NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
most meg szimpatikus vesztesek lettek.Vrijbloed
Na-na 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.
iktriad
Ez a mostani garnitúra megtanult technikásan, szépen focizni. Viszont eltűnt a harapás, s bedarálom az ellenfelet, stb. A kisebbeket bedaráljuk, de pl. az olaszok ellen ez már nem ment.

Ami igazán bántott, az a küzdés hiánya. Nem éreztem azt, amit ilyenkor szoktak a németek, én ezért szerettem meg őket.

Régen köz utált győztesek voltak, most meg szimpatikus vesztesek lettek.

Itt már fejben dől el minden, ott kell a jövőben valahogy, valamilyen módon javulni. A keret erős, és az is marad még egy darabig. De fejben kell javulni, el kell hinni, hogy nyerhet a csapat, és menni előre, darálni...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én Divatnak szoktam szurkolni, de mostanság nem hozza a formáját...
😀
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊csi77
a mondat első részével nem értek egyet, nálam még mindig a spanyolok az esélyesebbek, jobb a játékosállományuk és a csapat összeszokottsága és a szisztéma zsigerből való pályára varázsolása is mellettük szól.

A második felét a mondatodnak meg válaszra sem méltatom 😛 😉davemayer
Erről a sportágról beszéltem, meg a semleges meccsekről. Amúgy igazad lenne....... 😊
A német-olasz meccs előtt veled értekeztünk arról, hogy az első komoly megmérettetése lesz a németeknek. Nem a tévedhetetlen szakértő mondatta ezt velem, inkább az ellenszenv, de igazam lett. Az olaszokban volt akkora potenciál, hogy rá tudták erőltetni az akaratukat a németekre, akiknek az eddigiekkel ellentétben nem jött a viszonylag korai vezetés, sőt hátrányba kerültek és görcsösek lettek.

Tipp a döntőre?

Spanyolország-Olaszország 0-0, hosszabbításban 1-0

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊csi77
a mondat első részével nem értek egyet, nálam még mindig a spanyolok az esélyesebbek, jobb a játékosállományuk és a csapat összeszokottsága és a szisztéma zsigerből való pályára varázsolása is mellettük szól.

A második felét a mondatodnak meg válaszra sem méltatom 😛 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Milyen sok olasz drukker lett hirtelen. Ez vicces. A németek első komolyabb ellenállásnál simán kiestek, ennyi, nem több. A csodálatos Gomez, meg Özil sem mutatott semmit. Régebben pont a végére volt a legjobb a formaidőzítésük, most (is) úgy jártak, mint a hollandok egy időben szoktak. 34 gólt rúgtak a csoportkörben, aztán a kutya gyenge görögöknek, majd az első komolyabb ellenfélnél összeomlottak (bocs, 2x10 percig tudtak nyomni a félidők elején). Rossz formaidőzítés.
Vasárnap, bár tény, hogy nem ezen az eb-n mutatott játékukkal szerettették meg magukat velem, a spanyoloknak drukkolok. Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.

Szegény Klose - most már van EB bronza a VB és EB ezüst és a 2 VB bronz mellé, de az arany csak nem jön soha össze (és valószinű nem is fog, bár lehet Lőw még kiviszi - ha kijutnak- a 2014 VBre, de nem hiszem hogy pont Brazíliában nyernének majd újra VBt a germánok...).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Le a kalappal az olaszok előtt, ilyen jól 2006 óta nem játszottak mint tegnap.davemayer
Röviden ennyi. Egész konkrétan éppen a németek elleni 2006-os elődöntő óta nem játszottak így, mint most.

Viszont a finálé sztem szar lesz. Olyan meccset tippelek mint a botrány szar 2008-as spanyolok elleni negyeddöntő (0-0), csak most a tizikkel sztem az olaszok nyernek, mert mentálisan hihetetlenül topon vannak ezen az Eb-n.

Amúgy mennyien kiröhögtek, amikor az Eb előtt egy hónappal megmondtam, hogy 4 között lesznek. 😊 Aztán még egyszer kiröhögtek, amikor 3-0-ra nyaltunk az oroszoktól. Én ugyan jó játékot is vártam az olaszoktól, de - elsősorban Pirlo fénykorát idéző játéka miatt - még az általam vártnál is jobbak.

Az nem zavart volna, ha a németektől kikapunk, de az nagyon bántana, ha a spanyoloktól nyalnánk, mert egyszerűen nem érdemlik meg most az Eb-t - legalábbis sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
komolyabb vizekre evezek ismét:

Az EL meccseken Gyepes az MTK-t fogja "erősíteni". Ennek most örülni kéne? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Minden tiszteletem az olaszoké. Megérdemlik a döntőt. A játék minden elemében jobbak voltak tegnap, és a győzelemhez mindig szükséges szerencseadag is mellettük volt, tegnap legyőzhetetlenek voltak. El kell ismernem.

Fáj még nagyon a vereség, a vereség okairól oldalakat tudnék írni, de nagyon nincs kedvem hozzá.

Ha át tudják az olaszok menteni ezt a formát a döntőre, akkor meg fogják nyerni az EB-t.

Bár egyik csapatot sem szeretem, és legszívesebben csak söröznék meccsnézés helyett, az olaszoknak fogok szurkolni, mert a tegnap mutatott játékuk alapján megérdemlik a trófeát.

Meg azt sem tudnám elviselni, ha ezzel a fossal, amit játéknak mernek nevezni a spanyolok megint befutnának.

Most egy darabig elegem lett a fociból, várom már az NFL-t. 😊 :cool:

ÜBER ALLES DEUTSCHLAND!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
https://www.youtube.com/watch?v=3fMTIxJw98c&feature=player_embedded


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊kristóf17
En is egyertelmu olasz drukker leszek itt, pedig sose voltam az, de ezen az EB-n egyertelmuen ok tetszenek jobban.zavi27
na azért csak vagyunk egy páran 😉 :cool:

amúgy senkis em mondta azt hogy a hihetetlen olaszok játszanak az unalmas spanyolokkal, csak azt hogy már nem tudunk lelkesedni ezért a spanyol játékért (a csatárral felálló normál támadó spanyolért azért már talán) és mindenkinek drukkolnánk csak nekik nem 😀 + az olaszok játéka nekem tegnap kifejezetten tetszett.davemayer
igy van meg kell nezni, milyen unalmas, gyenge meccs volt a spanyol-portugal, es milyen kifejezetten jo volt az olasz-nemet. Es nem is a csatarok szama a lenyeg feltetlen, hanem az unalmas, golszegeny tiki-taka. Ha 5ot rugnanak igy 0 csatarral, akkor nem zavarna, de igy ez ezen az EB-n sokkal kevesbe nezheto, szeretheto nekem. Az olaszok meg pont az ellentetje nekem, semmi jot nem vartam, se szinvonalban, se latvanyos jatekban, megis ezt kaptam. Ezek miatt a dontoben nekik drukkolok majd.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kaszijjasz csaja interjuvolja Iniesztát

"-..és nem sajnálod,hogy nem lőttél büntetőt?

-Nem,mert én rúgtam a másodikat"

Beszarsz...

http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/casillas_kedvese_cikis_bakiba_futott_bele/
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊kristóf17
En is egyertelmu olasz drukker leszek itt, pedig sose voltam az, de ezen az EB-n egyertelmuen ok tetszenek jobban.zavi27
na azért csak vagyunk egy páran 😉 :cool:

amúgy senkis em mondta azt hogy a hihetetlen olaszok játszanak az unalmas spanyolokkal, csak azt hogy már nem tudunk lelkesedni ezért a spanyol játékért (a csatárral felálló normál támadó spanyolért azért már talán) és mindenkinek drukkolnánk csak nekik nem 😀 + az olaszok játéka nekem tegnap kifejezetten tetszett.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊kristóf17
En is egyertelmu olasz drukker leszek itt, pedig sose voltam az, de ezen az EB-n egyertelmuen ok tetszenek jobban.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
azt azért ne felejtsük el hogy a tegnapit leszámítva igen - igen ócska meccseket
játszottak a digók!
tehát az isteni focit játszó olaszok vs. pffuj nézhetetlen spanyol foci

azért kicsit erős....yooker
Azért az csoportmeccsükön is inkább a digók fociztak, szóval mégiscsak van valami az állításban.

Egyébként sose gondoltam volna, de komolyan megszerettem Balotellit! Annyira hülye, hogy nem lehet rá haragudni. 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nah a végén sikerül pótolni Lencsét: igazoltunk egy Tarabai nevű brazil csatárt, aki tavaly a máltai bajnokságban 30 meccsen összehozott 23 gólt meg 7 gólpasszt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
azt azért ne felejtsük el hogy a tegnapit leszámítva igen - igen ócska meccseket
játszottak a digók!
tehát az isteni focit játszó olaszok vs. pffuj nézhetetlen spanyol foci

azért kicsit erős....
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
bandwagon vagy micsoda amit ilyenkor szoktatok emlegetni.... 😉
elképzelhető hogy az olaszok ezzel
ellőtték amúgy a puskaport...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A Bild meccs elötti képe az olasz felállásról:

Na ezért érdemelték meg, hogy kiessenek!diverdoc
naná hogy megérdemelték, hiszen elrontották, Diamanti nem is kezdett 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 315
Ez.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Podolski valóban. Meg akkor Gomez helyett Klose. Sweni is csak az uccsó 15 percben játszott jól.
Ritkán látni, hogy egy német csapat ennyire kényelmesen játszik, pláne hátrányban. (2. Balotelli gól.)

Meg az is ritkaság, hogy egy sztárkapus (Buffon) ennyire béna? (ideges, bizonytalan) legyen.

Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
mégis Buffon kiszedte a szabadrúgást... ha az bemegy megfordított volna mindent!csebi
Ha kicsit a sarok felé megy (mert volt még hely balra azért) nem is nagyon tudta volna kiszedni. Bár így is parádé! 😊