PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Hogyan kell összeilleszteni a fájlokat, ha nincs CRC-fájl, hanem SFV?
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Valakinek már megy a PSN?szelim
Nem, és nem is fog egy ideig még: b*zi Microsoft hackerek...
Valaki játszik Ps3-on Madden 11-el???leeon83
Én, igen.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Így van! Live-ról frissíti a kereteket, de szerintem már nem lesz több update! A draft hivatalosan már a következő idény része, majd a Madden 12-ben lesznek benne az új játékosok.

Valaki játszik Ps3-on Madden 11-el???
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Madden nfl 11-re (Xbox 360) tud valaki friss roostert draft utánit?Gege55
Logikusan elgondolva (anno fifa10-ben így volt), live-ról lehetett frissíteni a kereteket, gondolom hasonlóan működik maddenben is. Persze csak eredeti játéknál működik a dolog.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Madden nfl 11-re (Xbox 360) tud valaki friss roostert draft utánit?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Portal 2-vel nyomja valaki? Coopban is állat!Helmut Zimmer
Most játszottam végig. Nekem annyira nem jött be mint amennyire nagyon dicsérték. Igaz én az 1-gyel nem játszottam, lehet azért. Mindenesetre vége nagyon jó volt, azért megérte végig játszani.
Coopba meg az a baj, hogy csak olyannal jó elkezdeni aki szintén nem játzotta még. Ha te vagy a partner már kijátszotta úgy is nem sok élvezet van benne.

szerk.: Megutáltam ezt a buzi tankos genyót. Elegem van belőle, hogy ha hátba lövök egy szar kis PZ II-est is 10-20% hp-ja megy csak le... Engem meg 2-3 lövésből a legkisebb szar tank is leszed, hiába körözök körülöttük, mind telibe talál... SPG-vel 3 csatán egymás után 1-2 percen belül leszedtek mert nem maradt hátul senki...
Az meg pláne nem fer, hogy nálunk van 1 TD, az ellenfélnél meg 5...
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valakinek már megy a PSN?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.youtube.com/watch?v=lVtbWHb0YrY&feature=related




több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
haromt
csak akkor félj ha orosz SPGvel vagyok 😊 a németem még fejlesztés alatt van. még van egy slot, lehet hogy majd bepróbálok egy orosz tankot. T-34 mondjukharomt
Azok jók. A T-34-85 szerintem a legjobb közepes harckocsi. Gyors és erős. Eddig ellenfélként mindig leszedett.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
haromt
csak akkor félj ha orosz SPGvel vagyok 😊 a németem még fejlesztés alatt van. még van egy slot, lehet hogy majd bepróbálok egy orosz tankot. T-34 mondjuk
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én már nyomtam a reset előtt is. VK 3601esem volt (hiányzik eléggé 😀 ) Most már nemzettel elindultam. A némettel állok legjobban. Eléggé fejlett a a PZ IVesem. A többivel elég gázul állok. Én nem szeretem az artyt inkább mászkálok és lövöldözök és már rohadtul várom, hogy végre legyen egy Tigrisem 😀visi_b
mi a nicked? 😛

ezt a VK sorozatot nem szeretem. viszont sokat nyírok ki belőle artyval 😊
bár most felfejlesztettem a T1 Heavyt és a második ágyúja igen pontos, így már nem vagyok annyira szar vele. Tegnap már sikerült is 6%-ot leszednem egy IS-3 ból 😂
cserébé ő leszedett pillanatok alatt belőlem 100at 😛haromt
visi néven játszom. Én szerettem a 3601est. A 88assal nagyon jól lehet vele darabolni, mert gyors és fordulékony. A T1eseket simán le lehetett vele szedni, de a legnagyobb örömöm az volt, mikor egy Tigrist sikerült kilőnöm 😀
Te milyen néven vagy? (Csak hogy tudjalak szidni ha kilősz az artyval 😀)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én már nyomtam a reset előtt is. VK 3601esem volt (hiányzik eléggé 😀 ) Most már nemzettel elindultam. A némettel állok legjobban. Eléggé fejlett a a PZ IVesem. A többivel elég gázul állok. Én nem szeretem az artyt inkább mászkálok és lövöldözök és már rohadtul várom, hogy végre legyen egy Tigrisem 😀visi_b
mi a nicked? 😛

ezt a VK sorozatot nem szeretem. viszont sokat nyírok ki belőle artyval 😊
bár most felfejlesztettem a T1 Heavyt és a második ágyúja igen pontos, így már nem vagyok annyira szar vele. Tegnap már sikerült is 6%-ot leszednem egy IS-3 ból 😂
cserébé ő leszedett pillanatok alatt belőlem 100at 😛
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én már nyomtam a reset előtt is. VK 3601esem volt (hiányzik eléggé 😀 ) Most már nemzettel elindultam. A némettel állok legjobban. Eléggé fejlett a a PZ IVesem. A többivel elég gázul állok. Én nem szeretem az artyt inkább mászkálok és lövöldözök és már rohadtul várom, hogy végre legyen egy Tigrisem 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha sebességre mész akkor medium. De azok a Pantherig szarok nagyon. Talán a Panzer 4 felfejlesztve már elmegy, vagy a T34 és fölöttük. Az már nem rossz.
Természetesen a medtank feladata nem az hogy egyedül gyakd le a pályát. Ott csoportosan kell menni, vagy segíteni a Heavyt.
Azért a magas és közepes tierekben már nagyon durván nyomja pár arc és free accounttal lassú a fejlődést ha nem játszol naponta 100at 😊haromt
Akkor szerintem egyelőre maradok a med tankoknál.
Közbe viszont rájöttem, hogy az egyes ágakra külön research pontok vannak, így tudom őket párhozamosan is fejleszteni. Így már megvan a BT-7 is, csak pénzem nincsen még rá. SU-26-hoz pedig már csak 10k kell.

Azon kívül, hogy nagyon feltud baszni mikor hiába ír az ember mégis megy mindenki előre hátrahagyva a spg-ket,egész jó játék. Valami hasonló kéne nekem repülősbe... 😀süti
free xp-vel lehet olyat fejleszteni, de abból túl sok nem lesz. az elején még elég, de nagyobb cuccok fejlesztésére nem elég.

de mindig hátra fognak hagyni. senki nem fog melléd állni hogy megvédjen. találni kell minden pályán egy jó helyet ahonnan sokat belátsz és messze vagy a frontvonaltól, de mégis eléred. elhiheted szinte minden térképen van ilyen 😊 főleg a SU-18, SU-26tal, mert beférnek a legkisebb bokorba is, ahol ha nem lősz vagy mozogsz, akkor nem lát meg a scouter aki jön az elején.
egyebként ezek tipikusan low-tier dolgok. a nagyobb csatákban már nincs az hogy mindenki rush. azok sokáig tartanak
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha sebességre mész akkor medium. De azok a Pantherig szarok nagyon. Talán a Panzer 4 felfejlesztve már elmegy, vagy a T34 és fölöttük. Az már nem rossz.
Természetesen a medtank feladata nem az hogy egyedül gyakd le a pályát. Ott csoportosan kell menni, vagy segíteni a Heavyt.
Azért a magas és közepes tierekben már nagyon durván nyomja pár arc és free accounttal lassú a fejlődést ha nem játszol naponta 100at 😊haromt
Akkor szerintem egyelőre maradok a med tankoknál.
Közbe viszont rájöttem, hogy az egyes ágakra külön research pontok vannak, így tudom őket párhozamosan is fejleszteni. Így már megvan a BT-7 is, csak pénzem nincsen még rá. SU-26-hoz pedig már csak 10k kell.

Azon kívül, hogy nagyon feltud baszni mikor hiába ír az ember mégis megy mindenki előre hátrahagyva a spg-ket,egész jó játék. Valami hasonló kéne nekem repülősbe... 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
T5-től már nincsenek light tankok, leváltja őket a mediumuk. (😀) Azok is sokkal gyengébbek már? Mondjuk későbbiekben egy T-54-es vagy egy Panther se állja meg a helyét?

Érdemes inkább átálni a heavy tankos felállásra és megcélozni az IS-eket? Az elején úgyis van ott is light tank.süti
ha sebességre mész akkor medium. De azok a Pantherig szarok nagyon. Talán a Panzer 4 felfejlesztve már elmegy, vagy a T34 és fölöttük. Az már nem rossz.
Természetesen a medtank feladata nem az hogy egyedül gyakd le a pályát. Ott csoportosan kell menni, vagy segíteni a Heavyt.
Azért a magas és közepes tierekben már nagyon durván nyomja pár arc és free accounttal lassú a fejlődést ha nem játszol naponta 100at 😊
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
T5-től már nincsenek light tankok, leváltja őket a mediumuk. (😀) Azok is sokkal gyengébbek már? Mondjuk későbbiekben egy T-54-es vagy egy Panther se állja meg a helyét?

Érdemes inkább átálni a heavy tankos felállásra és megcélozni az IS-eket? Az elején úgyis van ott is light tank.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
SU-18 majd SU-26 amilyen gyorsan lehet. alacsony pályán a legjobb pénzcsináló az utóbbi. Persze csak akkor ha jó vagy artilleryként. Valaki azt nem élvezi.
Én viszont igen, így azzal szerzem a pénzt.
De ha tankozni akarsz, akkor a németek nagyon szarok az elején. PZ 4 már ér valami de a többivel semmi se lősz ki. Szóval ott inkább az oroszok vagy az amcsik.
Most van egy SU26 egy SU5 egy Wespe és egy T1 Heavy(csak hogy tankozzak is néha), így már elvagyok. az a baj, hogy már nagyon sok a magasabb tier-es akik ellen csak SPG-vel lehet elérni bármit. Még az orosz tank destroyerek nem rosszak.
a lényeg hogy döntsd el mit akarsz. De csak azt tudom mondani, hogy a SU-26 100%ra fejlesztett crewval kurva jó kis gyilkos. Befér a legkisebb bokorba is és a 122 millis ágyúval pusztít. Főleg a 3-5 tieresek között. Azzal volt egy rakat 5-6-7 killes csatám.haromt
Köszi.
Én most vettem meg az SU-18-ast. Egész jól elvagyok vele 3-5 ellenséget le is szedek vele, HA normálisan megvédik a seggem. Sajnos elég sokszor jön át érintetlenül 1-2 light tank, akik az összes artit leszedik, mert nincs védelmünk. Gyorsabb tankok ellen meg nem tudok normálisan célozni. Mindenesetre egy SU-26-ost akkor még felfejlesztek.

Viszont ami nekem nagyon bejött az a BT-2. Nyílt pályákon körbe-körbe megyek az ellenfél körül és kénytelen eltalálni még én röhögve leszedem. Városi pályákon pedig sokkal jobb helyeket meg tudok szerezni, mert hamarabb ott vagyok.
Szóval ha a gyorsabb tankos játék jön be mit ajánlanál? Eddig ahány fórumot néztem annyian mondtak mást. Van egyáltalán tetemesebb külömbség vagy inkább válasszam azt amelyik nekem jobban tetszik?süti
azt ami fekszik.
ez az átrohannak és lekapják az artyt csak a low tier csatákban van. később már meg se próbálják. vagy ha igen akkor is csak scoutolnak a tüzérségüknek mert lelőni senkit sincs esélyül mert mindig marad ott addig valaki amíg leszedi.

annyiból rossz a light tank, hogy 0% esélyed van egy idő után túlélni a csatát, ami anyagilag nem túl jó.
de ha szereted a light tankos dolgot lépj be a Hungarian TAnk Destroyers klánba. Az ott úgy sincs 😊

Tier5 fölött már nagyon geci mert simán berak olyan csatákba ahol IS-3ak meg Tiger II-t szaladgálnak. Ezeknek egy egész lövés a 660 hit pointos T1-em...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
SU-18 majd SU-26 amilyen gyorsan lehet. alacsony pályán a legjobb pénzcsináló az utóbbi. Persze csak akkor ha jó vagy artilleryként. Valaki azt nem élvezi.
Én viszont igen, így azzal szerzem a pénzt.
De ha tankozni akarsz, akkor a németek nagyon szarok az elején. PZ 4 már ér valami de a többivel semmi se lősz ki. Szóval ott inkább az oroszok vagy az amcsik.
Most van egy SU26 egy SU5 egy Wespe és egy T1 Heavy(csak hogy tankozzak is néha), így már elvagyok. az a baj, hogy már nagyon sok a magasabb tier-es akik ellen csak SPG-vel lehet elérni bármit. Még az orosz tank destroyerek nem rosszak.
a lényeg hogy döntsd el mit akarsz. De csak azt tudom mondani, hogy a SU-26 100%ra fejlesztett crewval kurva jó kis gyilkos. Befér a legkisebb bokorba is és a 122 millis ágyúval pusztít. Főleg a 3-5 tieresek között. Azzal volt egy rakat 5-6-7 killes csatám.haromt
Köszi.
Én most vettem meg az SU-18-ast. Egész jól elvagyok vele 3-5 ellenséget le is szedek vele, HA normálisan megvédik a seggem. Sajnos elég sokszor jön át érintetlenül 1-2 light tank, akik az összes artit leszedik, mert nincs védelmünk. Gyorsabb tankok ellen meg nem tudok normálisan célozni. Mindenesetre egy SU-26-ost akkor még felfejlesztek.

Viszont ami nekem nagyon bejött az a BT-2. Nyílt pályákon körbe-körbe megyek az ellenfél körül és kénytelen eltalálni még én röhögve leszedem. Városi pályákon pedig sokkal jobb helyeket meg tudok szerezni, mert hamarabb ott vagyok.
Szóval ha a gyorsabb tankos játék jön be mit ajánlanál? Eddig ahány fórumot néztem annyian mondtak mást. Van egyáltalán tetemesebb külömbség vagy inkább válasszam azt amelyik nekem jobban tetszik?
több mint 13 éve
stitch90 256
Valakinek van eladó,akár régebbi maddenje 360-ra? vásárolnék normális árfekvésben.

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felraktam én is a World of Tanksszet.
Körülbelül 2 menet után majdnem le is töröltem a picsába, de miután a kis MS-1-gyel sikerült 5 (!) tankot is kilőnnöm fent hagytam. Azóta felpakoltam rá minden extrát és egész jól elvagyok vele.

Valami tippet, hogy mire érdemes költeni, melyik tankkal lehet sok pénzt összeszedni, mit érdemes fejleszteni?süti
SU-18 majd SU-26 amilyen gyorsan lehet. alacsony pályán a legjobb pénzcsináló az utóbbi. Persze csak akkor ha jó vagy artilleryként. Valaki azt nem élvezi.
Én viszont igen, így azzal szerzem a pénzt.
De ha tankozni akarsz, akkor a németek nagyon szarok az elején. PZ 4 már ér valami de a többivel semmi se lősz ki. Szóval ott inkább az oroszok vagy az amcsik.
Most van egy SU26 egy SU5 egy Wespe és egy T1 Heavy(csak hogy tankozzak is néha), így már elvagyok. az a baj, hogy már nagyon sok a magasabb tier-es akik ellen csak SPG-vel lehet elérni bármit. Még az orosz tank destroyerek nem rosszak.
a lényeg hogy döntsd el mit akarsz. De csak azt tudom mondani, hogy a SU-26 100%ra fejlesztett crewval kurva jó kis gyilkos. Befér a legkisebb bokorba is és a 122 millis ágyúval pusztít. Főleg a 3-5 tieresek között. Azzal volt egy rakat 5-6-7 killes csatám.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Portal 2-vel nyomja valaki? Coopban is állat!

Hoardba esetleg belefutott valaki? Tapasztalatok!

üdv
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Felraktam én is a World of Tanksszet.
Körülbelül 2 menet után majdnem le is töröltem a picsába, de miután a kis MS-1-gyel sikerült 5 (!) tankot is kilőnnöm fent hagytam. Azóta felpakoltam rá minden extrát és egész jól elvagyok vele.

Valami tippet, hogy mire érdemes költeni, melyik tankkal lehet sok pénzt összeszedni, mit érdemes fejleszteni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem nem veszitek OFF-nak, de nem igazán találtam más releváns topikot.

Egy Online Madden Franchiseba keresek jelentkezőket, akik rendelkeznek XBOX 360al és Live előfizetéssel. Az alábbiakat vegyétek figyelembe:

- Ez egy amerikai liga - rajtam kívül mindenki az USA-ban él, így a mérkőzések időpontjának egyeztetésekor ezt figyelembe kell venni.
- A fentiek miatt angol nyelvtudás elengedhetetlen, a szabályok is ezen a nyelven vannak, illetve a kommunikáció is angolul zajlik.
- Átlagos játékosoknak szól a liga. Ez alatt az értendő, hogy nem gamepad bajnokokat keresünk, amellett hogy a realitás a cél a játékmenetben is, olyan GM-ek alkotják a bázist, akik nem kiemelkedő játékosok, pl. nem képesek minden szituációban user int-re. De ez részletesen le is van írva az oldalon, érdemes átolvasni ott a felhívást.
- Jelenleg 6 nyitott csapat van, és a második szezon első felében vagyunk. A választható csapatok:
[list=*]
  • Bills
    Buccs
    Cards
    Colts
    Saints
    49ers
  • [/list]
    - Minden egyéb itt érhető el, itt is lehet jelentkezni, nyugodtan hivatkozzatok rám: http://maddenjoes.com/

    Ha kérdés adódna, szívesen válaszolok itt a fórumon. Jó a társaság, a többség megbízható játékos, a szabályszegőktől, nem oda való figuráktól hamar megszabadulnak, így tényleg csak az jelentkezzen, aki komolyan veszi a játékot.
    több mint 13 éve
    pc_x 943 — Red Fist
    múlt héten kijött az új MK...senki se tolja? pedig szinte mhol 10/8-9-et kap és a kritikusok is agyon dicsérik.Divat
    Már tesóval végigküldtük X-en 😀 nekem nagyon adja 😊