Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hát ez...Istenem...Komolyan...Kezdjük azért elérni az alját...
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-abszolut-nem-vagyok-csalodott-leekens-2639855
Matthew99
Egyensúlyban van a csapat!
Ez lesz az új mottóm!
Toca
így van, nekem is úgy tűnt, hogy nem lógott ki senki, egyformán szarok.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 672 — Vikings fan
Hát ez...Istenem...Komolyan...Kezdjük azért elérni az alját...
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-abszolut-nem-vagyok-csalodott-leekens-2639855
Matthew99
Egyensúlyban van a csapat!
Ez lesz az új mottóm!

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Arra lennék nagyon kíváncsi ki az az ember aki csányinak súg ilyenkor. Először pinyő, most leekens. Hatalmas troll lehet a csávó, sztem hülyére röhögi magát a háttérben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Hát ez...Istenem...Komolyan...Kezdjük azért elérni az alját...
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-abszolut-nem-vagyok-csalodott-leekens-2639855
Matthew99
Továbbra is teljesen hülyének néznek minket.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Leekens vajon mikor repül?
Amadeus
meg van az első pontja.
Pinyő hány meccset kapott?
gamerkr
tétmeccsből egyet, ha kikapunk a finnektől (sose gondoltam hogy reális, de most nagyon az), szerintem a bmlsz türelme is ott fogy majd el.

Mindig jövőre
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 331 — Invisible man
Hát ez...Istenem...Komolyan...Kezdjük azért elérni az alját...
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-abszolut-nem-vagyok-csalodott-leekens-2639855


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Jó lesz nekünk Leekens, legalább nem kell többet számolgatnunk.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nm követem a magyar focit, de nem ez volt az amikor Csányi lenyilatkozta, hogy "meggondoltan kivárunk és úgy választunk kapitányt", majd két nap múlva aláírt ő, 3 nap múlva meg jött a hír, hogy valami afrikai elmaradott állam sem akarta leigazolni őt kapitánynak? 😀
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Leekens? Állítólag nagy mágus, de csak azt látom, hogy túlélő, a csapat meg nem mutat semmit se.
Solymi
Ezt szerintem soha senki nem híresztelte róla a szervilis sportsajtót leszámítva, de elhinni még ők se nagyon hitték el. Talán csak Pintér kezdett ekkora bizalomdeficittel, mint ez a kókler.
Kampman
Csak azt tudom mondani, amit anno olvastam róla mikor kinevezték, plusz az Index cikket
 index.hu/sport/futball/2017/11/01/georges_leekens_a_magyar_szovetsegi_kapitany_belga_szemmel_peter_vandenbempt/

Igazából arra voltam belőle kíváncsi, hogy mennyire tud motiválni. Aztán amikor jöttek a nyalásai, akkor valahogy sikerült leírnia magát. Érdekes a faszi, Ausztrália ellen bizonyíthat.
Azok meg még ha véletlenül belebotlanak a labdába már gólt lőnek.

Ez a belorusz válogatott hozta azt a játékot amit a magyar csapattól elvártam volna mint jelenlegi kezdés vagy edzőmeccs. Ehhez képest mi asszisztáltunk.

Hiába na, diktatúra az is. Stadionokban már jobbak vagyunk. Mint az eredmény mutatja, fociban is már majdnem ott vagyunk, szóval az elkezdett út jó, folytassuk elvtársak.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Leekens? Állítólag nagy mágus, de csak azt látom, hogy túlélő, a csapat meg nem mutat semmit se.
Solymi
Ezt szerintem soha senki nem híresztelte róla a szervilis sportsajtót leszámítva, de elhinni még ők se nagyon hitték el. Talán csak Pintér kezdett ekkora bizalomdeficittel, mint ez a kókler.

Az EB alatt azt írtam ezen a fórumon, hogy Dárdai és Storck sikereivel most már annyival előrébb vagyunk, hogy legalább a válogatottat nem fogják többé enbéegyes senkiháziak kezébe adni. Arra persze nem gondoltam, hogy külföldről is tudnak ilyeneket hozni, mert ez a faszi kb. Tornyi Barnabás szintje, Pintérrel holtversenyben a legszarabb kapitány.

Amióta én focit nézek, az összes kapitánynak volt valami olyan tulajdonsága, ami enyhítő körülmény volt a balfaszságai mellett. Bicskei kétségtelenül az egyik legintelligensebb magyar szakértő volt, még ha nem is volt feltétlenül felnőttcsapat edzőjének való. Gellei Imre legalább nem volt bicskanyitogató. Matthaus nagyon tudta pozitív értelemben hergelni a szurkolókat, még ha a dumái mögött nem is volt semmi tartalom. Bozsik legalább hamar lemondott, Várhídi próbált fiatalítani, Koeman volt talán a legrealistább edző, Egervári legalább magyar szinten kiemelkedő volt, Dárdai és Storck pedig nyilván más szint.

Pintért és Leekenst viszont nem tudom megbocsátani Csányiéknak, mert ezekre tényleg nincs mentség.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leekens vajon mikor repül?
Amadeus
meg van az első pontja.
Pinyő hány meccset kapott?
gamerkr
5 meccs, 2 W, 1 X 2 L
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
Már nem azért, de akik nézik a "meccset", mégis miben reménykedtek? 😊
De most őszintén, miben látjátok a remény ici-pici csíráját?

Ez a senkiházi a padon, és a lelketlen botlábúak a pályán olyan masszív pöcegödröt alkotnak már lassan egy éve, hogy ide érzik a szaga
flzoli
Igazából azt nem tudom, hogy mi történik.
Amióta nézek magyar válogatott meccseket, nem annyira régóta, huszoniksz? éve, nem csak a nevekben volt benne a potenciál, hanem a játékban is. Volt nem egy meghatározó játékos, akik küzdöttek, hajtottak, de mindig szopás lett a vége. Most már ez sincs, semmilyen szinten se.

A Matthäus szintű bóvliskodás megnyitott utakat, de másra nem volt jó. Mr. Mágnestábla Várhidinek köszönhetjük Huszti végleges távozását.
Akkor és utólag visszanézve hosszú ideig Koeman volt az egyetlen aki fel tudta mérni a csapat tudását és hozni a kötelezőket, sőt, meglepetéseket is okozni. Gera mellőzése és a svédek elleni balfaszkodások viszont fájóak.
Nem azt mondom, hogy jó edző volt, mert nem volt az, de még így is kiemelkedett a mezőnyből, aztán a politika bedarálta.

Egervári lehet, hogy tudásban jó volt, de motiválni nem tudott mint később kiderült és ez azért durva.
Dárdainál volt az, amikor nyugodtan tudtam nézni a meccset, mert nem jött a menetrend szerinti bekapott gól az első 15-20 percben.
Adott egy jó alapot a csapatnak, tudta motiválni őket és sokszor bejött a dráma-faktor és jött a meccs.
Hovatovább a görögök ellen nyerni kellett volna, később egy interjúban ezt kvázi elismerte.
Nem volt ő se mindenható, de tudta ki mire jó és mit lehet velük kezdeni.

Aztán jött Storck meg a belenyúlásai. Azt hittük aranyat fogtunk pedig...
Látszott, hogy próbálkozik bevezetni a saját stílusát, motivál, alakít, stb., de aztán kezdett széthullani az egész és annak a következménye lett az EB utáni kudarc-sorozat.
Lehet, hogy a faszi nem válogatott edzőnek hanem klubcsapat edzőnek való, de az is lehet, hogy szimplán menedzsernek.
Ha elvállalja a Gyakadémia vezetését, akkor bizonyíthat. Hogy eddig miért nem volt munkája? Ki tudja, vagy ennyire rossz a renoméja hogy egy koszlott külföldi csapathoz se kell vagy már korábban lezsírozták a Vityával, hogy átveszi a stafétát.

Leekens? Állítólag nagy mágus, de csak azt látom, hogy túlélő, a csapat meg nem mutat semmit se.
De az is lehet, hogy ezt kérte.

Ha előretekintek a jövőbe, akkor nem látok pozitívumot, amíg OV-nek bármihez is köze van, mert addig marad a sz*r.
Solymi
Nekem is Erwin es Pali tetszett a legjobban.De meg Csank is fel tudott mutatni dolgokat
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Leekens vajon mikor repül?
Amadeus
meg van az első pontja.
Pinyő hány meccset kapott?

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Már nem azért, de akik nézik a "meccset", mégis miben reménykedtek? 😊
De most őszintén, miben látjátok a remény ici-pici csíráját?

Ez a senkiházi a padon, és a lelketlen botlábúak a pályán olyan masszív pöcegödröt alkotnak már lassan egy éve, hogy ide érzik a szaga
flzoli
Igazából azt nem tudom, hogy mi történik.
Amióta nézek magyar válogatott meccseket, nem annyira régóta, huszoniksz? éve, nem csak a nevekben volt benne a potenciál, hanem a játékban is. Volt nem egy meghatározó játékos, akik küzdöttek, hajtottak, de mindig szopás lett a vége. Most már ez sincs, semmilyen szinten se.

A Matthäus szintű bóvliskodás megnyitott utakat, de másra nem volt jó. Mr. Mágnestábla Várhidinek köszönhetjük Huszti végleges távozását.
Akkor és utólag visszanézve, hosszú ideig Koeman volt az egyetlen aki fel tudta mérni a csapat tudását és hozni a kötelezőket, sőt, meglepetéseket is okozni. Gera mellőzése és a svédek elleni balfaszkodások viszont fájóak.
Nem azt mondom, hogy jó edző volt, mert nem volt az, de még így is kiemelkedett a mezőnyből, aztán a politika bedarálta.

Egervári lehet, hogy tudásban jó volt, de motiválni nem tudott, mint később kiderült és ez azért durva.
Dárdainál volt az, amikor nyugodtan tudtam nézni a meccset, mert nem jött a menetrend szerinti bekapott gól az első 15-20 percben.
Adott egy jó alapot a csapatnak, tudta motiválni őket és sokszor bejött a dráma-faktor és jött a meccs.
Hovatovább a görögök ellen nyerni kellett volna, később egy interjúban ezt kvázi elismerte.
Nem volt ő se mindenható, de tudta ki mire jó és mit lehet velük kezdeni.

Aztán jött Storck meg a belenyúlásai. Azt hittük aranyat fogtunk, pedig...
Látszott, hogy próbálkozik bevezetni a saját stílusát, motivál, alakít, stb., de aztán kezdett széthullani az egész és annak a következménye lett az EB utáni kudarc-sorozat.
Lehet, hogy a faszi nem válogatott edzőnek hanem klubcsapat edzőnek való, de az is lehet, hogy szimplán menedzsernek.
Ha elvállalja a Gyakadémia vezetését, akkor bizonyíthat. Hogy eddig miért nem volt munkája? Ki tudja, vagy ennyire rossz a renoméja, hogy egy koszlott külföldi csapathoz se kell vagy már korábban lezsírozták a Vityával, hogy átveszi a stafétát.

Leekens? Állítólag nagy mágus, de csak azt látom, hogy túlélő, a csapat meg nem mutat semmit se.
De az is lehet, hogy ezt kérte.

Ha előretekintek a jövőbe, akkor nem látok pozitívumot, amíg OV-nek bármihez is köze van, mert addig marad a sz*r.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jutott eszembe, hogy mekkora ajtó ablak ziccer volt marco rossi, de mi inkább leekensbe látjuk a bizniszt.
peach
Rossinak mi lett volna a biznisz benne? Én nem hiszem, hogy égni akart volna.

Btw Lanza nem akar magyar lenni?
Fast Willie
Szöv. kapitánynak lenni Magyarországon azért egy olyan embernek, akiről Olaszországban nem kért senki, mint edző elég nagy elégtétel lett volna számára. Én megeresztenék neki egy telefont 1 héten belül, hogy vállalná-e. De sajnos a Leekens kinevezésből és tűréséből is láthatjuk, hogy nem éppen géniuszok az MLSZ döntéshozói....

Lanza célozgatott rá mostanában, hogy nem lenne ellenére a dolog.

Remélem Csányiék még nyáron rájönnek, hogy ez az út járhatatlan és elkurták ezt a kinevezést. Nem kicsit, nagyon.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Gula interjúban minden benne volt, egy héten belül kiderül csányi felbírta e fogni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez vmi penetra, komolyan, sírt a labda. Mondjuk Pátkainak megint sikerült bebizonyítania mekkora türhő...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ne mondja senki se, hogy nincs remény, Buzsáky anno még a Pintér iskolát követte a sok Ő betű birizgálásával, és a 8 osztályos fogalmazó készségével.

Most meg több összetett mondatot is elmondott egymásba fűzve

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Szerződéshosszabbítást, prémiumot és kitüntetést a breszt-litovszki hősöknek!
Kampman
A munka hősei. Jutalomként egy kis közmunkát képzelek el nekik.
Fast Willie
Annak idején az Aranycsapat játékosait is kivezényelték a Népstadion építkezésére propagandamunkára.
Kampman
Rögtön beugrott nekem is. 😁 Mondjuk Dzsura nem kéne rábízni az alapkő letételét... még a végén összetöri.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Szerződéshosszabbítást, prémiumot és kitüntetést a breszt-litovszki hősöknek!
Kampman
A munka hősei. Jutalomként egy kis közmunkát képzelek el nekik.
Fast Willie
Annak idején az Aranycsapat játékosait is kivezényelték a Népstadion építkezésére propagandamunkára.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Szerződéshosszabbítást, prémiumot és kitüntetést a breszt-litovszki hősöknek!
Kampman
A munka hősei. Jutalomként egy kis közmunkát képzelek el nekik.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Idegenben jó az X!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Az jutott eszembe, hogy mekkora ajtó ablak ziccer volt marco rossi, de mi inkább leekensbe látjuk a bizniszt.
peach
Rossinak mi lett volna a biznisz benne? Én nem hiszem, hogy égni akart volna.

Btw Lanza nem akar magyar lenni?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Szerződéshosszabbítást, prémiumot és kitüntetést a breszt-litovszki hősöknek!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Az jutott eszembe, hogy mekkora ajtó ablak ziccer volt marco rossi, de mi inkább leekensbe látjuk a bizniszt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...