NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
nekem sem küldte, írtam levelet, kaptam
mondjuk nekem abból volt a probléma, hogy a fórumozáshoz freemail-es címet használok, avval állítólag akadnak gondok
slowmotion
Arra egyáltalán nem jött meg nekem se. Gmailre azonnal de spambe.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
nekem sem küldte, írtam levelet, kaptam
mondjuk nekem abból volt a probléma, hogy a fórumozáshoz freemail-es címet használok, avval állítólag akadnak gondok
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
tegnap sztem nem tiltották a hanggránátot a csoportok, legalábbis a kápó 1-2 megjegyzéséből ítélve.
csebi
Általánosan tiltva van. Ez egyértelmű a Monsters-közleményből is.
Bálesz
igen, de a helyszíni megjegyzések alapján amiket a kápó tette meccs közben, nem vagyok ebben teljesen biztos! közleményben sok mindent lehet írni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
Spambe küldi
petey
Ránézek este, pm-ben elküldöm majd az új jelszót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
Spambe küldi
petey
ott sincs


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
Spambe küldi

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
tegnap sztem nem tiltották a hanggránátot a csoportok, legalábbis a kápó 1-2 megjegyzéséből ítélve.
csebi
Általánosan tiltva van. Ez egyértelmű a Monsters-közleményből is.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Kurva annyát az ilyennek
 444.hu/2018/05/27/sulyosan-megserult-egy-kisfiu-egy-felrobbant-hanggranattol-a-fradi-dvtk-meccsen
petey
"senkit nem zavar a piró, és anélkül nem olyan a hangulat" ....
Negritis
Nem a piróval van baj. Az szervezett keretek között elég jó hangulati elem. Itt az a gond, hogy egy gyökér a saját gyereke kezébe ad egy hanggránátot. Ez több szempontból is aggályos:
- A hanggránátot a csoportok is tiltják (és szerintem sincs helye ilyen eseményen...sem.)
- Ha ekkora menő, hogy ő ennek ellenére durrogtatni akar, miért nem a saját kezével játszik?
Bálesz
tegnap sztem nem tiltották a hanggránátot a csoportok, legalábbis a kápó 1-2 megjegyzéséből ítélve.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
😕
Amadeus
szinten 😕
Megneztem a forumot..hulyen hangzik, de a szinere nem all ra szemem... meglassuk
ZoliMP
Detto. Ránézésre nagyon fura az a felület... :S

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Kurva annyát az ilyennek
 444.hu/2018/05/27/sulyosan-megserult-egy-kisfiu-egy-felrobbant-hanggranattol-a-fradi-dvtk-meccsen
petey
"senkit nem zavar a piró, és anélkül nem olyan a hangulat" ....
Negritis
Nem a piróval van baj. Az szervezett keretek között elég jó hangulati elem. Itt az a gond, hogy egy gyökér a saját gyereke kezébe ad egy hanggránátot. Ez több szempontból is aggályos:
- A hanggránátot a csoportok is tiltják (és szerintem sincs helye ilyen eseményen...sem.)
- Ha ekkora menő, hogy ő ennek ellenére durrogtatni akar, miért nem a saját kezével játszik?

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
😕
Amadeus
szinten 😕
Megneztem a forumot..hulyen hangzik, de a szinere nem all ra szemem... meglassuk

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Kurva annyát az ilyennek
 444.hu/2018/05/27/sulyosan-megserult-egy-kisfiu-egy-felrobbant-hanggranattol-a-fradi-dvtk-meccsen
petey
"senkit nem zavar a piró, és anélkül nem olyan a hangulat" ....
Negritis
aki hülye, az is marad.
de majd Kenny megmondja, hogy nincs igazunk.
slowmotion
kinn voltam, azt láttuk, hogy a csávó viszi le gyorsan a gyereket, hát az ilyentől amúgy megvonnám a szülői felügyeletet, kiskorú veszélyeztetésért remélem elítélik ... de történt ott még vmi, mert miután kivitte a gyereket utána jó páran feljöttek mentősök, szekusok oda, nem tudom miért? (lehet az ujjpercet keresték, hogy visszavarrják ha ez lehetséges egyáltalán?) kár nagyon ezért, mert jó hangulat volt leszámítva az új dalokat, amik siralmasak és szürreálisak ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kérlek Istenem, könyörülj csapatainkon a nyáron... egyik rosszabb, mint a másik 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Kurva annyát az ilyennek
 444.hu/2018/05/27/sulyosan-megserult-egy-kisfiu-egy-felrobbant-hanggranattol-a-fradi-dvtk-meccsen
petey
"senkit nem zavar a piró, és anélkül nem olyan a hangulat" ....
Negritis
aki hülye, az is marad.
de majd Kenny megmondja, hogy nincs igazunk.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Kurva annyát az ilyennek
 444.hu/2018/05/27/sulyosan-megserult-egy-kisfiu-egy-felrobbant-hanggranattol-a-fradi-dvtk-meccsen
petey
"senkit nem zavar a piró, és anélkül nem olyan a hangulat" ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Kurva annyát az ilyennek
 444.hu/2018/05/27/sulyosan-megserult-egy-kisfiu-egy-felrobbant-hanggranattol-a-fradi-dvtk-meccsen

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
szenzacios vita...

regen rossz ha kiesik egy ember es emiatt osszeesnek.tok mind1 szandekos volt e vagy nem.

karious meg.az elso megmagyarazhatatlan h mit akart es mit reklomalt...a masodik meg benne van minden kapus eleteben az ilyen.cinkes h egy bl donton jott ki.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
De ilyekor a videófelvétel alapján mé nem tiltják el a türhő ramost mindentől fél évre? Vagy 57x visszaesőként kb örökre?

Mondjuk Bale gólja miatt így is megérte végignézni, de remélem Salah ott lehet a VB-n.
gabokocka
viccezel, ugye? majd kijön a standard "nem akartam sérülést okozni" nyilatkozat, és mindden meg van bocsátva.

edit: mondjuk azt elhiszem, hogy nem akarta eltörni a vállát, csak megzörgetni a csontjait kicsit, de attól még tipikusan a felelőtlen sérülésokozás lett belőle.
mint amikor a gyerekek kimennek gyufát gyújtogatni valami eldugott helyre, aztán sikerül jól felgyújtani a határt.
slowmotion
Én inkább azt a példát mondanám, hogy ha bemész a kocsmába, és belekötsz a legnagyobb, legerőszakosabb helyi elembe, akkor ne lepődj meg, ha kicsapnak, mint a taknyot.
Ez a jelenetsor tisztán arra hajaz, amikor a kis nyikhaj hülyegyerek odamegy a drabális taplóhoz, pöckölgeti a fülét, röhörészik, aztán kap egy akkora taslit, hogy azt se tudja merről jött.
Leírtad milyen aljas védő Ramos. Szalah ott izmozott vele, mégis mit remélt? Közös vacsit?
Sobri Jóska
vagy inkább mikor a cingár kihívja szkanderezni a dragáblis állatot, az pedig mikor nem jutnak dülőre előveszi a kést a másik kezével és belevágja ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
De ilyekor a videófelvétel alapján mé nem tiltják el a türhő ramost mindentől fél évre? Vagy 57x visszaesőként kb örökre?

Mondjuk Bale gólja miatt így is megérte végignézni, de remélem Salah ott lehet a VB-n.
gabokocka
viccezel, ugye? majd kijön a standard "nem akartam sérülést okozni" nyilatkozat, és mindden meg van bocsátva.

edit: mondjuk azt elhiszem, hogy nem akarta eltörni a vállát, csak megzörgetni a csontjait kicsit, de attól még tipikusan a felelőtlen sérülésokozás lett belőle.
mint amikor a gyerekek kimennek gyufát gyújtogatni valami eldugott helyre, aztán sikerül jól felgyújtani a határt.
slowmotion
Én inkább azt a példát mondanám, hogy ha bemész a kocsmába, és belekötsz a legnagyobb, legerőszakosabb helyi elembe, akkor ne lepődj meg, ha kicsapnak, mint a taknyot.
Ez a jelenetsor tisztán arra hajaz, amikor a kis nyikhaj hülyegyerek odamegy a drabális taplóhoz, pöckölgeti a fülét, röhörészik, aztán kap egy akkora taslit, hogy azt se tudja merről jött.
Leírtad milyen aljas védő Ramos. Szalah ott izmozott vele, mégis mit remélt? Közös vacsit?

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
már sokszor volt téma, de akkor újfent: magának a sárga lapos rendszernek nincs semmi értelme

egy bajnokságban még csak-csak, mikor bizonyos szám után automatikus eltiltással jár, de alapjában véve egyetlen célját, a szabálytalanságok megfékezését abszolút nem látja el, sőt sok esetben szinte ellenkező hatást ér el, hiszen a játékvezetőnek a fokozatosság elvét betartva durva faultoknál sincs sok mozgástere, előbb "figyelmeztetnie" kell egy sárgával, csak igen szélsőséges esetben mernek kiszórni rögtön valakit... és akkor egy döntőben, ahol már végképp mindegy, kinek hány lapja van, a sárga lapok lennének szoros eredménynél a gátoló tényezők, hogy a vezető csapat ne aprítsa az ellenfelet (vagy hogy ne legyen színészkedés meg időhúzás)? röhej az egész

sin bin és utólagos eltiltások, ennyi kellene csupán, talán egyszer ide is eljut a labdarúgás úgy 50-60 év múlva

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
A világ összes nagyobb csapatát nézve TOP 5 a szurkolótáborunk értelemben. Főleg Anglián kívül. Ezzel visszavágni Ramos (hozzáteszem jogos) ekézésére nevetséges. És most semmi bántó szándék nincs a soraim mögött. Valamint tökéletesen elismerem a Madrid teljesítményét, mindig is elismertem, és mindig is a kedvelőjük voltam. Perezt kivéve. Illetve egy pár éve Ramost. (sosem felejtem el hogyan állíttatta ki az oldalvonalnál valamelyik ellenfelét egy óriási színészettel). Mindezt úgy, hogy Pepe például nálam elit KH volt mindig is!!
kristóf17
Pepe amikor épp nem idegbeteg módjára rúgdosta a földön fekvő játékosokat, akkor valóban elit KH volt fénykorában, míg Ramos inkább lefelé lógott ki bármelyik társa mellől (vagy mondhatnám fordítva is, hogy mindig egy világklasszis védő kell mellé, hogy ne legyen szar a védelem 😀 😀 ).
Számomra teljesen érthetetlen, hogy ilyen patkány, alattomos magatartással amit évek óta képvisel (és ezért utálják többen Realt, nem CR/Bale klasszisai és a nagy pénz-nagy foci miatt!) hogy tűrhetik el "vezérként" a pályán, meg néznek fel rá, köpedelem az ember és a legjobban irritáló az, hogy mivel mindig világklasszisok veszik körül az elmúlt 10 évben (klub és nemzeti szinten is), sorra nyeri a trófeákat, melyekre - többnyire - nem szolgál rá.
MarioAna
Azért lehet nem top5 védő viszont fontos meccseken jól szokott játszani és előre fele kíméletlen tud lenni ( 2 Atletico BL döntőben pl.).
Vezérnek igen is vezér csapaton és válogatotton belül is.

Persze ezzel nem az alatomossagait védem, én sokkal sunyibb és kártékonyabbnak tartom mint Pepe valaha volt akire mindenki húzta a vizeslepedőt.

Sajnos az egész játék rossz irányba megy, mert az UEFA / FIFA jobban erdeklodik a hibák utáni hírverés után, mint megoldja a dolgokat.
Legyen az színészkedésért folyamatos sárga, sunyisagert eltiltás, időhúzás komolyabban vétele stb.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
 twitter.com/JuanG_Arango/status/1000456839304302593?s=19

Ebben az esetben viszont jól gyanítottam, hogy ugyanaz, amit én is elszenvedtem jó pár évvel ezelőtt, és nem tudtam fürdeni sem meg öltözni sem vele úgy egy hétig. De nálam három hét múlva már focira alkalmas volt a dolog. Hátha Monak is rendbe jön a VB-re.

Szerkesztette: kristóf17