Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
oh az lehet les

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
YEEEES!!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 967
Mi a f
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A legszebb stadion talán a VB-n.
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
a kanadai Farkas Bertalan. 😀😀😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Magyar NB2, Szombathelyi Haladás 4:2 Kozármisleny, 32. perc 😀 csak azt nézem már
Rodaron
5-2
Bazzani
6-4
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Vajon mire gondolt a költő?
Kampman
nyisd meg nagyban 😀
gamerkr
Sajnos továbbra sem értem.
Kampman
Emberünket Rocco-nak hivják

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 232 — Cowboys fan
Vajon mire gondolt a költő?
Kampman
nyisd meg nagyban 😀
gamerkr
Sajnos továbbra sem értem.
Kampman
kamu
deyell
Majd JC elmagyarázza neki
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Amikor én szerveztem tippjátékot, akkor a csoportmeccseken 2 pont járt azért, ha valaki eltalálta, hogy ki nyer/döntetlen, 1 plusz pont akkor, ha a pontos eredményt is eltalálta és 1 plusz pont, ha egyik vagy másik csapat góljainak számát eltalálta. Tehát: ha valaki telibe kapta az eredményt, akkor összesen 5 pontot lehetett szerezni.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Vajon mire gondolt a költő?
Kampman
nyisd meg nagyban 😀
gamerkr
Sajnos továbbra sem értem.
Kampman
kamu

choose life
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Vajon mire gondolt a költő?
Kampman
nyisd meg nagyban 😀
gamerkr
Sajnos továbbra sem értem.
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

Negritis, a vajda
Vajon mire gondolt a költő?
Kampman
nyisd meg nagyban 😀

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
Annyira jo amugy, hogy az inverz eredmennyel dijazzuk azokat akik full vakon vannak. Kibírhatott volna meg par percet belgium, faszom.
eaglesmcnabb
az inverz eredmény az 1 pont
a 2 pont az összes gólra jár
Negritis, a vajda
Inverz gólkülönbség az 1 pont. Inverz eredmény viszont 2 (pont azért, mert ugyanúgy stimmel az összes gól, csak fordítva) - szóval a Belga 2-0 ért 2 pontot, Mócsa 2-1-es marokkói tippje meg 4-et.

Szerintem is faszság a pontozás.... ez van, majd kiesésszakaszban jönnek a duplapontos telitalálat mákolások, az lesz igazán menő.
Igor
Jaja, totál faszság ez a pontozás így.
3-1-et tippeltem japánnak, 3 pontot kaptam a 0-1-re, hogy??
A belga meccsre meg 0 pontot.
warr_b
nyilván sok értelme nincs különbséget tenni aközött hogy valaki az összes gólok számát, az inverz gól különbséget vagy az egyik csapat góljainak számát találta el
a gond főleg az hogy kevés a különbség aközött hogy valaki a eltalálja ki nyer meg aközött hogy valaki eltalálja egyik csapat hány gólt szerez

ideális meg sose lesz 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Most bánhatjuk oda-vissza Albániát

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 533 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Annyira jo amugy, hogy az inverz eredmennyel dijazzuk azokat akik full vakon vannak. Kibírhatott volna meg par percet belgium, faszom.
eaglesmcnabb
az inverz eredmény az 1 pont
a 2 pont az összes gólra jár
Negritis, a vajda
Inverz gólkülönbség az 1 pont. Inverz eredmény viszont 2 (pont azért, mert ugyanúgy stimmel az összes gól, csak fordítva) - szóval a Belga 2-0 ért 2 pontot, Mócsa 2-1-es marokkói tippje meg 4-et.

Szerintem is faszság a pontozás.... ez van, majd kiesésszakaszban jönnek a duplapontos telitalálat mákolások, az lesz igazán menő.
Igor
Jaja, totál faszság ez a pontozás így.
3-1-et tippeltem japánnak, 3 pontot kaptam a 0-1-re, hogy??
A belga meccsre meg 0 pontot.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
"Beárazták Courtois-t"

Noooormális, Margit?!
r.baggio
Az első az övé volt.
Bazzani
Szerintem bármely kapus beadást várt volna, de oké, legyen az övé...de ez nem indokol ilyen "szélsőséges" kijelentéseket...beárazták? lol 😀 gyökér spíker..
bogec7
Ilyen szögnél megvárod, hogy a labda megjelenjen a sorfal fölött/lásd az ívét... anélkül amúgy se ugrik ki a beadásra senki. Nyilván a beárazás erős, de az első gól az borzasztó amatőr kapushiba volt. A másodikhoz sok köze nem volt, viszont borzasztó jó volt a reflexe/kis híján majdnem elérte a labdát... kicsit lejjebb lövi a marokkói, zseniális védés lehetett volna.

source: kapus vótam anno.
Igor
Én csak a spíker hangzatos kijelentésén akadtam fent (mint ahogy itt mások is), amit írtál azzal nem tudok vitatkozni, mert én sem látom máshogy!
bogec7
Hallottam a kijelentést, én is felhúztam a szemöldököm.... de mivel m1-es speaker volt, nem akadtam fenn rajta.

De optimistán állok a dolgokhoz - nekem már az felüdülés volt, hogy legalább felismerte a belga kapust!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Annyira jo amugy, hogy az inverz eredmennyel dijazzuk azokat akik full vakon vannak. Kibírhatott volna meg par percet belgium, faszom.
eaglesmcnabb
az inverz eredmény az 1 pont
a 2 pont az összes gólra jár
Negritis, a vajda
Mondjuk kurva nehez olyan inverz végeredményt elerni, ahol nem ugyanannyi a total golszam🤣

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
"Beárazták Courtois-t"

Noooormális, Margit?!
r.baggio
Az első az övé volt.
Bazzani
Szerintem bármely kapus beadást várt volna, de oké, legyen az övé...de ez nem indokol ilyen "szélsőséges" kijelentéseket...beárazták? lol 😀 gyökér spíker..
bogec7
Ilyen szögnél megvárod, hogy a labda megjelenjen a sorfal fölött/lásd az ívét... anélkül amúgy se ugrik ki a beadásra senki. Nyilván a beárazás erős, de az első gól az borzasztó amatőr kapushiba volt. A másodikhoz sok köze nem volt, viszont borzasztó jó volt a reflexe/kis híján majdnem elérte a labdát... kicsit lejjebb lövi a marokkói, zseniális védés lehetett volna.

source: kapus vótam anno.
Igor
Én csak a spíker hangzatos kijelentésén akadtam fent (mint ahogy itt mások is), amit írtál azzal nem tudok vitatkozni, mert én sem látom máshogy!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Annyira jo amugy, hogy az inverz eredmennyel dijazzuk azokat akik full vakon vannak. Kibírhatott volna meg par percet belgium, faszom.
eaglesmcnabb
az inverz eredmény az 1 pont
a 2 pont az összes gólra jár
Negritis, a vajda
Inverz gólkülönbség az 1 pont. Inverz eredmény viszont 2 (pont azért, mert ugyanúgy stimmel az összes gól, csak fordítva) - szóval a Belga 2-0 ért 2 pontot, Mócsa 2-1-es marokkói tippje meg 4-et.

Szerintem is faszság a pontozás.... ez van, majd kiesésszakaszban jönnek a duplapontos telitalálat mákolások, az lesz igazán menő.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
Annyira jo amugy, hogy az inverz eredmennyel dijazzuk azokat akik full vakon vannak. Kibírhatott volna meg par percet belgium, faszom.
eaglesmcnabb
az inverz eredmény az 1 pont
a 2 pont az összes gólra jár

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841

Negritis, a vajda
Vajon mire gondolt a költő?
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
No, hat a belgak se nyernek vb-t.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Annyira jo amugy, hogy az inverz eredmennyel dijazzuk azokat akik full vakon vannak. Kibírhatott volna meg par percet belgium, faszom.
eaglesmcnabb
Igazságtalan az élet.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Annyira jo amugy, hogy az inverz eredmennyel dijazzuk azokat akik full vakon vannak. Kibírhatott volna meg par percet belgium, faszom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!