NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 399
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. 2- évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.
iktriad
Nem vagyok nagy Supka fan de még ő is jobb lett volna ha marad.
csebi
Supkat gyuloltek a szurkolok, egyertelmu volt, hogy nem maradhat.
Stez
es miert gyuloltek?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. 2- évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.
iktriad
Nem vagyok nagy Supka fan de még ő is jobb lett volna ha marad.
csebi
Supkat gyuloltek a szurkolok, egyertelmu volt, hogy nem maradhat.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 856
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Tàmadó még biztosan jön.
Az akadémia nem tud pótolni minden tàvozót ebből a szekcióbol.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. 2- évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.
iktriad
Nem vagyok nagy Supka fan de még ő is jobb lett volna ha marad.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. Úgy tűnik 2-3 évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Tényleg borzasztó pénzéhes kurvák uralják az UEFA-t.
A helyszín borzalmasan messze van.
A szurkolóknak nem 6e jegyet adunk, hanem elfelezzük a stadiont és max tartunk a sleppnek 5e-t, annyi legyen már elég!
Érdemes megnézni a 2 playoff meccset az angoloknál. Mindkettő a Wembleyben 80e emberrel, 40-40e szurkolóval. Mert az egész a szurkolókért van, nem a bohócokért! Szerintem egyik galeri sem pampogott volna ha ezt a meccset elviszik Milanoba és kap a 2 galeri 35e-35e jegyet és egy piszok jó hangulatú EL döntőnk lett volna. Erre most konkrétan a 20. percben már majdnem aludtam, főleg, hogy a hülye digi még le is veszi a közönségzajt!
NB2
nyugi jövőre az EBn Bakuban minden sokkal jobb lesz 😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 399
a technika nem vesz el.Sok nb1-es csak nezne

több mint 5 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Egyetlen angol csapat van, amivel szimpatizálni tudtam, a Newcastle. Erre őket is megvette egy arab.
Amadeus
Nézz körül a League One, League Two környékén, vagy alatta 😊😉
warr_b
 youtu.be/d4_6hVPyKZw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyetlen angol csapat van, amivel szimpatizálni tudtam, a Newcastle. Erre őket is megvette egy arab.
Amadeus
Nézz körül a League One, League Two környékén, vagy alatta 😊😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Egyetlen angol csapat van, amivel szimpatizálni tudtam, a Newcastle. Erre őket is megvette egy arab.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.
ulpianus
A normálisabb wengeri időkben de ligt már itt játszana. Amúgy özil egy dolog, de igazából lacazette, abumeyang mind ugyanolyan szar
peach
Sztem Lacazaette es Aubameyang jok. Csak mivel Ramsey utan senki nincs, aki megjatszana oket, ez mindegy is.
viszont a vedelem annyi golt kap, mint egy kozepcsapat. Elfogadhatatlan, ahogy minden meccsen van egy 15-20 perces fejetlen csirke idoszakuk.
ulpianus
Csak a mai meccsre gondoltam



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Mert egy középcsapat.
Amadeus
Jo, elfogadom. De azert, mert a vedelem gyenge, a tamadas pedig jo. Szal tartom, hogy a vedelem van nagyon messze a top gardaktol. Peldaul meg a Hotspurs vedosoratol is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.
ulpianus
A normálisabb wengeri időkben de ligt már itt játszana. Amúgy özil egy dolog, de igazából lacazette, abumeyang mind ugyanolyan szar
peach
Sztem Lacazaette es Aubameyang jok. Csak mivel Ramsey utan senki nincs, aki megjatszana oket, ez mindegy is.
viszont a vedelem annyi golt kap, mint egy kozepcsapat. Elfogadhatatlan, ahogy minden meccsen van egy 15-20 perces fejetlen csirke idoszakuk.
ulpianus
Mert egy középcsapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Özil brutálszar ma is.
Tony Adams
Kb 8 éve. Kicsit elpazaroltnak érzem az ő pályafutását is, még ha voltak felvillannások meg sikerek. Vagy túl nagy volt az elvárás meg hype irányâban.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.
ulpianus
A normálisabb wengeri időkben de ligt már itt játszana. Amúgy özil egy dolog, de igazából lacazette, abumeyang mind ugyanolyan szar
peach
Sztem Lacazaette es Aubameyang jok. Csak mivel Ramsey utan senki nincs, aki megjatszana oket, ez mindegy is.
viszont a vedelem annyi golt kap, mint egy kozepcsapat. Elfogadhatatlan, ahogy minden meccsen van egy 15-20 perces fejetlen csirke idoszakuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.
ulpianus
A normálisabb wengeri időkben de ligt már itt játszana. Amúgy özil egy dolog, de igazából lacazette, abumeyang mind ugyanolyan szar



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Iwobi kis gól is gól


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Pedig általában mi szoktunk balfaszkodni a 2. félidő első 15 percében 😀
Löfli
az utolsó pár héten a pl-ben amit az Arsenal produkált az közröhej volt kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pedig általában mi szoktunk balfaszkodni a 2. félidő első 15 percében 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
azért zsiru is könnyen adta magát
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Özil brutálszar ma is.
Tony Adams
Baszki, el is felejtettem, hogy a pályán van 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Özil brutálszar ma is.