Mondjuk, ha van esély olyankor néha Rodgers is megcsinálja, más kérdés, hogy nem mindig van esély (se szerencse), főleg a PO-ban nem 😊

2009 - egyenlítés->hosszabbítás->facemaskfumbleTD->vége - 45 kapott pont
2010 - Super Bowl (nagyjából egyetlen szezon, ahol ütőképes védelem volt)
2011 - Giants ellen nagy zakó - 37 kapott pont
2012 - 49ers ellen nagy zakó - 45 kapott pont
2013 - egyenlítés->49ers végigmegy lepörgetve az órát, FG és vége - 23 kapott pont
2014 - egyenlítés->hosszabbítás->bekapott TD labdabirtoklás nélkül (meglepően jó védelem volt 55 percig) - 28 kapott pont
2015 - egyenlítés->hosszabbítás->bekapott TD labdabirtoklás nélkül - 26 kapott pont
2016 - Falcons ellen nagy zakó - 44 kapott pont
2019 - 49ers ellen nagy zakó - 37 kapott pont

A 8 meccsen átlagban 35 körüli kapott pont nem kifejezetten jó. Talán 2009 és 2016 kivételével az ellenfeleknek viszont elég jó védelmük volt.

16 napja
A Packerst playoffban megverő NFC csapatok egész jó arányban nyernek Super Bowlt 😊

17 napja
Ezért hagyták, hogy előnybe kerüljön a 49ers, mert csak hátrányból tudnak nyerni. Trükkös.

17 napja
Shanahan csapatának nem szabad megvernie a Packerst az NFC döntőben, utána 0-2 SB-n 😊

17 napja
The Who, Springsteen...
Mazzu
Ja biztos óriási rajongó bázisuk van a Flordiai latinok és amcsik között . Nem is értem miért nem őket hoztak 😀
Toca
Mondjuk mindkét Super Bowl épp Floridában volt, amikor ők voltak.

17 napja
Nem olyan jók a seggek meg a lábak, de ez nekem jobban tetszett anno

17 napja
Csak hogy nehogy azt higgye bárki, hogy Kínában a koronavírusnál meg a denevérlevesnél nincs rosszabb

17 napja
na mi van Kyle Sanyi ezt is mondta előre a bírónak? 😊

17 napja
Hajrááá

28 napja
Nem lenne meglepő, ha elküldenék. Vagy legkésőbb jövőre, ha nem javul drasztikusan a védelem. 30-40 pontokat kapva a playoffban nem sűrűn menetelnek csapatok és Capershez is túl sokáig ragaszkodtak...
Meg talán az se mindegy, hogy nem MLF "hozta".

Legkedveltebb fórum hozzászólások

2 hónapja
Akadozott a gépezet, de valamennyire érthető két egymást követő Bye week után.
Viszont megvan a szezon leghosszabb punt returnje, 3 yard.

több mint 1 éve
Ezzel Rogers asszem most jelentkezett be a Walter Payton díjra.
uatu
Jobban örülnék, ha a Vince Lombardi-trófeára jelentkezne be.

1 hónapja

1 hónapja
Szerencsére továbbra is az esélytelenek nyugalmával lehet várni a meccset miután abszolút meg nem érdemelt módon 13 győzelmet szerezve épphogy csak sikerült beesni a PO-ba a többi sokkal jobb csapat előtt... 😉

Egyébként nem érdemes sok napra előre nézni az időjárást, ahol korábban még 0 fok körülit írtak, most már -6-ot. Kár, hogy nem szombaton van a meccs, akkor elvileg hó is lenne.

1 hónapja
Ez tényleg Pesszinter Ferenc volt. Gondolom nem adják meg a Texansnak. #whistleboyz