PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.ea.com/madden-nfl/blog/franchise-mode

Jó kis franchise mod elé nézünk.....superbrutal88
Hú elég jónak hangzik, de ha nincs szezon én nem veszem meg


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.ea.com/madden-nfl/blog/franchise-mode

Jó kis franchise mod elé nézünk.....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Célszerű lehet megnézegetni melyik tankon hol lehet kritikus találatot bevinni, legfontosabb a motor ha azt eltalálod nagy eséllyel kigyullad és akkor egy sokkal nagyobb tanknak is vége.Ace7
és ezt hol nézegeted meg?, csak simán armorokat végigböngészed?sapka
Sajnos nem emlékszem, hogy hol néztem utána annak idején. Talán a hivatalos fórumon van sok kép belinkelve amik be vannak rajzolgatva, de rengeteg cirill betűs oldal van az biztos.
A motort hátulról tudod eltalálni bal vagy jobb oldali egyharmad környékén vagy felülről ugyanitt.
Talán ez a legfontosabb vagy ott van még az ammo rack, sok tank van ahol hajlamos túl sokszor berobbanni és az +3-400 sebzést szokott jelenteni, ez viszont gyakorlatilag minden tankon máshol van.
WoT fórumon rengeteg infó van azt mindenképp böngészd át le van pl írva, melyik tank mennyi eséllyel gyullad ki vagy milyen a rejtőzési értéke, így könnyebb eldönteni merre akar indulni az ember.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Célszerű lehet megnézegetni melyik tankon hol lehet kritikus találatot bevinni, legfontosabb a motor ha azt eltalálod nagy eséllyel kigyullad és akkor egy sokkal nagyobb tanknak is vége.Ace7
és ezt hol nézegeted meg?, csak simán armorokat végigböngészed?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Annyival kiegészíteném, hogy az AP lőszert egyenlő vagy alacsonyabb tankok ellen érdemes használni, a HE lőszert pedig az erősebbek ellen. Nagy általánosságba ez a bevett szokás persze vannak kivételek. Artyk ellen is jobb a HE.
Érdemesmég nagyjából bemagolni az egyes tankoknak a hull vagy a turent páncélja-e a kisebb és azt célozni.süti
a JagdTigert lőttem minden honnan, mindennel. Az eredmény 6darab lepattant lövés... (M6-tal voltam)
Na jó premium nincs 😛haromt
Arra is van megoldás, padlógáz és beleszaladni oldalról, szeretni fogja 😊
Amíg lent van a lánca addig nem tud rád lőni és előbb utóbb csak átmegy egy lövés.
Célszerű lehet megnézegetni melyik tankon hol lehet kritikus találatot bevinni, legfontosabb a motor ha azt eltalálod nagy eséllyel kigyullad és akkor egy sokkal nagyobb tanknak is vége.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Annyival kiegészíteném, hogy az AP lőszert egyenlő vagy alacsonyabb tankok ellen érdemes használni, a HE lőszert pedig az erősebbek ellen. Nagy általánosságba ez a bevett szokás persze vannak kivételek. Artyk ellen is jobb a HE.
Érdemesmég nagyjából bemagolni az egyes tankoknak a hull vagy a turent páncélja-e a kisebb és azt célozni.süti
a JagdTigert lőttem minden honnan, mindennel. Az eredmény 6darab lepattant lövés... (M6-tal voltam)
Na jó premium nincs 😛
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Annyival kiegészíteném, hogy az AP lőszert egyenlő vagy alacsonyabb tankok ellen érdemes használni, a HE lőszert pedig az erősebbek ellen. Nagy általánosságba ez a bevett szokás persze vannak kivételek. Artyk ellen is jobb a HE.
Érdemesmég nagyjából bemagolni az egyes tankoknak a hull vagy a turent páncélja-e a kisebb és azt célozni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Ez már egy kimaxolt KV volt. 😀süti
azt gondoltam az isu-152-esre céloztál 😉, de most bedobták az M5-ös gépet Tiger 2-ek közé, na az fun game volt 😊, másik véglet amikor a hetzerrel összejön a steel wall

egy dologra még nem jöttem rá, az ágyútípusoknál a pentetrationnál két érték van, na az mire jó?, mármint közel vs. távol, csak mi számít akkor közelnek.sapka
A különböző lőszerek penetration értékét muatatja.
Az esetek 90+%-ában az első adat a lényeges mind a penetration mind mind a damage értéknél, ez a "normál" lőszer.
Ha ez nem segít akkor jöhet a másik ami nem üti ugyan át de legalább karcolgatja és picit így is sebez(nagyon picit) + ezzel könnyebb felgyújtani. Vagy ha egyik sem segít akkor kell a prém lőszer...
Azonban ez valójában egy -tól-ig érték tehát nem mindig ugyanakkorát üt át + számít a távolság a beesés szöge a páncél döntöttsége és etc,etc.
A lényeg ha nem tudod átütni 3-4 próbálkozásra sem akkor vagy menj közelebb vagy kerülj mögé mert ott menni fog vagy ami a legokosabb ha keresel kisebb ellenfelet és ezt meghagyod a többieknek 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Ez már egy kimaxolt KV volt. 😀süti
azt gondoltam az isu-152-esre céloztál 😉, de most bedobták az M5-ös gépet Tiger 2-ek közé, na az fun game volt 😊, másik véglet amikor a hetzerrel összejön a steel wall

egy dologra még nem jöttem rá, az ágyútípusoknál a pentetrationnál két érték van, na az mire jó?, mármint közel vs. távol, csak mi számít akkor közelnek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Imádom a Fable 3at 😀 Bár 6.5 millió aranyat gyűjtögetni annyira nem fun királyként 😛tenorx
Azt hittem, hogy ha király leszel, akkor vége a játéknak. Én még csak most szerveztem be a légiósokat, szóval van még mit tennem 😊Chevy
Áh nem, lesz még ott is dolgod (hozzáteszem, főleg ha a jó úton haladsz kezdj el pénzt gyűjteni, mert kelleni fog)tenorx
Az korrekt, mert a jó utat akarom csinálni, és most van kemény 4000 pénzem 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Ez már egy kimaxolt KV volt. 😀 Csak a nagyszerű kollegák nem voltak túl nyitottak a csapatmunka felé... így az én tankomat szexuálták hátba.
Mostanra már belejöttem és hatalmas nagy poén ez a 152 mm-es ágyú. T5 és alatti tankokat mind leszedem egy lövésből, de az 1-2-vel felettem lévőkbe is elég 2 lövés. Igaz, hogy a hatalmas sebzés, hatalmas újratöltési idővel is jár, de én jól szórakozok. 😀 Sorozatba gyűjtöm a Sharpshooter, Master Gunner és Reaper címeket, továbbá egy Snipert is sikerült összehoznom. 😀

Kampányolok kicsit a Witcherért is:
Az elején nagyon nem jött be, nem tűnt sokkal többnek mint a régi kedvenc Gothic. Aztán úgy lvl 8 körül amikor jobban beindulnak az események és már mászkálhadtam szabadon jobban megofogot. Annak ellenére, hogy én már nagyon nem szeretem a single játékokat egész jól leköt 1-2 órákra.
Szerencsére az én gépem probléma nélkül viszi mindent maxra húzva is, és nem jelentkeznek a fagyásos problémák sem. RPG-seknek kötelező kipróbálni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.vadibandi
igazad van ebben, mert egy heavyt kb. lehetetlen leszedni, ha akár 1 tierrel van feletted, és neked TD-d van 😊sapka
mér lenne lehetetlen? csapatjáték. nem egyedül kell leszedni.
tier4 ig kurva idegesítő amit művelnek a csapattársak. mindenki csak megy amerre lát. 0 taktika.
ha heavy cuccal bekerülsz egy low tier csatába akkor véged. senki nem megy veled mert heavyd van intézd el egyedül...

tier5+ már értelmesebb csaták vannak.haromt
Magasabb szinten sokkal élvezetesebb a játék, mert nem bénák a csapattársak/ellenfelek.
Az meg hogy heavyvel nem tudsz mit tenni tévhit nagyon könnyű szétszedni csak kis taktika kell hozzá.
Persze ha 3 tierrel feletted van akkor nem tudsz vele mit tenni, de olyankor világítod amíg kiszedi az arty és még pontot is kapsz érte 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.vadibandi
igazad van ebben, mert egy heavyt kb. lehetetlen leszedni, ha akár 1 tierrel van feletted, és neked TD-d van 😊sapka
mér lenne lehetetlen? csapatjáték. nem egyedül kell leszedni.
tier4 ig kurva idegesítő amit művelnek a csapattársak. mindenki csak megy amerre lát. 0 taktika.
ha heavy cuccal bekerülsz egy low tier csatába akkor véged. senki nem megy veled mert heavyd van intézd el egyedül...

tier5+ már értelmesebb csaták vannak.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ujjongva, mint egy kisgyerek sikerült felszerelnem a 152 mm-est. Első csatám Tiger II-es, második meg IS-4-esek ellen volt... Nemhogy leszedni nem tudtam senkit, mégcsak kipróbálni se tudtam az új ágyút...
Megyek is inkább Witcher 2-zni...süti
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.vadibandi
igazad van ebben, mert egy heavyt kb. lehetetlen leszedni, ha akár 1 tierrel van feletted, és neked TD-d van 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Imádom a Fable 3at 😀 Bár 6.5 millió aranyat gyűjtögetni annyira nem fun királyként 😛tenorx
Azt hittem, hogy ha király leszel, akkor vége a játéknak. Én még csak most szerveztem be a légiósokat, szóval van még mit tennem 😊Chevy
Áh nem, lesz még ott is dolgod (hozzáteszem, főleg ha a jó úton haladsz kezdj el pénzt gyűjteni, mert kelleni fog)
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Bandi, az ezüst számok a platoonokat jelölik, egy platoonban max 3an lehetnek, a létrehozásdához meg kell valaki akinek van aranya.

Jó cimborám (a játékban Legitimista néven fut) próbál összehozni egy elkötelezett ügyes társaságot akikkel lehet a Clan Warsban hatékonyan harcolni. Az előfeltétel egy minimum tier 6os harckocsi, aki szeretné a játék minden adottságát kihasználni, keresse meg őt a játékban (vagy PMeljen nekem)! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Imádom a Fable 3at 😀 Bár 6.5 millió aranyat gyűjtögetni annyira nem fun királyként 😛tenorx
Azt hittem, hogy ha király leszel, akkor vége a játéknak. Én még csak most szerveztem be a légiósokat, szóval van még mit tennem 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ujjongva, mint egy kisgyerek sikerült felszerelnem a 152 mm-est. Első csatám Tiger II-es, második meg IS-4-esek ellen volt... Nemhogy leszedni nem tudtam senkit, mégcsak kipróbálni se tudtam az új ágyút...
Megyek is inkább Witcher 2-zni...süti
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.vadibandi
nem. ott egyszerűen idegesítő a puska szerű ágyúk hangja.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ujjongva, mint egy kisgyerek sikerült felszerelnem a 152 mm-est. Első csatám Tiger II-es, második meg IS-4-esek ellen volt... Nemhogy leszedni nem tudtam senkit, mégcsak kipróbálni se tudtam az új ágyút...
Megyek is inkább Witcher 2-zni...süti
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.




több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Imádom a Fable 3at 😀 Bár 6.5 millió aranyat gyűjtögetni annyira nem fun királyként 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ujjongva, mint egy kisgyerek sikerült felszerelnem a 152 mm-est. Első csatám Tiger II-es, második meg IS-4-esek ellen volt... Nemhogy leszedni nem tudtam senkit, mégcsak kipróbálni se tudtam az új ágyút...
Megyek is inkább Witcher 2-zni...süti
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyire

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ujjongva, mint egy kisgyerek sikerült felszerelnem a 152 mm-est. Első csatám Tiger II-es, második meg IS-4-esek ellen volt... Nemhogy leszedni nem tudtam senkit, mégcsak kipróbálni se tudtam az új ágyút...
Megyek is inkább Witcher 2-zni...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne játszatok clan wart a WOT-ban.
csodás ellenfelek vannak. 7 IS/IS-3, T-44, GW Tiger(nem is láttam még a játékban) volt az enemy. 1 percig tartott a csata...
Mi persze tier 5-6-7 cuccokkal...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Igen, de ha megvan ez az egy csata utána bármilyen járművel részt vehetsz a harcokban.
Melyik klánban vagy?Ace7
HTD(hungarian tank destroyers)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Igen, de ha megvan ez az egy csata utána bármilyen járművel részt vehetsz a harcokban.
Melyik klánban vagy?