PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
World of Tankshez a napokban fog jönni az újabb patch, ami majd tartalmaz új tankokat is. Gondolom ezért változik a tech tree is. Én hallottam olyat is, hogy már tervezik a francia tankok bevezetését.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Az irodai gépemen feladtam a kísérletezést, de otthon sikerült elindítanom a WoT-t.




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdakéntharomt
Én vagyok a rendszergazda és úgy is vagyok belépve.
Most néztem, hogy nem állítottam eddig be a magyar nyelvet, de most letöltötte a lokalizációs csomagot.
A lényeg, hogy most sem megy, és semmi hibaüzenet.




több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdakéntharomt
Ez a német full tech tree. Kettő van (released és full) Itt pl a VK3601es nehéz tank és van benn egy kis keverés a heavyk között.
http://statcdn.worldoftanks.com/comcom_v4/uploads/tech_trees/germany_tree_full_com.jpgvisi_b
nem tudom mi ez, de királyabb lenne. Nashorn és Brummbär 😊 két kedvenc cuccom.
de ezt én is láttam a wiki részén.
kérdezz rá a fórumon. lehet hogy ez jön el majd.haromt
Este otthon rákérdezek. Nekem is tetszene, de most váltanom kellene, mert nekem Tigris kell 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdakéntharomt
Ez a német full tech tree. Kettő van (released és full) Itt pl a VK3601es nehéz tank és van benn egy kis keverés a heavyk között.
http://statcdn.worldoftanks.com/comcom_v4/uploads/tech_trees/germany_tree_full_com.jpgvisi_b
nem tudom mi ez, de királyabb lenne. Nashorn és Brummbär 😊 két kedvenc cuccom.
de ezt én is láttam a wiki részén.
kérdezz rá a fórumon. lehet hogy ez jön el majd.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdakéntharomt
Ez a német full tech tree. Kettő van (released és full) Itt pl a VK3601es nehéz tank és van benn egy kis keverés a heavyk között.
http://statcdn.worldoftanks.com/comcom_v4/uploads/tech_trees/germany_tree_full_com.jpg

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
passz. dobj egy linket. megnézném.
de elvileg az amcsi és az eu server techtreeje nem ugyan az.

bandi. XP-vel sajna nem tudom mi lehet. ha van benne olyan lehetőség akkor jobb klikk az ikonra és futtatás rendszergazdaként
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én meg azt nem értem, hogy miért nem indul a játék?
Regeltem, letöltöttem a dolgokat, aztán mikor indítom az ikonnal a kis ablakban klikkelek a play-re, akkor kb. 15-20 másodperc után becsukódik az ablak oszt annyi. Elvileg a gépem még hozza minimális követelményeket.vadibandi
Milyen op rendszert használsz? Mert Vistán szokott még egy ablakot feldobni és engedélyeztetni az indítást.visi_b
XPvadibandi
Semmi hibaüzenet?

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
Én meg azt nem értem, hogy miért nem indul a játék?
Regeltem, letöltöttem a dolgokat, aztán mikor indítom az ikonnal a kis ablakban klikkelek a play-re, akkor kb. 15-20 másodperc után becsukódik az ablak oszt annyi. Elvileg a gépem még hozza minimális követelményeket.vadibandi
Milyen op rendszert használsz? Mert Vistán szokott még egy ablakot feldobni és engedélyeztetni az indítást.visi_b
XP




több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
Én meg azt nem értem, hogy miért nem indul a játék?
Regeltem, letöltöttem a dolgokat, aztán mikor indítom az ikonnal a kis ablakban klikkelek a play-re, akkor kb. 15-20 másodperc után becsukódik az ablak oszt annyi. Elvileg a gépem még hozza minimális követelményeket.vadibandi
Milyen op rendszert használsz? Mert Vistán szokott még egy ablakot feldobni és engedélyeztetni az indítást.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?visi_b
Én meg azt nem értem, hogy miért nem indul a játék?
Regeltem, letöltöttem a dolgokat, aztán mikor indítom az ikonnal a kis ablakban klikkelek a play-re, akkor kb. 15-20 másodperc után becsukódik az ablak oszt annyi. Elvileg a gépem még hozza minimális követelményeket.




több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Haromt vagy aki a World of Tanksszal játszik. A honlapon találtam egy tech treet ami eléggé eltér a jelenleg használttól. Le fogják cserélni a jelenleg futó tech treet?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Valaki tudja, hogyan lehet Win7 alatt futtatni a Halo 2-t?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
harmadik negyedévben jön a d3 beta. azt mondták, hogy igyekeznek még idén kiadni a játékot, de ilyen késői beta mellett nem tűnik reálisnak, reménykedni azért lehet.miilann
not even death, can save you from me

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van-e esetleg valaki akinek kellene egy Dawn of War II: Retribution játék?
Esetleg akinek collector's editionbe van meg, de (már) nincs szüksége a játékhoz kapott extrákra?
több mint 12 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
harmadik negyedévben jön a d3 beta. azt mondták, hogy igyekeznek még idén kiadni a játékot, de ilyen késői beta mellett nem tűnik reálisnak, reménykedni azért lehet.

child please!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Akit érdekel PS3 Move Starter pack+Sports Champions eredeti game eladó!
Kb 4szer használtam,van még rá 9 hónap gari.
12000HUF+postáért vihető 😊

több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Így van! Live-ról frissíti a kereteket, de szerintem már nem lesz több update! A draft hivatalosan már a következő idény része, majd a Madden 12-ben lesznek benne az új játékosok.

Valaki játszik Ps3-on Madden 11-el???leeon83
én 1x sem live-ról frissítettem fel a rostert, hanem pendrive-ról, mert nincsen live profilom
ezért gondoltam, h lesz roster update, de lehet nem 😕Gege55
És ahhoz honnan szoktad szedni a rostereket? Nekem például fifa keretből kéne egy újabb meg mondjuk maddenből is jó lenne, bár azt én sem hiszem hogy kiadnak egy újat főleg így hogy még free agent mozgások sem voltak még.

Egyébként én is játszom.85
A madden nfl 11 hivatalos oldalán volt fennt eddig, de most nincs semmi, de 1-2 file megosztó oldalon is találni... nem tudom van-e új rooster csak azért érdeklődtem, hátha valaki szedett már le valamit... :S
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Így van! Live-ról frissíti a kereteket, de szerintem már nem lesz több update! A draft hivatalosan már a következő idény része, majd a Madden 12-ben lesznek benne az új játékosok.

Valaki játszik Ps3-on Madden 11-el???leeon83
én 1x sem live-ról frissítettem fel a rostert, hanem pendrive-ról, mert nincsen live profilom
ezért gondoltam, h lesz roster update, de lehet nem 😕Gege55
És ahhoz honnan szoktad szedni a rostereket? Nekem például fifa keretből kéne egy újabb meg mondjuk maddenből is jó lenne, bár azt én sem hiszem hogy kiadnak egy újat főleg így hogy még free agent mozgások sem voltak még.

Egyébként én is játszom.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Így van! Live-ról frissíti a kereteket, de szerintem már nem lesz több update! A draft hivatalosan már a következő idény része, majd a Madden 12-ben lesznek benne az új játékosok.

Valaki játszik Ps3-on Madden 11-el???leeon83
én 1x sem live-ról frissítettem fel a rostert, hanem pendrive-ról, mert nincsen live profilom
ezért gondoltam, h lesz roster update, de lehet nem 😕
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Jaja majd írok. 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Habi: én a BBC-n valami ilyesmit hallottam 😀
Leeon83: Sorry asszem véletlenül kitöröltem :/Laki
Ha lesz újra PSN, tolhatunk néhány meccset, ha van kedved?!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Habi: én a BBC-n valami ilyesmit hallottam 😀
Leeon83: Sorry asszem véletlenül kitöröltem :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Neked már írtam korábban PM-ben, hogy ha gondolod nyomhatunk néhány meccset online, de nem válaszoltál.
Valakinek már megy a PSN?szelim
Nem, és nem is fog egy ideig még: b*zi Microsoft hackerek...
Valaki játszik Ps3-on Madden 11-el???leeon83
Én, igen.Laki
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Valakinek már megy a PSN?szelim
Nem, és nem is fog egy ideig még: b*zi Microsoft hackerek...
Valaki játszik Ps3-on Madden 11-el???leeon83
Én, igen.Laki
mindenről és mindenkiről lehetett olvasni, csak Microsoft hackerekről nem 😀
egyébként azt mondják a japánok, hogy már szinte kész van a rendszer újraélesztése

de van egy ilyen is:
- Végül a legutolsó és most sajnos egyben a legelszomorítóbb hír: újabb hacker invázió készülődik!
Bár a hír pletyka, de ugyebár még annó a hackertámadást is pletykának vettük...
Sőt, a pletyka szerint a hackerek még most is be tudnak lépni az állítólag biztonságilag rendbe rakott PSN-re!

szóval lehet nem mostanában kell majd játszani neten....de amúgy annyian pereltek már (most egy amerikai csóka több mint 1 milliárd dollárra a sony-t), hogy lassan szerintem mi is élhetnénk hasonló opcióval 😛 😀

http://www.ps3hungary.hu/news.php?extend.2437
frissül a cikk


JT Daniels fan