, plusz mindig van vmi kis nyálcsorgató árajánlat. Az Uncharted ps exkluzív játék, kurva jó. Nekem megvan a 2. rész Game of the Year Editionben, nagyon jó. A 3ról láthattál videókat, idei év egyik legjobban várt játéka, plusz tényleg extra jó játék lesz az is. Szerintem megéri a befektetést, plusz ps networkon is ingyen lehet játszani, ami tovább emeli az értéket.


JT Daniels fan