Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ramos egy irtó gusztustalan és alattomos játékos, ismerjük jó pár éve (plusz az egyik legöbbet kiállított RM játékos), de nem ezen múlt.
Viszont egyszer remélem megélem, hogy a videóbíró alapján simán kiállítják ad1.: amikor lekönyökölte a Pool kapusát, ad2.: mikor eljátszotta, hogy arcon törölte a csokifiú..(Salah sérülésénél is a sokadik alattomosság, hogy lefogom az ellenfél karját..)
Annyira, de annyira unalmas már ez a sok szánalmas vergődés, elsősorban a spanyolok részéről...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Mohamedről van hír? VB-t kihagyja?
shawnka
Ki. Elmondták a meccs alatt. Nem is nevezik. Feltételezem, hogy kulcscsonttörés.
Burkus
Az csak tipp volt majd holnapra kiderül.

Szerintem se ő se Carvajal nem lesz a VBn 😕
Toca
hidd el, az lesz.
már láttam három ilyen kvázi élőben, illetve most már négyet.

de hogy mér nem annak a patkánynak lesz sosem semmi baja, na ez nem megy a fejembe.
slowmotion
Gondolod, hogy a lepatkányozás és lentebb cigányozás, csalás meg lefizetés büfögése szimpatikus vesztessé teszi majd a csapatotok?
Szerethető csapat ez a Pool, bőven megérdemelnének egy kulturáltabb szurkolótábort
flzoli
nyuszifül, rajtatok kívü mindenki annak tartja. akkor most mindenki más a helikopter?
nyuszifül, erre varrjál gombot:
 streamable.com/g49xh
biztos csak így támaszkodik meg. én kérek elnézést, nálam a foci foci és nem ketrecharc. a csékátok meg mehet Costa meg Materazzi mellé a klubba.
slowmotion
Szerintem ez már régen szánalmas, ha ilyen tucat jeleneteket kell kezdeni elemezni a kakasülőről filmezve.
Bármelyik védőről lehet ketrecharc jellegű videókat összerakni.

Egyéni szimpátia már más kérdés, lehet utálni bárkit, de ha folyamatosan patkányoztok és fröcsögtök, lassan de biztosan elérhetitek a Pats szurker színvonalat.
(Tisztelet a kivételnek minkét oldalon, kár, hogy ők a csendesebb többséghez tartoznak)
flzoli
nekem csak Ramossal van bajom, a többieket elismerem. őt nem tudom.
az a szánalmas, amikor egy ilyen ember védenek. mi legalább Suarez sokadik faszsága után megcsóváltuk a fejünket, és azt mondtuk, hogy akkor ennyi volt.

ha meg a kapusnak hátulról sunyin lekeverés tucatjelenet, akkor lehet, hogy be kellene szántani a focit. de gyanítom, hogy mégis maradhat a foci.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mohamedről van hír? VB-t kihagyja?
shawnka
Ki. Elmondták a meccs alatt. Nem is nevezik. Feltételezem, hogy kulcscsonttörés.
Burkus
Az csak tipp volt majd holnapra kiderül.

Szerintem se ő se Carvajal nem lesz a VBn 😕
Toca
hidd el, az lesz.
már láttam három ilyen kvázi élőben, illetve most már négyet.

de hogy mér nem annak a patkánynak lesz sosem semmi baja, na ez nem megy a fejembe.
slowmotion
Gondolod, hogy a lepatkányozás és lentebb cigányozás, csalás meg lefizetés büfögése szimpatikus vesztessé teszi majd a csapatotok?
Szerethető csapat ez a Pool, bőven megérdemelnének egy kulturáltabb szurkolótábort
flzoli
nyuszifül, rajtatok kívü mindenki annak tartja. akkor most mindenki más a helikopter?
nyuszifül, erre varrjál gombot:
 streamable.com/g49xh
biztos csak így támaszkodik meg. én kérek elnézést, nálam a foci foci és nem ketrecharc. a csékátok meg mehet Costa meg Materazzi mellé a klubba.
slowmotion
Szerintem ez már régen szánalmas, ha ilyen tucat jeleneteket kell kezdeni elemezni a kakasülőről filmezve.
Bármelyik védőről lehet ketrecharc jellegű videókat összerakni.

Egyéni szimpátia már más kérdés, lehet utálni bárkit, de ha folyamatosan patkányoztok és fröcsögtök, lassan de biztosan elérhetitek a Pats szurker színvonalat.
(Tisztelet a kivételnek minkét oldalon, kár, hogy ők a csendesebb többséghez tartoznak)

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tény és való a kapufával való ütközés után jöttek a marhaságok. Mondjuk az-az ütközés hogy történt nem láttam, d nehéz bizonyítani az összefüggést a két dolog között.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Asensiotól csak Balenek van kb jobb bal lába.

Na akkor felkészül Alisson a Roma-ból, kell egy rekord összegű igazolás PL szinten kapus posztra, Salah úgyis bevált már tőlünk 😀 .
MarioAna
Kell is a $.
A heti hírek nem jók:
 it.businessinsider.com/as-roma-laumento-di-capitale-115-milioni-non-risolve-i-problemi/?refresh_ce

60-ért vihetik.
dawyd728
na mert Allison aztán garancia a kapuba.
Amadeus
Nézz több meccset, erre nem tudok mit mondani. Top10 kapus. Plusz más mozdítható kapus nincs a piacon.
dawyd728
Van, csak még drágábban. Oblaknak azt hiszem 100 misi a kivásárlási ára (bár biztos nem vagyok az összegben).
shagi0206
Ha Oblak mozdítható, kb no brain vétel bármelyik pénzes kapushiányban szenvedő csapatnak. TOP3-5 kapus
(Arsenal, Pool, Juventus, PSG, ManCity, United (ha megy de Gea a Realba) )

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Kivancsi leszek Klopp nyilatkozatara, illetve szerintetek latjuk meg Bogdant Pool mezbe?
Coolearie
kétlem, de kariust is remélem h nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Mohamedről van hír? VB-t kihagyja?
shawnka
Ki. Elmondták a meccs alatt. Nem is nevezik. Feltételezem, hogy kulcscsonttörés.
Burkus
Az csak tipp volt majd holnapra kiderül.

Szerintem se ő se Carvajal nem lesz a VBn 😕
Toca
hidd el, az lesz.
már láttam három ilyen kvázi élőben, illetve most már négyet.

de hogy mér nem annak a patkánynak lesz sosem semmi baja, na ez nem megy a fejembe.
slowmotion
Gondolod, hogy a lepatkányozás és lentebb cigányozás, csalás meg lefizetés büfögése szimpatikus vesztessé teszi majd a csapatotok?
Szerethető csapat ez a Pool, bőven megérdemelnének egy kulturáltabb szurkolótábort
flzoli
nyuszifül, rajtatok kívü mindenki annak tartja. akkor most mindenki más a helikopter?
nyuszifül, erre varrjál gombot:

biztos csak így támaszkodik meg. én kérek elnézést, nálam a foci foci és nem ketrecharc. a csékátok meg mehet Costa meg Materazzi mellé a klubba.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Mohamedről van hír? VB-t kihagyja?
shawnka
Ki. Elmondták a meccs alatt. Nem is nevezik. Feltételezem, hogy kulcscsonttörés.
Burkus
Az csak tipp volt majd holnapra kiderül.

Szerintem se ő se Carvajal nem lesz a VBn 😕
Toca
hidd el, az lesz.
már láttam három ilyen kvázi élőben, illetve most már négyet.

de hogy mér nem annak a patkánynak lesz sosem semmi baja, na ez nem megy a fejembe.
slowmotion
Gondolod, hogy a lepatkányozás és lentebb cigányozás, csalás meg lefizetés büfögése szimpatikus vesztessé teszi majd a csapatotok?
Szerethető csapat ez a Pool, bőven megérdemelnének egy kulturáltabb szurkolótábort
flzoli
A furcsa az, hogy Ramos majdnem mindig szereplő 1-1 meccsen. Hol így, hogy úgy. Nem gyanúsítgatom, csak furcsa.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Asensiotól csak Balenek van kb jobb bal lába.

Na akkor felkészül Alisson a Roma-ból, kell egy rekord összegű igazolás PL szinten kapus posztra, Salah úgyis bevált már tőlünk 😀 .
MarioAna
Kell is a $.
A heti hírek nem jók:
 it.businessinsider.com/as-roma-laumento-di-capitale-115-milioni-non-risolve-i-problemi/?refresh_ce

60-ért vihetik.
dawyd728
na mert Allison aztán garancia a kapuba.
Amadeus
Nézz több meccset, erre nem tudok mit mondani. Top10 kapus. Plusz más mozdítható kapus nincs a piacon.
dawyd728
Van, csak még drágábban. Oblaknak azt hiszem 100 misi a kivásárlási ára (bár biztos nem vagyok az összegben).
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mohamedről van hír? VB-t kihagyja?
shawnka
Ki. Elmondták a meccs alatt. Nem is nevezik. Feltételezem, hogy kulcscsonttörés.
Burkus
Az csak tipp volt majd holnapra kiderül.

Szerintem se ő se Carvajal nem lesz a VBn 😕
Toca
hidd el, az lesz.
már láttam három ilyen kvázi élőben, illetve most már négyet.

de hogy mér nem annak a patkánynak lesz sosem semmi baja, na ez nem megy a fejembe.
slowmotion
Gondolod, hogy a lepatkányozás és lentebb cigányozás, csalás meg lefizetés büfögése szimpatikus vesztessé teszi majd a csapatotok?
Szerethető csapat ez a Pool, bőven megérdemelnének egy kulturáltabb szurkolótábort

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Kivancsi leszek Klopp nyilatkozatara, illetve szerintetek latjuk meg Bogdant Pool mezbe?
Coolearie
Bogdánt nem, már a sérülés is kölcsönbe volt neki, mert csak úgy tudtuk elpasszolni.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kivancsi leszek Klopp nyilatkozatara, illetve szerintetek latjuk meg Bogdant Pool mezbe?
Coolearie
Azon kívűl, hogy magyar, mivel jobb mint a többi futottak még kategóriájú ember a kapus poszton a Pool-ban?

Előbb hozzák el Gulácsit a Lipcséből vagy Navast a Real-ból szerintem

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kivancsi leszek Klopp nyilatkozatara, illetve szerintetek latjuk meg Bogdant Pool mezbe?
Coolearie
Én úgy hallottam valahol a rádióban, hogy már a meccs előtt kiadták de facto az útját.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Mohamedről van hír? VB-t kihagyja?
shawnka
Ki. Elmondták a meccs alatt. Nem is nevezik. Feltételezem, hogy kulcscsonttörés.
Burkus
Az csak tipp volt majd holnapra kiderül.

Szerintem se ő se Carvajal nem lesz a VBn 😕
Toca
hidd el, az lesz.
már láttam három ilyen kvázi élőben, illetve most már négyet.

de hogy mér nem annak a patkánynak lesz sosem semmi baja, na ez nem megy a fejembe.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kivancsi leszek Klopp nyilatkozatara, illetve szerintetek latjuk meg Bogdant Pool mezbe?

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az elmúlt 5 évben négyet nyert a Madrid ezzel a kerettel. Nincs vita, hogy melyik csapat a legnagyobb ma. 😊 Hala Madrid. 😊
Burkus
hagy tippeljem meg a kedvenceidet egy pár másik ligában

NFL: Pats (jó, ez könnyű volt)
NBA: Warriors
F1: Hamilton
shawnka
+ Federer.........
csi77
A Federer jó. F1 Vettel. NBA - Celtics (a Pats-ből következne, de kosaraztam sokáig és a Celtics és Bird volt az ideálunk (abcúg Lakers 😊 ), amúgy Red Sox és Bruins. Itthon pedig Fradi. 😊
Burkus
a lojalitást tudom értékelni, ilyenkor örülök, hogy nincs igazam 😀
shawnka
Akkor is Real volt, amikor a Barca úton-útfélen elverte a Mourinho féle ámokfutás idején.

Három európai csapatot követek: a Milant, mert a Van Basten-Gullit-Rijkaard időszak varázslatos volt, a Bayernt, mert az ő sikereit láttam egészen kicsi gyerekként a BEK-ben és a Realt, akiket azért kedveltem meg, mert adtak egy második esélyt Puskás Öcsinek. Az utóbbi kettő most éppen jó szórakozást jelent, a Milan sajnos messze van régi fényétől.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 twitter.com/Ultra_Suristic/status/1000478426757812224

Ezt így honnan és miből? 😮

Nyilván érzi, hogy a szervezete ezt már nem bírja, de azért ez így durva lenne ha elmenne.
flzoli
ugye kis adócsalás jót tett a karriernek. Nehéz futballozni, ha nincs szabadlábon az ember.
Amadeus
Valahogy nem csodálom, hogy Bayern szurkoló lettél. A híres német humor messzi földön viszi a hírét

Ez így kicsit másképp hangzik:
Cristiano: "We don't realize what we have accomplished as yet. My future? We'll see after I return to the national team what will happen. Right now my future isn't important. Right now the history of Real Madrid only matters."

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
ennyit a Mexikó-Egyiptom vb-álomdöntőről...
r.baggio

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Az elmúlt 5 évben négyet nyert a Madrid ezzel a kerettel. Nincs vita, hogy melyik csapat a legnagyobb ma. 😊 Hala Madrid. 😊
Burkus
hagy tippeljem meg a kedvenceidet egy pár másik ligában

NFL: Pats (jó, ez könnyű volt)
NBA: Warriors
F1: Hamilton
shawnka
+ Federer.........
csi77
A Federer jó. F1 Vettel. NBA - Celtics (a Pats-ből következne, de kosaraztam sokáig és a Celtics és Bird volt az ideálunk (abcúg Lakers 😊 ), amúgy Red Sox és Bruins. Itthon pedig Fradi. 😊
Burkus
a lojalitást tudom értékelni, ilyenkor örülök, hogy nincs igazam 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 twitter.com/Ultra_Suristic/status/1000478426757812224

Ezt így honnan és miből? 😮

Nyilván érzi, hogy a szervezete ezt már nem bírja, de azért ez így durva lenne ha elmenne.
flzoli
Nocsak miután nem róla szólt a BL döntő sikerült olyan témát találni ami róla szól ...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
ennyit a Mexikó-Egyiptom vb-álomdöntőről...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
 twitter.com/Ultra_Suristic/status/1000478426757812224

Ezt így honnan és miből? 😮

Nyilván érzi, hogy a szervezete ezt már nem bírja, de azért ez így durva lenne ha elmenne.
flzoli
ugye kis adócsalás jót tett a karriernek. Nehéz futballozni, ha nincs szabadlábon az ember.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az elmúlt 5 évben négyet nyert a Madrid ezzel a kerettel. Nincs vita, hogy melyik csapat a legnagyobb ma. 😊 Hala Madrid. 😊
Burkus
hagy tippeljem meg a kedvenceidet egy pár másik ligában

NFL: Pats (jó, ez könnyű volt)
NBA: Warriors
F1: Hamilton
shawnka
+ Federer.........
csi77
A Federer jó. F1 Vettel. NBA - Celtics (a Pats-ből következne, de kosaraztam sokáig és a Celtics és Bird volt az ideálunk (abcúg Lakers 😊 ), amúgy Red Sox és Bruins. Itthon pedig Fradi. 😊
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Real rájött egyszerűbb lefizetni a kapust, mint a bírót
Toca
Ez de pitiáner....

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ezt így honnan és miből? 😮

Nyilván érzi, hogy a szervezete ezt már nem bírja, de azért ez így durva lenne ha elmenne.
flzoli
Miami FC, LAFC, meg kell tolni az MLS-t rendesen