Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Eskü a beloruszoknak szurkolok.
peach
Én fogadtam is rájuk.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Eskü a beloruszoknak szurkolok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Szövetség helyében én még ma felkeresném Henk ten Cate-ét. Ha jól látom 3 hete munka nélkül van. Ismeri a viszonyokat, óriási koponya. Hátha.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Szigorúan csak posztra cserélünk. 😀 taktikai repertoárunk határtalan.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Leekens vajon mikor repül?
Amadeus
Szerintem abban reménykedik, hogy minél hamarabb. Idejött, hülyére vette futballokosékat és alig várja, hogy kibasszák és megkapja a végkielégítését. Sztem ő végig erre gyúrt, a potya pénzre. Ez annyira vállalhatatlan, hogy nincs rá más magyarázat.
peach
Illetve amit nem lehet elégszer emlegetni, ezt a faszt már novemberben leigazolta a BMLSZ. Majdnem egy teljes évet le fog húzni bármiféle tétmeccs vagy érdemi munka nélkül, és még arra sincs garancia, hogy az első tétmeccses vereség után kirakják, mint Pintért. Álommeló. Ilyen hülye labdarúgó szövetség nincs még egy. Pláne egy részben hazai rendezésű EB előtt.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Leekens vajon mikor repül?
Amadeus
Szerintem abban reménykedik, hogy minél hamarabb. Idejött, hülyére vette futballokosékat és alig várja, hogy kibasszák és megkapja a végkielégítését. Sztem ő végig erre gyúrt, a potya pénzre. Ez annyira vállalhatatlan, hogy nincs rá más magyarázat.
peach
Armin Veh megcsinálta ezt Hamburgban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Mit akartok, a második félidő szinte nézhető meccs. Persze ennek az az ára, h velünk játszanak..
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Az elmúlt 6 percben kb 3 gólt kaphattunk volna simán, mákunk van.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért van az hogy hozzánk képest mindenki világbajnokként játszik????

Az EB csak arra volt jó hogy a következő 30 évben emlegethessünk vmit...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Tök jól játszanak a Fehéroroszok. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Leekens vajon mikor repül?
Amadeus
Szerintem abban reménykedik, hogy minél hamarabb. Idejött, hülyére vette futballokosékat és alig várja, hogy kibasszák és megkapja a végkielégítését. Sztem ő végig erre gyúrt, a potya pénzre. Ez annyira vállalhatatlan, hogy nincs rá más magyarázat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Ez szép öngól lehetett volna... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Nah, belenézek egy 10 perc erejéig, szeretem a kihívásokat. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Leekens vajon mikor repül?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Hát ez továbbra is maga a testet öltött borzalom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
micsoda meccs
Löfli
Neked is elveszi a kedvedet a vébétől, ugye?
Kampman
Vb alatti európai kupa selejtezők lesznek az igazik.
dawyd728
Minden júniusban kiválasztok magamnak egy moldáv/feröeri/gibraltári csapatot, hátha megnyerik a BL-t, én pedig menőzhetek, hogy már az elején megmondtam.
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
micsoda meccs
Löfli
Neked is elveszi a kedvedet a vébétől, ugye?
Kampman
Vb alatti európai kupa selejtezők lesznek az igazik.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
micsoda meccs
Löfli
Neked is elveszi a kedvedet a vébétől, ugye?
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
micsoda meccs


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Ez gyors volt. 😀
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bekapcsolom a streamet, gól, csak a szokásos 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Vicc.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
NSO:
18:58: Jó 6000 néző lehet a stadionban.
19:02: Jó 8000 néző lehet a stadionban
😀

Szerk.: meccs végére teltház lesz😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Igen. Akik az elmúlt két meccsen játszottak azokat tudjuk milyenek, szarok. Nyomják azok akik még nemnagyon, vagy csak régen voltak. De ez ehhez is idióta. Kíváncsi vagyok, hogy az elmúlt két meccsen látott kínszenvedéshez képest legalább egy hangyafasznyit sikerül e előre lépni és felfedezni valamit, hogy mi a szent szart akarunk a pályán csinálni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Vadócz? Nemá.
Hát milyen képzést kaphat ott az Úr háta mögött...
#JC6
Jobbat, mint pl Márkvárt.