PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Gondolom itt többen olvassák. Újonnan vett PS3-al hogyan tudok Maddennel neten gamelni?
Valami PS Network Storet ír, de az azt írja, hogy nem jó a régióLaki
Csinálj másik accountot,UK-s vagy USA-s jó biztosan 😊

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Gondolom itt többen olvassák. Újonnan vett PS3-al hogyan tudok Maddennel neten gamelni?
Valami PS Network Storet ír, de az azt írja, hogy nem jó a régió


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na elkezdtem.
azzal hogy researchölök mit érek el? mert ha jól látom 13000 credit kell hogy vegyek egy Pz II-est
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt hiszem az alap pötyögős játék ingyenes marad, de aranyat csak valós pénzzel lehet szerezni. Meg nem tudom még milyen feltételekkel lehet klánokhoz csatlakozni.gyeek
Értem, köszi. 😊
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
E hónap 15e tájára van ütemezve a béta lezárása és már lehet venni preorderes aranykészletet bónusz tankokkal. A legjobb ára 75 euró ami még ha elég is jópár hónapra mégiscsak borsos. Magyarok elég sokan vannak, de sajnos nem ritka a magyarul másokat szidó pankok többsége. Ez mondjuk gyakran inkább a polónok számlájára íródik. 😛 Egy cimborám alapított egy magyar klánt ha érdekel, ott normálisnak (khm) mondható emberek gyülekeznek.gyeek
Nem úgy volt hogy ingyenes? Vagy csak a különböző extra tartalmakért kell fizetni?
Igaz most 3-4 évig visszamenőleg elég sok játkot kell bepótolnom, így nem tudom mikor fogom elkezdeni, de mindenképpen szeretném kipróbálni. Majd ha komolyabban belekezdek felkereslek klán ügyben is. Aztán az Old Republic csak megjelenik még idén. 😀süti
Azt hiszem az alap pötyögős játék ingyenes marad, de aranyat csak valós pénzzel lehet szerezni. Meg nem tudom még milyen feltételekkel lehet klánokhoz csatlakozni.


***Az április 15i kezdést 12re módosítom. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Jó hogy van végre valami tankos cucc. Csak az a baj, ahogy nézem nincs is egyjátékos mód, az MMO játékokat meg rohadtul gyűlölöm...Döme
15vs15, gyakás ezerrel. A szerverük stabil. Egy embert jobb kilőni mint egy buta botot, pláne ha még neki is áll ragelni a majma. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Jó hogy van végre valami tankos cucc. Csak az a baj, ahogy nézem nincs is egyjátékos mód, az MMO játékokat meg rohadtul gyűlölöm...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
ez mi ez a world of tanks? ez engem is érdekel ahogy a képeket nézem 😊
ha lehet pusztítani königtigerrel akkor főleg 😛haromt
Königtigerrel lehet osztani (VIIIas tier a Xből) de a játék orosz fejlesztés és sajna ez meglátszik az orosz nehéztankok érezhető fölényén a Tigrisekkel szemben (IS, IS-3). Az általános tendencia, hogy a német tankok keményebbek, de a ruszkik nagyobbat vernek és fürgébbek. A StugIII mindenesetre messze kategóriájának legjobb tankvadásza szerintem, egy rutinos csapattal erősebb ellenfeleknek oda tudja lógatni ha jól használják. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez mi ez a world of tanks? ez engem is érdekel ahogy a képeket nézem 😊
ha lehet pusztítani königtigerrel akkor főleg 😛haromt
http://lemil.blog.hu/2011/02/11/vendegposzt_world_of_tanksvadibandi
zsír akkor ennek neki is esek. Akarok bowl.hu klánt 😀

1,7 giga a cucc és geci lassú a szerverük ahogy nézem...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
ez mi ez a world of tanks? ez engem is érdekel ahogy a képeket nézem 😊
ha lehet pusztítani königtigerrel akkor főleg 😛haromt
http://lemil.blog.hu/2011/02/11/vendegposzt_world_of_tanks




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez mi ez a world of tanks? ez engem is érdekel ahogy a képeket nézem 😊
ha lehet pusztítani königtigerrel akkor főleg 😛
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
E hónap 15e tájára van ütemezve a béta lezárása és már lehet venni preorderes aranykészletet bónusz tankokkal. A legjobb ára 75 euró ami még ha elég is jópár hónapra mégiscsak borsos. Magyarok elég sokan vannak, de sajnos nem ritka a magyarul másokat szidó pankok többsége. Ez mondjuk gyakran inkább a polónok számlájára íródik. 😛 Egy cimborám alapított egy magyar klánt ha érdekel, ott normálisnak (khm) mondható emberek gyülekeznek.gyeek
Nem úgy volt hogy ingyenes? Vagy csak a különböző extra tartalmakért kell fizetni?
Igaz most 3-4 évig visszamenőleg elég sok játkot kell bepótolnom, így nem tudom mikor fogom elkezdeni, de mindenképpen szeretném kipróbálni. Majd ha komolyabban belekezdek felkereslek klán ügyben is. Aztán az Old Republic csak megjelenik még idén. 😀
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
World of Tanksszel bünteti/fogja büntetni innen valaki?gyeek
Tervbe van véve.
Most még a béta fut? Vagy már a teljes verzióshoz jött ki kliens?süti
E hónap 15e tájára van ütemezve a béta lezárása és már lehet venni preorderes aranykészletet bónusz tankokkal. A legjobb ára 75 euró ami még ha elég is jópár hónapra mégiscsak borsos. Magyarok elég sokan vannak, de sajnos nem ritka a magyarul másokat szidó pankok többsége. Ez mondjuk gyakran inkább a polónok számlájára íródik. 😛 Egy cimborám alapított egy magyar klánt ha érdekel, ott normálisnak (khm) mondható emberek gyülekeznek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Eladó egy Ps Move Starter Pack+Sport Champions, 1 hónapos,kb 3szor használt még 1 év garanciával,akit érdekel pm!

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Football Manager 2011.ben van egy problémám...Rámegyek játékosok keresésére, és mindig csak csapat nélkülieket mutatja akármit is csinálok :o Valaki találkozott már a jelenséggel?Asbee
A szűrőt nem állítottad véletlenül be erre?Schleck
Biztos nem. Beállítottam, hogy a másodedző ne szóljon bele, akkor kihozott mindenkit. Sebaj majd lesz valami, köszi 😊

Szerk.: megoldódott...Épp lelépett a chairman, valszeg ezért lehetett 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
World of Tanksszel bünteti/fogja büntetni innen valaki?gyeek
Tervbe van véve.
Most még a béta fut? Vagy már a teljes verzióshoz jött ki kliens?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Football Manager 2011.ben van egy problémám...Rámegyek játékosok keresésére, és mindig csak csapat nélkülieket mutatja akármit is csinálok :o Valaki találkozott már a jelenséggel?Asbee
A szűrőt nem állítottad véletlenül be erre?

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Football Manager 2011.ben van egy problémám...Rámegyek játékosok keresésére, és mindig csak csapat nélkülieket mutatja akármit is csinálok :o Valaki találkozott már a jelenséggel?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Tudom, hogy törpe minoritáshoz tartozom azzal, hogy boltban veszek játékot, ráadásul megvárva, hogy a kiadás után 3-4 évvel lemegy az ára, de ha mások is vannak, azoknak ajánlom, hogy az Empire/Napoleon TW játékok már 4.490,- Ft-ért megvehetőek.

http://cdgalaxis.hu/PC/18757/napoleon-total-war.htmlvadibandi
A Zavviról meg még olcsóbb 😊
Együtt a kettő, Game of the Year kiadásban:

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/empire-napoleon-total-war-game-of-the-year/10240840.html

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tudom, hogy törpe minoritáshoz tartozom azzal, hogy boltban veszek játékot, ráadásul megvárva, hogy a kiadás után 3-4 évvel lemegy az ára, de ha mások is vannak, azoknak ajánlom, hogy az Empire/Napoleon TW játékok már 4.490,- Ft-ért megvehetőek.

http://cdgalaxis.hu/PC/18757/napoleon-total-war.html




több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
World of Tanksszel bünteti/fogja büntetni innen valaki?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akár meg is szokhatod. Rip off mind. Kib*szott Guitar Hero óta van amúgy ez a DLCzősdi?gyeek
Sims 😛tenorx
Mekkora szar... az egyetlen értelmes dolog abban a játékban a leszbikus milfek összeboronálása, nem kell oda semmi egyén dlc.gyeek
Sims-ben a legjobb, építesz valamit, jön mindenki, majd befalazod ajtó(ka)t
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Elég rövidre sikerült az új dlc a Mass Effect 2-höz, és történetileg is többet vártam tőle.Chevy
Akár meg is szokhatod. Rip off mind. Kib*szott Guitar Hero óta van amúgy ez a DLCzősdi?gyeek
Sims 😛tenorx
Mekkora szar... az egyetlen értelmes dolog abban a játékban a leszbikus milfek összeboronálása, nem kell oda semmi egyén dlc.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Elég rövidre sikerült az új dlc a Mass Effect 2-höz, és történetileg is többet vártam tőle.Chevy
Akár meg is szokhatod. Rip off mind. Kib*szott Guitar Hero óta van amúgy ez a DLCzősdi?gyeek
Sims 😛
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Elég rövidre sikerült az új dlc a Mass Effect 2-höz, és történetileg is többet vártam tőle.Chevy
Akár meg is szokhatod. Rip off mind. Kib*szott Guitar Hero óta van amúgy ez a DLCzősdi?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.