PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
végre kinn van az MLB 2K11 😊 még csak egy meccset nyomtam. Kicsit fura de sokat javult úgy hogy nem változtattak meg rajta mindentharomt
billentyűzettel játszod?MattMiller
igenharomt
Most raktam fel. A pitching tényleg csak annyi billentyűn hogy nyomva tartom a dobásfajta gombját amíg kitölti a karikát? Szóval most nem kell ilyen mozdulatokat csinálni mint tavaly, mert nekem úgy tűnik...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
picsába hogy elvileg már 8-án kijött az MLB 2k11 de azóta sincs felnyomva sehol...haromt
A ruszkik nem bézbóloznak úgy látszik. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
hónap játéka majd csak szerdán jön ki leglaábbis bandinak és nekem 😊Ork
Shogun 2? :cool:davemayer
Meg is jött... Ilyen felhasználói kritikát sem olvas az ember minden nap:

"Gosh, I say this game is rather fantastic! I'd been anticipating its arrival for months now and practically ripped it from my butler's hands this morning, feverishly unwrapped it and inserted the disc into one of my personal computers, and was it worth the wait? The answer is a resounding "RATHER!" . Being an avid historian, and a gentleman rather acquainted with Asian history, I found the game to be absolutely delightful and a feast to all the senses! One should rush out immediately and purchase this game with no delay. Hurrah for all the chaps at The Creative Assembly. Well done, boys!"

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
hónap játéka majd csak szerdán jön ki leglaábbis bandinak és nekem 😊Ork
Shogun 2? :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hónap játéka majd csak szerdán jön ki leglaábbis bandinak és nekem 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
a dragon age 2 igen jól sikerült.Zsoca
Igen, szerintem is. Bár még csak 25 órát toltam vele 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végre kinn van az MLB 2K11 😊 még csak egy meccset nyomtam. Kicsit fura de sokat javult úgy hogy nem változtattak meg rajta mindentharomt
billentyűzettel játszod?MattMiller
igen
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
végre kinn van az MLB 2K11 😊 még csak egy meccset nyomtam. Kicsit fura de sokat javult úgy hogy nem változtattak meg rajta mindentharomt
billentyűzettel játszod?

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a dragon age 2 igen jól sikerült.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végre kinn van az MLB 2K11 😊 még csak egy meccset nyomtam. Kicsit fura de sokat javult úgy hogy nem változtattak meg rajta mindent
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Új gameplay a SWTOR-ról: http://www.swtor.com/media/trailers/taral-v-developer-walkthrough?page=9
Eddigi videók nem nagyon győztek meg a játékmenetről, de ez bejövős. Már 300 misit beleöltek, amivel a legdrágább játékká vált, mostmár nagyon remélem, hogy tényleg egy nagyon fasza játékot kapunk.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bejelentették: Batman új játék október 21.-én érkezik boltokba, torrent oldalakra 😀Deny
én angliából szoktam rendelni mostanában már ps3-ra játékokat, ott szeptember kilencedikét írnak az új Batman gamere
http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/batman-arkham-city/10072996.html
Battlefield 3 szeptember 23
Uncharted 3 november 1Habi
Basszus a Deus Ex: Human Revolution csak augusztusban jön ki az oldal szerint 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
picsába hogy elvileg már 8-án kijött az MLB 2k11 de azóta sincs felnyomva sehol...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bejelentették: Batman új játék október 21.-én érkezik boltokba, torrent oldalakra 😀Deny
én angliából szoktam rendelni mostanában már ps3-ra játékokat, ott szeptember kilencedikét írnak az új Batman gamere
http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/batman-arkham-city/10072996.html
Battlefield 3 szeptember 23
Uncharted 3 november 1Habi
Én gamestar oldaláról szedtem, bár ez PC-s megjelenés.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bejelentették: Batman új játék október 21.-én érkezik boltokba, torrent oldalakra 😀Deny
én angliából szoktam rendelni mostanában már ps3-ra játékokat, ott szeptember kilencedikét írnak az új Batman gamere
http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/batman-arkham-city/10072996.html
Battlefield 3 szeptember 23
Uncharted 3 november 1


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bejelentették: Batman új játék október 21.-én érkezik boltokba, torrent oldalakra 😀
több mint 13 éve
stitch90 256
Fable-ről sok jot hallottam, de egyik résszel sem futottam még össze. Az NHL meg hiába 08-as, ettől független még hokis játékkal sem volt szerencsém, soha, újdonság erejével fog hatni.

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Na, hát megjött, nem rossz, alig várom, hogy valamelyik haverral küldjük multiban.
Még egy cserém van, én adok Too Humant+1500HUF-ot, ő ad Fable II-t és NHL 08-at. Vélemény?stitch90
Too Humant nem ismerem, de a Fable 2 kurvajó, én is azt nyüstölöm éppen. Ha az első rész tetszett, akkor ezt imádni fogod.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, hát megjött, nem rossz, alig várom, hogy valamelyik haverral küldjük multiban.
Még egy cserém van, én adok Too Humant+1500HUF-ot, ő ad Fable II-t és NHL 08-at. Vélemény?stitch90
Sztem jól jártál
több mint 13 éve
stitch90 256
Na, hát megjött, nem rossz, alig várom, hogy valamelyik haverral küldjük multiban.
Még egy cserém van, én adok Too Humant+1500HUF-ot, ő ad Fable II-t és NHL 08-at. Vélemény?

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
stitch90 256
A magyar szöveget az élőszereplős trailerben láttam, amit Etyeken vettek fel 😊
http://index.hu/tech/blog/2009/09/07/magyarok_a_halo_3_odst_trailereben/?rnd=122

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Húha,köszönöm a gyors reakciókat! Szóval, sima gépen menni fog,nekem ez a lényeg. 😀 Azt is írták, hogy a single -s repülőgépes résznél eldobod az agyad. Mondjuk vegyesen jöttek a vélemények. A játékban meghagyták a magyar szövegeket? Az eszméletlen durva a trailerbe,kiráz a hideg!
Remélem, jó bizniszt csináltam, már csak azért is , mert a dzsírsz of vórtól nem dobtam el az agyam 😀stitch90
A Reach-el kevered. Ez se rossz, csak ez inkább egy kiegészítő a Halo 3-hoz. Mondjuk itt nem tudsz olyat csinálni mint Master Chieffel hogy nekimész mindenkinek, csak egyszerű katona vagy, sokat kell lopakodni. A történet nekem tetszett, lehetett volna kicsit hosszabb is. A multi meg persze rohadt jó.Delete
jah sztem is keverted annak az elején vannak a magyar telepesek .
Meg egy két küldi végén meg kell keresni cuccokat de ahhoz majd használd az éjjellátot mert akkor sárgán világitani fog az amit meg kéne találni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Húha,köszönöm a gyors reakciókat! Szóval, sima gépen menni fog,nekem ez a lényeg. 😀 Azt is írták, hogy a single -s repülőgépes résznél eldobod az agyad. Mondjuk vegyesen jöttek a vélemények. A játékban meghagyták a magyar szövegeket? Az eszméletlen durva a trailerbe,kiráz a hideg!
Remélem, jó bizniszt csináltam, már csak azért is , mert a dzsírsz of vórtól nem dobtam el az agyam 😀stitch90
én nem találkoztam magyar szöveggel egyébként a repülőgépes rész az télleg igen jó
több mint 13 éve
stitch90 256
Én most még kommentekből táplálkozok. Keverni nem tudom vele, mert nem ismerem a sagat, kíváncsi leszek milyen.

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Húha,köszönöm a gyors reakciókat! Szóval, sima gépen menni fog,nekem ez a lényeg. 😀 Azt is írták, hogy a single -s repülőgépes résznél eldobod az agyad. Mondjuk vegyesen jöttek a vélemények. A játékban meghagyták a magyar szövegeket? Az eszméletlen durva a trailerbe,kiráz a hideg!
Remélem, jó bizniszt csináltam, már csak azért is , mert a dzsírsz of vórtól nem dobtam el az agyam 😀stitch90
A Reach-el kevered. Ez se rossz, csak ez inkább egy kiegészítő a Halo 3-hoz. Mondjuk itt nem tudsz olyat csinálni mint Master Chieffel hogy nekimész mindenkinek, csak egyszerű katona vagy, sokat kell lopakodni. A történet nekem tetszett, lehetett volna kicsit hosszabb is. A multi meg persze rohadt jó.