NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.Jakehomer
Tulajdonképpen végig alázták az EB-t a spanyolok és az ellenfelek hibája, hogy mégsem, de mégis.

EheAmadeus91
Egyetlen meccsen sem volt benne, hogy kikapnak, miről beszélünk?Jakehomer
most akkor szép játék volt végig vagy egyszer sem volt benne, hogy kikapnak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 690 — Pfizer & Moderna fan
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..Igor
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.Jakehomer
Tulajdonképpen végig alázták az EB-t a spanyolok és az ellenfelek hibája, hogy mégsem, de mégis.

EheAmadeus91
azért a Horvát meccs necces volt.

Német-Spanyol meccset hiányolom. Az azért jó lett volna.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..Igor
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.Jakehomer
Tulajdonképpen végig alázták az EB-t a spanyolok és az ellenfelek hibája, hogy mégsem, de mégis.

EheAmadeus91
Egyetlen meccsen sem volt benne, hogy kikapnak, miről beszélünk?

Júj biztos nagyon szégyen nekik, igen persze.
Lehet döngetni a mellet, nyert a tikitöki, ma a spanyoloknak jött össze minden, az olaszoknak pedig az elődöntőben és ennyi semmi több. Nem lett volna ez 2-0nál több ha nem 10emberrel kell lehúzni 25percet vagy mittudomén mennyit.
Azt se várta senki az olaszoktól hogy a csoportból tovább egerészik magukat erre döntőt játszottak.
Szerintem ez megsüvegelendő teljesítmény. Ma nem jött ki a lépés, de ez már így is erőn felül volt amit leraktak a pályára az EB-n.The terrible towel
Ez a nem jött ki a lépés mekkora BS kamu duma, istenem. Persze, jó teljesítmény a döntőbe jutás (ami viszont közel sem volt olyan nagy meglepetés, Olaszországról beszélünk, nem pl Svá izé Írországról), de ott egy nagy rakás szar volt, amit a pályára tettek, ami az én értékítéletem szerint szégyen az olasz válogatott számára.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Júj biztos nagyon szégyen nekik, igen persze.
Lehet döngetni a mellet, nyert a tikitöki, ma a spanyoloknak jött össze minden, az olaszoknak pedig az elődöntőben és ennyi semmi több. Nem lett volna ez 2-0nál több ha nem 10emberrel kell lehúzni 25percet vagy mittudomén mennyit.
Azt se várta senki az olaszoktól hogy a csoportból tovább egerészik magukat erre döntőt játszottak.
Szerintem ez megsüvegelendő teljesítmény. Ma nem jött ki a lépés, de ez már így is erőn felül volt amit leraktak a pályára az EB-n.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..Igor
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.Jakehomer
Tulajdonképpen végig alázták az EB-t a spanyolok és az ellenfelek hibája, hogy mégsem, de mégis.

Ehe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..Igor
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Némi kárpótlás a Barca "gyengébb" évéért 😀 😀 😀 sztem Torres a játék hevében nem gondolkodott gólkirály lesz vagy sem csak passzolt de majd úgy is elmondja milyen jó fej volt hogy passzolt 😛 a lényegen nem változtat. Jó pihenést srácoknak aztán szeptembertől folyt köv. addig meg olimpia!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Balotelli 😀Duff
Teljesen jól kezelte a dolgot szerintem.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Balotelli 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Na még Casillast most küldjék előre a szabinál, fejeljen ő is egyet a 93. percben... aztán le lehet fújni 😊

Ramos 😂
A spori mit csinál amúgy? Fogadása van ötös hendivel?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..Igor
Formaidőzítés. 😊 Amúgy ez csúnya lett így, ezt nem érdemelték az olaszok. 😕
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gundel vágod hogy torres ezzel gólkirály, mert 1 assistja van Gomeznek is, de a spanyol kevesebbet játszott... 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez szép volt Torrestől. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..Igor
mert így is megnyerték az EB-t? innentől már csak a sportág "hibája", hogy a legerősebb csapat játszik/játszhat a legunalmasabb módon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..Igor
mert azokat a meccseket nem nézik ennyien.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha ezek a spanyolok így is tudnak játszani, miért nem játszottak így az egész torna alatt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
végeredményt hirdetek tippjátékban:

gratulálok annak a 0 fórumozónak, aki sikeresen eltalálta a végső győztest, azaz Svájcot, ami mindenesetre meglepő, hiszen már a torna előtt sokan őket tartották az EB favoritjának

különdíj jár fetamás sporttársnak a gólkirály helyes megjósolásáért, Antoniosz Szamarasz felfedezéséért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 921 — Gràcies Pep!
Mottanak lehet gratulálni. be kellett volna melegíteni rendesen...beltazor
sztem is inkább Prandellinek kellene gratulálni...faszkivan, így elbaszni 😕

Balotellinek vajon mikor száll el az agya? 😀Divat
sztem ez tipikus sérülés, ami a melegítés elmaradásánál jön.

emlékszem, nálunk is volt pont ugyan ilyen. basztunk melegíteni, aztán be kellett ugrani mert sérülés volt. rögtön sprint után jöttem én is le a combomat fogva....beltazor
Ez tény.
Viszont az is, hogy Prandelli a félig sérült Chiellini betette a kezdőbe, majd a félig sérült Motta-t becserélte.
Ez mínusz két csere...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Motta volt a nagy kockáztatás? Megmosolyogtató. Prandelli katasztrófa volt ma.Jakehomer
Én se értem minek hozta ilyen hamar, és pont Mottát mint nagy támadókockázatot?! De mindegy, amúgy is ez elúszott már 0-2nél valszeg.zavi27
dehogy úszott hiszen veszélyes eredmény! de majd mindjárt villan 3-at Samaras és nyer Svájc!

|
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 690 — Pfizer & Moderna fan
Mottanak lehet gratulálni. be kellett volna melegíteni rendesen...beltazor
sztem is inkább Prandellinek kellene gratulálni...faszkivan, így elbaszni 😕

Balotellinek vajon mikor száll el az agya? 😀Divat
sztem ez tipikus sérülés, ami a melegítés elmaradásánál jön.

emlékszem, nálunk is volt pont ugyan ilyen. basztunk melegíteni, aztán be kellett ugrani mert sérülés volt. rögtön sprint után jöttem én is le a combomat fogva....

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
vicc

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 834 — Amerikai sportok rajongója
Motta volt a nagy kockáztatás? Megmosolyogtató. Prandelli katasztrófa volt ma.Jakehomer
Én se értem minek hozta ilyen hamar, és pont Mottát mint nagy támadókockázatot?! De mindegy, amúgy is ez elúszott már 0-2nél valszeg.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mottanak lehet gratulálni. be kellett volna melegíteni rendesen...beltazor
sztem is inkább Prandellinek kellene gratulálni...faszkivan, így elbaszni 😕

Balotellinek vajon mikor száll el az agya? 😀

|
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 690 — Pfizer & Moderna fan
Mottanak lehet gratulálni. be kellett volna melegíteni rendesen...

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Motta volt a nagy kockáztatás? Megmosolyogtató. Prandelli katasztrófa volt ma.

Tepper takarodj!