Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Vadócz? Nemá.
Hát milyen képzést kaphat ott az Úr háta mögött...
#JC6
Jobbat, mint pl Márkvárt.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Vadócz? Nemá.
Hát milyen képzést kaphat ott az Úr háta mögött...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Annyira szenvedtem ma, hogy összeraktam a kezdőmet az nso-n 😀
gula - korcsmár-guzmó-kádi - botka-lovre - nagy á.-vadócz - sallai-varga kevin - szalai

De nyílván ez a f*sz nem hallgatott rám.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez a balga belga nem húzza sokáig 😀

Minek hív be új arcokat, ha ugyanazokat a szerencsétlen, mindehol kispadozó vagy tevebajnokságban játszó gyökereket kezdeti meg játszatja? Vinicius kb 3 hónapja ne látott labdát... Kleini, Elek, Szabó, Dz$u....
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Pár haverommal egy ilyet dobtunk össze:  docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGlTumNZFTzViTnsYuQWuU_OCdhxaZUYSA9wHZL8Amx_uzpw/viewform
dankodavid
Egy kicsit sok az én ízlésemnek a kérdés, de egy hasonló, egyszerűbb bowl.hu-sat csinálhatnánk akkor mi is szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Fúúú az a DVTK ahol Leisztinger a góré, meg az a Paks ahol az MVM a főszponzor kivételnek kicsit erős 😀
kb. a honvéd meg a fújpest ahol az a 2 ahol csak nagyon közvetetten lehetne közpénzt találni
empty taxi
Igazából mindenhol van közpénz, nálunk és a dózsánál is, a különbség csak annyi, hogy ennél a két csapatnál úgymond a legális, mindenki számára elérhető állami lóvét (brutál túlárazott TV-s jogdíj, TAO, fiatalpénz) a tulaj saját zsebből egészíti ki, hogy meglegyen minden, a többi helyen meg lopnak még hozzá....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fúúú az a DVTK ahol Leisztinger a góré, meg az a Paks ahol az MVM a főszponzor kivételnek kicsit erős 😀
kb. a honvéd meg a fújpest ahol az a 2 ahol csak nagyon közvetetten lehetne közpénzt találni
empty taxi
Sorry akkor, ezt beneztem. A saját csapatom tulajdonosát meg anyagi hátterét nagyjából vágom, a másik két csapatot meg az alapján írtam amit tudok róluk (Paks csak magyar játékosok. DVTK meg miskolci, azt hittem oda nem jut pénz 😀)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Fúúú az a DVTK ahol Leisztinger a góré, meg az a Paks ahol az MVM a főszponzor kivételnek kicsit erős 😀
kb. a honvéd meg a fújpest ahol az a 2 ahol csak nagyon közvetetten lehetne közpénzt találni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Igazabol sok kulonbseg nincs a Vidi,Fradi, Balmaz, vagy epp Puskas kozott. Mindegyikhez aramlik a penz(unk), egyikhez tobb mint a masikhoz. Van par kivetel (Kispest, Paks, DVTK pl), akik "sajat erobol" probaljak megoldani a dolgaikat. De azert azon jot mosolyogtam, amikor a Balmaz tulaj kiakad, hogy nincsenek egyenlo feltetelek es ilyen korulmenyek kozott o nem akar maradni. Az a csoda, hogy nincs meg egy allami bajnoksag, meg egy a tobbieknek. Aztan a tobbiek ligajanak elso 2je mindig megkuzdhetne az allami liga utolso ket helyezettjevel a szezon utan, es ha nyernek, akkor kotelezeon meg kell kapniuk a masik csapat TAO penzeit.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Öcsém, nem hiszem el, de tényleg...

Az már csak hab a tortán, hogy a csíra szerb, aki eladta a saját véreinek az EL-t, lefekszik az utolsó fordulóban a Dióknak. Nem B-csapat, hanem C, az NB3-as keret fele..a Fradinak a B-sora is piszok erős.
Lehet jönni fogalmatlan Holcezerrel, de két óriási bravúrja is volt tegnap, illetve Vajda szabiját is kitolta a kapufára, lehet jönni Batikkal, aki sokáig volt sérült, de a levegő ura hátul és iszonyatos ütemben tud szerelni, lehet jönni a szerbbel, aki viszont nagyon jó barátságban van a labdával, vagy épp Bőlével, aki piszkos nagy gólt vert és nagyon jól mozgott 70 percig, lehet hozni a kifogásokat, de én ott voltam tegnap, láttam, egyáltalán nem takaréklángon égett az FTC. Lehet jönni azzal a kicseszett 2 öngóllal, de nem azon múlt! Az első mi volt? Védekezési hiba után Horváth bravúrral véd, de a labda szerencsétlenül rápattan a védőjére... bazzeg, mekkora öngól, áhháháháháhá, szánalom! A második? Rúgtam én ugyan ilyet, csak nem az utolsó szalmaszálba kapaszkodott akkor a csapatom, iszonyatos nyomással a vállán, kritikus hazai közönség előtt a Ferencváros ellen. Én nem mentem fel Uzomát, de szerencsétlen annyira akart, hogy az utolsó pillanatban sem tudta eldönteni, hogy mit tegyen... taccs, szöglet, hazaadás, Horváth Laci felugrott előtte és bumm, a legszerencsétlenebb mozdulat, mi létezik, védhetetlen öngól a kapufa mellé...

20 perc után melyik csapat állt volna fel a Fradi ellen 0-2 után? Akárhogy is nézzen ki a Ferencváros? Vagy egyenlített volna harmadszorra is? Ha a feleségem nem lenne Újvárosi, én akkor is értük égtem volna, mert tudnak küzdeni hajtani, csúszni - mászni. Azt képviselték egész évben, amiért érdemes kimenni meccsre. A meg nem alkuvást.
Az utolsó pillanatig volt esélyük, szembeszélben. A legtöbbet futó csapat voltak az NB1-ben. Nem elkényeztetett sztárok, nem kaptak havi 5-10 milliót...

Lehetne sorolni itt mindent... de ez a 33 meccses, 12 csapatos bajnokság úgy szar ahogy van. Adott csapat ellen kétszer játszol otthon és egyszer idegenben.
A bajnok ellen kétszer idegenben (az elsőn tiszta 11-est nem fújnak be 0-0-nál), a PAFC ellen kétszer idegenben (elmaradt 11-es, elmaradt kiállítás és bírói hiba a PAFC győztes góljakor), Vidi kétszer idegenben, blabla, nem ezen múlt. Folyamatos küzdelem a sérülésekkel, 20-as kerettel, 5 darab minőségi játékossal és gyenge kapusokkal, legkisebb költségvetéssel (Tiba kiesett a Fidesz kegyeiből).

A Diókat háromszor vertük!!!! HÁROMSZOR! És mégis ők maradtak bent... (A Paks 60 percig emberelőnyben játszik és kétszer találnak kaput...a Vidi meg elviszi a fél NB3-as keretet..persze persze, tesztelik a fiatalokat, pont a 33. meccsen, de egyet se játszattak az előző harminckettőn..)
Lehet jönni nekem a két tizenegyessel, a harmadik meccsen, de belinkelem, nézzétek meg, az első az volt, és a második is adható, csak egy ütemmel később esik el Harsányi ( www.youtube.com/watch?v=VcSGLoosKgs , tessék megnézni, 5:49-nél ott a kontakt, labda sehol) és akkor jönnek itt megvett bíróval, mikor a fülére szólt rá az alapvonali bíró, hogy tizi volt... (már sétál befelé 5:32-kor).

Én sem akarok falusi NB1-et (PAFC, Paks, Kövesd, Kisvárda, Balmaz), de az Újvárosnak helye lett volna jövőre is NB1-ben, és nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, mert üde színfoltok voltak ebben a posványban, mit magyar futballnak csúfolnak.

Természetesen a 8 győzelem kevés, és lentebb olvastam, hogy azért 33 meccs alatt bent lehet maradni, de hát a Kövesd 9 győzelemmel maradt bent, míg a Loki 12-vel lett ötödik, szóval ez hülyeség...

Szar a rendszer, és akkor is ezt mondanám, ha bentmaradtunk volna.

(Az is érdekes, hogy nyerte meg a nagy Fideszoton a bajnokságot, de ezt majd máskor...)

Ahh..
#JC6
Ha nem ez lenne a rendszer, a Balmaz max a szabadföld-kupa döntőjében kerülne képernyőre.
Ferike se lenne edző sehol, ha nem a nerlovagok országos cimborája lenne. Ezek után kicsit mókás ez a hiszti. Igen, szar így kiesni, de gondolom akkor nem ment a hiszti, amikor a konda alulmotivált el elől menekülő csapata hasalt el egy négyesért, vagy a paks ajándékozott három pontot a fiúknak, csak ne kelljen örményországba utazni. Nyilván Patkai is azért lőtt kapufát a végén és nem gólt, hogy a balmaz kiessen.

Itt most konkrétan egy a rendszer által kreált valami sír a rendszer ellen. Mókás.
gabokocka
plusz akkor döntsük el, hogy akkor most a Fradinak kellett volna bajnoknak lennie, mert ellenük fújnak mindig IS! Vagy a Balmaznak bentmaradnia...

Érdeklődve várom, hogy nyerte meg a Vidi a bajnokságot. Gondolom úgy, majdnem végig a Fradi vezette a tabellát, de jöttek a bírók, gyíkemberek, pirézek faszomtudjaki és mindig ikszeltek a zöldek győzelem helyett. A Vidi köszönte szépen és behúzta ezeket a meccseket.
De tuti kitalálsz valami izgalmasat ide is 😊

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Közben a védelembe érkezett Ikenne-King és Evgen Selin 15-szörös ukrán válogatott védő!!!!

Csempiönsipp!!
eaglesmcnabb
Hrepkát ki is vágtátok, hogy legyen hely a sapka alatt. Régen az egyik ismerősöm toszogatta. Ez a legfontosabb. 😀
peach
ja pedig azt hittem ő maradni fog. Lehet megy utána Lencse és kisdajcs is, de akkor biztos jön valaki center posztra

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Közben a védelembe érkezett Ikenne-King és Evgen Selin 15-szörös ukrán válogatott védő!!!!

Csempiönsipp!!
eaglesmcnabb
Hrepkát ki is vágtátok, hogy legyen hely a sapka alatt. Régen az egyik ismerősöm toszogatta. Ez a legfontosabb. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Közben a védelembe érkezett Ikenne-King és Evgen Selin 15-szörös ukrán válogatott védő!!!!

Csempiönsipp!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Pár haverommal egy ilyet dobtunk össze:  docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGlTumNZFTzViTnsYuQWuU_OCdhxaZUYSA9wHZL8Amx_uzpw/viewform

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez  tipper.io/en mondjuk szerintem tippjátékhoz elég fasza 😊
dr0725
melóhelyen ezzel toljuk, az EB tippelősdit két éve nyertem 😊

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Majd a győztes megtippelésén túl valami fasza tippjátékot itt is ki kellene találni
r.baggio
Gólkirályt kéne eltalálni, egész jól fizet, bárki is legyen az. A Neymar/Suarez kettősön gondolkodom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Ez  tipper.io/en mondjuk szerintem tippjátékhoz elég fasza 😊
dr0725
Pont ezt az oldalt akartam írni én is 😊 Én játszottam itt az EB alatt a kollégákkal egész jól működött, bár elég érdekes a pontozás, pl fordított eredményért is kapsz pontot.
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Ez  tipper.io/en mondjuk szerintem tippjátékhoz elég fasza 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Majd a győztes megtippelésén túl valami fasza tippjátékot itt is ki kellene találni
r.baggio
Bracket liga?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Majd a győztes megtippelésén túl valami fasza tippjátékot itt is ki kellene találni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
VB előzetes,. egészen durva anyag:
 www.theguardian.com/football/ng-interactive/2018/jun/05/world-cup-2018-complete-guide-players-ratings-goals-caps


fantasy meg még mindig csak coming soon :/

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Leírtam a véleményem a fk fórumon is, de leírom ide is:
Kár már ezen rugózni, történt ami történt.
Ramos egy "jelzőtsemtalálokrá" illető. A hozzá hasonlók (pl. Suárez, Costa) hátha egyszer találkoznak valami kibaszott nagy hentes taggal, és ledarálódnak. Nem kívánom, de hogy sajnáljam őket? Na az ki van csukva.
A döntő Karius bakiparádéján ment el (agyrázkódás ide vagy oda) elsősorban. A pad rövidsége is ludas volt. Míg egyik oldalt Végbéláék ültek a padon, másik oldalt egy iszonyú gyenge felhozatal. Ráadásul azok között is páran sérülésből tértek vissza (Lallana, Clyne). A Poolnak az lesz a dolga, hogy kicsit javítson a minőségen, már ami a padot illeti. Can megy, érkezett Fabinho. Fekir ugye téma, vele rosszul biztos nem járnak. Kérdés, mennyit akar az OL. Ha Ox felépül (ez decemberre várható), akkor ott is lesz rotálás, és ha be kell ugrani a támadó trió vmelyikének helyére, vszeg ott is megállják a helyüket (bár szerintem kellene egy csatár/szélső is +ba.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 index.hu/sport/futball/2018/real/2018/06/05/ramos_szerint_o_tovabb_jatszott_volna_szalah_helyeben/

😀

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Túl van már beszélve. Szerintem kiéltük magunkat saját belsős kis csapatfórumainkon. Jól átnyaltuk a sebeinket, mert van bőven, leanyáztuk, akit le kell (Ramos), és elfogadtuk, hogy megint Liverpoolos estét hoztunk, ízig, vérig, szerencsétlenségből kiválóra végezve. Minden egyes további szó a vereséggel kapcsolatban egy újabb gombostű a talpba szerintem, mert túlságosan rámenne arra a fránya igaságérzetre, aminek nincs helye a versenysportokban legtöbbször. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Tulajdonképpen, ha Ramos egyszemélyben leamortizál egy komplett csapatot egy BL-döntőn, akkor a jövőben egyszerű a képlet a topcsapatoknál: csak le kell igazolni McGregort a védelembe (ő pénzért mindent vállal), előre reaktiválni Vinnie Jonest vagy Cantonát. És Urbán Flóri is örökké elsőosztályért kuncsorog. Egy félidőt még elbír, annyi elég is.