PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hm 864 mega az updateje a WOT-nak 😊
És botrány lassú a szerverük. Pedig ma kipróbálnál az új pályákatharomt
Vicces, nekem az átlagosan szar wireless netemmel fel se tűnik az egész, kurvajó köröket futottam. Wittman's Medal és 2 perccel server shutdown előtt a második Halonen's Medal. 😀gyeek
ilyeneket nem nyertem még soha. A nagyon extrák közül csak azt nyertem amikor az uccsó töltényemmel öltem meg az ellenség utolsó emberét 😊
mivel nyomod?
Most éppen a SU85 with 107mm gun-t élvezem. Sajna a Hetzer 10,5cm-ese fosszar. Az M6-hoz meg kell még vagy 8000XP és persze pénz is
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
hm 864 mega az updateje a WOT-nak 😊
És botrány lassú a szerverük. Pedig ma kipróbálnál az új pályákatharomt
Vicces, nekem az átlagosan szar wireless netemmel fel se tűnik az egész, kurvajó köröket futottam. Wittman's Medal és 2 perccel server shutdown előtt a második Halonen's Medal. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
100 virtuális PlayStation Home cucc
ez amúgy mit jelent? 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hm 864 mega az updateje a WOT-nak 😊
És botrány lassú a szerverük. Pedig ma kipróbálnál az új pályákat
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát nem tudom. ha lenyúlják a hitelkártyaszámomat, nem igazán lennék kielégítve azzal hogy adnak valami játékot.
az biztos hogy az online piac leges legnagyobb cikije volt ez a dolog. Minimum a gép árát kéne visszafizetniük mindenkinek...haromt
hitelkártyaszámot nem azon a szerveren tárolnak amit feltörtek, de értem és egyet is értek azzal amit mondasz.
azért a sony ezen egy hónap alatt bukott több mint 24 milliárd dollárt, próbálják, hogy kevesen pártoljanak el tőlük. Angliában már nagyon sokan visszavitték a ps3 gépeket és becserélték xboxra. Amerikában meg pereltek páran, egy faszi pl 1 milliárd! dollár értékben perelte be a sonyt. nyilván nem fogják neki megítélni.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát nem tudom. ha lenyúlják a hitelkártyaszámomat, nem igazán lennék kielégítve azzal hogy adnak valami játékot.
az biztos hogy az online piac leges legnagyobb cikije volt ez a dolog. Minimum a gép árát kéne visszafizetniük mindenkinek...
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
ugyan nincs PS-em, de a Sony tényleg azzal próbálja helyretenni a renoméját a kismillió lenyúlt számlaszám után, hogy ad két ingyen játékot?

legalja.haromt
Meg egy hónapos ingyen PSPlus 😀JoeyPorter
Az nagyon nem rossz egyébként. PS+-on ingyen leszedhető az NHL GameCenter. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
valóban ideális módja annak, hogy elkerüljék, hogy még a gatyájukat is lepereljék egyesek...
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Nem csak ingyen játékok. Még sok extra is.

http://playstationcommunity.hu/note/5439
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
ugyan nincs PS-em, de a Sony tényleg azzal próbálja helyretenni a renoméját a kismillió lenyúlt számlaszám után, hogy ad két ingyen játékot?

legalja.haromt
Meg egy hónapos ingyen PSPlus 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ugyan nincs PS-em, de a Sony tényleg azzal próbálja helyretenni a renoméját a kismillió lenyúlt számlaszám után, hogy ad két ingyen játékot?

legalja.
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Kettőt.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Marci kössz a linket, nem csak nekem fog segíteni 😊
de akkor most 1 vagy 2 játékot lehet majd leszedni? mert 2ről volt szó...de nem csodálkoznék ha a japók csak a nyálat folyattatták volna a playerekkel...
mind1, innen infamous


JT Daniels fan
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ti meg tudtátok csinálni a jelszócserét az amcsi/egyéb accounttal? Megkapom a jelszócserés e-mailt, de a store-ra mutató linken a "PlayStation®Store is not available in the selected country or region." üzenet fogad, ami IP cím alapján jogos, de a regisztrált adatok alapján nem.

szerk.: vagy store még sehol sincs és ezért dob vissza az amerikai, meg a brit címekkel regelt accountom is?

szerk2.: megvan a gond, a kapott linkben a "/security/" részt "/reset/"-re kellett átírni (forrás: http://playstationcommunity.hu/note/5436)
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
A bejegyzés szerint a PS3 tulajok az alábbi játékok közül választhatnak:

- LittleBigPlanet
- Infamous
- Wipeout HD/Fury
- Ratchet and Clank: Quest for Booty
- Dead Nation

Infamous coming :cool:JoeyPorter
Most pont ezt tolom másodjára. 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A bejegyzés szerint a PS3 tulajok az alábbi játékok közül választhatnak:

- LittleBigPlanet
- Infamous
- Wipeout HD/Fury
- Ratchet and Clank: Quest for Booty
- Dead Nation

Infamous coming :cool:

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nah én is felraktam magam psn-re újra. Viszont a 2.accomat nem tudtam megcsinálni, azt írta hogy küldenek gépre egy e-mailt hogy azon keresztül csináljam meg, de baszták...pedig azon szoktam játszani inkább 😕
mind1, túléljükHabi
Dettó ugyanez.
Miket tolsz mostanában online?szelim
hát mostanában nem toltam semmit neten 😀
ritkán játszom ott, haverokkal 4en faszántosabb codozni vagy fifázni 😀
de pont ezekkel játszom neten is leginkább, cod4 fifa11 meg néha split/second csak ott karriert még nem toltam ki és ezért nincs normális kocsim netes versenyre

PS3 kollégák vegyenek fel az angol accomra, azt fogom leginkább használni majd:
kinghabi


JT Daniels fan
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Nah én is felraktam magam psn-re újra. Viszont a 2.accomat nem tudtam megcsinálni, azt írta hogy küldenek gépre egy e-mailt hogy azon keresztül csináljam meg, de baszták...pedig azon szoktam játszani inkább 😕
mind1, túléljükHabi
Dettó ugyanez.
Miket tolsz mostanában online?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nah én is felraktam magam psn-re újra. Viszont a 2.accomat nem tudtam megcsinálni, azt írta hogy küldenek gépre egy e-mailt hogy azon keresztül csináljam meg, de baszták...pedig azon szoktam játszani inkább 😕
mind1, túléljük


JT Daniels fan
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
beküldöd a barakkba, és legénység nélkül veszel másikat.
viszont a 73%odból kb 52% lesz az átképzés után, mert ugye annélkül nem alkalmasak a másikba.
de ha rámény az emberre ott ki írja mennyi marad.
annyiból jó, hogy az esetlegesen elért magasabb rang, meg a statisztikák megmaradnak. én is mindig viszem az embereimet tovább.haromt
Köszi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem eddig úgy tűnt, hogy nem, de én még csak egy hete játszom vele.vadibandi
Eladás előtt beraktad őket barakkba?
Én ezen filózok, hogy akkor esetleg megmaradna, de ha berakom is ugyanannyit ér a tank.
Már 73%-on vannak, gondoltam előbb rákérdezek mielőtt kipróbálnám és megy a levesbe az egész. 😀süti
beküldöd a barakkba, és legénység nélkül veszel másikat.
viszont a 73%odból kb 52% lesz az átképzés után, mert ugye annélkül nem alkalmasak a másikba.
de ha rámény az emberre ott ki írja mennyi marad.
annyiból jó, hogy az esetlegesen elért magasabb rang, meg a statisztikák megmaradnak. én is mindig viszem az embereimet tovább.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem eddig úgy tűnt, hogy nem, de én még csak egy hete játszom vele.vadibandi
Eladás előtt beraktad őket barakkba?
Én ezen filózok, hogy akkor esetleg megmaradna, de ha berakom is ugyanannyit ér a tank.
Már 73%-on vannak, gondoltam előbb rákérdezek mielőtt kipróbálnám és megy a levesbe az egész. 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
WoT-be ha eladom a tankomat a legénységet attól még megtarthatom?süti
Nekem eddig úgy tűnt, hogy nem, de én még csak egy hete játszom vele.




több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
WoT-be ha eladom a tankomat a legénységet attól még megtarthatom?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Holnap lesz WoT update.
http://game.worldoftanks.com/news/general_news/more_world_tanksvisi_b
főleg a két új pálya érdekes benne. sajnos még nem jönnek az amcsi TD-k. a premium tankok nem érdekelnek, más meg nem jön...