PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Már összefuthatunk. BT-7vadibandi
még azzal sem fogunk. mostanában SU85, Hetzer és T1 Heavy megy.haromt
Hidd el, hogy volt már a csatában SU 85 és Hetzer is!vadibandi
Velem előbb összefuthatsz. Nálam az M3 Lee, T-28 és csontra fejlesztett PZ IV megy.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ki korán kel aranyat lel! - Ez talán most be is igazolódik a PSN-el kapcsolatban?
Történt ugyanis, hogy állítólag a Sony levette a "lélegeztetőgépről" a régóta szenvedő PSN-t és most megpróbálja visszahozni újra az élők sorába!
Állítólag egyes amerikai területeken már megtörtént a visszakapcsolás és folyamatosan haladnak Európa felé is!
Több elemzés szerint még ma vagy holnap reggelre már vissza is fog térni az egy hónap alatt állítólag betonbiztosra gyúrt PlayStation Network!
Továbbra is részleges újraindulásról beszélnek, azaz a Store-ra (és így a kárpótlásra) még várnunk kell!

Nézzük, mi az, ami jelenleg minket is érint!
Elérhetővé vált a 3.61-es Update, amit már meg is tágyaltak egyesek kora reggel!
Semmilyen újdonságot nem hozott, csupán biztonsági frissítésként szolgál - tehát még utána sem műköik a PSN!
A Sony szerint ez a frissítés szolgáltatja az alapját a visszatérő online móka biztonságos használatának - a mi oldalunkról ez a jelszócserét jelenti!
A PS Blogon található információk szerint két módon tudjuk jelenlegi jelszónkat megváltoztatni:
- ha a cserét azon a PS3-on végezzük majd, ami hivatalosan is aktiválva van, ahhoz az accounthoz tartozik - tehát amiről legutoljára vásároltunk valamilyen digitális tartalmat!
- amennyiben nem felelünk meg az előbb olvasottaknak, úgy még ott áll a lehetőség az e-mailen keresztül történő jelszócsere mellett!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
The phased rollout of certain PSN services has begun and we'll tweet when each territory goes back online.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
hát amíg loltracktorokkal nyomjátok nem hiszem hogy összefutunk 😊

most megtaláltam az új kedvencemet a SU-85 személyében 😊 sokkal jobb mint a StugIIIharomt
Már összefuthatunk. BT-7vadibandi
még azzal sem fogunk. mostanában SU85, Hetzer és T1 Heavy megy.haromt
Hidd el, hogy volt már a csatában SU 85 és Hetzer is!




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon rákattantam a World of Tanks-re.
Otthon a fiammal kettesben nyomjuk. Én vezetek, ő meg lő.
Tényleg hatékonyabb, mint egyedül.
A nickünk: csagataj.vadibandi
hát amíg loltracktorokkal nyomjátok nem hiszem hogy összefutunk 😊

most megtaláltam az új kedvencemet a SU-85 személyében 😊 sokkal jobb mint a StugIIIharomt
Már összefuthatunk. BT-7vadibandi
még azzal sem fogunk. mostanában SU85, Hetzer és T1 Heavy megy.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nagyon rákattantam a World of Tanks-re.
Otthon a fiammal kettesben nyomjuk. Én vezetek, ő meg lő.
Tényleg hatékonyabb, mint egyedül.
A nickünk: csagataj.vadibandi
hát amíg loltracktorokkal nyomjátok nem hiszem hogy összefutunk 😊

most megtaláltam az új kedvencemet a SU-85 személyében 😊 sokkal jobb mint a StugIIIharomt
Már összefuthatunk. BT-7




több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mondjuk örülök, hogy még nem megy mert akkor tuti karó lenne a holnapi Vízburok TZ-m 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A legújabb frissítés már elérhető,nekem legalább is lefrissített az imént,de a PSN még downJoeyPorter
én szerintem várok addig a frissítéssel amíg a psn elérhető lesz. amilyen faszok tuti, hogy meg kell csinálni majd még1szer 😀

de azért jó lenne már neten pár cod játszma 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A legújabb frissítés már elérhető,nekem legalább is lefrissített az imént,de a PSN még down

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Végre már.
Play On – PSN Restoration Begins Now - http://bit.ly/iTR8GJ


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Köszi 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Több hazai és külföldi portál viszont a május 31.-i dátumot vizionál az újraindításra, ezt egyelőre kezeljétek fenntartással, a Sony nem erősítette meg (de nem is cáfolta)
Az újabb késés miatt további kárpótlást ajánlott a Sony. A tervek szerint 5, egyelőre meg nem nevezett játékból választhatnak kettőt a Playstation tulajok, természetesen a beígért 30 napos grátisz Playstation Plus előfizetés mellett.
Egy személyes megjegyzés: a közleményben kiemelik, hogy a PSP és PS3 tulajok külön listáról válogathatnak. Ebből arra lehet következtetni, hogy nem PSOne vagy minies gamek közül lehet választani, mivel ezek a címek mindkét rendszeren futnak. Persze azért senki nem számítson pl.: egy Killzone 3-ra


JT Daniels fan
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
hát amíg loltracktorokkal nyomjátok nem hiszem hogy összefutunk 😊
haromt
Nagyon csini a BT-2 vasunk. Irány a medium-vonal!




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon rákattantam a World of Tanks-re.
Otthon a fiammal kettesben nyomjuk. Én vezetek, ő meg lő.
Tényleg hatékonyabb, mint egyedül.
A nickünk: csagataj.vadibandi
hát amíg loltracktorokkal nyomjátok nem hiszem hogy összefutunk 😊

most megtaláltam az új kedvencemet a SU-85 személyében 😊 sokkal jobb mint a StugIII
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nagyon rákattantam a World of Tanks-re.
Otthon a fiammal kettesben nyomjuk. Én vezetek, ő meg lő.
Tényleg hatékonyabb, mint egyedül.
A nickünk: csagataj.




több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
portal 2 zseniális! végigröhögtem az egész játékot, élmény 😊
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ja, leginkább a crew fejlesztésére éri meg, premium account már nem nagyon jön ki belőle...

Talán majd tudok mutatni egy linket ahol lemérték a tankok álcázó képességét. Jellemző a ruszki fejlesztőkre mennyire maguk felé hajlik a kezük, egy ISnek majdnem akkora pl mint egy StuGé.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy összegért megkapod ömlesztve. 😊gyeek
hát az úgy kurva drága. 10 euróért 2500 gold túl sok mindenre nem elég
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Egy összegért megkapod ömlesztve. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
World of Tankshez a napokban fog jönni az újabb patch, ami majd tartalmaz új tankokat is. Gondolom ezért változik a tech tree is. Én hallottam olyat is, hogy már tervezik a francia tankok bevezetését.süti
ami fenn van a wiki részén, az a tervezett végleges tech tree a folyamatos patchekkel.

a francia tankok premium cuccok lesznek. de elvileg most is van. a németben az egyik. meg van ugye brit és kanadai is benne mint premium (churchill, matilda ill. RAM-II)

viszont amit néztem a premium accountban, ha mondjuk fizetek 10 eurót, ami 2500 gold, azt egyszerre megkapom azt annyi? vagy van folyamatos gold ellátás akkor, mint ugye a beta alatt volt napi 500 gold.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
World of Tankshez a napokban fog jönni az újabb patch, ami majd tartalmaz új tankokat is. Gondolom ezért változik a tech tree is. Én hallottam olyat is, hogy már tervezik a francia tankok bevezetését.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Az irodai gépemen feladtam a kísérletezést, de otthon sikerült elindítanom a WoT-t.




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdakéntharomt
Én vagyok a rendszergazda és úgy is vagyok belépve.
Most néztem, hogy nem állítottam eddig be a magyar nyelvet, de most letöltötte a lokalizációs csomagot.
A lényeg, hogy most sem megy, és semmi hibaüzenet.




több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdakéntharomt
Ez a német full tech tree. Kettő van (released és full) Itt pl a VK3601es nehéz tank és van benn egy kis keverés a heavyk között.
http://statcdn.worldoftanks.com/comcom_v4/uploads/tech_trees/germany_tree_full_com.jpgvisi_b
nem tudom mi ez, de királyabb lenne. Nashorn és Brummbär 😊 két kedvenc cuccom.
de ezt én is láttam a wiki részén.
kérdezz rá a fórumon. lehet hogy ez jön el majd.haromt
Este otthon rákérdezek. Nekem is tetszene, de most váltanom kellene, mert nekem Tigris kell 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdakéntharomt
Ez a német full tech tree. Kettő van (released és full) Itt pl a VK3601es nehéz tank és van benn egy kis keverés a heavyk között.
http://statcdn.worldoftanks.com/comcom_v4/uploads/tech_trees/germany_tree_full_com.jpgvisi_b
nem tudom mi ez, de királyabb lenne. Nashorn és Brummbär 😊 két kedvenc cuccom.
de ezt én is láttam a wiki részén.
kérdezz rá a fórumon. lehet hogy ez jön el majd.