Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Majd a győztes megtippelésén túl valami fasza tippjátékot itt is ki kellene találni
r.baggio
Gólkirályt kéne eltalálni, egész jól fizet, bárki is legyen az. A Neymar/Suarez kettősön gondolkodom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Ez  tipper.io/en mondjuk szerintem tippjátékhoz elég fasza 😊
dr0725
Pont ezt az oldalt akartam írni én is 😊 Én játszottam itt az EB alatt a kollégákkal egész jól működött, bár elég érdekes a pontozás, pl fordított eredményért is kapsz pontot.
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Ez  tipper.io/en mondjuk szerintem tippjátékhoz elég fasza 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Majd a győztes megtippelésén túl valami fasza tippjátékot itt is ki kellene találni
r.baggio
Bracket liga?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Majd a győztes megtippelésén túl valami fasza tippjátékot itt is ki kellene találni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
VB előzetes,. egészen durva anyag:
 www.theguardian.com/football/ng-interactive/2018/jun/05/world-cup-2018-complete-guide-players-ratings-goals-caps


fantasy meg még mindig csak coming soon :/

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Leírtam a véleményem a fk fórumon is, de leírom ide is:
Kár már ezen rugózni, történt ami történt.
Ramos egy "jelzőtsemtalálokrá" illető. A hozzá hasonlók (pl. Suárez, Costa) hátha egyszer találkoznak valami kibaszott nagy hentes taggal, és ledarálódnak. Nem kívánom, de hogy sajnáljam őket? Na az ki van csukva.
A döntő Karius bakiparádéján ment el (agyrázkódás ide vagy oda) elsősorban. A pad rövidsége is ludas volt. Míg egyik oldalt Végbéláék ültek a padon, másik oldalt egy iszonyú gyenge felhozatal. Ráadásul azok között is páran sérülésből tértek vissza (Lallana, Clyne). A Poolnak az lesz a dolga, hogy kicsit javítson a minőségen, már ami a padot illeti. Can megy, érkezett Fabinho. Fekir ugye téma, vele rosszul biztos nem járnak. Kérdés, mennyit akar az OL. Ha Ox felépül (ez decemberre várható), akkor ott is lesz rotálás, és ha be kell ugrani a támadó trió vmelyikének helyére, vszeg ott is megállják a helyüket (bár szerintem kellene egy csatár/szélső is +ba.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 index.hu/sport/futball/2018/real/2018/06/05/ramos_szerint_o_tovabb_jatszott_volna_szalah_helyeben/

😀

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Túl van már beszélve. Szerintem kiéltük magunkat saját belsős kis csapatfórumainkon. Jól átnyaltuk a sebeinket, mert van bőven, leanyáztuk, akit le kell (Ramos), és elfogadtuk, hogy megint Liverpoolos estét hoztunk, ízig, vérig, szerencsétlenségből kiválóra végezve. Minden egyes további szó a vereséggel kapcsolatban egy újabb gombostű a talpba szerintem, mert túlságosan rámenne arra a fránya igaságérzetre, aminek nincs helye a versenysportokban legtöbbször. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Tulajdonképpen, ha Ramos egyszemélyben leamortizál egy komplett csapatot egy BL-döntőn, akkor a jövőben egyszerű a képlet a topcsapatoknál: csak le kell igazolni McGregort a védelembe (ő pénzért mindent vállal), előre reaktiválni Vinnie Jonest vagy Cantonát. És Urbán Flóri is örökké elsőosztályért kuncsorog. Egy félidőt még elbír, annyi elég is.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Karius agyrázkódásról semmi srácok?

Elvileg Ramos kiütötte, onnét meg tudjuk mi történt.
shawnka
Ha ez igaz, akkor a liverpoolt azonnal megvágnám. A liverpool helyében meg kukáznám az orvost aki engedte pályán maradni, mert ha tényleg agyrázkódása volt, akkor nemcsak egy bl, de lehet a srác karrierje is ráment a felelőtlenségére.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Karius agyrázkódásról semmi srácok?

Elvileg Ramos kiütötte, onnét meg tudjuk mi történt.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
, Dorog,
dawyd728
Értem én, hogy kisváros, de egy Dorogot betenni a fenti mezőnybe ismerve a történelmét egész LOL...
gordon
Lol nem lol, jelenleg a foci/sport stratégiai ágazat. Ha tényleg jó focit akarnak, akkor nagyvárosokban, a nagyobb populáció miatt, az ottani ificsapatok elé kéne valami perspektívát felmutatni. Fullra nem oszt vagy szoroz, h az aranycsapatban volt Dorogon játszó vagy sem. Nem a múltban kéne élni, hanem a jövőt építeni. Ezzel nem lehet, h kisvárosok/falvakat nyomunk valamiért. Persze lehet 1-1 csoda, extra szakmai munka, aminek 1-1 szezonra nb2 kifutása lehet, de stabilan ne legyen már top40 csapat.

Természetesen, ha piaci alapon szerveződik a magyar foci, onnantól teszek rá melyik kisváros/falu jut fel akár az első osztályba, amíg xy saját pénzével szórakozik, de amikor full állami pénzekből megy, akkor elvárnám a pénzek nem teljes egészében felelőtlen szórását. Felelőtlenül elköltheti a Fidi és a Fradi is, de ők legalább nagyobb városokat fednek le, ahol sokkal nagyobb a focizni kívánó potenciális gyerekek száma, akiket minőségi oktatásban lehetne részesíteni(Nb1, Nb2-ben ez elvileg előírás), h majd 14 éves korban legyen miből kiválasztani az akadémiákra kerülőket. Mellette ne becsüljük le azt se, milyen motivált egy pécsi tizenéves gyerek, aki nb3-as meccsekre járhat max. Pár száz fizető nézővel teljesen hangulattalan meccseken "nevelkedhet".
dawyd728
Egy normális világban totál igazad lenne, de a magyar labdarugás világa minden, csak nem normális. Tudnék mesélni a hírös szegedi utánpótlásban (is) tapasztalható viszonyokról... sajnos tökm1, hogy a tehetséges gyerek a nagyvárosokban nem játszik, vagy a falvakban nem is létezik.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
, Dorog,
dawyd728
Értem én, hogy kisváros, de egy Dorogot betenni a fenti mezőnybe ismerve a történelmét egész LOL...
gordon
Lol nem lol, jelenleg a foci/sport stratégiai ágazat. Ha tényleg jó focit akarnak, akkor nagyvárosokban, a nagyobb populáció miatt, az ottani ificsapatok elé kéne valami perspektívát felmutatni. Fullra nem oszt vagy szoroz, h az aranycsapatban volt Dorogon játszó vagy sem. Nem a múltban kéne élni, hanem a jövőt építeni. Ezzel nem lehet, h kisvárosok/falvakat nyomunk valamiért. Persze lehet 1-1 csoda, extra szakmai munka, aminek 1-1 szezonra nb2 kifutása lehet, de stabilan ne legyen már top40 csapat.

Természetesen, ha piaci alapon szerveződik a magyar foci, onnantól teszek rá melyik kisváros/falu jut fel akár az első osztályba, amíg xy saját pénzével szórakozik, de amikor full állami pénzekből megy, akkor elvárnám a pénzek nem teljes egészében felelőtlen szórását. Felelőtlenül elköltheti a Fidi és a Fradi is, de ők legalább nagyobb városokat fednek le, ahol sokkal nagyobb a focizni kívánó potenciális gyerekek száma, akiket minőségi oktatásban lehetne részesíteni(Nb1, Nb2-ben ez elvileg előírás), h majd 14 éves korban legyen miből kiválasztani az akadémiákra kerülőket. Mellette ne becsüljük le azt se, milyen motivált egy pécsi tizenéves gyerek, aki nb3-as meccsekre járhat max. Pár száz fizető nézővel teljesen hangulattalan meccseken "nevelkedhet".
dawyd728
hogy lennének már hangulattalan meccsek? most is milyen heppening volt a végén, ráadásul hozzácsaptak egy Challenge Dayt is.
több, mint foci 😊
slowmotion
😀
Rövid hajú, napszemüveges, fekete pólós, de vmiért ideiglenesen meztelen és esztelen szurkolók tettek róla.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
, Dorog,
dawyd728
Értem én, hogy kisváros, de egy Dorogot betenni a fenti mezőnybe ismerve a történelmét egész LOL...
gordon
Lol nem lol, jelenleg a foci/sport stratégiai ágazat. Ha tényleg jó focit akarnak, akkor nagyvárosokban, a nagyobb populáció miatt, az ottani ificsapatok elé kéne valami perspektívát felmutatni. Fullra nem oszt vagy szoroz, h az aranycsapatban volt Dorogon játszó vagy sem. Nem a múltban kéne élni, hanem a jövőt építeni. Ezzel nem lehet, h kisvárosok/falvakat nyomunk valamiért. Persze lehet 1-1 csoda, extra szakmai munka, aminek 1-1 szezonra nb2 kifutása lehet, de stabilan ne legyen már top40 csapat.

Természetesen, ha piaci alapon szerveződik a magyar foci, onnantól teszek rá melyik kisváros/falu jut fel akár az első osztályba, amíg xy saját pénzével szórakozik, de amikor full állami pénzekből megy, akkor elvárnám a pénzek nem teljes egészében felelőtlen szórását. Felelőtlenül elköltheti a Fidi és a Fradi is, de ők legalább nagyobb városokat fednek le, ahol sokkal nagyobb a focizni kívánó potenciális gyerekek száma, akiket minőségi oktatásban lehetne részesíteni(Nb1, Nb2-ben ez elvileg előírás), h majd 14 éves korban legyen miből kiválasztani az akadémiákra kerülőket. Mellette ne becsüljük le azt se, milyen motivált egy pécsi tizenéves gyerek, aki nb3-as meccsekre járhat max. Pár száz fizető nézővel teljesen hangulattalan meccseken "nevelkedhet".
dawyd728
hogy lennének már hangulattalan meccsek? most is milyen heppening volt a végén, ráadásul hozzácsaptak egy Challenge Dayt is.
több, mint foci 😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
, Dorog,
dawyd728
Értem én, hogy kisváros, de egy Dorogot betenni a fenti mezőnybe ismerve a történelmét egész LOL...
gordon
Lol nem lol, jelenleg a foci/sport stratégiai ágazat. Ha tényleg jó focit akarnak, akkor nagyvárosokban, a nagyobb populáció miatt, az ottani ificsapatok elé kéne valami perspektívát felmutatni. Fullra nem oszt vagy szoroz, h az aranycsapatban volt Dorogon játszó vagy sem. Nem a múltban kéne élni, hanem a jövőt építeni. Ezzel nem lehet, h kisvárosok/falvakat nyomunk valamiért. Persze lehet 1-1 csoda, extra szakmai munka, aminek 1-1 szezonra nb2 kifutása lehet, de stabilan ne legyen már top40 csapat.

Természetesen, ha piaci alapon szerveződik a magyar foci, onnantól teszek rá melyik kisváros/falu jut fel akár az első osztályba, amíg xy saját pénzével szórakozik, de amikor full állami pénzekből megy, akkor elvárnám a pénzek nem teljes egészében felelőtlen szórását. Felelőtlenül elköltheti a Fidi és a Fradi is, de ők legalább nagyobb városokat fednek le, ahol sokkal nagyobb a focizni kívánó potenciális gyerekek száma, akiket minőségi oktatásban lehetne részesíteni(Nb1, Nb2-ben ez elvileg előírás), h majd 14 éves korban legyen miből kiválasztani az akadémiákra kerülőket. Mellette ne becsüljük le azt se, milyen motivált egy pécsi tizenéves gyerek, aki nb3-as meccsekre járhat max. Pár száz fizető nézővel teljesen hangulattalan meccseken "nevelkedhet".

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
, Dorog,
dawyd728
Értem én, hogy kisváros, de egy Dorogot betenni a fenti mezőnybe ismerve a történelmét egész LOL...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
NB2-ből kiesett a Szeged(~160e), a Szolnok(~70e) és a Sopron(~60e). Utóbbi lehet NB3-ban se tud elindulni..

NB3-ból feljutott viszont a Duna Aszfalt aka Tiszakécske(~12e), Kaposvár(~60e) és Monor(~18e).

Rákóczi kilóg a falusi csapatok közül, de azért ez vicc.

Első két osztályban olyan városoknak nem lesz csapata, mint Szeged, Pécs, Kecskemét, Érd, Tatabánya, Veszprém, Eger, akik mind min. 50ezres népességgel rendelkeznek, ahol az utánpótlásrendszernek (elvileg kötelező az első két osztályú csapatoknál nagyobb merítésű utánpótlásbázist működtetni) 6-8 éves kortól megfelelő merítési lehetőségei lennének. Helyette évről évre nyomulnak előre ezek a megye1-be való NER katonák falusi klubjai.

20e fő alatti településekből a "top32" magyar csapatban lesz Felcsút, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Gyirmót, Csákvár, Dorog, Tiszakécske és Monor. Ez a harmada a mezőnynek. Magyarország 50 legnépesebb városai meg adják a többi 22-t. Hajrá! Még több falut az első két osztályba!
dawyd728
Pécs pl azért nincs ott, mert három éve nyomtak egy resetet, és lassabban bootol a rendszer a kelleténél.
Rákóczi ugyanez, csak ők hozták a kötelezőt. (mondjuk Kis Karesz Ajkája kicsit megszorította őket, de elfogyott a végére a lendület). mondjuk szerintem jó ideig a másodosztály lesz nekik a plafon, mert a 13-14. pozíció eléréséhez kicsit több tőkeerőre van szükség, nem is tudom, mikor volt utoljára rendes szponzor a csapatnál. az a "baj", hogy Szita Karesz kikerült a belső körből, tehát ilyen Tállai meg Seszták-féle potentát nincs, tőkeerős vállalkozás meg nem támogat focit.
slowmotion
Megvolt az esély...
Elcseszték a srácok, elcseszte a bíró, elcseszte a város...
És úgy hírlik megyünk a levesbe...
NB2
apám pont pár hete ment ki meccsre* , ha már ott volt és akadt némi szabadideje.
még épp időben, mondhatni.

* szerintem vagy harminc év után, mert az utolsó meccs, amin kint volt előtte, az talán a nyolcvanas évek végén volt, egy Honvéd elleni 0-0 vagy 1-0, ahol sárga mezben játszott a PMSC

szerk: megnéztem, szerintem az 1988-as harmadik forduló lesz az, mert szünidőben is volt, és tényleg 1-0 lett a vége. akkor majdnem pont 30 év.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Imádnám ha Pinyő lenne az edzőnk 😀
Kenny
 www.youtube.com/watch?v=G9iNKbxUAx0
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
NB2-ből kiesett a Szeged(~160e), a Szolnok(~70e) és a Sopron(~60e). Utóbbi lehet NB3-ban se tud elindulni..

NB3-ból feljutott viszont a Duna Aszfalt aka Tiszakécske(~12e), Kaposvár(~60e) és Monor(~18e).

Rákóczi kilóg a falusi csapatok közül, de azért ez vicc.

Első két osztályban olyan városoknak nem lesz csapata, mint Szeged, Pécs, Kecskemét, Érd, Tatabánya, Veszprém, Eger, akik mind min. 50ezres népességgel rendelkeznek, ahol az utánpótlásrendszernek (elvileg kötelező az első két osztályú csapatoknál nagyobb merítésű utánpótlásbázist működtetni) 6-8 éves kortól megfelelő merítési lehetőségei lennének. Helyette évről évre nyomulnak előre ezek a megye1-be való NER katonák falusi klubjai.

20e fő alatti településekből a "top32" magyar csapatban lesz Felcsút, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Gyirmót, Csákvár, Dorog, Tiszakécske és Monor. Ez a harmada a mezőnynek. Magyarország 50 legnépesebb városai meg adják a többi 22-t. Hajrá! Még több falut az első két osztályba!
dawyd728
Pécs pl azért nincs ott, mert három éve nyomtak egy resetet, és lassabban bootol a rendszer a kelleténél.
Rákóczi ugyanez, csak ők hozták a kötelezőt. (mondjuk Kis Karesz Ajkája kicsit megszorította őket, de elfogyott a végére a lendület). mondjuk szerintem jó ideig a másodosztály lesz nekik a plafon, mert a 13-14. pozíció eléréséhez kicsit több tőkeerőre van szükség, nem is tudom, mikor volt utoljára rendes szponzor a csapatnál. az a "baj", hogy Szita Karesz kikerült a belső körből, tehát ilyen Tállai meg Seszták-féle potentát nincs, tőkeerős vállalkozás meg nem támogat focit.
slowmotion
Megvolt az esély...
Elcseszték a srácok, elcseszte a bíró, elcseszte a város...
És úgy hírlik megyünk a levesbe...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Imádnám ha Pinyő lenne az edzőnk 😀

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Öcsém, nem hiszem el, de tényleg...

Az már csak hab a tortán, hogy a csíra szerb, aki eladta a saját véreinek az EL-t, lefekszik az utolsó fordulóban a Dióknak. Nem B-csapat, hanem C, az NB3-as keret fele..a Fradinak a B-sora is piszok erős.
Lehet jönni fogalmatlan Holcezerrel, de két óriási bravúrja is volt tegnap, illetve Vajda szabiját is kitolta a kapufára, lehet jönni Batikkal, aki sokáig volt sérült, de a levegő ura hátul és iszonyatos ütemben tud szerelni, lehet jönni a szerbbel, aki viszont nagyon jó barátságban van a labdával, vagy épp Bőlével, aki piszkos nagy gólt vert és nagyon jól mozgott 70 percig, lehet hozni a kifogásokat, de én ott voltam tegnap, láttam, egyáltalán nem takaréklángon égett az FTC. Lehet jönni azzal a kicseszett 2 öngóllal, de nem azon múlt! Az első mi volt? Védekezési hiba után Horváth bravúrral véd, de a labda szerencsétlenül rápattan a védőjére... bazzeg, mekkora öngól, áhháháháháhá, szánalom! A második? Rúgtam én ugyan ilyet, csak nem az utolsó szalmaszálba kapaszkodott akkor a csapatom, iszonyatos nyomással a vállán, kritikus hazai közönség előtt a Ferencváros ellen. Én nem mentem fel Uzomát, de szerencsétlen annyira akart, hogy az utolsó pillanatban sem tudta eldönteni, hogy mit tegyen... taccs, szöglet, hazaadás, Horváth Laci felugrott előtte és bumm, a legszerencsétlenebb mozdulat, mi létezik, védhetetlen öngól a kapufa mellé...

20 perc után melyik csapat állt volna fel a Fradi ellen 0-2 után? Akárhogy is nézzen ki a Ferencváros? Vagy egyenlített volna harmadszorra is? Ha a feleségem nem lenne Újvárosi, én akkor is értük égtem volna, mert tudnak küzdeni hajtani, csúszni - mászni. Azt képviselték egész évben, amiért érdemes kimenni meccsre. A meg nem alkuvást.
Az utolsó pillanatig volt esélyük, szembeszélben. A legtöbbet futó csapat voltak az NB1-ben. Nem elkényeztetett sztárok, nem kaptak havi 5-10 milliót...

Lehetne sorolni itt mindent... de ez a 33 meccses, 12 csapatos bajnokság úgy szar ahogy van. Adott csapat ellen kétszer játszol otthon és egyszer idegenben.
A bajnok ellen kétszer idegenben (az elsőn tiszta 11-est nem fújnak be 0-0-nál), a PAFC ellen kétszer idegenben (elmaradt 11-es, elmaradt kiállítás és bírói hiba a PAFC győztes góljakor), Vidi kétszer idegenben, blabla, nem ezen múlt. Folyamatos küzdelem a sérülésekkel, 20-as kerettel, 5 darab minőségi játékossal és gyenge kapusokkal, legkisebb költségvetéssel (Tiba kiesett a Fidesz kegyeiből).

A Diókat háromszor vertük!!!! HÁROMSZOR! És mégis ők maradtak bent... (A Paks 60 percig emberelőnyben játszik és kétszer találnak kaput...a Vidi meg elviszi a fél NB3-as keretet..persze persze, tesztelik a fiatalokat, pont a 33. meccsen, de egyet se játszattak az előző harminckettőn..)
Lehet jönni nekem a két tizenegyessel, a harmadik meccsen, de belinkelem, nézzétek meg, az első az volt, és a második is adható, csak egy ütemmel később esik el Harsányi ( www.youtube.com/watch?v=VcSGLoosKgs , tessék megnézni, 5:49-nél ott a kontakt, labda sehol) és akkor jönnek itt megvett bíróval, mikor a fülére szólt rá az alapvonali bíró, hogy tizi volt... (már sétál befelé 5:32-kor).

Én sem akarok falusi NB1-et (PAFC, Paks, Kövesd, Kisvárda, Balmaz), de az Újvárosnak helye lett volna jövőre is NB1-ben, és nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, mert üde színfoltok voltak ebben a posványban, mit magyar futballnak csúfolnak.

Természetesen a 8 győzelem kevés, és lentebb olvastam, hogy azért 33 meccs alatt bent lehet maradni, de hát a Kövesd 9 győzelemmel maradt bent, míg a Loki 12-vel lett ötödik, szóval ez hülyeség...

Szar a rendszer, és akkor is ezt mondanám, ha bentmaradtunk volna.

(Az is érdekes, hogy nyerte meg a nagy Fideszoton a bajnokságot, de ezt majd máskor...)

Ahh..
#JC6
Ha nem ez lenne a rendszer, a Balmaz max a szabadföld-kupa döntőjében kerülne képernyőre.
Ferike se lenne edző sehol, ha nem a nerlovagok országos cimborája lenne. Ezek után kicsit mókás ez a hiszti. Igen, szar így kiesni, de gondolom akkor nem ment a hiszti, amikor a konda alulmotivált el elől menekülő csapata hasalt el egy négyesért, vagy a paks ajándékozott három pontot a fiúknak, csak ne kelljen örményországba utazni. Nyilván Patkai is azért lőtt kapufát a végén és nem gólt, hogy a balmaz kiessen.

Itt most konkrétan egy a rendszer által kreált valami sír a rendszer ellen. Mókás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
NB2-ből kiesett a Szeged(~160e), a Szolnok(~70e) és a Sopron(~60e). Utóbbi lehet NB3-ban se tud elindulni..

NB3-ból feljutott viszont a Duna Aszfalt aka Tiszakécske(~12e), Kaposvár(~60e) és Monor(~18e).

Rákóczi kilóg a falusi csapatok közül, de azért ez vicc.

Első két osztályban olyan városoknak nem lesz csapata, mint Szeged, Pécs, Kecskemét, Érd, Tatabánya, Veszprém, Eger, akik mind min. 50ezres népességgel rendelkeznek, ahol az utánpótlásrendszernek (elvileg kötelező az első két osztályú csapatoknál nagyobb merítésű utánpótlásbázist működtetni) 6-8 éves kortól megfelelő merítési lehetőségei lennének. Helyette évről évre nyomulnak előre ezek a megye1-be való NER katonák falusi klubjai.

20e fő alatti településekből a "top32" magyar csapatban lesz Felcsút, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Gyirmót, Csákvár, Dorog, Tiszakécske és Monor. Ez a harmada a mezőnynek. Magyarország 50 legnépesebb városai meg adják a többi 22-t. Hajrá! Még több falut az első két osztályba!
dawyd728
Pécs pl azért nincs ott, mert három éve nyomtak egy resetet, és lassabban bootol a rendszer a kelleténél.
Rákóczi ugyanez, csak ők hozták a kötelezőt. (mondjuk Kis Karesz Ajkája kicsit megszorította őket, de elfogyott a végére a lendület). mondjuk szerintem jó ideig a másodosztály lesz nekik a plafon, mert a 13-14. pozíció eléréséhez kicsit több tőkeerőre van szükség, nem is tudom, mikor volt utoljára rendes szponzor a csapatnál. az a "baj", hogy Szita Karesz kikerült a belső körből, tehát ilyen Tállai meg Seszták-féle potentát nincs, tőkeerős vállalkozás meg nem támogat focit.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
NB2-ből kiesett a Szeged(~160e), a Szolnok(~70e) és a Sopron(~60e). Utóbbi lehet NB3-ban se tud elindulni..

NB3-ból feljutott viszont a Duna Aszfalt aka Tiszakécske(~12e), Kaposvár(~60e) és Monor(~18e).

Rákóczi kilóg a falusi csapatok közül, de azért ez vicc.

Első két osztályban olyan városoknak nem lesz csapata, mint Szeged, Pécs, Kecskemét, Érd, Tatabánya, Veszprém, Eger, akik mind min. 50ezres népességgel rendelkeznek, ahol az utánpótlásrendszernek (elvileg kötelező az első két osztályú csapatoknál nagyobb merítésű utánpótlásbázist működtetni) 6-8 éves kortól megfelelő merítési lehetőségei lennének. Helyette évről évre nyomulnak előre ezek a megye1-be való NER katonák falusi klubjai.

20e fő alatti településekből a "top32" magyar csapatban lesz Felcsút, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Gyirmót, Csákvár, Dorog, Tiszakécske és Monor. Ez a harmada a mezőnynek. Magyarország 50 legnépesebb városai meg adják a többi 22-t. Hajrá! Még több falut az első két osztályba!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Szevasz pinyő, jó volt veled... 😀
peach
Black Monday a mennyeiben!