PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
GTA4-hez legalább 4 magos proci, sajnos szarul optimalizálták...viszont crysis kettő egy sima 2 magos gépen is simán megy, mivel konzol átportolás ezért faszán van optimalizálva.

annyiért én inkább ilyet vennék: http://ipon.hu/webshop/product/_fujitsu_siemens_lifebook_a530_vfya5300mrmd5hu/173603
de sztem PH-n kérdez körbe, aza tuti.

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/Asbee
Igen, most néztem, de inkább személyes vélemény érdekelt volna. 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit le vagyok maradva, Shader Modelnél és DirectX-nél mostanában mi a "divat"?vassadi
5.0 és 11. 😊Divat
Kösz.

Ez a darab megfelelő lehet alkalmi játszogatásra pl. GTA4-gyel vagy Crysis 2-vel?
http://www.usanotebook.hu/packard-bell-easynote-tk85-ju-535hg/P22943vassadi
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Kicsit le vagyok maradva, Shader Modelnél és DirectX-nél mostanában mi a "divat"?vassadi
5.0 és 11. 😊Divat
Kösz.

Ez a darab megfelelő lehet alkalmi játszogatásra pl. GTA4-gyel vagy Crysis 2-vel?
http://www.usanotebook.hu/packard-bell-easynote-tk85-ju-535hg/P22943
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit le vagyok maradva, Shader Modelnél és DirectX-nél mostanában mi a "divat"?vassadi
5.0 és 11. 😊

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Kicsit le vagyok maradva, Shader Modelnél és DirectX-nél mostanában mi a "divat"?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Végre találtam egy működő verziót Windows7en is egy régi kedvencemhez a Panzer General 2höz. 😊
Sokak szerint mai napig a legjobb stratégiai játék (sztem is), bár a grafikája sosem volt a legszebb. De sztem pont jó arra, amire kell. Így lassan egy programozható mosógépen is elindul, de az nem baj. Főleg az én gépemet figyelembe véve.
Vagyis ezt a verziót nem most töltöttem le, ez a 2009es u.n. Adlerkorps edition 1.0 mod. De most tudtam meg, hogy lehet elindítani normálisan. Egy bat fájllal be kell csukni az Intézőt, azzal kell indítani (tök egyszerű, dolog nem kell megijedni), és voila, máris nem esik szét a kép. Szuper! Lehet más hasonló játékokon is segít a trükk.

Itt van hozzá pár kép, meg főbb adatok:
http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38679

Annyit hozzá ,aki smerte, hogy itt most rengeteg kampány van! Németből is sztem több mint 10 (20-40 pályások is szépen), de van vagy 3-4 USA kampány 5 ruszkaja, de lengyel meg meg marokkói és kutyafüle is.
Egységek is vannak újak. Rengeteg, és használhatóak!! De néhány nem csak statisztikában tér el (tűzerő, hard páncélzat ,akármi. Hanem taktikailag is. Mondjuk a kétéltű tankok (jópár alap harckocsinak van kétéltű változata), amikkel lényegesen előnyösebb a megfelelő pályán oldalba ,hátba támadni gyorsan a gaz ellent, ha szükség és mi úgy kívánjuk.ulpianus
valami pontosabb leírás nincs az elindításhoz? már rég nyomtam. mondjuk a PG1 sokkal zsírabb voltharomt
Létrehozol egy fájlt mondjuk wordpadban.

"taskkill /f /im explorer.exe
C:\Games\Panzer\PG2UK220.EXE
pause
start c:/Windows/explorer.exe"
Ennyi van benne. A PG2UK220.EXE az indítófájl ugye. Ami nekem a C meghajtón a Games/Panzer könyvtárban van. Értelemszerűen akinek máshol van, az mást írjon be.
Na most átnevezed .bat-ra. A bat is indítófájl igazából.
És kész. Így lelövi az Explorert, ami egyébként összekuszálná a színeket és/vagy a hangot régebbi progi indításánál. amikor a játékból kilépsz, akkor megjelenik egy DOSos ablakban, hogy "nyomjon meg egy billentyűt". És akkor az explorer újraindul.

Annyit lehet még trükközni, hogy ha a bat fájlt nem az asztalon hozod létre, hanem a játék könyvtárában ,akkor asztalra mint parancsikon kerül. Ami azért jobb ,mert hozzárendlehetsz egy szép ikont, nem kell a default programikontípust nézni. Sok értelme nincs, de esztétikailag jobban mutat.

Gondolom van még játék amin segít ez a trükk. Mert legalábbis nekem máshogy nem indult el normálisan, hiába állítgattam akármit a kompatibilitási módban. mindig inverz meg mindenféle színben indult, és le is fagyott hamar. Így meg lenyomtam 20 pályát, nagyjából darabja egy óra, semmi problémám nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pg 1 all time best volt.
mondjuk pg2-ben is szívesen nyomnék pár battle-t mondjuk tibi ellen 😊briareos
kurva rég nem nyomtam és soha nem voltam annyira jó benne. persze végigvittem. most megnézem ezt
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
pg 1 all time best volt.
mondjuk pg2-ben is szívesen nyomnék pár battle-t mondjuk tibi ellen 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végre találtam egy működő verziót Windows7en is egy régi kedvencemhez a Panzer General 2höz. 😊
Sokak szerint mai napig a legjobb stratégiai játék (sztem is), bár a grafikája sosem volt a legszebb. De sztem pont jó arra, amire kell. Így lassan egy programozható mosógépen is elindul, de az nem baj. Főleg az én gépemet figyelembe véve.
Vagyis ezt a verziót nem most töltöttem le, ez a 2009es u.n. Adlerkorps edition 1.0 mod. De most tudtam meg, hogy lehet elindítani normálisan. Egy bat fájllal be kell csukni az Intézőt, azzal kell indítani (tök egyszerű, dolog nem kell megijedni), és voila, máris nem esik szét a kép. Szuper! Lehet más hasonló játékokon is segít a trükk.

Itt van hozzá pár kép, meg főbb adatok:
http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38679

Annyit hozzá ,aki smerte, hogy itt most rengeteg kampány van! Németből is sztem több mint 10 (20-40 pályások is szépen), de van vagy 3-4 USA kampány 5 ruszkaja, de lengyel meg meg marokkói és kutyafüle is.
Egységek is vannak újak. Rengeteg, és használhatóak!! De néhány nem csak statisztikában tér el (tűzerő, hard páncélzat ,akármi. Hanem taktikailag is. Mondjuk a kétéltű tankok (jópár alap harckocsinak van kétéltű változata), amikkel lényegesen előnyösebb a megfelelő pályán oldalba ,hátba támadni gyorsan a gaz ellent, ha szükség és mi úgy kívánjuk.ulpianus
valami pontosabb leírás nincs az elindításhoz? már rég nyomtam. mondjuk a PG1 sokkal zsírabb volt
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Végre találtam egy működő verziót Windows7en is egy régi kedvencemhez a Panzer General 2höz. 😊
Sokak szerint mai napig a legjobb stratégiai játék (sztem is), bár a grafikája sosem volt a legszebb. De sztem pont jó arra, amire kell. Így lassan egy programozható mosógépen is elindul, de az nem baj. Főleg az én gépemet figyelembe véve.
Vagyis ezt a verziót nem most töltöttem le, ez a 2009es u.n. Adlerkorps edition 1.0 mod. De most tudtam meg, hogy lehet elindítani normálisan. Egy bat fájllal be kell csukni az Intézőt, azzal kell indítani (tök egyszerű, dolog nem kell megijedni), és voila, máris nem esik szét a kép. Szuper! Lehet más hasonló játékokon is segít a trükk.

Itt van hozzá pár kép, meg főbb adatok:
http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38679

Annyit hozzá ,aki smerte, hogy itt most rengeteg kampány van! Németből is sztem több mint 10 (20-40 pályások is szépen), de van vagy 3-4 USA kampány 5 ruszkaja, de lengyel meg meg marokkói és kutyafüle is.
Egységek is vannak újak. Rengeteg, és használhatóak!! De néhány nem csak statisztikában tér el (tűzerő, hard páncélzat ,akármi. Hanem taktikailag is. Mondjuk a kétéltű tankok (jópár alap harckocsinak van kétéltű változata), amikkel lényegesen előnyösebb a megfelelő pályán oldalba ,hátba támadni gyorsan a gaz ellent, ha szükség és mi úgy kívánjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
csak az alap DoW 2-vel vagy a káoszos és az új kieggel?Ork
Fent van mind a két kieg, de a simával kampányolok, a retributionnel meg gyakorlok az Imperial Guarddal.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak az alap DoW 2-vel vagy a káoszos és az új kieggel?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez a Mafia 2, ezmiez?
Nem volt pénz befejezni vagy mivan? 9 óra játékidővel kijátszottam úgy, hogy végig néztem az összes animációt, ami körülbelül a játék fele, pluszba még a nagyrésze csak a kocsizgatás... Erre még a sztorit is félbevágják? :o Ezek után meg még jönnek a sz*r dlc-kel amibe van 2 új ruha meg egy kocsi? :mad:
Jó nagyot csalódtam benne...

Viszont a Dawn of War 2-t nem tudom abbahagyni. Amúgy nagy 40K fan vagyok, az első résszel egészen az új gép érkeztéig játszottam. A folytatás meg még attól is jobb lett. Elleszek egy darabig mire itt is sikerül majd az insane gépet leverni. 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Van eza Day of the Zombie nevű igen komoly alkotás nem tudom ki ismeri esetleg innen?Az a problematikám hogy ha mentett állást akarok vissza tölteni akkor iszonyat mértékben laggol a játék.Ha rendesen elkezdem a legelejéről akor semmi probléma,de ha egy mentett állást töltök be játszhatatlan.Mi lehet a probléma?Próbáltam azt is hogy ha elpatkolok kilépek teljesen a játékból ujra vissza lépek és úgy próbálom a load game-et de akkor is ugyan ez van....Cowboykarcsi
Próbálj meg várni 1-2 percet miután betöltötte,hátha

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Van eza Day of the Zombie nevű igen komoly alkotás nem tudom ki ismeri esetleg innen?Az a problematikám hogy ha mentett állást akarok vissza tölteni akkor iszonyat mértékben laggol a játék.Ha rendesen elkezdem a legelejéről akor semmi probléma,de ha egy mentett állást töltök be játszhatatlan.Mi lehet a probléma?Próbáltam azt is hogy ha elpatkolok kilépek teljesen a játékból ujra vissza lépek és úgy próbálom a load game-et de akkor is ugyan ez van....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A StuGIIIat nem lehet nem szeretni, ha már TD, akkor az biztos pont. A nullázáskor MINDENKI elölről kezd, aki fizet az kap aranyat, aki nem, annak nem lesz (de klánban ez asszem áthidalható lesz).gyeek
na ha lesz klán akkor szólj mert érdekelne. Természetesen SPG-vel. Ma sikerült a ratyi SU-18assal egy 6 öléses menetet nyomnom 😊
Emellett max még scoutolni tudok light tankkal
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A StuGIIIat nem lehet nem szeretni, ha már TD, akkor az biztos pont. A nullázáskor MINDENKI elölről kezd, aki fizet az kap aranyat, aki nem, annak nem lesz (de klánban ez asszem áthidalható lesz).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Hummel viszont all-around legjobb. Gyors, fürge és üt mint egy vonat. Alacsonyabb tierben meg a ruszki SPGk jól használhatóak (valamelyik SU): 90 fokban forog a löveg, gyorsan céloz és lő és nagy ívben, szóval még városi pályán is hasznos.

Holnap grand wipe!gyeek
Igen a SU-26ossal, felfejlesztve szépen lehet gyilkolni. Nem is nagyon kell nála jobb.
Bár most kezd megtetszeni az anti-tank is. A Marder II-vel már lehetett lőni is, amikor megkapta a nagyobb ágyút. Majd kitalálom még mi lesz ha élesben megy.
Akkor mindenki aki nem fizetősön nyomja visszamegy Leichtetraktorra?
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A Hummel viszont all-around legjobb. Gyors, fürge és üt mint egy vonat. Alacsonyabb tierben meg a ruszki SPGk jól használhatóak (valamelyik SU): 90 fokban forog a löveg, gyorsan céloz és lő és nagy ívben, szóval még városi pályán is hasznos.

Holnap grand wipe!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na elkezdtem.
azzal hogy researchölök mit érek el? mert ha jól látom 13000 credit kell hogy vegyek egy Pz II-estharomt
Ízi. 😊 Nemsokára stornóznak (12) addig döntsd el milyen stílusú páncélos szimpatikus (közepes/nehéz tank ill. tank destroyer avagy SPG). A fejlesztéssel úgy gazdálkodsz ahogy érzed. Ha csak állomás az aktuális páncélosod hanyagold az oldalágakat és menj a következő tank kifejlesztése felé. V. tierig kicsit aranyeres az XP és credit gyűjtögetés, de egy Panzer IV vagy III/IV esetleg egy StuGIII teljesen új kapukat nyit majd meg előtted. Azt hiszem emellet nyugodtan kijelenthetem, hogy a Hummel arányosan a legjobb SPG. Egy "olyan" csatában ahol csakis Te lehetsz a farok jó végén 30k creditet is összeszedhetsz. -- Mivel hivatalosan öt napod maradt inkább azt döntsd el ez idő alatt, hogy melyik harcmodor fekszik neked a legjobban, hogy később ne pazarold az idődet. Cimborám aki odafigyel a hírekre azt állította a klánhoz tartozáshoz nem kell pénz befizetése, hovatovább a tétre menő klán-csatákban lehet majd különféle gyártelepkehez/erőforrásokhoz hozzájutni (arany).gyeek
Iszonyatosan megfertőzött ez a játék. Megtaláltam a posztomat az SPG személyében 😊
A random battle-kben az okos csapattársak miatt, ugyan ritkán élem túl a csatát, de viszont elég jól aprítom az ellent. Kár hogy a németeknél az első SPG-k elképesztően szarok
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck és shawnka felvettelek MSN-re, ott mégis hamarabb tudok szólni ha van valami.
Én este 7-8 között leszek fent, akorül megpróbáljuk akkor nyélbe ütni a futamot. Ha tudtok akörül legyetek majd ti is és akkor megbeszéljük a beállításokat is.
Én is a maláj pályára szavazok, az legalább jó széles. 😊süti
Rendben, megpróbálok fent lenni majd. Bár ahogy próbálgattam, még eddig instabilabban megyek, mint Sato. 😀

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Schleck és shawnka felvettelek MSN-re, ott mégis hamarabb tudok szólni ha van valami.
Én este 7-8 között leszek fent, akorül megpróbáljuk akkor nyélbe ütni a futamot. Ha tudtok akörül legyetek majd ti is és akkor megbeszéljük a beállításokat is.
Én is a maláj pályára szavazok, az legalább jó széles. 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Holnap estefele tervezünk egy F1 2010-es futamot.
Van kedve valakinek még beszállni?süti
lerántom estig a játékot, és akkor jövök én is. instrukciókat majd írjátok le légyszives. remélem stílusosan a maláj pályán megyünk majd 😀
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Milyen beállításokkal? És kell-e hozzá eredeti game?Schleck
Beállítás még nincs eldöntve, szerintem majd aki lesz holnap azokkal előtte megbeszéljük msnen vagy valahogy megegyezünk, hogy mindenkinek megfeleljen.
Eredeti game nem szükséges.