Darts

20 feliratkozó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szoros lesz, de szerintem Bunting lemenedzseli, Price nagyon nem konzisztens

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Több esély van arra 100+-os kiszállóval fejezzék be a leget, mint hogy nem. Ha leér vmelyik 100 alá, bukó van 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Naggyyyyon jó meccs!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Bunting eleg nagy gödörben.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Dupla10, az új dupla20...
nagir
Meg előtte a 2-3 triplás kerekítők.

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Dupla10, az új dupla20...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lesz ez jó...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Elfogadok esetleg linket alternatív megtekintés céljából 😊
Hanni
 www.twitch.tv/pdc_darts2020


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Elfogadok esetleg linket alternatív megtekintés céljából 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Buntingnál a godmode kapcsoló kontakthibás.
Random kapcsolgat ki-be.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ja, ügyes. 😊
Csak mondom, hogy én már évekkel ezelőtt Bunting iránti tiszteletből egy egész bowl.hu darts PL-t oldalról dobtam végig. 😊

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Én meg erre a bunting produkcióra mondom azt mint sobri tegnap, hogy nem lehet bírni végig.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bunting nagyon megy

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De jó most Price fejét nézni. Remélem Bunting elveri.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hajrá Bunting 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Chizzy elképesztő, nincsenek rá szavak. Ahogy megvert egymás után két végső győzelemre is esélyes játékost Van den Bergh és van Gerwen személyében az elképesztő volt. VdB egy kicsit tudott ellene kapaszkodni, de MvG-t lenullázta. Viszont annyi ilyen nagy meccset láttam idén, ami után a következőn elfogyott az adott játékos, ezért nem vagyok benne biztos hogy ma is nyerni fog az angol.
Heisman
Egyébként ez a négyes olyan, hogy mindenki győzelme nagy sztori lenne, örülnék is neki, talán Chizzy-Price-Bunting-Gary sorrendben, főként azért, hogy világbajnok lehessen.
Sobri Jóska
én is így vagyok ezzel, kb mindegy, hogy ki nyeri, mindegyiknek tudok örülni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Chizzy elképesztő, nincsenek rá szavak. Ahogy megvert egymás után két végső győzelemre is esélyes játékost Van den Bergh és van Gerwen személyében az elképesztő volt. VdB egy kicsit tudott ellene kapaszkodni, de MvG-t lenullázta. Viszont annyi ilyen nagy meccset láttam idén, ami után a következőn elfogyott az adott játékos, ezért nem vagyok benne biztos hogy ma is nyerni fog az angol.
Heisman
Ez Chisnall legnagyobb baja már évek óta.
1-1 meccsen brutál zseniálisan tudja tolni bárki ellen, aztán a következőn kikap akárkitől könnyedén. Nagyon inkonzisztens tornaszinten.
Még pár éve mondtam, hogyha Chizzy hosszútávon konzisztensebb lenne, akkor jobb lehetne bárkinél, mert egy adott meccsen tud végig tömeget is hozni, jól kiszállózni, fejben is ott lenni, bravúrokra is képes, és neki vannak a legszexibb fülei.
Imádnám ha döntőzne, és nyerne.
Egyébként ez a négyes olyan, hogy mindenki győzelme nagy sztori lenne, örülnék is neki, talán Chizzy-Price-Bunting-Gary sorrendben, főként azért, hogy világbajnok lehessen. De a darts olyan, hogy 1-2 idegesítően lassú és unalmas játékostól eltekintve (Pipe, Mensur, Lim), akiket amúgyis szerencsére alig látok, szinte mindenki szerethető arc, és sokan kimondottan szimpatikusak.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Este már tényleg a célegyenesbe lépünk, jönnek az elődöntők, izgalmas lesz, nézzétek!

Jan 2 este

#26 Stephen Bunting (angol) vs #3 Gerwyn Price (walesi)
Bunting elképesztő játékot nyújt az egész Vb során, első három meccsén egy kicsit szenvedett, de ott a végén hozta az extrát. Aztán Ratajski ellen megragadta a kezdeményezést, és nagyon jó kiszállóival viszonylag simán nyerni is tudott. D16-on nagyon erős, alig rontotta ezt a lengyel ellen, ami ma nagy fegyvertény lehet. Price hullámzó teljesítményt nyújt, de mindig eleget ahhoz hogy nyerjen. Egyedül eddig Mervyn King ellen tudott dominálni végig egy teljes meccset. Tegnap is jobb volt Gurney-nél, de visszaengedte a meccsbe az észak-írt. Eddig viszont a meccsek végén Price behúzott mindent, ez a lényeg. Ettől a meccstől is hasonló eredményt várok, Buntingnak lesznek jó legjei, setjei amik izgalmassá teszik a meccset, de Gezzy ezt a végén megint valahogy csak behúzza.

#8 Dave Chisnall (angol) vs #13 Gary Anderson (skót)
Chizzy elképesztő, nincsenek rá szavak. Ahogy megvert egymás után két végső győzelemre is esélyes játékost Van den Bergh és van Gerwen személyében az elképesztő volt. VdB egy kicsit tudott ellene kapaszkodni, de MvG-t lenullázta. Viszont annyi ilyen nagy meccset láttam idén, ami után a következőn elfogyott az adott játékos, ezért nem vagyok benne biztos hogy ma is nyerni fog az angol. Gary pedig pont az előző körben az eddig szintén hihetetlen formában játszó van Duijvenbode-t tudta legyőzni. Gary-nek eddig elég sima a torna, egyedül Suljovic tudta felbaszni. Chizzy ha olyan lesz mint az elmúlt két meccsen akkor sima meccs lesz, de Andersont sose lehet leírni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Én még ilyen rosszul nem láttam Gerwent játszani
bcsarli
Az az ilyen rosszul az egy majd 98-as átlag 47%-os kiszállózással. Chizzy volt eszméletlen.
peach
Igen erre gondoltam én is 😊 az egy fasza kis meccs bárki ellen. Chizzy volt ihletett de nagyon.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem holnapra elfárad azért 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Atyaúristen Chizzy mit játszott össze, én még ilyen nem láttam!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Én még ilyen rosszul nem láttam Gerwent játszani
bcsarli
Az az ilyen rosszul az egy majd 98-as átlag 47%-os kiszállózással. Chizzy volt eszméletlen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...