Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Öcsém, nem hiszem el, de tényleg...

Az már csak hab a tortán, hogy a csíra szerb, aki eladta a saját véreinek az EL-t, lefekszik az utolsó fordulóban a Dióknak. Nem B-csapat, hanem C, az NB3-as keret fele..a Fradinak a B-sora is piszok erős.
Lehet jönni fogalmatlan Holcezerrel, de két óriási bravúrja is volt tegnap, illetve Vajda szabiját is kitolta a kapufára, lehet jönni Batikkal, aki sokáig volt sérült, de a levegő ura hátul és iszonyatos ütemben tud szerelni, lehet jönni a szerbbel, aki viszont nagyon jó barátságban van a labdával, vagy épp Bőlével, aki piszkos nagy gólt vert és nagyon jól mozgott 70 percig, lehet hozni a kifogásokat, de én ott voltam tegnap, láttam, egyáltalán nem takaréklángon égett az FTC. Lehet jönni azzal a kicseszett 2 öngóllal, de nem azon múlt! Az első mi volt? Védekezési hiba után Horváth bravúrral véd, de a labda szerencsétlenül rápattan a védőjére... bazzeg, mekkora öngól, áhháháháháhá, szánalom! A második? Rúgtam én ugyan ilyet, csak nem az utolsó szalmaszálba kapaszkodott akkor a csapatom, iszonyatos nyomással a vállán, kritikus hazai közönség előtt a Ferencváros ellen. Én nem mentem fel Uzomát, de szerencsétlen annyira akart, hogy az utolsó pillanatban sem tudta eldönteni, hogy mit tegyen... taccs, szöglet, hazaadás, Horváth Laci felugrott előtte és bumm, a legszerencsétlenebb mozdulat, mi létezik, védhetetlen öngól a kapufa mellé...

20 perc után melyik csapat állt volna fel a Fradi ellen 0-2 után? Akárhogy is nézzen ki a Ferencváros? Vagy egyenlített volna harmadszorra is? Ha a feleségem nem lenne Újvárosi, én akkor is értük égtem volna, mert tudnak küzdeni hajtani, csúszni - mászni. Azt képviselték egész évben, amiért érdemes kimenni meccsre. A meg nem alkuvást.
Az utolsó pillanatig volt esélyük, szembeszélben. A legtöbbet futó csapat voltak az NB1-ben. Nem elkényeztetett sztárok, nem kaptak havi 5-10 milliót...

Lehetne sorolni itt mindent... de ez a 33 meccses, 12 csapatos bajnokság úgy szar ahogy van. Adott csapat ellen kétszer játszol otthon és egyszer idegenben.
A bajnok ellen kétszer idegenben (az elsőn tiszta 11-est nem fújnak be 0-0-nál), a PAFC ellen kétszer idegenben (elmaradt 11-es, elmaradt kiállítás és bírói hiba a PAFC győztes góljakor), Vidi kétszer idegenben, blabla, nem ezen múlt. Folyamatos küzdelem a sérülésekkel, 20-as kerettel, 5 darab minőségi játékossal és gyenge kapusokkal, legkisebb költségvetéssel (Tiba kiesett a Fidesz kegyeiből).

A Diókat háromszor vertük!!!! HÁROMSZOR! És mégis ők maradtak bent... (A Paks 60 percig emberelőnyben játszik és kétszer találnak kaput...a Vidi meg elviszi a fél NB3-as keretet..persze persze, tesztelik a fiatalokat, pont a 33. meccsen, de egyet se játszattak az előző harminckettőn..)
Lehet jönni nekem a két tizenegyessel, a harmadik meccsen, de belinkelem, nézzétek meg, az első az volt, és a második is adható, csak egy ütemmel később esik el Harsányi ( www.youtube.com/watch?v=VcSGLoosKgs , tessék megnézni, 5:49-nél ott a kontakt, labda sehol) és akkor jönnek itt megvett bíróval, mikor a fülére szólt rá az alapvonali bíró, hogy tizi volt... (már sétál befelé 5:32-kor).

Én sem akarok falusi NB1-et (PAFC, Paks, Kövesd, Kisvárda, Balmaz), de az Újvárosnak helye lett volna jövőre is NB1-ben, és nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, mert üde színfoltok voltak ebben a posványban, mit magyar futballnak csúfolnak.

Természetesen a 8 győzelem kevés, és lentebb olvastam, hogy azért 33 meccs alatt bent lehet maradni, de hát a Kövesd 9 győzelemmel maradt bent, míg a Loki 12-vel lett ötödik, szóval ez hülyeség...

Szar a rendszer, és akkor is ezt mondanám, ha bentmaradtunk volna.

(Az is érdekes, hogy nyerte meg a nagy Fideszoton a bajnokságot, de ezt majd máskor...)

Ahh..
#JC6
Nem basztataskent irom 😊
Ertem en hogy korrupt a rendszer es nem mindenkinek jut annyi penz amennyi kene.
A kiiras a feltelek mar 1 evve tudva levok voltak. Nem ugy tunik, hogy a balmaz ellen fujtak a birok ergo csak rajtuk mulott, hogy ne az utolso forduloban kelljen meg kuzdeniuk.
Lehet, hogy szep focit jatszottak, meg kuzdottek de 3x fordulo utan kiesesre alltak es az nem veletlen sajnos /nem sajnos.
A vidi meg nem tartozik felelosseggel senki irant, ok 3x fordulo alatt megcsinaltak amit akartak.
Elhiszem, hogy fajo es nem fer, de a balmaz csak magat okolhatja.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Horváth Feri legalább megmondta a frankót 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Szevasz pinyő, jó volt veled... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
én mondjuk azt néztem, hogy általában egy csapatnak akkor van esélye a bentmaradásra, ha legalább annyi pontot szerez, ahány forduló van.
na itt ennek alapján kieső sem lehetett volna, mert még az utolsó helyezett is átvitte volna a lécet. eléggé együtt volt ez a mezőnym ilyet ritkán látni (ha egyáltalán)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Öcsém, nem hiszem el, de tényleg...

Az már csak hab a tortán, hogy a csíra szerb, aki eladta a saját véreinek az EL-t, lefekszik az utolsó fordulóban a Dióknak. Nem B-csapat, hanem C, az NB3-as keret fele..a Fradinak a B-sora is piszok erős.
Lehet jönni fogalmatlan Holcezerrel, de két óriási bravúrja is volt tegnap, illetve Vajda szabiját is kitolta a kapufára, lehet jönni Batikkal, aki sokáig volt sérült, de a levegő ura hátul és iszonyatos ütemben tud szerelni, lehet jönni a szerbbel, aki viszont nagyon jó barátságban van a labdával, vagy épp Bőlével, aki piszkos nagy gólt vert és nagyon jól mozgott 70 percig, lehet hozni a kifogásokat, de én ott voltam tegnap, láttam, egyáltalán nem takaréklángon égett az FTC. Lehet jönni azzal a kicseszett 2 öngóllal, de nem azon múlt! Az első mi volt? Védekezési hiba után Horváth bravúrral véd, de a labda szerencsétlenül rápattan a védőjére... bazzeg, mekkora öngól, áhháháháháhá, szánalom! A második? Rúgtam én ugyan ilyet, csak nem az utolsó szalmaszálba kapaszkodott akkor a csapatom, iszonyatos nyomással a vállán, kritikus hazai közönség előtt a Ferencváros ellen. Én nem mentem fel Uzomát, de szerencsétlen annyira akart, hogy az utolsó pillanatban sem tudta eldönteni, hogy mit tegyen... taccs, szöglet, hazaadás, Horváth Laci felugrott előtte és bumm, a legszerencsétlenebb mozdulat, mi létezik, védhetetlen öngól a kapufa mellé...

20 perc után melyik csapat állt volna fel a Fradi ellen 0-2 után? Akárhogy is nézzen ki a Ferencváros? Vagy egyenlített volna harmadszorra is? Ha a feleségem nem lenne Újvárosi, én akkor is értük égtem volna, mert tudnak küzdeni hajtani, csúszni - mászni. Azt képviselték egész évben, amiért érdemes kimenni meccsre. A meg nem alkuvást.
Az utolsó pillanatig volt esélyük, szembeszélben. A legtöbbet futó csapat voltak az NB1-ben. Nem elkényeztetett sztárok, nem kaptak havi 5-10 milliót...

Lehetne sorolni itt mindent... de ez a 33 meccses, 12 csapatos bajnokság úgy szar ahogy van. Adott csapat ellen kétszer játszol otthon és egyszer idegenben.
A bajnok ellen kétszer idegenben (az elsőn tiszta 11-est nem fújnak be 0-0-nál), a PAFC ellen kétszer idegenben (elmaradt 11-es, elmaradt kiállítás és bírói hiba a PAFC győztes góljakor), Vidi kétszer idegenben, blabla, nem ezen múlt. Folyamatos küzdelem a sérülésekkel, 20-as kerettel, 5 darab minőségi játékossal és gyenge kapusokkal, legkisebb költségvetéssel (Tiba kiesett a Fidesz kegyeiből).

A Diókat háromszor vertük!!!! HÁROMSZOR! És mégis ők maradtak bent... (A Paks 60 percig emberelőnyben játszik és kétszer találnak kaput...a Vidi meg elviszi a fél NB3-as keretet..persze persze, tesztelik a fiatalokat, pont a 33. meccsen, de egyet se játszattak az előző harminckettőn..)
Lehet jönni nekem a két tizenegyessel, a harmadik meccsen, de belinkelem, nézzétek meg, az első az volt, és a második is adható, csak egy ütemmel később esik el Harsányi ( , tessék megnézni, 5:49-nél ott a kontakt, labda sehol) és akkor jönnek itt megvett bíróval, mikor a fülére szólt rá az alapvonali bíró, hogy tizi volt... (már sétál befelé 5:32-kor).

Én sem akarok falusi NB1-et (PAFC, Paks, Kövesd, Kisvárda, Balmaz), de az Újvárosnak helye lett volna jövőre is NB1-ben, és nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, mert üde színfoltok voltak ebben a posványban, mit magyar futballnak csúfolnak.

Természetesen a 8 győzelem kevés, és lentebb olvastam, hogy azért 33 meccs alatt bent lehet maradni, de hát a Kövesd 9 győzelemmel maradt bent, míg a Loki 12-vel lett ötödik, szóval ez hülyeség...

Szar a rendszer, és akkor is ezt mondanám, ha bentmaradtunk volna.

(Az is érdekes, hogy nyerte meg a nagy Fideszoton a bajnokságot, de ezt majd máskor...)

Ahh..
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Fradisták és a Balmaziak is példát vehetnének az FTC női keziseirol, pedig ott sokkal szánalmasabb lett a kiírás és fájóbb talán jogosabban is lett volna bajnok a Fradi!
Toca
Külön ajánlom elek interjúját a sport tévében, azt hiszem a mai helyzetben volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Foci 2018 - bajnok leszel,elcsalták neked a bírók.
Kiesel ? Elcsalták a bírók!
Ha nem jatszatod a fiatalokat, akkor hülye vagy!
Ha játszatod? Akkor nem vagy fair!
Két suta öngóllal esel ki, miközben megnyerhetted volna a meccset?
Híbás az MLSZ , hibás a már bajnok csapat mert teszteli a fiatalokat, hibás a kiírás amit már akkor is ismertél leadtad a nevezést ...

Fradisták és a Balmaziak is példát vehetnének az FTC női keziseirol, pedig ott sokkal szánalmasabb lett a kiírás és fájóbb talán jogosabban is lett volna bajnok a Fradi!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
A vicc hogy a Fradi csak 1 gólt lőtt. De legalább Hrutka Rudi is kelti a feszkót FB-n.
A ződeket miért nem kéri számon? A legjobb hátvédjét már el se vitte a Fradi, a kapuba berakta a teljesen fogalmatlan Holczert, előre meg azt a szerbet, aki talán egy órát nem játszott eddig összesen. De persze biztosan rettenetesen komolyan vették. Simán hozhatta volna ezt a meccset a Balmaz, csak annyira balf*szok, hogy ezt a kiherélt, idegenben amúgyis hullaszar Fradit se tudták megverni.

A Vidi a 2017-es EL selejtező alatt letartalékolta a Balmaz meccset pl, “le is adott“ 2 pontot, akkor senki nem sírt, mert az első forduló volt. 😉
petey
Megnyerhettük volna ezt a bajknokságot, de a bírók/MLSZ azt akarta, hogy ti nyerjétek. Pofátlanul csaltak ellenünk. De igazából tökmindegy, ígyse-úgyse lesz magyar csapat sehol augsztus közepén Európában.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
A vicc hogy a Fradi csak 1 gólt lőtt. De legalább Hrutka Rudi is kelti a feszkót FB-n.
A ződeket miért nem kéri számon? A legjobb hátvédjét már el se vitte a Fradi, a kapuba berakta a teljesen fogalmatlan Holczert, előre meg azt a szerbet, aki talán egy órát nem játszott eddig összesen. De persze biztosan rettenetesen komolyan vették. Simán hozhatta volna ezt a meccset a Balmaz, csak annyira balf*szok, hogy ezt a kiherélt, idegenben amúgyis hullaszar Fradit se tudták megverni.

A Vidi a 2017-es EL selejtező alatt letartalékolta a Balmaz meccset pl, “le is adott“ 2 pontot, akkor senki nem sírt, mert az első forduló volt. 😉

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha jól értelmeztem horváthnak is elsősorban a kiírással volt a baja, a vidi csak a nr. 2 target volt.
peach
talán a 3. helyre már odaférhet az ő felkészületlensége is..
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 674 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
4-4 lett nem? akkor meg kétszer annyi gólt lőtt a Balmaz mint a Fradi... 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ha jól értelmeztem horváthnak is elsősorban a kiírással volt a baja, a vidi csak a nr. 2 target volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
#JC6
Bocs de szerintem egy kicsit meg vagy billenve. Hol érdekli Nikolicsot az, hogy a Balmaz miért küzd az utolsó fordulóban?
Nézd már az ő szemszögéből kérlek. 1 héttel korábban elküldhette az alapembereit pihenni. Élesben kipróbálhatott sok fiatalt. A sérülésveszélyről nem is beszélve..
1 hónap múlva selejtezőt játszanak. Azt meg,hogy hány fordulót élnek túl, nem tudhatod..
Ennyi erővel írhatnánk azt is, hogy minek maradjon bent a Balmaz? Jövőre úgyis kiesne..

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Plusz a kiírás szépsége: a Balmaz mindháromszor megverte idén a Diósgyőrt, de ebben a bajnokságban ez kevesebbet számít, mint az, hogy hány győzelmük van összesen 😀
Kampman
hát ez van.
nem két hete változtatták meg a kiírást, hanem már eleve így indultak neki kilenc hónapja.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Kint voltam a Balmaz meccsen, valami eszméletlen hangulat volt, rohadt jó ez a csapat, csak rutintalan, sajnos. Meghát, egy jobb edzővel talán...
Mindkét öngól ritka szerencsétlen mozdulat volt, a kapus a védőre ütötte a labdát, Uzoma meg kivárt és képtelen volt eldönteni mit csináljon...
És most nézem a Vidi kezdőjét, hát elmehettek a büdös francba... nem is csodálom, a Partizánnak is leadtátok, mocskos csalók...
A Fradi meg eljött 90%-os kerettel...
#JC6
jaj hagyjuk már ezt a fair play meg sértődött dumát. A Balmaz alig jött ki a 10-ből egész szezonban. Volt 33 meccs és Feri is itt sír, de ha megadják a lesgóljukat, vagy Pátkai lövése bemegy akkor meg ott vigyorgott volna.
Imádom ezt a lúzerdumát hogy más a csaló mikor ott volt az egész szezon.

Uzoma gólja meg ennyi? Ő nem is hibás, csak a másik csapat.
petey
Persze, 32 meccsen lehetett volna bizonyítani. Sajnos nem sikerült, de volt esély a 33.-on. Erre ez is elveszik, mert a 18-as Vidi meccskeretben van 3 alapember meg 12 NB3-ban pallérozódó. Ez ám a korrektség, mikor vérre megy a küzdelem. Nem volt fair. Persze lehet mondani, hogy a BL-re készülnek, de minek arra a két meccsre?

ZoliMP: nekem nagyon tetszik a csapat. Rövidpasszos játék, kevés ivelés, rakkolós, hajtós foci, remek erőnlét.
Rengeteg meccsüket követtem, az újvárosi kötődés miatt, nagyon sokszor nem volt sem szerencséjük, illetve rengeteg sérüléssel bajlódtak és nem volt mély a keret.
Jobb sorsra érdemesek, nagyon Sajnalom őket.
#JC6
Várjatok még a sopánkodásokkal, simán lehet hogy visszaemelik a létszámot 16ra újra, azt akkor mindenki bentmarad!😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kint voltam a Balmaz meccsen, valami eszméletlen hangulat volt, rohadt jó ez a csapat, csak rutintalan, sajnos. Meghát, egy jobb edzővel talán...
Mindkét öngól ritka szerencsétlen mozdulat volt, a kapus a védőre ütötte a labdát, Uzoma meg kivárt és képtelen volt eldönteni mit csináljon...
És most nézem a Vidi kezdőjét, hát elmehettek a büdös francba... nem is csodálom, a Partizánnak is leadtátok, mocskos csalók...
A Fradi meg eljött 90%-os kerettel...
#JC6
jaj hagyjuk már ezt a fair play meg sértődött dumát. A Balmaz alig jött ki a 10-ből egész szezonban. Volt 33 meccs és Feri is itt sír, de ha megadják a lesgóljukat, vagy Pátkai lövése bemegy akkor meg ott vigyorgott volna.
Imádom ezt a lúzerdumát hogy más a csaló mikor ott volt az egész szezon.

Uzoma gólja meg ennyi? Ő nem is hibás, csak a másik csapat.
petey
Persze, 32 meccsen lehetett volna bizonyítani. Sajnos nem sikerült, de volt esély a 33.-on. Erre ez is elveszik, mert a 18-as Vidi meccskeretben van 3 alapember meg 12 NB3-ban pallérozódó. Ez ám a korrektség, mikor vérre megy a küzdelem. Nem volt fair. Persze lehet mondani, hogy a BL-re készülnek, de minek arra a két meccsre?

ZoliMP: nekem nagyon tetszik a csapat. Rövidpasszos játék, kevés ivelés, rakkolós, hajtós foci, remek erőnlét.
Rengeteg meccsüket követtem, az újvárosi kötődés miatt, nagyon sokszor nem volt sem szerencséjük, illetve rengeteg sérüléssel bajlódtak és nem volt mély a keret.
Jobb sorsra érdemesek, nagyon Sajnalom őket.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eppel meg külföld.
petey
El nem tudom képzelni milyen külföldi csapathoz mehetne. Akihez esetleg szeretne menni, oda nem kell, akikhez beférne, azok meg úgyse tudnák megfizetni, akkor inkább marad itthon. (Lásd még Illés és Böde karrierjét).
Kampman
Simon Attila "karrier". Kimegy 1 évre valami osztrák csapathoz, játszik 6-8 meccset az ősszel, télre már itthon lesz, legkésőbb a nyáron.
iktriad
Erről mindent elmond, hogy rá kellett gugliznom
Kampman
Mivel ismerős (anyám volt általánosban az osztályfőnöke és mind a mai napig gyakran beszélnek) mi kiemelten követjük a karrierjét. Bár nem lepődnék meg, ha a mostani lenne/lett volna az utolsó szezonja a "powerhouse" Dorogban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Eppel meg külföld.
petey
El nem tudom képzelni milyen külföldi csapathoz mehetne. Akihez esetleg szeretne menni, oda nem kell, akikhez beférne, azok meg úgyse tudnák megfizetni, akkor inkább marad itthon. (Lásd még Illés és Böde karrierjét).
Kampman
Simon Attila "karrier". Kimegy 1 évre valami osztrák csapathoz, játszik 6-8 meccset az ősszel, télre már itthon lesz, legkésőbb a nyáron.
iktriad
Erről mindent elmond, hogy rá kellett gugliznom
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eppel meg külföld.
petey
El nem tudom képzelni milyen külföldi csapathoz mehetne. Akihez esetleg szeretne menni, oda nem kell, akikhez beférne, azok meg úgyse tudnák megfizetni, akkor inkább marad itthon. (Lásd még Illés és Böde karrierjét).
Kampman
Simon Attila "karrier". Kimegy 1 évre valami osztrák csapathoz, játszik 6-8 meccset az ősszel, télre már itthon lesz, legkésőbb a nyáron.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Kint voltam a Balmaz meccsen, valami eszméletlen hangulat volt, rohadt jó ez a csapat, csak rutintalan, sajnos. Meghát, egy jobb edzővel talán...
Mindkét öngól ritka szerencsétlen mozdulat volt, a kapus a védőre ütötte a labdát, Uzoma meg kivárt és képtelen volt eldönteni mit csináljon...
És most nézem a Vidi kezdőjét, hát elmehettek a büdös francba... nem is csodálom, a Partizánnak is leadtátok, mocskos csalók...
A Fradi meg eljött 90%-os kerettel...
#JC6
jaj hagyjuk már ezt a fair play meg sértődött dumát. A Balmaz alig jött ki a 10-ből egész szezonban. Volt 33 meccs és Feri is itt sír, de ha megadják a lesgóljukat, vagy Pátkai lövése bemegy akkor meg ott vigyorgott volna.
Imádom ezt a lúzerdumát hogy más a csaló mikor ott volt az egész szezon.

Uzoma gólja meg ennyi? Ő nem is hibás, csak a másik csapat.
petey
ez vicces: "rohadt jó ez a csapat" -akkor nem estek volna ki.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Eppel meg külföld.
petey
El nem tudom képzelni milyen külföldi csapathoz mehetne. Akihez esetleg szeretne menni, oda nem kell, akikhez beférne, azok meg úgyse tudnák megfizetni, akkor inkább marad itthon. (Lásd még Illés és Böde karrierjét).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nincs az őszi szenvedés Erik van, de Mér-rel, simán meglett volna a bronz, sőt akár több is a Honvédnak, de összességében így is szép az EL-t érő hely és Lanza gólkirályi címe. A közeljövő viszont Supka állítása szerint is nagyon nehéz lesz... Annyi kérésem van az Öreghez, hogy kulcs kezdőket, akiknek van elő szerződése, ne adjunk el Magyarországra. Lanzafamet különösen ne! Sajna tartok tőle, hogy a mester ma játszott utoljára piros-feketében. Ha így van, zseniális góllal tette emlékezetessé a búcsúját.
iktriad
Olvastam hogy a Fradiba mehet. Eppel meg külföld.
petey
Én is olvastam, az öreg meg a hivtalos honlap cáfolta. Inkább menjen a DAC-ba vagy bárhova külföldre, mint oda vagy Fehérvárra/Felcsútra.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Ha nincs az őszi szenvedés Erik van, de Mér-rel, simán meglett volna a bronz, sőt akár több is a Honvédnak, de összességében így is szép az EL-t érő hely és Lanza gólkirályi címe. A közeljövő viszont Supka állítása szerint is nagyon nehéz lesz... Annyi kérésem van az Öreghez, hogy kulcs kezdőket, akiknek van elő szerződése, ne adjunk el Magyarországra. Lanzafamet különösen ne! Sajna tartok tőle, hogy a mester ma játszott utoljára piros-feketében. Ha így van, zseniális góllal tette emlékezetessé a búcsúját.
iktriad
Olvastam hogy a Fradiba mehet. Eppel meg külföld.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Kint voltam a Balmaz meccsen, valami eszméletlen hangulat volt, rohadt jó ez a csapat, csak rutintalan, sajnos. Meghát, egy jobb edzővel talán...
Mindkét öngól ritka szerencsétlen mozdulat volt, a kapus a védőre ütötte a labdát, Uzoma meg kivárt és képtelen volt eldönteni mit csináljon...
És most nézem a Vidi kezdőjét, hát elmehettek a büdös francba... nem is csodálom, a Partizánnak is leadtátok, mocskos csalók...
A Fradi meg eljött 90%-os kerettel...
#JC6
jaj hagyjuk már ezt a fair play meg sértődött dumát. A Balmaz alig jött ki a 10-ből egész szezonban. Volt 33 meccs és Feri is itt sír, de ha megadják a lesgóljukat, vagy Pátkai lövése bemegy akkor meg ott vigyorgott volna.
Imádom ezt a lúzerdumát hogy más a csaló mikor ott volt az egész szezon.

Uzoma gólja meg ennyi? Ő nem is hibás, csak a másik csapat.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nincs az őszi szenvedés Erik van, de Mér-rel, simán meglett volna a bronz, sőt akár több is a Honvédnak, de összességében így is szép az EL-t érő hely és Lanza gólkirályi címe. A közeljövő viszont Supka állítása szerint is nagyon nehéz lesz... Annyi kérésem van az Öreghez, hogy kulcs kezdőket, akiknek van elő szerződése, ne adjunk el Magyarországra. Lanzafamet különösen ne! Sajna tartok tőle, hogy a mester ma játszott utoljára piros-feketében. Ha így van, zseniális góllal tette emlékezetessé a búcsúját.