Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
haverokkal is beszéltük, de ez a 4 meccs naponta borzasztóan sok
Negritis, a vajda
Nem baj, hetfon van az utolso ilyen nap. 😀
Zsellértelkes Vrij
utána is 4 meccs lesz 😊
NB2
Jogos, ugy ertettem hogy egymas utan, egyszerre csak nem nez az ember erdemben 2 meccset. Kapcsolgatas oke.
Zsellértelkes Vrij
jó csak trollkodtam, tudtam mire gondolsz
de amúgy tényleg sok, gyakorlatilag így meló mellett én pl totál hulla vagyok mire hazaesem, még 2 meccs, másra kb nincs is időm
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 183 — The Mathematician
haverokkal is beszéltük, de ez a 4 meccs naponta borzasztóan sok
Negritis, a vajda
Nem baj, hetfon van az utolso ilyen nap. 😀
Zsellértelkes Vrij
utána is 4 meccs lesz 😊
NB2
Jogos, ugy ertettem hogy egymas utan, egyszerre csak nem nez az ember erdemben 2 meccset. Kapcsolgatas oke.
Zsellértelkes Vrij
a 8 óra a sok alapvetően nem a 4 meccs
nflből is 3 meccs bőven sok tud lenni

ma meg ugye mivel nem dolgozok a héten az SNF-t is nézem
és kelni kéne 11kor egyből
há meg a faszom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na itt a nagy VB lázban még az NFL fantasyt is elfelejtettem csekkolni, szóval jól jött ez a Fields out, mert simán bent maradt... jó ez a nap eddig 😂
Hanni
szerencsére nekem csak egy cb maradt bent 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
haverokkal is beszéltük, de ez a 4 meccs naponta borzasztóan sok
Negritis, a vajda
Nem baj, hetfon van az utolso ilyen nap. 😀
Zsellértelkes Vrij
utána is 4 meccs lesz 😊
NB2
Jogos, ugy ertettem hogy egymas utan, egyszerre csak nem nez az ember erdemben 2 meccset. Kapcsolgatas oke.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na itt a nagy VB lázban még az NFL fantasyt is elfelejtettem csekkolni, szóval jól jött ez a Fields out, mert simán bent maradt... jó ez a nap eddig 😂
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
Hanni
Én is kb, 3 meccsen kaptam 3 pontot, ezen a 4-1esen tippeltem 1-1, éreztem mi lesz.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
haverokkal is beszéltük, de ez a 4 meccs naponta borzasztóan sok
Negritis, a vajda
Nem baj, hetfon van az utolso ilyen nap. 😀
Zsellértelkes Vrij
utána is 4 meccs lesz 😊
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
Hanni
Üdv a klubban, én is 0 ponton vagyok... szerintem meglesz a 0 pont a négy meccsből 😕((
Igor
mit tippeltél, írd már meg PM-ben még mielőtt elhinném hogy nyernek a németek 😀
eaglesmcnabb
Még filózom rajta, de döntetlent fogok tippelni szerintem... azt hogy milyen X, azt nem írom - így izgalmasabb lesz, hogy csinálok 0 pontot.

Írj 6-5-öt valamelyik irányba, akkor nem lesz átfedésünk 😉

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
haverokkal is beszéltük, de ez a 4 meccs naponta borzasztóan sok
Negritis, a vajda
Nem baj, hetfon van az utolso ilyen nap. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
Hanni
Üdv a klubban, én is 0 ponton vagyok... szerintem meglesz a 0 pont a négy meccsből 😕((
Igor
mit tippeltél, írd már meg PM-ben még mielőtt elhinném hogy nyernek a németek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jól éreztem, rögtön a meccs után, hogy nem Kanada volt jó, hanem Belgium szar, ezek meg a stúdióban még mindig nem értik mi történhetett Kanadával...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 183 — The Mathematician
haverokkal is beszéltük, de ez a 4 meccs naponta borzasztóan sok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
En eddig ma 6 pontot kapartam ossze.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
Hanni
A japán-costa ricain megkaptam a 2 pontot a fordított eredményért, eltaláltam, hogy hány gól lesz a belga-marokkóin, itt pedig a gólkülönbséget 😀

jó kis potyapontok
Kampman
Ezzel a 4.góllal beelőztél 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 183 — The Mathematician
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
Hanni
első kör után top5be voltam
második kör közeledik a végéhez és már 14. vagyok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
Hanni
Üdv a klubban, én is 0 ponton vagyok... szerintem meglesz a 0 pont a négy meccsből 😕((

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
Hanni
A japán-costa ricain megkaptam a 2 pontot a fordított eredményért, eltaláltam, hogy hány gól lesz a belga-marokkóin, itt pedig a gólkülönbséget 😀

jó kis potyapontok
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyot megyek a mai nap, három meccsből 0 pont. A 7. Helyről gyorsan a 32.en találtam magam 😀
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
akkor Kanada bye-bye? 😕
Löfli
Igen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
akkor Kanada bye-bye? 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 225 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hall’istennek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
4-1, horvátoknak még a gólarányuk is pofás lesz
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Belgákat kellett volna ütni juharlevelesek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Jól haladok a 0 pontos nap felé... nincs más lehetőségem:

 www.youtube.com/watch?v=c9j1I80aKEc

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)