NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Elég rövidre sikerült az új dlc a Mass Effect 2-höz, és történetileg is többet vártam tőle.Chevy
Akár meg is szokhatod. Rip off mind. Kib*szott Guitar Hero óta van amúgy ez a DLCzősdi?gyeek
Sims 😛tenorx
Mekkora szar... az egyetlen értelmes dolog abban a játékban a leszbikus milfek összeboronálása, nem kell oda semmi egyén dlc.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Elég rövidre sikerült az új dlc a Mass Effect 2-höz, és történetileg is többet vártam tőle.Chevy
Akár meg is szokhatod. Rip off mind. Kib*szott Guitar Hero óta van amúgy ez a DLCzősdi?gyeek
Sims 😛
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Elég rövidre sikerült az új dlc a Mass Effect 2-höz, és történetileg is többet vártam tőle.Chevy
Akár meg is szokhatod. Rip off mind. Kib*szott Guitar Hero óta van amúgy ez a DLCzősdi?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Elég rövidre sikerült az új dlc a Mass Effect 2-höz, és történetileg is többet vártam tőle.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
krízis 2 senki se? 😮

qrva fasza lett, és rendesen optimalizálták is. vkit csak érint aztán jöhetne multizi is...😛 😊Divat
tegnap tettem fel, még nem tudtam túl sokat játszani vele, de kibaszottulbaromijó 😊

törttel is lehet multizni?miilann
lehet.shawnka
van valami leírás, hogy hogyan?

child please!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
krízis 2 senki se? 😮

qrva fasza lett, és rendesen optimalizálták is. vkit csak érint aztán jöhetne multizi is...😛 😊Divat
tegnap tettem fel, még nem tudtam túl sokat játszani vele, de kibaszottulbaromijó 😊

törttel is lehet multizni?miilann
lehet.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
krízis 2 senki se? 😮

qrva fasza lett, és rendesen optimalizálták is. vkit csak érint aztán jöhetne multizi is...😛 😊Divat
tegnap tettem fel, még nem tudtam túl sokat játszani vele, de kibaszottulbaromijó 😊

törttel is lehet multizni?

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MLB 2k11:

A játék sokat fejlődött a tavalyihoz képest, ott a leggyorsabb játékosokkal is képtelenség volt bázist lopni, sokkal több flyout/popout lett, a double play összehozása is nehezebb (a tavalyiban volt olyan meccs, hogy hetet csináltam 😀 ), a pitchek dinamikája is javult (meg az egész kontroll, most már nem pont odadobják ahova előtte kinézted, hanem a "környékre"), ebből adódóan sokkal több olyan walk van, amit nem is szeretnél (tavaly például az egész szezont lenyomtam úgy, hogy két walkot csináltam az ellennek 😊 ). A bírók hibázásai pedig lehet, hogy idegesítőek, de legalább realisztikus. 😀

Ami negatívum, hogy ha türelmes vagy, akkor se mindig sétáltatnak, homerunt ütni nehéz, de ahogy ütöttél egyet, utána a következő négy emberrel is megütöd, illetve a legnagyobb letdown, amit mondjuk sliderrel javítani lehet, az a sérülések rendszeressége, lenyomtam 10 meccset a franchiseban, és az 5 kezdő pitcheremből 4 lett out a fél szezonra, igazából nem is a fáradástól, de ha simán egy lineball eltalálja, akkor garantáltan meghalnak egy évre, ami azért az életben nem mindig van így.Maka
nem kell hozzá hogy eltalálják. sőt. nálam ütéstől még nem halt meg dobó, de 1 hónap alatt 3 kezdőm nyomott csak úgy könyökszalagszakadást...
http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=281536
itt a hivatalos fórum ahol elvileg gyűjtik a kijavítandó bugokat. alig 36 nagyon ótvar van eddig 😀
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
MLB 2k11:

A játék sokat fejlődött a tavalyihoz képest, ott a leggyorsabb játékosokkal is képtelenség volt bázist lopni, sokkal több flyout/popout lett, a double play összehozása is nehezebb (a tavalyiban volt olyan meccs, hogy hetet csináltam 😀 ), a pitchek dinamikája is javult (meg az egész kontroll, most már nem pont odadobják ahova előtte kinézted, hanem a "környékre"), ebből adódóan sokkal több olyan walk van, amit nem is szeretnél (tavaly például az egész szezont lenyomtam úgy, hogy két walkot csináltam az ellennek 😊 ). A bírók hibázásai pedig lehet, hogy idegesítőek, de legalább realisztikus. 😀

Ami negatívum, hogy ha türelmes vagy, akkor se mindig sétáltatnak, homerunt ütni nehéz, de ahogy ütöttél egyet, utána a következő négy emberrel is megütöd, illetve a legnagyobb letdown, amit mondjuk sliderrel javítani lehet, az a sérülések rendszeressége, lenyomtam 10 meccset a franchiseban, és az 5 kezdő pitcheremből 4 lett out a fél szezonra, igazából nem is a fáradástól, de ha simán egy lineball eltalálja, akkor garantáltan meghalnak egy évre, ami azért az életben nem mindig van így.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
tolja valaki az új Total Warral?Ork
tesóm nyomja a shogun 2őt (ha arra gondolsz) nagyon király, azt mondta kicsit másabb mint az 1 de rákockult teljesen szóval biztos jobb 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Wrold of Tanksben akkora kört nyomtam felpimpelt StuG IIIasommal, felnyomta az adrenalinomat faszán. 31 lövésből 27 találat, Top Gun, Sniper és Wittman's Medal. Az igazi elismerés az ellenfelek anyázó felkiáltásai.

Asszem abbahagyom mára, marok egy sört és ezt hallgatom. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
krízis 2 senki se? 😮

qrva fasza lett, és rendesen optimalizálták is. vkit csak érint aztán jöhetne multizi is...😛 😊

|
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
tolja valaki az új Total Warral?Ork
tippre vadibandit mondanámbriareos
Majd 2-3 év múlva. Nekem nem sürgős.




több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Assassin's Creed: Brotherhood -> eddigi legjobb AC, kurvanehéz elszakadni előle.shawnka
Én eddig kb. 10 percet tudtam vele játszani, de ha lesz időm jövőhéten mindenképp megpróbálom végigjátszani.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
tolja valaki az új Total Warral?Ork
tippre vadibandit mondanám

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Assassin's Creed: Brotherhood -> eddigi legjobb AC, kurvanehéz elszakadni előle.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tolja valaki az új Total Warral?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háde nekem az organization summaryben csak az mlb-s arcokat mutatja...

Rájöttem... Faszomat a konzolos irányításba.Döme
már megszoktam. ezekben a menüben mindig a 4-es gombbal lehet váltogatni a minorligák és az MLB között.

inkább az zavar hogy normális slidereket még nem sikerült találnomharomt
Ja, egyik ez.

A másik, hogy elkezdtem a franchise-t, és az összes dobó fullra regenerálódik egy meccs alatt, azaz elméletileg simán kezdethetnék folyamatosan egy embert... Nem tudom miért nem lehetett ilyen kb. 2 perc alatt leprogramozható dolgokat bennehagyni. Remélem hamarosan jön egy patch.Döme
csak az MLBsek 😀 a minor ligások fáradnak 😊
na meg állandóan azt csinálja, hogy cserél fieldert egy pitcherre, aki benn van egy AB-t, majd lecseréli egy rendes fielderre...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
GM, roster summaryharomt
Háde nekem az organization summaryben csak az mlb-s arcokat mutatja...

Rájöttem... Faszomat a konzolos irányításba.Döme
már megszoktam. ezekben a menüben mindig a 4-es gombbal lehet váltogatni a minorligák és az MLB között.

inkább az zavar hogy normális slidereket még nem sikerült találnomharomt
Ja, egyik ez.

A másik, hogy elkezdtem a franchise-t, és az összes dobó fullra regenerálódik egy meccs alatt, azaz elméletileg simán kezdethetnék folyamatosan egy embert... Nem tudom miért nem lehetett ilyen kb. 2 perc alatt leprogramozható dolgokat bennehagyni. Remélem hamarosan jön egy patch.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki nyomja PC-n az MLB 2k11 franchise módját (tehát haromt 😛), az ugyan magyarázza már el, hogy a spring training során hogy az anyámba lehet feltölteni 40 főre a keretet a minor ligás arcokból.Döme
GM, roster summaryharomt
Háde nekem az organization summaryben csak az mlb-s arcokat mutatja...

Rájöttem... Faszomat a konzolos irányításba.Döme
már megszoktam. ezekben a menüben mindig a 4-es gombbal lehet váltogatni a minorligák és az MLB között.

inkább az zavar hogy normális slidereket még nem sikerült találnom
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Aki nyomja PC-n az MLB 2k11 franchise módját (tehát haromt 😛), az ugyan magyarázza már el, hogy a spring training során hogy az anyámba lehet feltölteni 40 főre a keretet a minor ligás arcokból.Döme
GM, roster summaryharomt
Háde nekem az organization summaryben csak az mlb-s arcokat mutatja...

Rájöttem... Faszomat a konzolos irányításba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki nyomja PC-n az MLB 2k11 franchise módját (tehát haromt 😛), az ugyan magyarázza már el, hogy a spring training során hogy az anyámba lehet feltölteni 40 főre a keretet a minor ligás arcokból.Döme
GM, roster summary
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Aki nyomja PC-n az MLB 2k11 franchise módját (tehát haromt 😛), az ugyan magyarázza már el, hogy a spring training során hogy az anyámba lehet feltölteni 40 főre a keretet a minor ligás arcokból.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Tudod hogy már egyszer kérdeztem, de nem tudja valaki hogy lehet PS3 fifa 09-et frissíteni? Netről nem engedi, azt írja nem tud csatlakozni a szerverhez


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
stitch90 256
teljesen egyetértek. a pes 6 fantasztikus volt. sajna nincs live-om xboxra,így nem élvezhetem az ML-t :/ rendesen elcsesztem ezzel az ideivel. MA szólt a srác, hogy 9 az alja és 3ért venné be a Pest... :/

Vamos Gringos!