PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne játszatok clan wart a WOT-ban.
csodás ellenfelek vannak. 7 IS/IS-3, T-44, GW Tiger(nem is láttam még a játékban) volt az enemy. 1 percig tartott a csata...
Mi persze tier 5-6-7 cuccokkal...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Igen, de ha megvan ez az egy csata utána bármilyen járművel részt vehetsz a harcokban.
Melyik klánban vagy?Ace7
HTD(hungarian tank destroyers)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Igen, de ha megvan ez az egy csata utána bármilyen járművel részt vehetsz a harcokban.
Melyik klánban vagy?
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Én 5. tiert láttam, de lehet, hogy elnéztem. Nekem se sok kell már a VK 3601hez. Nekem még nincs klánom, de majd kerítek egyet.visi_b
Each of these 15 clan members must have played at least one battle on a tank, higher than Tier 5.haromt
Yepp 😀 Késő volt már tegnap este mikor néztem 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Én 5. tiert láttam, de lehet, hogy elnéztem. Nekem se sok kell már a VK 3601hez. Nekem még nincs klánom, de majd kerítek egyet.visi_b
Each of these 15 clan members must have played at least one battle on a tank, higher than Tier 5.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Én 5. tiert láttam, de lehet, hogy elnéztem. Nekem se sok kell már a VK 3601hez. Nekem még nincs klánom, de majd kerítek egyet.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mikor jön majd WoT-ban az új tech tree?, már nagyon nézem a nashornt...sapka
azt folyamatosan fejlesztik. Szerintem kb egy hónap múlva lesz új update. Nem tudni ott mit adnak hozzá. De kedden jött ki a legutóbbi. A Nashorn mondjuk csak aranyért lesz vehető, mert Premium tank leszharomt
értem, csak a főoldalukon már hirdetik a bővebb tree-t míg a gameben...
sajnálnám, ha csak premium lenne 😕 😕sapka
elnéztem valóban standard lesz a Nashorn, de még soká lesz
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
mikor jön majd WoT-ban az új tech tree?, már nagyon nézem a nashornt...sapka
azt folyamatosan fejlesztik. Szerintem kb egy hónap múlva lesz új update. Nem tudni ott mit adnak hozzá. De kedden jött ki a legutóbbi. A Nashorn mondjuk csak aranyért lesz vehető, mert Premium tank leszharomt
értem, csak a főoldalukon már hirdetik a bővebb tree-t míg a gameben...
sajnálnám, ha csak premium lenne 😕 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Eladó MK9 PS3-ra. Használt, de hibátlan állapotban.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én tegnap nagyon örültem. Leszedtem egy Tigrist a PZ IVesemmel. 😀visi_b
A fiamnak hála (ő tudta, hogy lehet ilyet) tegnap 1-1 elleni párbajt vívtunk haromt-tal.
Persze a BT-2-vel meg sem karcoltuk a Hetzerét. 😊vadibandi
Lehet ilyet??? Ezt ki kell majd próbálnom 😀

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én tegnap nagyon örültem. Leszedtem egy Tigrist a PZ IVesemmel. 😀visi_b
A fiamnak hála (ő tudta, hogy lehet ilyet) tegnap 1-1 elleni párbajt vívtunk haromt-tal.
Persze a BT-2-vel meg sem karcoltuk a Hetzerét. 😊




több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én tegnap nagyon örültem. Leszedtem egy Tigrist a PZ IVesemmel. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mikor jön majd WoT-ban az új tech tree?, már nagyon nézem a nashornt...sapka
azt folyamatosan fejlesztik. Szerintem kb egy hónap múlva lesz új update. Nem tudni ott mit adnak hozzá. De kedden jött ki a legutóbbi. A Nashorn mondjuk csak aranyért lesz vehető, mert Premium tank lesz
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
reklám helye, elnézést ha OFF

eladó PS3-ra Red Dead Redemption, ki lett bontva de egyszer sem használtam mert USA konzolom van és ősrégi tévém és ezzel az összeállítással nem megy néhány PAL játék, köztük sajnos ez sem, irányár 8000 HUF


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
mikor jön majd WoT-ban az új tech tree?, már nagyon nézem a nashornt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ráálltam a WoT-ra kicsit, találkoztam egy 7th son nevű playerrel, Seventh son te vagy a fórumról? 😊 (bár kérdeztem szóval lehet nem), sikerült egy survivor game winning 7-es killet összehozni egy marder 2-vel. Mondjatok jobbat 😛 (csak ketten voltunk már)sapka
7 kill SU-26ttal 😊 mondjuk nem a kill számít.
SU85tel leszedek két találattal 30-30%ot az IS-3ból és 3x annyi creditet kapok mint a 7 gyilkolásért low tierben
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ráálltam a WoT-ra kicsit, találkoztam egy 7th son nevű playerrel, Seventh son te vagy a fórumról? 😊 (bár kérdeztem szóval lehet nem), sikerült egy survivor game winning 7-es killet összehozni egy marder 2-vel. Mondjatok jobbat 😛 (csak ketten voltunk már)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Új nickem PsN-n: pAdLoCkHuN


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A belefutást nem úgy gondoltam. 😊




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
haromt természetesen. mint mindenhol. de A-20assal jobban jársz ha nem futsz belém 😛 A SU85 107mm-es ágyúja könnyen megesz még annál nagyobb dolgokat is 😊
bár most van vicc tankom, mert ráálltam hogy szerzek egy tigrist. egyenlőre még a PZIIIA van csak azon a vonalon. Bár szerencsére nem sokáig már. a low tierben iszonyatosan ostobák nyomják.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Köszi!
Na akkor végre elárulod, hogy milyen nick-kel játszol?
Az A-20-asom most már simán beléd futhat, mert jönnek a SZU-100-asok is.vadibandi
haromt néven játszik. Engem is megkeresel? visi a nevem a játékban.visi_b
Megkereslek. Arra, hogy te beírtad, arra emlékeztem.

(csagataj)




több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Köszi!
Na akkor végre elárulod, hogy milyen nick-kel játszol?
Az A-20-asom most már simán beléd futhat, mert jönnek a SZU-100-asok is.vadibandi
haromt néven játszik. Engem is megkeresel? visi a nevem a játékban.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Köszi!
Na akkor végre elárulod, hogy milyen nick-kel játszol?
Az A-20-asom most már simán beléd futhat, mert jönnek a SZU-100-asok is.