Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Conte lehet a Real új edzője. Érdekes ötlet lenne ez; Navas - Ramos, Varane, Nacho - Marcelo, Kroos, Kovacic, Carvajal - Bale, ?, Asensio

?

Isconak reszelnének pl helyből.
Amadeus
Ha mar 352, akkor miert nem Bale az egyik szelen az 5 kozeppalyasnal?
Ja h 343, my bad. Viszont en Casemirot semmi penzert nem vennem ki a kezdobol. A legkozelebb van Makelele szintjehez miota a francia nincs Madridban, nem latvanyos amit csinal, de kurva jo a csavo.

En meg mindig bizok benne,h marad Conte. De ha Blanc jon se dolok a kardomba.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Conte lehet a Real új edzője. Érdekes ötlet lenne ez; Navas - Ramos, Varane, Nacho - Marcelo, Kroos, Kovacic, Carvajal - Bale, ?, Asensio

?

Isconak reszelnének pl helyből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=AtNO4JfsTnE
Vrij6
háát ebben voltak gyöngyszemek
feldobtad a munkaidő végét 😀 mintha muszáj lenne telibe lőni az akár 1 emberes sorfalat is
Gorcsev
technikás játékos.
addig fárasztja az ellenfél játékosait ilyen telitalálatokkal, amíg hibára nem kényszeríti őket.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Remelem nem kapjak szet egy nyar alatt a Poolt. Salah Barca es Mane Real hireket lehet olvasni.
Meg Bobbyt passzoljak el nekunk Barkley-ert meg egy csomag szotyiert, es en is elegedett leszek 😀
Borbinho
Salah Barca? Mi a jó istennek? Dembele sem fért be, szvsz nem is system fit abba a rendszerbe. (még Griezmann is necces) A katalánok az utóbbi időben eléggé agy nélkül igazolnak.
Amadeus
Dehogynem, Griezmann nagyon is fit. Amellett, hogy goleros, tobb poszton, mindket szelen bevetheto, jatszhat kozepen is, befejezni is be lehet rakni, emellett o az, aki egy teljesen mas stilus, mint a Dortmundban kiraly, de amugy onzo, allandoan egyenieskedo Dembele.

Grizmann csapatjatekos, rengeteget passzol es o maga is sok tamadasban keszit elo. Abszolut beleillik a Barcelona stilusaba.

Dembele butasag volt, bar en remek jatekosnak tartom, de o tenyleg nem illik bele abba a stilusba. Szalah is azert egy olyan karakter, aki jatszik es sokoldalu, szerintem stilusra o is beleillene a Barcaba, csak igazabol ha Griezmannt elviszik, akkor en Szalah helyeben biztos nem mennek oda. Tulsagosan sok lesz az mar, tultelitett lesz ugymond a tamadosor.

Egyebkent Dembelevel sem az volt a gond, hogy nem fert be, mert Neymar tavozasa utan igazabol az ove volt az egyik szel, csak elbaszhatta a lehetoseget. Meg is tette, az, hogy konkretan edzes meg minden nelkul rogton ment kukit meregetni es jol leserult, majd ujra es ujra, azzal igazabol el is jatszotta az eselyet, holott ha hoz egy korrekt szezont, akkor igazabol Griezmann vagy akar Szalah megszerzeserol nem is nagyon csamcsognanak itt, mert fullos lenne a Barca tamadosora.

Szalahnak akkor mar inkabb Real, foleg, ha Ronaldo tenyleg tavozik.
Stez
Salah Mané upgradelt verziója, terület kell neki ahhoz, hogy igazán tudjon játszani. Lendületből, gyors, kevés passzos játékhoz van szokva, btw ezt teremti meg Klopp gegenpressingje (amiben továbbra is Firmino a legjobb játékos, hiába a hype). Szvsz nem enne meg ő sem sok sót a Barca hagyományosan rövid passzos, kombinatív rendszerében. Ha Thiagot viszik tőlünk, akkor szinte biztos, hogy az lesz. A pozíciós futball pont ezt a "megindulási" területet veszi ki a játékból, ezért mondom, hogy Griezmann is kétesélyes, bár ő valóban egy technikás és intelligens futballista, viszont Salah és Dembele off teljesen. Utóbbi jobban tenné, ha visszaigazolna Németországba, mert semmi nem lesz belőle Barcelonából, azt meg külön nem értem, hogy egy alapvetően agymunkára és fineszre építő rendszerbe minek kellett ezt a 20 éves futógép hülye gyereket beleerőltetni. Ugye ők ketten Cou-val már benne vannak 300 millió euróban, Griezmann még egy százas, Thiago is 50-70 körül lesz. Nevetséges ez, mintha a galaktikus korszak Real Madridját látnám.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Pinyo meg azert legalabb tori a magyart. 8-D
Stez
na ja. amíg játszott, addig fizikailag, azóta csak verbálisan.
slowmotion
 www.youtube.com/watch?v=AtNO4JfsTnE
Vrij6
Nem ő volt a legélesebb kés a fiókba...
Mintha medicinlabdával nyomták volna..
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Te, hidd el, en is agyfaszt kapok tole. De azert igyekszem fuggetlen szemmel ugymond az eredmenyeit nezni, es azert valljuk be, hogy a magyar kozegben ezek siman mondhatok baromi joknak.

En most csak errol irtam le a velemenyem. Most az, hogy a valogatottnal megbukott, mas dolog. Meg hogy alapvetoen emberunk nem tud normalisan beszelni.

Egyebkent taktikailag szerintem egyaltalan nem buta ember, azt is kinezem belole, hogy tenyleg kepes osszerakni egy game plant, olyat, ami hatekony is lehet. Az meg szvsz nem nagy kunszt, hogy meg az o primitiv modjan atadja ezt a jatekosainak. Egyreszt van ezer segito, masodedzo, aki reszben erre van, masreszt azert a futballban eleg konnyen meg lehet ertetni magad edzokent, gondolj csak arra, hogy egy kulfoldi edzo magyaraz annak a Bodenek, aki egyebkent angolul sem tud, de megkapja a maga kis tablacskajat es azt a nehany mondatot valaki elmagyarazza neki, ami sziguoruan a dolga, aztan ennyi.

Pinyo meg azert legalabb tori a magyart. 8-D
Stez
Igaz, adom, de akkor is. Ez a magyar edzői szakmát minősíti, hogy egy ilyen ember bárhol edző és emberekkel foglalkozik.

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
 www.youtube.com/watch?v=AtNO4JfsTnE
Vrij6
háát ebben voltak gyöngyszemek
feldobtad a munkaidő végét 😀 mintha muszáj lenne telibe lőni az akár 1 emberes sorfalat is

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Arra lennék nagyon kíváncsi ki az az ember aki csányinak súg ilyenkor. Először pinyő, most leekens. Hatalmas troll lehet a csávó, sztem hülyére röhögi magát a háttérben.
peach
Szerintem nincs edző aki idejönne, kivétel amelyik pénzt akar, de jelenleg Leekens se kap lóvét, aztán meg majd kiderül hogy mivel honorálják a teljesítményét.
Solymi
Szerintem is ez a fő probléma. Itt csak megbukni lehet a gyenge keret és a túlzott elvárások miatt, az ilyen Leekens féle kóklereknek levezetni tökéletes, de komoly edző nem fogja elvállalni.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Benczés mennyivel jobb választás..

btw Salahra csak akkor menne rá a Barca ha Greizmann nem jön össze, ezt írták
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Pinyo meg azert legalabb tori a magyart. 8-D
Stez
na ja. amíg játszott, addig fizikailag, azóta csak verbálisan.
slowmotion
 www.youtube.com/watch?v=AtNO4JfsTnE

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pinyo meg azert legalabb tori a magyart. 8-D
Stez
na ja. amíg játszott, addig fizikailag, azóta csak verbálisan.
slowmotion
Végem van 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Pinyo meg azert legalabb tori a magyart. 8-D
Stez
na ja. amíg játszott, addig fizikailag, azóta csak verbálisan.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez
Rendben, elismerem, túllőttem a célon.
Ettől függetlenül én agyfaszt kapok attól a palitól, mert akinek ilyen a személyisége és beszélni is alig tud, arról nehezen tudom elképzelni, hogy konstruktívan össze tudjon tenni egy tervet.

Arra viszont kíváncsi leszek, hogy mennyi TAO meg adópénz folyt be a Felcsúthoz.
Solymi
Te, hidd el, en is agyfaszt kapok tole. De azert igyekszem fuggetlen szemmel ugymond az eredmenyeit nezni, es azert valljuk be, hogy a magyar kozegben ezek siman mondhatok baromi joknak.

En most csak errol irtam le a velemenyem. Most az, hogy a valogatottnal megbukott, mas dolog. Meg hogy alapvetoen emberunk nem tud normalisan beszelni.

Egyebkent taktikailag szerintem egyaltalan nem buta ember, azt is kinezem belole, hogy tenyleg kepes osszerakni egy game plant, olyat, ami hatekony is lehet. Az meg szvsz nem nagy kunszt, hogy meg az o primitiv modjan atadja ezt a jatekosainak. Egyreszt van ezer segito, masodedzo, aki reszben erre van, masreszt azert a futballban eleg konnyen meg lehet ertetni magad edzokent, gondolj csak arra, hogy egy kulfoldi edzo magyaraz annak a Bodenek, aki egyebkent angolul sem tud, de megkapja a maga kis tablacskajat es azt a nehany mondatot valaki elmagyarazza neki, ami sziguoruan a dolga, aztan ennyi.

Pinyo meg azert legalabb tori a magyart. 8-D

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Btw ha Salah tenyleg megy (barhova, nem csak Barca), akkor min 150 misit kernek a Pool helyeben (eurot). irrealis. es?
Borbinho
Hát ha Coutinhóért 120-at adtak, akkor Salah min. 250 milla.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Stez
Rendben, elismerem, túllőttem a célon.
Ettől függetlenül én agyfaszt kapok attól a palitól, mert akinek ilyen a személyisége és beszélni is alig tud, arról nehezen tudom elképzelni, hogy konstruktívan össze tudjon tenni egy tervet.

Arra viszont kíváncsi leszek, hogy mennyi TAO meg adópénz folyt be a Felcsúthoz.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Salah sztem kurva jo fit lenne a Barcanak. Nem mondom, hogy Messi helyere, de sztem ra hasonlit leginkabb a stilusa. Rendkivul konnyeden es gyorsan hozza magat es tarsait is helyzetbe, van szive passzolni | es csak tamaszkodasra hasznalja a jobb labat. | Egy olyan Barca, ahol ket szelen Messi-Salah van, kozepen meg Suarez...na attol fosnek rendesen. Griezman sztem kiemelkedik az Atletibol, de nem tudom, hogy mennyire tenne jot neki, ha bekerulne egy olyan csapatba, ahol vele egy szintu, ne adj isten meg jobb jatekosok is vannak a kezdoben. Nem azt mondom, hogy eltunne, de azt nem erzem benne, hogy huzoember tudna lenni.
Btw ha Salah tenyleg megy (barhova, nem csak Barca), akkor min 150 misit kernek a Pool helyeben (eurot). irrealis. es? az elmult par evben vedoket vettek 60-80-100 million koruli osszegert. Salah pedig szvsz az elmult 6-8 evet nezve iden a legkozelebb jart a CR/Messi duohoz, teljesitmenyben es statisztikakban is, Neymar/Bale nem voltak ennyire jok szamomra, mas meg nem is nagyon johet szoba. De bizok benne, hogy Coutinho utan a Barca most tenyleg csak a kozepso ujjat kapja Klopptol. Kizartnak tartom, h Salah nekialljon feszkozni mint a brazil, h o marpedig menni akar Kataloniaba...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem nem kapjak szet egy nyar alatt a Poolt. Salah Barca es Mane Real hireket lehet olvasni.
Meg Bobbyt passzoljak el nekunk Barkley-ert meg egy csomag szotyiert, es en is elegedett leszek 😀
Borbinho
Salah Barca? Mi a jó istennek? Dembele sem fért be, szvsz nem is system fit abba a rendszerbe. (még Griezmann is necces) A katalánok az utóbbi időben eléggé agy nélkül igazolnak.
Amadeus
Dehogynem, Griezmann nagyon is fit. Amellett, hogy goleros, tobb poszton, mindket szelen bevetheto, jatszhat kozepen is, befejezni is be lehet rakni, emellett o az, aki egy teljesen mas stilus, mint a Dortmundban kiraly, de amugy onzo, allandoan egyenieskedo Dembele.

Grizmann csapatjatekos, rengeteget passzol es o maga is sok tamadasban keszit elo. Abszolut beleillik a Barcelona stilusaba.

Dembele butasag volt, bar en remek jatekosnak tartom, de o tenyleg nem illik bele abba a stilusba. Szalah is azert egy olyan karakter, aki jatszik es sokoldalu, szerintem stilusra o is beleillene a Barcaba, csak igazabol ha Griezmannt elviszik, akkor en Szalah helyeben biztos nem mennek oda. Tulsagosan sok lesz az mar, tultelitett lesz ugymond a tamadosor.

Egyebkent Dembelevel sem az volt a gond, hogy nem fert be, mert Neymar tavozasa utan igazabol az ove volt az egyik szel, csak elbaszhatta a lehetoseget. Meg is tette, az, hogy konkretan edzes meg minden nelkul rogton ment kukit meregetni es jol leserult, majd ujra es ujra, azzal igazabol el is jatszotta az eselyet, holott ha hoz egy korrekt szezont, akkor igazabol Griezmann vagy akar Szalah megszerzeserol nem is nagyon csamcsognanak itt, mert fullos lenne a Barca tamadosora.

Szalahnak akkor mar inkabb Real, foleg, ha Ronaldo tenyleg tavozik.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Az UTE tulaj utan most Orosz Pal is lenyilatkozta, hogy nem realitas a csoportkor, mert hat nem kiemelt a Fradi, kaphatnak jo ellenfelet is.
WOW! Erre most jott ra? 😀

Valaki aki jobban tudja, h mukodnek a selejtezok:
A Kispest az elso korben kezdi, es ossz 4 parharcot kell megnyerni, hogy bejussanak az EL fotablara?
Az UTE masodik korben, es 3at? Vagy ok is mar az elejen kezdik?
A Fradi meg szinten masodik korben, es 3at?
A Vidinek meg 4 csapatot kellene kiutnie, hogy BL legyen, de minimum 2t, hogy ha utana kiesnek, akkor meg EL selejtezoben folytathassak? Illetve ha utolso korben esnek ki, akkor direct EL fotabla?
Borbinho
Újpestnek jelenleg az UEFA klub rangsorolásában pontosan 0 koefficiense van. Elmúlt 5 évet néznek. Ez alapján
Vidi 4250
Loki 3500
Fradi 2500
Honvéd, ETO 1500-1500
Diósgyőr 1000
MTK 750
Vasas 250
Annyi még, h minden egyes csapat, aki előző 5 éveben kevesebb, mint a nemzeti bajnokságának értékét tudja felmutatni, ami 1625, az automatikusan megkapja azt. Ezáltal az Újpest és a Honvéd is 1625-ös értékkel szerepel, míg a Fradi marad 2500, de ez sem elég arra, h az első körben kiemelt legyen az Európa liga selejtezőjében. Magyarán négyet kell nyerni mindhármójuknak.

Vidi is első körben indul a BL selejtezőben, de ők éppen kiemeltek lesznek akkor még, ami akár verhető ellenfelet is jelenthet. Plusz, ha jól tudom idén már az első körben kiesés is Európa liga selejtezőbe becsatlakozást ér, ahogy a második és harmadik fordulós kiesés is. A bl selejtező play-off kiesés meg főtáblát az Európa ligában. Szóval a Vidinek 3 "győzelem" kell, bármilyen sorrendben a 4 párharcukból az EL főtáblához, míg a többieknek kell mind a 4.
Persze 4 győzelemmel a Vidi BL főtáblás is lehet. 😀

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Remelem nem kapjak szet egy nyar alatt a Poolt. Salah Barca es Mane Real hireket lehet olvasni.
Meg Bobbyt passzoljak el nekunk Barkley-ert meg egy csomag szotyiert, es en is elegedett leszek 😀
Borbinho
Salah Barca? Mi a jó istennek? Dembele sem fért be, szvsz nem is system fit abba a rendszerbe. (még Griezmann is necces) A katalánok az utóbbi időben eléggé agy nélkül igazolnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én se bírom Pinyőt, egyszer nem hallottam még hogy azt mondta elnézést, max amikor kikért magának valamit 😀, de legalább neki van 1-2 vállalható eredménye...
Azért az ETO játszott egy Montpellier-rel vagy egy bivalyerős Dinamo-val, ahol olyan mentalitást láttam magyar csapattól amire azóta se volt példa... és akkor is a spori szívatott meg Zágráb-ban, hogy kapnábe.
Kapitánynak iszonyat égő volt kinevezni, rettenetesen meggondolatlan történet, de az itthoni közegben simán vállalható. Mondjuk megnézném egy nem kormányközeli csapat élén..
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remelem nem kapjak szet egy nyar alatt a Poolt. Salah Barca es Mane Real hireket lehet olvasni.
Meg Bobbyt passzoljak el nekunk Barkley-ert meg egy csomag szotyiert, es en is elegedett leszek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az UTE tulaj utan most Orosz Pal is lenyilatkozta, hogy nem realitas a csoportkor, mert hat nem kiemelt a Fradi, kaphatnak jo ellenfelet is.
WOW! Erre most jott ra? 😀

Valaki aki jobban tudja, h mukodnek a selejtezok:
A Kispest az elso korben kezdi, es ossz 4 parharcot kell megnyerni, hogy bejussanak az EL fotablara?
Az UTE masodik korben, es 3at? Vagy ok is mar az elejen kezdik?
A Fradi meg szinten masodik korben, es 3at?
A Vidinek meg 4 csapatot kellene kiutnie, hogy BL legyen, de minimum 2t, hogy ha utana kiesnek, akkor meg EL selejtezoben folytathassak? Illetve ha utolso korben esnek ki, akkor direct EL fotabla?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pinyot divat lett fikazni, de azert azt tegyuk hozza, hogy o a magyar edzoi mezonyban abszolut elol helyezkedik el, es kis tulzassal csak azt lehet ellene felhozni, hogy keptelen kommunikalni es beszelni, minden masodik szava valami karomkodas.

De valahogy megis az van, hogy odatosznak neki barmilyen csapatot, o megcsinalja azt, amit elvarnak tole. Amikor bent kellett tartani egy klubot, megtette. Nyert bajnokságot is. Buta rohadtul a pali, es egy elkepesztoen primitiv csoka, de azert na. Valamit lerakott az asztalra.
Stez
Khhm, aki ennyi pénzzel a háta mögött nem tudta a Felcsúttal megnyerni az NB1-et és kijutni a nemzetközi kupába, az nem edző.
Pinyő nem edző, hanem egy ostoba tuskó. A játékosai is csak azért hajtanak mert nem akarják hallani az ordibálását.

Másrészt meg ha nem tud kommunikálni, akkor hogyan adja elő a taktikát?
Szinte évente váltogatta a klubokat, egy-két kivétel akadt ahol 2-3 évet is volt.
Hogy a Győri ETO-t sikerei hogy jöttek össze, azt nem tudom, de sok köze nem lehetett hozzá.

Elég volt az északírek elleni meccset látni, ami iszonyat fájdalom volt. Gyakorlatilag egy nyert meccset bukott el, a csapat felállásán nem változtatott mikor látszódott, hogy átmennek rajtunk.
Ráadásul mint tudjuk ő sose hibázik, csak mindig mindenki összeesküdik őellene.
Klinikai eset a pali, családját sajnálom rendesen, bazz, mi terror ez a faszi.
Solymi
Aham. Tehat akkor Pinyo barhova megy, csak azert tudja benntartani a csapatokat, esetleg bajnoksagot nyerni veluk nem egy esetben, mert azert fut es hajt mindenki, mert pusztan nem akarja hallgatni az ordibalasat. 8-D

Az elso felvetes is igen vicces. Lehet, hogy a Puskasnak lett egy eleg erdekes koltsegvetese, de tisztaban vagy te vele, hogy a Videotonnak es a Fradinak ezzel szemben mennyi a koltsegvetese? Segitek, sokkal nagyobb. Es egyaltalan nem volt realitas a bajnoki cim a Puskastol.

De ertem en, tehat most jon Storck, nem nyeri meg az NB I-et a Puskassal a Videoton es a Fradi miatt, tehat akkor Storck sem edzo, meg senki sem, akit majd szepen elfogyaszt a csapat.

Egyebkent pedig nem a Felcsuton van a lenyeg, hanem azon, hogy azert Pinter elotte is lerakott valamit az asztalra, bajnoki cimeket, illetve siman kiesesre itelt csapatot is tartott bent a mennyei elso osztalyban.

Lehet rosszul lenni a szemelyisegetol, de megis olyan eredmenyei vannak a palinak, amilyenek azert a legtobbeknek nincsenek. Penzes csapatai es nem penzes csapatai is nem egyszer eron felul teljesitettek.

De tudom, ez azert volt, mert csak azert futottak es kuzdottek, hogy ne kelljen hallgatniuk hon szeretett vezetoedzojuk ovultozeset.

Zidane is azert nyert allandoan a Real Madriddal egyebkent, mert mindenki azert kuzdott, mert megfenyegette a jatekosait, hogy lefejeli egytol egyig mindet.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ameddig olvastam, úgy láttam, senki nem dobta be Véber Gyuri nevét. Én most megteszem. Jobb lenne a helyzet, mint ami most van. 😊
Na de adjunk még egy esélyt és verjük meg az előre fosó mentalitással VB-bérletes kenguruföldieket.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Pinyot divat lett fikazni, de azert azt tegyuk hozza, hogy o a magyar edzoi mezonyban abszolut elol helyezkedik el, es kis tulzassal csak azt lehet ellene felhozni, hogy keptelen kommunikalni es beszelni, minden masodik szava valami karomkodas.

De valahogy megis az van, hogy odatosznak neki barmilyen csapatot, o megcsinalja azt, amit elvarnak tole. Amikor bent kellett tartani egy klubot, megtette. Nyert bajnokságot is. Buta rohadtul a pali, es egy elkepesztoen primitiv csoka, de azert na. Valamit lerakott az asztalra.
Stez
Khhm, aki ennyi pénzzel a háta mögött nem tudta a Felcsúttal megnyerni az NB1-et és kijutni a nemzetközi kupába, az nem edző.
Pinyő nem edző, hanem egy ostoba tuskó. A játékosai is csak azért hajtanak mert nem akarják hallani az ordibálását.

Másrészt meg ha nem tud kommunikálni, akkor hogyan adja elő a taktikát?
Szinte évente váltogatta a klubokat, egy-két kivétel akadt ahol 2-3 évet is volt.
Hogy a Győri ETO-t sikerei hogy jöttek össze, azt nem tudom, de sok köze nem lehetett hozzá.

Elég volt az északírek elleni meccset látni, ami iszonyat fájdalom volt. Gyakorlatilag egy nyert meccset bukott el, a csapat felállásán nem változtatott mikor látszódott, hogy átmennek rajtunk.
Ráadásul mint tudjuk ő sose hibázik, csak mindig mindenki összeesküdik őellene.
Klinikai eset a pali, családját sajnálom rendesen, bazz, mi terror ez a faszi.