PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vaó most látom csak hogy kijött a mount & blade új rész. a régivel nagyon sokat nyomtam csak megdöglött a régi vinyómmal együtt.
erre most nagyon kiváncsi vagyok. már meg is hozta a posta
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Úgy néz ki, hogy az AC3 ismét Altair központú epizód lesz, talán Kréta szigetén. Nem örülök.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én már írtam egyszer,hogy nekem a demo alapján semmi extra az előzőekhez képest :/
Egyébként meg jó dolog ez a kárpótlás,főleg a gammára leszek majd kíváncsi,meg persze a PS Plus segítségével egy csomó add on-t is le lehet majd szedni ingyen :cool:JoeyPorter
és az fog számítani, hogy kinek milyen accountja van? mert én nem használok magyart, hanem angolom van, akkor az általam megadott kamu címre küldenek szerinted játékot, vagy az accountnak megfelelően letölthetem majd storeról? 😀
Japánban már műkszik, holnap Amerikát is visszakapcsoljákHabi
Természetesen store-ról töltheted majd le.Én úgy tudom,hogy nem számít,hogy milyen acc-od van,annyi lesz,hogy mikor visszakapcsolják nyomsz egy system update-t meg jelszócserét az acc-on és már működni is fog.Csak azt nem tudom,hogy akkor ahány féle acc,annyi ingyen játék is lesz -e,mert ugyebár ahány ország,annyi különböző store,egyik sem egyforma...Tehát nekem pl van UK-s meg USA-s acc is,akkor 2 ingyen game is lehetséges -e?!JoeyPorter
nekem is uk és usa accom van. 😀 lehet ip cím szerint tudsz majd csak letölteni, és akkor csak egyet ad, mert gondolom ők is tudják, hogy szinte mindenki többféle accot használ. remélem majd mindenki eldöntheti magának, hogy milyen játékot szeretne letölteni. mert ha nem így lesz, akkor gondolom berakják a legtöbbet eladott játékokat és amilyen pechem lesz, az úgyis megvan.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
múlt héten kijött az új MK...senki se tolja? pedig szinte mhol 10/8-9-et kap és a kritikusok is agyon dicsérik.Divat
Én már írtam egyszer,hogy nekem a demo alapján semmi extra az előzőekhez képest :/
Egyébként meg jó dolog ez a kárpótlás,főleg a gammára leszek majd kíváncsi,meg persze a PS Plus segítségével egy csomó add on-t is le lehet majd szedni ingyen :cool:JoeyPorter
és az fog számítani, hogy kinek milyen accountja van? mert én nem használok magyart, hanem angolom van, akkor az általam megadott kamu címre küldenek szerinted játékot, vagy az accountnak megfelelően letölthetem majd storeról? 😀
Japánban már műkszik, holnap Amerikát is visszakapcsoljákHabi
Természetesen store-ról töltheted majd le.Én úgy tudom,hogy nem számít,hogy milyen acc-od van,annyi lesz,hogy mikor visszakapcsolják nyomsz egy system update-t meg jelszócserét az acc-on és már működni is fog.Csak azt nem tudom,hogy akkor ahány féle acc,annyi ingyen játék is lesz -e,mert ugyebár ahány ország,annyi különböző store,egyik sem egyforma...Tehát nekem pl van UK-s meg USA-s acc is,akkor 2 ingyen game is lehetséges -e?!

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
múlt héten kijött az új MK...senki se tolja? pedig szinte mhol 10/8-9-et kap és a kritikusok is agyon dicsérik.Divat
Én már írtam egyszer,hogy nekem a demo alapján semmi extra az előzőekhez képest :/
Egyébként meg jó dolog ez a kárpótlás,főleg a gammára leszek majd kíváncsi,meg persze a PS Plus segítségével egy csomó add on-t is le lehet majd szedni ingyen :cool:JoeyPorter
és az fog számítani, hogy kinek milyen accountja van? mert én nem használok magyart, hanem angolom van, akkor az általam megadott kamu címre küldenek szerinted játékot, vagy az accountnak megfelelően letölthetem majd storeról? 😀
Japánban már műkszik, holnap Amerikát is visszakapcsolják

jó mondjuk hülye vagyok, ezt nem lehet tudni...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
múlt héten kijött az új MK...senki se tolja? pedig szinte mhol 10/8-9-et kap és a kritikusok is agyon dicsérik.Divat
Én már írtam egyszer,hogy nekem a demo alapján semmi extra az előzőekhez képest :/
Egyébként meg jó dolog ez a kárpótlás,főleg a gammára leszek majd kíváncsi,meg persze a PS Plus segítségével egy csomó add on-t is le lehet majd szedni ingyen :cool:

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
múlt héten kijött az új MK...senki se tolja? pedig szinte mhol 10/8-9-et kap és a kritikusok is agyon dicsérik.

|
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem is mondták már sokan, hogy rengeteget tölt, de én ebből még nem tapasztaltam semmit.
Igaz még egy egész világtérképet nem jártam be, de már 6 ellenfél megvan és 3 kontinens, de itt még nem zavaró.

Ami viszont érdekes, hogy próbaképp megnéztem milyen a magyarosítás, és azzal tényleg beszaggatta a töltéseket. Amúgy nem volt problémám vele.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az V-nek az a nagy baja, hogy a végén teljesen lelassul és rohadt sokat tölt minden körbenOrk
egyszerűen gyenge a vas. nem véletlen h akkor lassul be amikor már látod az egész glóbuszt és tömve van egységekkelbriareos
szerintem nem azért van, egyszerűen amíg végigmegy a gép és eldönti hogy mivel mit akar csinálni az a belső nyerlve és variációk miatt időigényes
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
az V-nek az a nagy baja, hogy a végén teljesen lelassul és rohadt sokat tölt minden körbenOrk
egyszerűen gyenge a vas. nem véletlen h akkor lassul be amikor már látod az egész glóbuszt és tömve van egységekkel

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A mai napon (hazai idő szerint hajnalban) tartott sajtókonferencián a Sony elárulta a konkrét terveit a PSN szolgáltatás újraindításával kapcsolatban.
A héten folyamatosan kapcsolja vissza a rendszert, első körben a Playstation Network-öt indítják újra az Account Menedzsment funkcióval, barát listával, Chat-tal, valamint a PS Home-mal. A Store egyelőre nem lesz elérhető, az a hónap második felében várható.
A rendszer újraindításán kívül egy biztonságosabb védelmet is készítettek, hogy elkerüljék a jövőben a hasonló támadásokat.
A japán cég a kárpótlásra is gondolt: nem elég, hogy bejelentették, dolgoznak a cross game voice chat és a video chat funkciókon, minden korábban regisztrált felhasználó kap egy játékot díjmentesen. Hogy mi lesz a játék, az régiónként változik, tájékoztatják a Playstation tulajokat. Ezen kívül mindenki kap 30 napos Playstation Plus előfizetést, akiknek esetleg volt eddig is hozzáférésük, nekik egy hónappal kitolják a regisztrációt!
Itt van már az ideje, hogy tudjak multizni...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az V-nek az a nagy baja, hogy a végén teljesen lelassul és rohadt sokat tölt minden körben
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Utálom Sid Meiert meg a hülye civilizációját.
Gyakorlatilag már alig van min taktikázni az V-be, de ha leülök elé, hogy na akkor lefekvés előtt lejátszok pár kört, tuti ott ragadok több órára... és mi lesz akkor ha ehez is elkezdik ömleszteni a töménytelen modot... :o
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
majd ha csinálok akkor lesz. de erre most elég kis esélyt látok 😀haromt
Ha lesz, akkor neked hányas lesz az overallod? 😀Schleck
99 ez evidens.

de ha úgy alakul akkor lehet megcsinálom mégis. már kurva rég maddeneztem
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
majd ha csinálok akkor lesz. de erre most elég kis esélyt látok 😀haromt
Ha lesz, akkor neked hányas lesz az overallod? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
majd ha csinálok akkor lesz. de erre most elég kis esélyt látok 😀
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Madden08-hoz tud valaki egy draft utáni rostert?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Bulletstorm = Állat.😀

Eszméletlen őrült játék, főleg hosszú hónapok Medieval 2 kúrája után kicsit éles a váltás. De aki szereti az elmebeteg lövöldözős cuccokat, annak kötelező.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ill ha komolyabban is érdekel a dolog, akkor vannak online ligák is...ha gondolod keress meg.

|
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki Madden 08-cal játszik még PC-n? Szívesen játszanék valakivel online, ha lehetséges.Amadeus91
Ha jól tudom fórumon már bajnokság is indult: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=162&p=21
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 934
Valaki Madden 08-cal játszik még PC-n? Szívesen játszanék valakivel online, ha lehetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jaja, pcn játszunk. Mostanába kicsit nehéz összeegyeztetni az időpontokat, de ha jönne még valaki nyugodtan írhat egy PM-et.

Én most a Mass Effect 2-re kattantam rá nagyon. Egyrészt már a soundtrack valami zseniális, launch trailer főleg. Kotorba volt mindig nagy bánatom, hogy harc előtt megáll az idő és külön kell kiválogatni a támadásokat, ami egy idő után dög unalom (főleg sith nagyúrral mert akkor csak villámozgatni kell), de itt ezzel a valós idős lövöldözéssel nagyon jó. Lassacskán jobban megszeretem a mass effect univerumot mint a star warsét. 😀
Ami miatt meg külön örülök, hogy Bioware játék, így mostmár még jobban várom a The Old Republicot.

A másik meg a Portal 2, de engem annyira nem köt le. Ismerősöktől nagyon be lett harangozva, hogy mekkora ész játék, ennek ellenére nem valami nagy kihívás, viszont összességében mégis valahogy odaszögezi az embert. A szarkazmusos humort pedig jól eltalálták.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ha jól értettem a hivatalos közleményt, külső behatolást észleltek a PlayStation Network és a Qriocity szolgáltatásoknál, ezért lelőtték a teljes PSN rendszert, hogy kivizsgálják az esetet és továbbra is biztonságos maradjon a szolgáltatás. Az Anonymus esküdözik, hogy nincs közük az esethez és amilyen büszkék voltak a korábbi támadásaikra, elképzelhető, hogy tényleg igazat mondanak...Little Jarry
aki kitalálta a ps-nél a feltörést, azt a csókát állítólag nagyon szétszedték a japánok, valami olyan helyre tették el, ahol nincs net sem 😀
és a haver hacker csókák akarják szétbaszni cserébe a psn-t


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha jól értettem a hivatalos közleményt, külső behatolást észleltek a PlayStation Network és a Qriocity szolgáltatásoknál, ezért lelőtték a teljes PSN rendszert, hogy kivizsgálják az esetet és továbbra is biztonságos maradjon a szolgáltatás. Az Anonymus esküdözik, hogy nincs közük az esethez és amilyen büszkék voltak a korábbi támadásaikra, elképzelhető, hogy tényleg igazat mondanak...
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Holnap estefele tervezünk egy F1 2010-es futamot.
Van kedve valakinek még beszállni?süti
Lesz még ilyen? ez engem is érdekelne.
Amúgy mindegy, hogy xbox vagy ps3, vagy csak egyforma platformmal lehet egymás ellen?MacPhisto
csak egyforma platformmal lehet nyomni, mert ugye
xbox- xbox liveot használ,
ps3- ps networkot.
De sztem a srácok PC-n nyomták.Habi
Ja mondjuk ebben van valami 😀

OK akkor aki XBoxon akar játszani, az jelezze.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM