PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
DiRT3 multi működésre bírását valaki be tudná írni?shawnka
Felrakod a Tunngle nevű progit, akivel akarsz együtt játszani közös szobába beléptek, aztán játékban ugyanúgy megcsinálod a szervert.
Kell hozzá a regeditben is turkálni, de azt már megcsináltuk mikor f1-eztünk. Ha nem raktál újra windowst meg kell még lennie.

Nézegetve a youtube videókat ez a Shogun II nem egyáltalán nem tetszik. Ez az össze-vissza színezhetőség tök gagyi.
Igaz az online csatákban a bóuszt adó épületek elhelyezése jópofa, de összességében úgy látom, hogy a fejlesztők csak a látvány területén domborítanak, de nekem ez kevés.vadibandi
Nekem nagyon bejön a Shogun 2. Apró-cseprő újítások, de mostanra már szinte tökéletes lett. Egyedül az zavar, hogy én nagyon nem vagyok japán kultúras fan. Inkább készítettek volna vikinges TW-t. 😀 Meg az egységek nagyon egyformák, úgyhogy elég erős a klón háborús érzés.
Multihoz nem volt még sok szerencsém, de ez az avatarozás is jó ötlet szerintem.

Köszi! Akkor lehet mi is kipróbáljuk. 😊Schleck
Ha összeszedsz te is pár havert játszhatunk egymás ellen is XvX-be. Ezzel most úgyis jobban elvagyunk mint az F1-gyel, mert ott csak az anyázás ment... 😂
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Akciós a Total War sorozat összes tagja a CD Galaxisnál, pl. NTW és az ETW 3490,- Ft.
Csak azért nem veszem meg, mert lesz ez még olcsóbb is, meg a World of Tanks mellett úgy sem játszanék mással.

Nézegetve a youtube videókat ez a Shogun II nem egyáltalán nem tetszik. Ez az össze-vissza színezhetőség tök gagyi.
Igaz az online csatákban a bóuszt adó épületek elhelyezése jópofa, de összességében úgy látom, hogy a fejlesztők csak a látvány területén domborítanak, de nekem ez kevés.




több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rossz döntés volt megnézni a Heart of the Swarm debut trailerét. Adják már ki!!!Chevy
Remélem jobb története lesz, mint a Wings of Libertynek

A játék egyébként tökéletes...Black_Adder
Konkrétan a Starcrafthoz és Brood Warhoz képest egy kalap kaki volt a történet ( de kár, hogy Win7-en tele van grafikai bugokkal, pedig legjobb rts ever), de ha már muszáj volt azt meglépni, ami a WoL végén történt, én is remélem, hogy írnak mellé egy fordulatokban gazdag történetet.
És remélem, hogy nem az lesz a történet vége, ami a fél éve kiszivárgott állítólagos záróvideóban volt. (azt hittem, hogy csak fanvideo, így megnéztem)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Rossz döntés volt megnézni a Heart of the Swarm debut trailerét. Adják már ki!!!Chevy
Remélem jobb története lesz, mint a Wings of Libertynek

A játék egyébként tökéletes...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rossz döntés volt megnézni a Heart of the Swarm debut trailerét. Adják már ki!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
DiRT3 multi működésre bírását valaki be tudná írni?
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
pedig már kezdtem elgondolkodni azon, hogy az idei FPS játékom bizony a Battlefield 3 lesz az ütős trailerek miatt, de nekem elég volt ez a másfél perc, hogy visszazökkentsen a jól megszokott codhoz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=coiTJbr9m04&feature=youtu.be
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez csak eredetivel működik?Schleck
Tunngléval is működésre bírható.süti
Köszi! Akkor lehet mi is kipróbáljuk. 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
MW2: Magnum ft. Tactical Knife 😊Laki
fujj de utálom az olyanokat. AA12-t viszont nyelik, mintha muszáj lenne 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez csak eredetivel működik?Schleck
Tunngléval is működésre bírható.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én sose voltam oda az autós játékokért, a Dirt 2 is vagy 3-4 futam ereéjig volt a gépemen, most viszont a 3-mal multiba nyomtunk egy capture the flaget. 😀 Az valami eszméletlen jóra sikeredett. Igaz közbe belép a sok idegen a szobába és kickelni se lhet, de nagyon nagy fun. Sose gondoltam volna, hogy egy autós játék lehet ennyire szórakoztató is. 😀 A ctf mdot csak ajánlani tudom.süti
Ez csak eredetivel működik?

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én sose voltam oda az autós játékokért, a Dirt 2 is vagy 3-4 futam ereéjig volt a gépemen, most viszont a 3-mal multiba nyomtunk egy capture the flaget. 😀 Az valami eszméletlen jóra sikeredett. Igaz közbe belép a sok idegen a szobába és kickelni se lhet, de nagyon nagy fun. Sose gondoltam volna, hogy egy autós játék lehet ennyire szórakoztató is. 😀 A ctf mdot csak ajánlani tudom.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
MW2: Magnum ft. Tactical Knife 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csodás volt. Himmelsdorf (pont a mausra tervezték...) semmi sem sebezte csak az arty. 81%-ra lement, majd leírtott. mindenkit. pedig tier7+ maradt addigra csak.
lehet hogy jobb az IS7, de a Maus megjelenése nagyobb fun egy csatában 😊 szóval élményt tekintve inkább az kéneharomt
Vezetni szörnyű, lassú nem forog stb, de nem igazán lehet átütni az tény, míg az IS7 közelebb áll egy mediumhoz gyors-erős.
Kinek melyik illek a stílusához, habár az igaz, hogy a Maus vicces jószág.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csodás volt. Himmelsdorf (pont a mausra tervezték...) semmi sem sebezte csak az arty. 81%-ra lement, majd leírtott. mindenkit. pedig tier7+ maradt addigra csak.
lehet hogy jobb az IS7, de a Maus megjelenése nagyobb fun egy csatában 😊 szóval élményt tekintve inkább az kéne
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azon szoktam gondolkodni, hogy a WoT alkotói kicsit túl gyorsra vették tempót. Mi a játék kifutása?
Hogyan fog kinézni egy év múlva? Mindenki kimaxolt 10-es vasakkal fog rohangászni?vadibandi
Egyrészt az nekik nagyon jó ha mindenki t10-es gépekkel rohangál, mert az mind negatívra jön ki kreditben így prémet kell venni ha azzal akarsz hosszútávon játszani, másrészt jön még sok újítás pl full tech tree és így több ágat is ki tudsz pörgetni akár lehet 1 TD-d 2 arty-d és mellé egy heavy meg egy közepes is.
Tehát azért van még itt lehetőség, a fejlesztők meg csak az Eurót szeretnék látni 😊Ace7
igzából szerintem kicsit sem lenne izgalmas ha mindenki Maussal nyomná. tegnap láttam először azt a dögöt. szerencsére velem volt 😊haromt
Igazából a Mausnak csak 2 baja lehet, vagy a t54 mert az olyan pici és gyors hogy megeszi reggelire -egy fél óra alatt- vagy az arty mert a Maus inkább ház mint tank így könnyen szedik az artyk ha olyan a pálya.
Azt meg kell jegyezni, hogy csapatmunka nélkül bármilyen tank halott.
Több kláncsatában kiderült, hogy hiába a tier fölény ha nem jó a csapat.
(Egyébként az IS7 sokak szerint 5x jobb mint a Maus)
Szerény véleményem szerint a legfélelmetesebb egy falka t54 mondjuk platoonban, egyszerűen nem tudsz velük mit csinálni és már véged is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azon szoktam gondolkodni, hogy a WoT alkotói kicsit túl gyorsra vették tempót. Mi a játék kifutása?
Hogyan fog kinézni egy év múlva? Mindenki kimaxolt 10-es vasakkal fog rohangászni?vadibandi
Egyrészt az nekik nagyon jó ha mindenki t10-es gépekkel rohangál, mert az mind negatívra jön ki kreditben így prémet kell venni ha azzal akarsz hosszútávon játszani, másrészt jön még sok újítás pl full tech tree és így több ágat is ki tudsz pörgetni akár lehet 1 TD-d 2 arty-d és mellé egy heavy meg egy közepes is.
Tehát azért van még itt lehetőség, a fejlesztők meg csak az Eurót szeretnék látni 😊Ace7
igzából szerintem kicsit sem lenne izgalmas ha mindenki Maussal nyomná. tegnap láttam először azt a dögöt. szerencsére velem volt 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azon szoktam gondolkodni, hogy a WoT alkotói kicsit túl gyorsra vették tempót. Mi a játék kifutása?
Hogyan fog kinézni egy év múlva? Mindenki kimaxolt 10-es vasakkal fog rohangászni?vadibandi
Egyrészt az nekik nagyon jó ha mindenki t10-es gépekkel rohangál, mert az mind negatívra jön ki kreditben így prémet kell venni ha azzal akarsz hosszútávon játszani, másrészt jön még sok újítás pl full tech tree és így több ágat is ki tudsz pörgetni akár lehet 1 TD-d 2 arty-d és mellé egy heavy meg egy közepes is.
Tehát azért van még itt lehetőség, a fejlesztők meg csak az Eurót szeretnék látni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma majdnem klánháborúztam mindössze egy T-34-essel.
Ebből következően nem elvárás a VI. tier.
Csak azért nem csatáztam, mert a kezdés előtt két perccel beesett egy magasabb szintű csapattag, engem meg kiraktak. 😊vadibandi
5 az elvárás csak hülyén volt megfogalmazva.haromt
Az csak a tokennél számít, ha már egyszer megvan az elvárt szinted utána mehetsz csatázni akár egy loltraktorral is, tudom mert próbáltuk 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma majdnem klánháborúztam mindössze egy T-34-essel.
Ebből következően nem elvárás a VI. tier.
Csak azért nem csatáztam, mert a kezdés előtt két perccel beesett egy magasabb szintű csapattag, engem meg kiraktak. 😊vadibandi
5 az elvárás csak hülyén volt megfogalmazva.haromt
8 alatt én nem állnék be egy csatára, elég seggfájós lenne. 😊gyeek
ez utóbb ki is derült. de csak akkor amikor beléptünk a csatába.

hogy fog kinézni? passz. vsz buherálják még a dolgokat. pár tier még belefér. ez pont egy olyan téma amit lehet húzni egy ideig. max a 2.VH-s elvekből kilépnek és lesznek Abramsek és T-72esek
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Azon szoktam gondolkodni, hogy a WoT alkotói kicsit túl gyorsra vették tempót. Mi a játék kifutása?
Hogyan fog kinézni egy év múlva? Mindenki kimaxolt 10-es vasakkal fog rohangászni?




több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Ma majdnem klánháborúztam mindössze egy T-34-essel.
Ebből következően nem elvárás a VI. tier.
Csak azért nem csatáztam, mert a kezdés előtt két perccel beesett egy magasabb szintű csapattag, engem meg kiraktak. 😊vadibandi
5 az elvárás csak hülyén volt megfogalmazva.haromt
8 alatt én nem állnék be egy csatára, elég seggfájós lenne. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Várja még rajtam kívül valaki, hogy zöldbőrőeket gyakhasson?
http://www.spacemarine.com/videos#space-marine-developer-diary-2-combat-system

A Relic eddig nagyon jól hozta a W40K hangulatot, és ha jól tudom az SM fejlesztése közbe kifejezetten a mutlira koncentráltak. Nagyon remélem, hogy sikerült összehozni egy hatalmas battleground mérető vérengzést. :rolleyes:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma majdnem klánháborúztam mindössze egy T-34-essel.
Ebből következően nem elvárás a VI. tier.
Csak azért nem csatáztam, mert a kezdés előtt két perccel beesett egy magasabb szintű csapattag, engem meg kiraktak. 😊vadibandi
5 az elvárás csak hülyén volt megfogalmazva.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma majdnem klánháborúztam mindössze egy T-34-essel.
Ebből következően nem elvárás a VI. tier.
Csak azért nem csatáztam, mert a kezdés előtt két perccel beesett egy magasabb szintű csapattag, engem meg kiraktak. 😊