NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 932
Nem voltak rahangolodva a meccsre illetve oszinten mondom, hogy hianyzott is a szurkolasbol adodo extra loket is.
ZoliMP
A Mennyeiben nem szoktak hozzá az általában lagymatag szurkoláshoz?😮 😊 Nehogy már ez (állítólag) profi labdarugóknál faktor legyen...
iktriad
Nem emiatt kaptak ki, azt irtam extra...olvass kerlek😊
ZoliMP
Huh, ki is kaptunk? Én azt hittem csak X lett. Valaki sutyiban rúgott egy gólt a hazaiaktól lefújás után? 😊
iktriad
Elirtam. Na bumm. Osszedolt a vilag.Visszairok, mert latom unatkozol...legalabb jo a reggeled kedves Iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem voltak rahangolodva a meccsre illetve oszinten mondom, hogy hianyzott is a szurkolasbol adodo extra loket is.
ZoliMP
A Mennyeiben nem szoktak hozzá az általában lagymatag szurkoláshoz?😮 😊 Nehogy már ez (állítólag) profi labdarugóknál faktor legyen...
iktriad
Nem emiatt kaptak ki, azt irtam extra...olvass kerlek😊
ZoliMP
Huh, ki is kaptunk? Én azt hittem csak X lett. Valaki sutyiban rúgott egy gólt a hazaiaktól lefújás után? 😊
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 932
Nem voltak rahangolodva a meccsre illetve oszinten mondom, hogy hianyzott is a szurkolasbol adodo extra loket is.
ZoliMP
A Mennyeiben nem szoktak hozzá az általában lagymatag szurkoláshoz?😮 😊 Nehogy már ez (állítólag) profi labdarugóknál faktor legyen...
iktriad
Nem emiatt kaptak ki, azt irtam extra...olvass kerlek😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem voltak rahangolodva a meccsre illetve oszinten mondom, hogy hianyzott is a szurkolasbol adodo extra loket is.
ZoliMP
A Mennyeiben nem szoktak hozzá az általában lagymatag szurkoláshoz?😮 😊 Nehogy már ez (állítólag) profi labdarugóknál faktor legyen...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 932
Ha a vilagranglistat nezzuk, ami nem teljesen mervado ciki. Ha a jatekosokat akkor is az. 4-5 profi labdarugojuk van ami kurva keves.Itt tenyleg nyerni kellett volna.
Ciki, hogy kb 2 hetig tudtak keszulni mufuvon es ez lett belole.
Szerintem mentalisan nem voltunk a toppon. Nem voltak rahangolodva a meccsre illetve oszinten mondom, hogy hianyzott is a szurkolasbol adodo extra loket is.

Ez van, felesleges temetni, csak fejben kell tartani, hogy hol a helyunk=kupa csapataink.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Már céloztam rá korábban, de mindenki nyigodjon le. Ezen a meccsen az volt a lényeg, hogy véletlenül se kapjunk ki...amúgy sem reális a pótselejtező sem, de várható volt szvsz, hogy ez ilyen lesz...
peach
Végülis csak a 147. ellen játszottunk. Száz alatt már az egy gólos bukta is jó. Főleg hogy műfű/eső/lemerült Iphone/kicsi lelátó/szar halas ételek...
Matthew99
Én láttam az előző selejtezőn a mieink két feröer elleni meccsét. Sőt azt is láttam ahogy kétszer elkenik a görögöket. Ebből+a körülményekből+az időpontból indultam ki. Az amúgy viccnek is rossz világranglista tárgyaligos emlegetése, továbbá az ebből való cinikus következtezéseid után viszont nyugodzan ctrl+c, ctrl+v az nso-ra, ott megtalálod ezt a színvonalt amit ezzel a kommenteddel képviselsz. Remélem sikered lesz ott!
peach
Elnézésed kérem hogy rontottam az oldalon a színvonalat illetve hogy a világranglistát felemlegettem. Legközelebb mindenképp megkérdezlek kik azok az ellenfelek akik ellen csak csak győzni kéne vagy legalább valamiféle játékot mutatni, hogy ideillően ki tudjam alakítani a véleményem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Attól még, hogy az EB úgy sikerült ahogy, ez még attól bőven egy európai mércével közepes erősségű csapat, aki a szűk elitet leszámítva szinte mindenki ellen nagyjából 50-50%-os meccseket játszik.
Innentől kezdve szinte tök mindegy, hogy egy svéd, svájci, finn, albán, izlandi vagy épp feröeri csapat jön szembe, azt ez a magyar csapat csak akkor verheti meg, ha
1. bejön a mázli faktor.
2. nagyon jó taktikát talál ki Storck
3. fizikálisan a toppon van a válogatott
4. néhány játékos jó formában érkezik a csapathoz.

Mondjuk Svájc ellen mind a 4-nek stimmelnie kell majd a győzelemhez, míg mondjuk most a szigetlakók ellen elég lett volna 2 faktor is ezek közül.
Ezt kéne tudomásul venni, és így hozzáállni mindegyik meccshez itt a selejtezőben.
flzoli
Azt mondod, nem leszünk világbajnokok '18-ban? 😞
Mikey
Hiába túlzod el, pedig megint sokan tuti 2-esre vették ezt a meccset.
flzoli
Mondd azt hogy meglepődtél. 😊
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Attól még, hogy az EB úgy sikerült ahogy, ez még attól bőven egy európai mércével közepes erősségű csapat, aki a szűk elitet leszámítva szinte mindenki ellen nagyjából 50-50%-os meccseket játszik.
Innentől kezdve szinte tök mindegy, hogy egy svéd, svájci, finn, albán, izlandi vagy épp feröeri csapat jön szembe, azt ez a magyar csapat csak akkor verheti meg, ha
1. bejön a mázli faktor.
2. nagyon jó taktikát talál ki Storck
3. fizikálisan a toppon van a válogatott
4. néhány játékos jó formában érkezik a csapathoz.

Mondjuk Svájc ellen mind a 4-nek stimmelnie kell majd a győzelemhez, míg mondjuk most a szigetlakók ellen elég lett volna 2 faktor is ezek közül.
Ezt kéne tudomásul venni, és így hozzáállni mindegyik meccshez itt a selejtezőben.
flzoli
Azt mondod, nem leszünk világbajnokok '18-ban? 😞
Mikey
Hiába túlzod el, pedig megint sokan tuti 2-esre vették ezt a meccset.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Attól még, hogy az EB úgy sikerült ahogy, ez még attól bőven egy európai mércével közepes erősségű csapat, aki a szűk elitet leszámítva szinte mindenki ellen nagyjából 50-50%-os meccseket játszik.
Innentől kezdve szinte tök mindegy, hogy egy svéd, svájci, finn, albán, izlandi vagy épp feröeri csapat jön szembe, azt ez a magyar csapat csak akkor verheti meg, ha
1. bejön a mázli faktor.
2. nagyon jó taktikát talál ki Storck
3. fizikálisan a toppon van a válogatott
4. néhány játékos jó formában érkezik a csapathoz.

Mondjuk Svájc ellen mind a 4-nek stimmelnie kell majd a győzelemhez, míg mondjuk most a szigetlakók ellen elég lett volna 2 faktor is ezek közül.
Ezt kéne tudomásul venni, és így hozzáállni mindegyik meccshez itt a selejtezőben.
flzoli
Azt mondod, nem leszünk világbajnokok '18-ban? 😞
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Gyenge volt, de most még bőven lehet mire fogni. Nem vagyunk VB esélyesek, sosem voltunk de azt a kis előrelépést nem kell már most azonnal temetni.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Attól még, hogy az EB úgy sikerült ahogy, ez még attól bőven egy európai mércével közepes erősségű csapat, aki a szűk elitet leszámítva szinte mindenki ellen nagyjából 50-50%-os meccseket játszik.
Innentől kezdve szinte tök mindegy, hogy egy svéd, svájci, finn, albán, izlandi vagy épp feröeri csapat jön szembe, azt ez a magyar csapat csak akkor verheti meg, ha
1. bejön a mázli faktor.
2. nagyon jó taktikát talál ki Storck
3. fizikálisan a toppon van a válogatott
4. néhány játékos jó formában érkezik a csapathoz.

Mondjuk Svájc ellen mind a 4-nek stimmelnie kell majd a győzelemhez, míg mondjuk most a szigetlakók ellen elég lett volna 2 faktor is ezek közül.
Ezt kéne tudomásul venni, és így hozzáállni mindegyik meccshez itt a selejtezőben.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Már céloztam rá korábban, de mindenki nyigodjon le. Ezen a meccsen az volt a lényeg, hogy véletlenül se kapjunk ki...amúgy sem reális a pótselejtező sem, de várható volt szvsz, hogy ez ilyen lesz...
peach
Végülis csak a 147. ellen játszottunk. Száz alatt már az egy gólos bukta is jó. Főleg hogy műfű/eső/lemerült Iphone/kicsi lelátó/szar halas ételek...
Matthew99
Én láttam az előző selejtezőn a mieink két feröer elleni meccsét. Sőt azt is láttam ahogy kétszer elkenik a görögöket. Ebből+a körülményekből+az időpontból indultam ki. Az amúgy viccnek is rossz világranglista tárgyaligos emlegetése, továbbá az ebből való cinikus következtezéseid után viszont nyugodzan ctrl+c, ctrl+v az nso-ra, ott megtalálod ezt a színvonalt amit ezzel a kommenteddel képviselsz. Remélem sikered lesz ott!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Gibraltár ftw

 streamable.com/az2f
deyell
Gera gólja szebb volt ma este.
Legalábbis majd megszavazzuk. 😉

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 414
...amúgy ez már tényleg olyan igazi magyaros volt... ( alig várom, hogy a szakma most hirtelen feléledve poraiból neki álljon bezzegezni' )
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Nulla meccses Szalainak nem lett volna szabad beállnia,nem akarom az ő nyakába varrni de ide még a nemzetközi szinten igen halovány Böde is jobb lett volna.
Ha tudja hogy sérült Szalai,félig sérült Böde miért nem hív be egy másik klasszikus 9-est?

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Elég idő eltelt, hogy a friccet is begyalúlja a magyar valóság...
ozibozi
Ha nem sikerül kijutni (már pedig nem fog), akkor úgyis kirúgják.
Kampman
Amikor azt nyilatkozta, hogy szar a játékosok erőnléte, megkérdezték az érintett csapatokat, akik lenyilatkozták, hogy lehet máshol így van, de náluk soha... Tehát minden rendben...
ozibozi
Jó, hát a magyar futballal kapcsolatos utolsó önkritikus nyilatkozatnak is tudjuk, hogy mi lett az utóélete, Szalait azóta is mocskolja a Trollfocitól kezdve a B-középig mindenki.
Kampman
csupa hiteles kritikusok 😀

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Elég idő eltelt, hogy a friccet is begyalúlja a magyar valóság...
ozibozi
Ha nem sikerül kijutni (már pedig nem fog), akkor úgyis kirúgják.
Kampman
Amikor azt nyilatkozta, hogy szar a játékosok erőnléte, megkérdezték az érintett csapatokat, akik lenyilatkozták, hogy lehet máshol így van, de náluk soha... Tehát minden rendben...
ozibozi
Jó, hát a magyar futballal kapcsolatos utolsó önkritikus nyilatkozatnak is tudjuk, hogy mi lett az utóélete, Szalait azóta is mocskolja a Trollfocitól kezdve a B-középig mindenki.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Elég idő eltelt, hogy a friccet is begyalúlja a magyar valóság...
ozibozi
Ha nem sikerül kijutni (már pedig nem fog), akkor úgyis kirúgják.
Kampman
Amikor azt nyilatkozta, hogy szar a játékosok erőnléte, megkérdezték az érintett csapatokat, akik lenyilatkozták, hogy lehet máshol így van, de náluk soha... Tehát minden rendben...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Már céloztam rá korábban, de mindenki nyigodjon le. Ezen a meccsen az volt a lényeg, hogy véletlenül se kapjunk ki...amúgy sem reális a pótselejtező sem, de várható volt szvsz, hogy ez ilyen lesz...
peach
Végülis csak a 147. ellen játszottunk. Száz alatt már az egy gólos bukta is jó. Főleg hogy műfű/eső/lemerült Iphone/kicsi lelátó/szar halas ételek...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézzük a dolog jó oldalát. Mostantól megint lehet majd SZÁMOLGATNI.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Na így kell arccal visszaérkezni a valóság talajára.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Elég idő eltelt, hogy a friccet is begyalúlja a magyar valóság...
ozibozi
Ha nem sikerül kijutni (már pedig nem fog), akkor úgyis kirúgják.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Már céloztam rá korábban, de mindenki nyigodjon le. Ezen a meccsen az volt a lényeg, hogy véletlenül se kapjunk ki...amúgy sem reális a pótselejtező sem, de várható volt szvsz, hogy ez ilyen lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Elég idő eltelt, hogy a friccet is begyalúlja a magyar valóság...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!