Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 181 — Vikings fan
Asszem még nem volt, hogy eddig egyedül a franciák jutottak tovább két meccset követően.
warr_b
Mondjuk azt nehéz elképzelni, hogy a szenvedő Wales ellen 4 góllal kikapjanak az angolok. És ha ez nem történik meg akkor ők is tovább mentek.
Sixo
meg h a spanyolok kikapjanak japantol.
csebi
Azért egy szimpla győzelem akármikor benne van egy ilyen tornán. Egy 4 gólos azért szerintem más.
Sixo
most nezem, hogy ha spanyolok kikapnak a japanoktol siman akkor sem esnek ki alapvetoen, pont azonossag nemetekkel, es golarany dont, amiben jobbak a spanyolok. szoval mar ok is tovabbmentek.
csebi
De ha CR és Japan nyer kiesnek.
Toca
baszki tenyleg. ezzel nem is szamoltam, en europabuzi.
csebi
de most komolyan, egyszerre erre mennyi az esély?😊
NB2
Figyelj le lettem tegnap baszva, hogy ha a Spanyolok nyernek a németek ellen akkor nem is jutnak tovább (mert Japántól kikaptak volna 5tel merg CR veri a Néemeteket 7-tel akkor kieshetnek) , azután én már óvatos vagyok. 😀
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Szerb-Svájc jó kis ki-ki meccs lehet, ha ma a brazilok is nyernek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Asszem még nem volt, hogy eddig egyedül a franciák jutottak tovább két meccset követően.
warr_b
Mondjuk azt nehéz elképzelni, hogy a szenvedő Wales ellen 4 góllal kikapjanak az angolok. És ha ez nem történik meg akkor ők is tovább mentek.
Sixo
meg h a spanyolok kikapjanak japantol.
csebi
Azért egy szimpla győzelem akármikor benne van egy ilyen tornán. Egy 4 gólos azért szerintem más.
Sixo
most nezem, hogy ha spanyolok kikapnak a japanoktol siman akkor sem esnek ki alapvetoen, pont azonossag nemetekkel, es golarany dont, amiben jobbak a spanyolok. szoval mar ok is tovabbmentek.
csebi
De ha CR és Japan nyer kiesnek.
Toca
baszki tenyleg. ezzel nem is szamoltam, en europabuzi.
csebi
de most komolyan, egyszerre erre mennyi az esély?😊
NB2
epp annyi, mint h szaudiak forditanak argetina ellen a VB-n.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 232 — Kinek mit intézett a kormánya
Plusz a FŐNÖK is elégedett
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 232 — Kinek mit intézett a kormánya
Még a végén bejöhet a Szerbia lesz a dark horse tippem. Játszhatnak egy kemény meccset a portugálokkal majd
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
Asszem még nem volt, hogy eddig egyedül a franciák jutottak tovább két meccset követően.
warr_b
Mondjuk azt nehéz elképzelni, hogy a szenvedő Wales ellen 4 góllal kikapjanak az angolok. És ha ez nem történik meg akkor ők is tovább mentek.
Sixo
meg h a spanyolok kikapjanak japantol.
csebi
Azért egy szimpla győzelem akármikor benne van egy ilyen tornán. Egy 4 gólos azért szerintem más.
Sixo
most nezem, hogy ha spanyolok kikapnak a japanoktol siman akkor sem esnek ki alapvetoen, pont azonossag nemetekkel, es golarany dont, amiben jobbak a spanyolok. szoval mar ok is tovabbmentek.
csebi
De ha CR és Japan nyer kiesnek.
Toca
baszki tenyleg. ezzel nem is szamoltam, en europabuzi.
csebi
de most komolyan, egyszerre erre mennyi az esély?😊
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Asszem még nem volt, hogy eddig egyedül a franciák jutottak tovább két meccset követően.
warr_b
Mondjuk azt nehéz elképzelni, hogy a szenvedő Wales ellen 4 góllal kikapjanak az angolok. És ha ez nem történik meg akkor ők is tovább mentek.
Sixo
meg h a spanyolok kikapjanak japantol.
csebi
Azért egy szimpla győzelem akármikor benne van egy ilyen tornán. Egy 4 gólos azért szerintem más.
Sixo
most nezem, hogy ha spanyolok kikapnak a japanoktol siman akkor sem esnek ki alapvetoen, pont azonossag nemetekkel, es golarany dont, amiben jobbak a spanyolok. szoval mar ok is tovabbmentek.
csebi
De ha CR és Japan nyer kiesnek.
Toca
baszki tenyleg. ezzel nem is szamoltam, en europabuzi.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
az első félidőben akartam írni, hogy a szerbeknek az utolsó passz, az utolsó csel hiányzott mindig, jól kenték akkor is, csak sok volt a hiba
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 963 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lol baszki

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
azakurva de szép gól!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
aztakurva!!!
okosak voltak
több mint 1 éve
csipkelli 3 967
Az. Igen.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
remélem a szerbeknek lesz kedvük focizni, mert különben dögunalom lesz a 2. félidő
NB2
Hát, a 70. perc környékétől Kamerunnak úgyis kockáztatnia kell, ha nem akar kikapni...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
remélem a szerbeknek lesz kedvük focizni, mert különben dögunalom lesz a 2. félidő
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ki ment ki valamit csinálni, mert úgy néz ki megvan a nyerő formula idénre 😀
Heisman nádor
Tulajdonképpen Löfliztem, szerencsére, hogy egyedül vagyok, mert így ki tudtam nyitni az ajtót, és pont rálátok a tvre 😀😀
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
halftime show
 youtu.be/l3jKN8ao67Y

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
ki ment ki valamit csinálni, mert úgy néz ki megvan a nyerő formula idénre 😀
Heisman nádor
Én átkapcsoltam az arena4-re


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 181 — Vikings fan
Asszem még nem volt, hogy eddig egyedül a franciák jutottak tovább két meccset követően.
warr_b
Mondjuk azt nehéz elképzelni, hogy a szenvedő Wales ellen 4 góllal kikapjanak az angolok. És ha ez nem történik meg akkor ők is tovább mentek.
Sixo
meg h a spanyolok kikapjanak japantol.
csebi
Azért egy szimpla győzelem akármikor benne van egy ilyen tornán. Egy 4 gólos azért szerintem más.
Sixo
most nezem, hogy ha spanyolok kikapnak a japanoktol siman akkor sem esnek ki alapvetoen, pont azonossag nemetekkel, es golarany dont, amiben jobbak a spanyolok. szoval mar ok is tovabbmentek.
csebi
De ha CR és Japan nyer kiesnek.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha passzolsz, akkor három.
csipkelli
jólvan az, maradjon a második félidőre is valami

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 967
Mi a fasz az előbb még 1-0 volt 😀
Drip
Csak a szokásos gólparádé a 11-es meccsen.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
hülye szerbek simán 5 perc alatt lőhettek volna 3-at 😊
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 231 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ki ment ki valamit csinálni, mert úgy néz ki megvan a nyerő formula idénre 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 963 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mi a fasz az előbb még 1-0 volt 😀

több mint 1 éve
csipkelli 3 967
Ha passzolsz, akkor három.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 231 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
2-1-es tippem így kevés lesz, várhattak volna a 2. góllal 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz