Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Gondoltam kihagyom ezt a Szerbia-Kamerunt, úgyis egy unalmas, brusztolós egy gólos meccs lesz majd.😊
zavi27
figyi, biztos akarsz vébét nézni? 😉
slowmotion
itt annyi voodoo-praktikával próbálkoztak már, de nekem bejött az arena4-re kapcsolgatás, a hatból csak öt gólról maradtam le


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 232 — Kinek mit intézett a kormánya
Gondoltam kihagyom ezt a Szerbia-Kamerunt, úgyis egy unalmas, brusztolós egy gólos meccs lesz majd.😊
zavi27
és akkor a következő meccs? Dél-Korea-Ghána
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Gondoltam kihagyom ezt a Szerbia-Kamerunt, úgyis egy unalmas, brusztolós egy gólos meccs lesz majd.😊
zavi27
figyi, biztos akarsz vébét nézni? 😉
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Gondoltam kihagyom ezt a Szerbia-Kamerunt, úgyis egy unalmas, brusztolós egy gólos meccs lesz majd.😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És így kaptam az utolsó gól miatt 6 helyett 0 pontot. 😀 😀
Zsellértelkes Vrij
Itt is nulla pont, és a mix is elment rögtön az első meccsel.
Kutya Szerbia!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
És így kaptam az utolsó gól miatt 6 helyett 0 pontot. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
piros-fehér-zöld zászló a kameruni kapu mögött
NB2
Az tadzsik csak nem lehet látni a sárga biszbaszt a közepén
Stoki
Pedig Tádzsikisztán nem is tagja a türk tanácsnak, nem is értem hogyan lehetett ezt benézni
r.baggio
szombaton volt nagyobb bűnöm, azt szerencsémre nem láttad 😊
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
báázzz, Mitrovic lábában volt a 4.gól.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
piros-fehér-zöld zászló a kameruni kapu mögött
NB2
Az tadzsik csak nem lehet látni a sárga biszbaszt a közepén
Stoki
Pedig Tádzsikisztán nem is tagja a türk tanácsnak, nem is értem hogyan lehetett ezt benézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
és akkor Vlahovic még nem is állt be. na majd ha szabadhoz jutnak a kapu elől...
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
1030-tól egészen mostanáig ügyeket intéztem... remélem jó szar meccs volt!

A következő 3-at elvileg nézem, jöhetnek a 0-0-stippek.
Igor
én meccs után gyors tus és irány a bank ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a meccs kárpótlás a többi többnyire dögunalmas 11 órás találkozóért?
iktriad
Kell még 3 ilyen, túl mély nyomot hagytak.
csipkelli
Ez az utolsó 11 órás meccs a vébén. 😕
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
1030-tól egészen mostanáig ügyeket intéztem... remélem jó szar meccs volt!

A következő 3-at elvileg nézem, jöhetnek a 0-0-stippek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Ez a meccs kárpótlás a többi többnyire dögunalmas 11 órás találkozóért?
iktriad
Akkor még reménykedem hasonló mea culpában az égiektől az utolsó 14 órás meccsen is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
piros-fehér-zöld zászló a kameruni kapu mögött
NB2
Az tadzsik csak nem lehet látni a sárga biszbaszt a közepén
több mint 1 éve
csipkelli 3 967
Ez a meccs kárpótlás a többi többnyire dögunalmas 11 órás találkozóért?
iktriad
Kell még 3 ilyen, túl mély nyomot hagytak.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Ez a meccs kárpótlás a többi többnyire dögunalmas 11 órás találkozóért?
iktriad
Mindenképpen egy óriási felüdülés.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a meccs kárpótlás a többi többnyire dögunalmas 11 órás találkozóért?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
piros-fehér-zöld zászló a kameruni kapu mögött
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez milyen meccs te, 2-1-ig néztem csak, kár vót otthagyni, most jöttem vissza, tuti marad 3-3😃

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Tényleg úgy kell ejteni a jobbszélső nevét, hogy "faszszopó"?
Szokol
Én pl. rengeteg játékos nevét úgy ejtem.
Peszinter Ferenc
De az becézés, az nem számít! 😀
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Tényleg úgy kell ejteni a jobbszélső nevét, hogy "faszszopó"?
Szokol
Én pl. rengeteg játékos nevét úgy ejtem.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Tényleg úgy kell ejteni a jobbszélső nevét, hogy "faszszopó"?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Balfasz szerbek megint 🤣🤣🤣
warr_b
szórakoztak elől, pl a gól előtt is tök üres volt 2 ember, erre az okos odaadja a kameruninak és jött a kontra
NB2
Szerbek, csak idegből tudnak mindent csinálni. Akkor most vagy összeomlanak, vagy felszívják magukat és vernek még kettőt.
warr_b
azért amikor 3-1-re mentek, akkor még zsebben éreztem a 'vendég + mindkét csapat szerez gólt' tippemet.
kimentem feltenni a kávét, visszajövök, eltűnt a két gólos különbség 😮
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Nehéz lenne megmondani melyik csapat lövi a következő gólt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv