PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Én hosszú évekig PES hívő voltam, de az ideit tényleg jól elkúrták. Viszont a FIFA 11 nagyon jó lett szerintem.
De ha focis játék, akkor PES 6 az etalon nálam.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tudom, hogy minden évben égető kérdés a PES vs. Fifa. Az idei évig voltam Fifás,imádtuk faterral,haverokkal, orrvérzésig nyomtuk. Idén gondolván, hogy majd sokat fejlődik a Pes, őt vettem Fifa helyett, de nagyon besültem, kijelentettem, hogy nem játszok többet vele, és most van olyan lehetőségem , hogy NFL 09-11ig valamelyik részre becseréljem +játék vagy még pénz. Van itt Pécsen egy olyan konzolos, aki olcsón szervál játékokat, be is cserél , akár rá is fizet. Ki mit gondol? Egy akár 09-es is érne egy pes 11-et 1 az 1 cserébe?stitch90
Óriási hiba,PES forever 😊
Most kezdtem a héten az online master leaguet hattttalmas :cool:

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Egy évet játszottam warhammer onlinet, egyből tudnék mondani 5 nőstényt. Kettő ebből egy svád anya-lánya duó. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fake, wowval nem játszanak lányok. 😀tenorx
nem? nekem volt oszttársam wowon ismerte meg aktuális bnőjét, akivel elég régóta együtt vannak... 😊Divat
3 és fél éves pályafutásom alatt kb 10el talalkoztam max. Szarabb a lanyarany,mint a viken 😀tenorx
akkor mégis játszanak 😛 😊

|
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Fake, wowval nem játszanak lányok. 😀tenorx
nem? nekem volt oszttársam wowon ismerte meg aktuális bnőjét, akivel elég régóta együtt vannak... 😊Divat
3 és fél éves pályafutásom alatt kb 10el talalkoztam max. Szarabb a lanyarany,mint a viken 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Fake, wowval nem játszanak lányok. 😀tenorx
Dehogynem, volt barátnőmmel még egy guildben is voltunk 😀 (nem ott ismerkedtünk meg, hanem IRL természetesen, csak utána megtetszett neki a WoW)

több mint 13 éve
stitch90 256
Az a problémám, hogy jelenleg 7-8e-t is sajnálnék egy játékért, főleg, hogy nem tudom milyen a játékélmény. 09-et pes 11-re azért nem szívesen adnék egy az egybe 😊

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tudom, hogy minden évben égető kérdés a PES vs. Fifa. Az idei évig voltam Fifás,imádtuk faterral,haverokkal, orrvérzésig nyomtuk. Idén gondolván, hogy majd sokat fejlődik a Pes, őt vettem Fifa helyett, de nagyon besültem, kijelentettem, hogy nem játszok többet vele, és most van olyan lehetőségem , hogy NFL 09-11ig valamelyik részre becseréljem +játék vagy még pénz. Van itt Pécsen egy olyan konzolos, aki olcsón szervál játékokat, be is cserél , akár rá is fizet. Ki mit gondol? Egy akár 09-es is érne egy pes 11-et 1 az 1 cserébe?stitch90
nem.

rendesen ár/érték szerint 11-re cseréld, a többi már olcsóbb, 09-es jóval olcsóbb, ergo buknál, ha ez nem zavar akkor deal. 😊

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fake, wowval nem játszanak lányok. 😀tenorx
nem? nekem volt oszttársam wowon ismerte meg aktuális bnőjét, akivel elég régóta együtt vannak... 😊

|
több mint 13 éve
stitch90 256
Tudom, hogy minden évben égető kérdés a PES vs. Fifa. Az idei évig voltam Fifás,imádtuk faterral,haverokkal, orrvérzésig nyomtuk. Idén gondolván, hogy majd sokat fejlődik a Pes, őt vettem Fifa helyett, de nagyon besültem, kijelentettem, hogy nem játszok többet vele, és most van olyan lehetőségem , hogy NFL 09-11ig valamelyik részre becseréljem +játék vagy még pénz. Van itt Pécsen egy olyan konzolos, aki olcsón szervál játékokat, be is cserél , akár rá is fizet. Ki mit gondol? Egy akár 09-es is érne egy pes 11-et 1 az 1 cserébe?

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Fake, wowval nem játszanak lányok. 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
http://szakitshabirsz.blog.hu/2011/03/22/ugyanabban_a_world_of_warcraft_klanban_jatszottunk_1?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=indexvadibandi
neeeeeeee 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://szakitshabirsz.blog.hu/2011/03/22/ugyanabban_a_world_of_warcraft_klanban_jatszottunk_1?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index




több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Esetleg valaki meg tudná mondani nekem, hogy Belichick miért nem szerepel a Madden-ben?Proxi
In the Madden NFL video game series his name is not used and is known as "NE Coach" because he is not a member of the NFL Head Coaches Association, which licenses the game.Szücsi
Köszi a választ! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Esetleg valaki meg tudná mondani nekem, hogy Belichick miért nem szerepel a Madden-ben?Proxi
In the Madden NFL video game series his name is not used and is known as "NE Coach" because he is not a member of the NFL Head Coaches Association, which licenses the game.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem tetszett, teljesen megfelelt annak a célra amire készült
szóval jó szórakozást nyújtott
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
fight night championnal nyomja valaki?Joci
én játszottam vele valamennyitOrk
megéri befektetni rá?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
fight night championnal nyomja valaki?Joci
én játszottam vele valamennyit
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
fight night championnal nyomja valaki?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Esetleg valaki meg tudná mondani nekem, hogy Belichick miért nem szerepel a Madden-ben?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
igen, az alapgép mellé 40-50e-ért még havat is lapátolhatsz, jó biznisz 😀stitch90
de az élmény felbecsülhetetlen... 😊Divat
Így igaz. Megnéznék azért egy Kinectes disznóvágást is pl. ... 😉
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
igen, az alapgép mellé 40-50e-ért még havat is lapátolhatsz, jó biznisz 😀stitch90
de az élmény felbecsülhetetlen... 😊

|
több mint 13 éve
stitch90 256
igen, az alapgép mellé 40-50e-ért még havat is lapátolhatsz, jó biznisz 😀

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A disznóvágás és társai után még miket tudnak kitalálni(?)... Mondjuk Kinect-tel ezek nem lennének rosszak. 😊
több mint 13 éve
stitch90 256
http://www.youtube.com/watch?v=3enG5kV6F5s

Hát ez hipermegalol 😀szaba
számomra ezzel egyenlő:

Vamos Gringos!