NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Direkt nem olvasok itt vissza, mert felesleges, de ezt mondjuk nem értem. Miért lenne jobb a rosszabb gólarány?Wyatt
Mit tudom én! 😊 Igort kérdezd!
A sejtésem, feltételezésem az, hogy a spanyolok a látványosabb, gólratörőbb játék kedvéért bevállalhattak volna nagyobb kockázatot. Lőhettek volna több gólt, néhány bekapott gólért cserébe.
Btw én sem értem, hogy ez miért lenne célfüggvény egy szövetségi kapitánynál.tomi-tomi
Nála nem láttam arányról szóló részt, csak nálad, nem mintha az bárhol számítana még 😊
Btw, én voltam a legmérgesebb rájuk, hogy csatár nélkül játszottak meccseket, abban egyetértek, hogy két csatárral jobb lett volna, de legalább eggyelWyatt
Tényleg nem a kisujjamból szopogattam ki, Igor saccolt ilyen gólarányt, ha neki tetsző módon játszott volna a spanyol banda.
Mi lehet jobb, mint az aktuális torna megnyerése?! 😊 Ráadásul csatár nélkül!! 😀 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Direkt nem olvasok itt vissza, mert felesleges, de ezt mondjuk nem értem. Miért lenne jobb a rosszabb gólarány?Wyatt
Mit tudom én! 😊 Igort kérdezd!
A sejtésem, feltételezésem az, hogy a spanyolok a látványosabb, gólratörőbb játék kedvéért bevállalhattak volna nagyobb kockázatot. Lőhettek volna több gólt, néhány bekapott gólért cserébe.
Btw én sem értem, hogy ez miért lenne célfüggvény egy szövetségi kapitánynál.tomi-tomi
Nála nem láttam arányról szóló részt, csak nálad, nem mintha az bárhol számítana még 😊
Btw, én voltam a legmérgesebb rájuk, hogy csatár nélkül játszottak meccseket, abban egyetértek, hogy két csatárral jobb lett volna, de legalább eggyel

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Direkt nem olvasok itt vissza, mert felesleges, de ezt mondjuk nem értem. Miért lenne jobb a rosszabb gólarány?Wyatt
Mit tudom én! 😊 Igort kérdezd!
A sejtésem, feltételezésem az, hogy a spanyolok a látványosabb, gólratörőbb játék kedvéért bevállalhattak volna nagyobb kockázatot. Lőhettek volna több gólt, néhány bekapott gólért cserébe.
Btw én sem értem, hogy ez miért lenne célfüggvény egy szövetségi kapitánynál.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem volt alázás, de a portugálok jutottak hozzájuk a legközelebb és a hosszabbításban már ők is mattolva voltak párszor, csak ezeket megúszták.

Nézd, én utálom a spanyol soccert, mint a szart, és nem is tarto(tta)m sokra, de racionálisan nézve szinte hibátlanul játszanak. Lehet nyafogni, hogy nem látványos, unalmas, nem törik össze magukat, de ha ez az út a győzelemhez, akkor azért nem őket kell fikázni, hanem azokat, akik nem tudják őket megverni. Márpedig jelen állás szerint senki nem tudja.Jakehomer
Én nem fikázok, csak a véleményem kimondtam, a spanyolok játékstílusa megölte az EB-t.
Szerintem egy sima 4-3-1-2-vel is nyerték volna az EB-t.. lehet hogy egynél több gólt kapnak, de többet is rúgtak volna. 10-1 helyett (most az utolsó kettőt leveszem), lett volna 13-4 mondjuk.. és biztos szórakoztatóbb/élvezhetőbb lett volna a semleges nézőknek. Nézd meg Torres gól/perc mutatóját, úgy hogy nem volt igazán 100%-os formában szerintem.. ez a spanyol csapat 2 csatárral is EB-t nyert volna.
Lehet hat középpályással 1-0-ra játszani.. de egyszer nekik is mákolni kellett a tiziknél, és biztos nem "aláztak", ahogy Amadeus írta szerintem. Kontrolláltan játszottak, mondjuk inkább így.

Szerintem azért nyertek, mert magasan a legjobb/legmélyebb csapat.. a portugáloké ehhez képest semmi. Moutinho v. Veloso, már nem tudom melyik, asszem utóbbi, 13 kilométert futott 90 perc alatt.. és ezért haltak be a hosszabbításra, nekik nem volt 6-7 középpályásuk.Igor
Megbocsáss, drága Igor, igenis próbálod fikázni a spanyolok játékát.
Néhány dologról mintha megfeledkeznél. Mindegyik torna győztese óhatatlanul "megöli" az adott tornát. Ezért győznek ők. Nekem volt szerencsém végigzokogni '82-ben az olaszok győzelmét, ha valakinek a stílusa gyilkos volt, akkor az övék az volt. Ma mégis sokan könnyezve emlegetik azt az olasz csapatot.
A 72-76-os német csapat VB győzelménél tényleg sírva fakadtam - hol van ez a mai olasz csapat attól a holland társaságtól?!! Itt majd mindenki elfelejtkezik a Svájc-Ukrajna döbbenethez mérhető olasz-angol negyeddöntőről.
Jakehomer megközelítése számomra sokkal férfiasabb, egyértelműbb. Nem tetszik, de kurva jók. Nem kell ezt túlspilázni. A spanyolok ellen nagyjából mindent kipróbáltak kb. 2006-2007 óta, és semmire nem jutnak.
Alapvető aránytévesztésnek gondolom, hogy 10-1-es gólarány helyett 13-4-es gólarányt kérünk tőlük számon. Mintha a Ravens győzelme csak akkor lenne "igazságos", "megérdemelt"" a semleges (ellen?) szurkoló számára, ha Reed leszed két INT-et, Suggs elkövet 3-4 sack-et és Lewis csinál 10+ tackle-t.
A spanyolok történelmet írtak, alkottak a lassan mindenki kedvencévé váló olaszok (önmagában LOL, minden tornák legkevésbé szurkolóbarát válogatottja!) legyalulásával. (Az első 60 percre gondolok!) Talán-talán az említett német válogatottól kérték ilyen vehemenciával számon, hogy miért merik ennyire uralni a focit, mint most a spanyoloktól. Számomra Cruyff, Neeskens, Rep és társai (kivéve Jongblood) gyalázása, hogy emiatt őket ezzel az olasz válogatottal állítják párhuzamba.tomi-tomi
Direkt nem olvasok itt vissza, mert felesleges, de ezt mondjuk nem értem. Miért lenne jobb a rosszabb gólarány?

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A horvát, portugál és első olasz meccsen biztos nem volt alázás.. persze szép dolog a félpálya körül gurigázni, voltak helyzeteik, meg vágtak négyet az íreknek és kettőt a béna franciáknak.

De az hogy az első 12 perc alatt volt kb. 3 aktív/jó támadásuk, és nyíltan kezdtek.. ilyen más meccsen nem nagyon volt (az írek nem számítanak)

Prandelliben egyetértünk, de akkor mondjuk, amit Del Bosque bohóckodott csatárposzton az egész EB alatt, az se volt semmi... és amúgy, volt valaki aki a spanyoloknál úgymond próbálkozott? Ha egy embert kellene mondanom, az első aki eszembe jut, az Pedro.
Részben érthető, hogy ő miért hajtott.. az nem igazán, hogy a többiek miért nem.

Legjobb csapat, ez egyértelmű... de nagyon nem szeretném, ha ez a fajta foci meghonosodna, amit itt a spanyolok lehoztak az EB-n. Jó csapatok, jó játékosok voltak itt, fogok kb. négy-öt gólra emlékezni (Ibra, két Balo, Lahm 2.0 és persze SAMARAAAAS!) - de nem merem azt mondani, hogy ez egy jó EB-ként marad meg az emlékeim közt.Igor
Nem volt alázás, de a portugálok jutottak hozzájuk a legközelebb és a hosszabbításban már ők is mattolva voltak párszor, csak ezeket megúszták.

Nézd, én utálom a spanyol soccert, mint a szart, és nem is tarto(tta)m sokra, de racionálisan nézve szinte hibátlanul játszanak. Lehet nyafogni, hogy nem látványos, unalmas, nem törik össze magukat, de ha ez az út a győzelemhez, akkor azért nem őket kell fikázni, hanem azokat, akik nem tudják őket megverni. Márpedig jelen állás szerint senki nem tudja.Jakehomer
Én nem fikázok, csak a véleményem kimondtam, a spanyolok játékstílusa megölte az EB-t.
Szerintem egy sima 4-3-1-2-vel is nyerték volna az EB-t.. lehet hogy egynél több gólt kapnak, de többet is rúgtak volna. 10-1 helyett (most az utolsó kettőt leveszem), lett volna 13-4 mondjuk.. és biztos szórakoztatóbb/élvezhetőbb lett volna a semleges nézőknek. Nézd meg Torres gól/perc mutatóját, úgy hogy nem volt igazán 100%-os formában szerintem.. ez a spanyol csapat 2 csatárral is EB-t nyert volna.
Lehet hat középpályással 1-0-ra játszani.. de egyszer nekik is mákolni kellett a tiziknél, és biztos nem "aláztak", ahogy Amadeus írta szerintem. Kontrolláltan játszottak, mondjuk inkább így.

Szerintem azért nyertek, mert magasan a legjobb/legmélyebb csapat.. a portugáloké ehhez képest semmi. Moutinho v. Veloso, már nem tudom melyik, asszem utóbbi, 13 kilométert futott 90 perc alatt.. és ezért haltak be a hosszabbításra, nekik nem volt 6-7 középpályásuk.Igor
Megbocsáss, drága Igor, igenis próbálod fikázni a spanyolok játékát.
Néhány dologról mintha megfeledkeznél. Mindegyik torna győztese óhatatlanul "megöli" az adott tornát. Ezért győznek ők. Nekem volt szerencsém végigzokogni '82-ben az olaszok győzelmét, ha valakinek a stílusa gyilkos volt, akkor az övék az volt. Ma mégis sokan könnyezve emlegetik azt az olasz csapatot.
A 72-76-os német csapat VB győzelménél tényleg sírva fakadtam - hol van ez a mai olasz csapat attól a holland társaságtól?!! Itt majd mindenki elfelejtkezik a Svájc-Ukrajna döbbenethez mérhető olasz-angol negyeddöntőről.
Jakehomer megközelítése számomra sokkal férfiasabb, egyértelműbb. Nem tetszik, de kurva jók. Nem kell ezt túlspilázni. A spanyolok ellen nagyjából mindent kipróbáltak kb. 2006-2007 óta, és semmire nem jutnak.
Alapvető aránytévesztésnek gondolom, hogy 10-1-es gólarány helyett 13-4-es gólarányt kérünk tőlük számon. Mintha a Ravens győzelme csak akkor lenne "igazságos", "megérdemelt"" a semleges (ellen?) szurkoló számára, ha Reed leszed két INT-et, Suggs elkövet 3-4 sack-et és Lewis csinál 10+ tackle-t.
A spanyolok történelmet írtak, alkottak a lassan mindenki kedvencévé váló olaszok (önmagában LOL, minden tornák legkevésbé szurkolóbarát válogatottja!) legyalulásával. (Az első 60 percre gondolok!) Talán-talán az említett német válogatottól kérték ilyen vehemenciával számon, hogy miért merik ennyire uralni a focit, mint most a spanyoloktól. Számomra Cruyff, Neeskens, Rep és társai (kivéve Jongblood) gyalázása, hogy emiatt őket ezzel az olasz válogatottal állítják párhuzamba.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hiába na, a foci egy igazságos játék

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ótvar, szar, élvezhetetlen fos, köszönöm...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
buzik.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Megérdemelten győztek a spanyolok, ez az olasz csapat nem bírja el h a támadásért legink felelős Pirlo Cassano Balotelli trió gyenge napot fogjon ki. Pozitív h az EB-n először nem ültek rá a spanyolok az 1-0-ra ha ilyen felfogásban nyomták volna végig a tornát egy magam fajta semleges is tudott volna értük szorítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A horvát, portugál és első olasz meccsen biztos nem volt alázás.. persze szép dolog a félpálya körül gurigázni, voltak helyzeteik, meg vágtak négyet az íreknek és kettőt a béna franciáknak.

De az hogy az első 12 perc alatt volt kb. 3 aktív/jó támadásuk, és nyíltan kezdtek.. ilyen más meccsen nem nagyon volt (az írek nem számítanak)

Prandelliben egyetértünk, de akkor mondjuk, amit Del Bosque bohóckodott csatárposzton az egész EB alatt, az se volt semmi... és amúgy, volt valaki aki a spanyoloknál úgymond próbálkozott? Ha egy embert kellene mondanom, az első aki eszembe jut, az Pedro.
Részben érthető, hogy ő miért hajtott.. az nem igazán, hogy a többiek miért nem.

Legjobb csapat, ez egyértelmű... de nagyon nem szeretném, ha ez a fajta foci meghonosodna, amit itt a spanyolok lehoztak az EB-n. Jó csapatok, jó játékosok voltak itt, fogok kb. négy-öt gólra emlékezni (Ibra, két Balo, Lahm 2.0 és persze SAMARAAAAS!) - de nem merem azt mondani, hogy ez egy jó EB-ként marad meg az emlékeim közt.Igor
Nem volt alázás, de a portugálok jutottak hozzájuk a legközelebb és a hosszabbításban már ők is mattolva voltak párszor, csak ezeket megúszták.

Nézd, én utálom a spanyol soccert, mint a szart, és nem is tarto(tta)m sokra, de racionálisan nézve szinte hibátlanul játszanak. Lehet nyafogni, hogy nem látványos, unalmas, nem törik össze magukat, de ha ez az út a győzelemhez, akkor azért nem őket kell fikázni, hanem azokat, akik nem tudják őket megverni. Márpedig jelen állás szerint senki nem tudja.Jakehomer
Én nem fikázok, csak a véleményem kimondtam, a spanyolok játékstílusa megölte az EB-t.
Szerintem egy sima 4-3-1-2-vel is nyerték volna az EB-t.. lehet hogy egynél több gólt kapnak, de többet is rúgtak volna. 10-1 helyett (most az utolsó kettőt leveszem), lett volna 13-4 mondjuk.. és biztos szórakoztatóbb/élvezhetőbb lett volna a semleges nézőknek. Nézd meg Torres gól/perc mutatóját, úgy hogy nem volt igazán 100%-os formában szerintem.. ez a spanyol csapat 2 csatárral is EB-t nyert volna.
Lehet hat középpályással 1-0-ra játszani.. de egyszer nekik is mákolni kellett a tiziknél, és biztos nem "aláztak", ahogy Amadeus írta szerintem. Kontrolláltan játszottak, mondjuk inkább így.

Szerintem azért nyertek, mert magasan a legjobb/legmélyebb csapat.. a portugáloké ehhez képest semmi. Moutinho v. Veloso, már nem tudom melyik, asszem utóbbi, 13 kilométert futott 90 perc alatt.. és ezért haltak be a hosszabbításra, nekik nem volt 6-7 középpályásuk.Igor
Rohadjak meg minden szavaddal egyet értek Igor! 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mi az, hogy szép játék? Egy szóval nem mondtam, hogy végig szépen játszottak, azt mondtam, hogy végig úgy játszottak, mint ma, ergo nagyon jól
. Egyébként valaki egyszer azt mondta, hogy a jó szép és a szép jó.Jakehomer
Akkor most mégis azt mondod, pedig azt állítod, hogy nem mondod.

na de mellőzve a trollkodást, csalódás a vége. Reméltem az olaszok megnyerik, igazából olyan alapon, hogy mindegy, csak ne a spanyolok. Hiányzott az erős, lendületes holland csapat, francia, angol... de, hogy a 4 elődöntősből az nyerjen, amelyik a legjobban gyilkolta a focit, az mégiscsak lesújtó. Jobban aggaszt, hogy kezd ez a fajta stílus megtelepedni. Több évre fogja a sportágat visszavetni ha csak ilyen szar nézhetetlen játékkal lehet nyerni a végén. Márpedig csak a végső győzelem számít. Kicsit olyan ez a spanyol hegemónia, mintha minden évben a Jets nyerné a Super Bowl-t. Idegesítő lenne az is.

A kommentátor ki volt a magyaron? Élvezhető volt legalább?Amadeus91
Régebben a német köcsögök győzelmei voltak azok, amelyek évtizedekig visszavetették a focit...... Most a helyükre kerültek egy olyan csapattól, amely 4-et kapott a döntőben.......csi77
Kár hogy nem az az olasz csapat játszott a mai napon, talán izgisebb lett volna az esténk. Ha már így összehasonlítunk két teljesen különböző mérkőzést; Balotelli ma csak rossz döntéseket hozott, a fritzek ellen csak jókat. A németek kiakarták venni Pirlo-t a játékból (vagyis az olaszok játékához simították a saját felfogásukat) a spanyolok meg természetesen játszották azt amit tudnak, évek óta világszínvonalúan.

A németek akkor játszották a legrosszabb meccsüket a tornán, az olaszok meg a legjobbat...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
világ szégyene= Thiago Motta
egy profi játékos ne húzódjon már meg 5 perc játék után miután becserélik az EB Döntőbe
egy edző meg ne hozzon be egy vkp-t 2-0 bukóban egy tkp helyett!
Gratuláció a Spanyoloknak, büszke vagyok az olaszokra 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
most akkor szép játék volt végig vagy egyszer sem volt benne, hogy kikapnak?Amadeus91
Mi az, hogy szép játék? Egy szóval nem mondtam, hogy végig szépen játszottak, azt mondtam, hogy végig úgy játszottak, mint ma, ergo nagyon jól
. Egyébként valaki egyszer azt mondta, hogy a jó szép és a szép jó.Jakehomer
Akkor most mégis azt mondod, pedig azt állítod, hogy nem mondod.

na de mellőzve a trollkodást, csalódás a vége. Reméltem az olaszok megnyerik, igazából olyan alapon, hogy mindegy, csak ne a spanyolok. Hiányzott az erős, lendületes holland csapat, francia, angol... de, hogy a 4 elődöntősből az nyerjen, amelyik a legjobban gyilkolta a focit, az mégiscsak lesújtó. Jobban aggaszt, hogy kezd ez a fajta stílus megtelepedni. Több évre fogja a sportágat visszavetni ha csak ilyen szar nézhetetlen játékkal lehet nyerni a végén. Márpedig csak a végső győzelem számít. Kicsit olyan ez a spanyol hegemónia, mintha minden évben a Jets nyerné a Super Bowl-t. Idegesítő lenne az is.

A kommentátor ki volt a magyaron? Élvezhető volt legalább?Amadeus91
Régebben a német köcsögök győzelmei voltak azok, amelyek évtizedekig visszavetették a focit...... Most a helyükre kerültek egy olyan csapattól, amely 4-et kapott a döntőben.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Sakkomost még ki jön a vidibe, sokerespanyol mundo alegria?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.Jakehomer
Tulajdonképpen végig alázták az EB-t a spanyolok és az ellenfelek hibája, hogy mégsem, de mégis.

EheAmadeus91
azért a Horvát meccs necces volt.

Német-Spanyol meccset hiányolom. Az azért jó lett volna.beltazor
Grat az olaszoknak, a végére kicsit kifújtak, de vigasztalásul, a szar németek 6-7-et kaptak volna..... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Mi az, hogy szép játék? Egy szóval nem mondtam, hogy végig szépen játszottak, azt mondtam, hogy végig úgy játszottak, mint ma, ergo nagyon jól
. Egyébként valaki egyszer azt mondta, hogy a jó szép és a szép jó.Jakehomer
Akkor most mégis azt mondod, pedig azt állítod, hogy nem mondod.

Amadeus91
Az egyszer valaki mondta az mióta jelenti azt, hogy az egyszer valaki=Jakehomer?szaba
de abban sem lehetünk biztosak, hogy nem. Viszont az "egyébként" szó a mondat elején arra enged következtetni, hogy ő is osztja azt a gondolatot és érvként használja reagálván az én hozzászólásomra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
A horvát, portugál és első olasz meccsen biztos nem volt alázás.. persze szép dolog a félpálya körül gurigázni, voltak helyzeteik, meg vágtak négyet az íreknek és kettőt a béna franciáknak.

De az hogy az első 12 perc alatt volt kb. 3 aktív/jó támadásuk, és nyíltan kezdtek.. ilyen más meccsen nem nagyon volt (az írek nem számítanak)

Prandelliben egyetértünk, de akkor mondjuk, amit Del Bosque bohóckodott csatárposzton az egész EB alatt, az se volt semmi... és amúgy, volt valaki aki a spanyoloknál úgymond próbálkozott? Ha egy embert kellene mondanom, az első aki eszembe jut, az Pedro.
Részben érthető, hogy ő miért hajtott.. az nem igazán, hogy a többiek miért nem.

Legjobb csapat, ez egyértelmű... de nagyon nem szeretném, ha ez a fajta foci meghonosodna, amit itt a spanyolok lehoztak az EB-n. Jó csapatok, jó játékosok voltak itt, fogok kb. négy-öt gólra emlékezni (Ibra, két Balo, Lahm 2.0 és persze SAMARAAAAS!) - de nem merem azt mondani, hogy ez egy jó EB-ként marad meg az emlékeim közt.Igor
Nem volt alázás, de a portugálok jutottak hozzájuk a legközelebb és a hosszabbításban már ők is mattolva voltak párszor, csak ezeket megúszták.

Nézd, én utálom a spanyol soccert, mint a szart, és nem is tarto(tta)m sokra, de racionálisan nézve szinte hibátlanul játszanak. Lehet nyafogni, hogy nem látványos, unalmas, nem törik össze magukat, de ha ez az út a győzelemhez, akkor azért nem őket kell fikázni, hanem azokat, akik nem tudják őket megverni. Márpedig jelen állás szerint senki nem tudja.Jakehomer
Én nem fikázok, csak a véleményem kimondtam, a spanyolok játékstílusa megölte az EB-t.
Szerintem egy sima 4-3-1-2-vel is nyerték volna az EB-t.. lehet hogy egynél több gólt kapnak, de többet is rúgtak volna. 10-1 helyett (most az utolsó kettőt leveszem), lett volna 13-4 mondjuk.. és biztos szórakoztatóbb/élvezhetőbb lett volna a semleges nézőknek. Nézd meg Torres gól/perc mutatóját, úgy hogy nem volt igazán 100%-os formában szerintem.. ez a spanyol csapat 2 csatárral is EB-t nyert volna.
Lehet hat középpályással 1-0-ra játszani.. de egyszer nekik is mákolni kellett a tiziknél, és biztos nem "aláztak", ahogy Amadeus írta szerintem. Kontrolláltan játszottak, mondjuk inkább így.

Szerintem azért nyertek, mert magasan a legjobb/legmélyebb csapat.. a portugáloké ehhez képest semmi. Moutinho v. Veloso, már nem tudom melyik, asszem utóbbi, 13 kilométert futott 90 perc alatt.. és ezért haltak be a hosszabbításra, nekik nem volt 6-7 középpályásuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
most akkor szép játék volt végig vagy egyszer sem volt benne, hogy kikapnak?Amadeus91
Mi az, hogy szép játék? Egy szóval nem mondtam, hogy végig szépen játszottak, azt mondtam, hogy végig úgy játszottak, mint ma, ergo nagyon jól
. Egyébként valaki egyszer azt mondta, hogy a jó szép és a szép jó.Jakehomer
Akkor most mégis azt mondod, pedig azt állítod, hogy nem mondod.

Amadeus91
Az egyszer valaki mondta az mióta jelenti azt, hogy az egyszer valaki=Jakehomer?
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.Jakehomer
Tulajdonképpen végig alázták az EB-t a spanyolok és az ellenfelek hibája, hogy mégsem, de mégis.

EheAmadeus91
Egyetlen meccsen sem volt benne, hogy kikapnak, miről beszélünk?

Júj biztos nagyon szégyen nekik, igen persze.
Lehet döngetni a mellet, nyert a tikitöki, ma a spanyoloknak jött össze minden, az olaszoknak pedig az elődöntőben és ennyi semmi több. Nem lett volna ez 2-0nál több ha nem 10emberrel kell lehúzni 25percet vagy mittudomén mennyit.
Azt se várta senki az olaszoktól hogy a csoportból tovább egerészik magukat erre döntőt játszottak.
Szerintem ez megsüvegelendő teljesítmény. Ma nem jött ki a lépés, de ez már így is erőn felül volt amit leraktak a pályára az EB-n.The terrible towel
Ez a nem jött ki a lépés mekkora BS kamu duma, istenem. Persze, jó teljesítmény a döntőbe jutás (ami viszont közel sem volt olyan nagy meglepetés, Olaszországról beszélünk, nem pl Svá izé Írországról), de ott egy nagy rakás szar volt, amit a pályára tettek, ami az én értékítéletem szerint szégyen az olasz válogatott számára.Jakehomer
Jó akkor benyalod neked csontig mit szólsz, fényezem még kicsit az estéd 😀
A legjobb válogatott nyert a világon, és az olaszoknak elnézést kellett volna kérni és szemen köpni magukat minden egyes labdaérintésnél.
Ez volt a valóság, mindenkinek a krva anyját aki a tikitökik ellen pályára lép 😊

Én mióta az eszemet tudom kb olasz drukker vagyok, vigyorogva írtam volna alá 1hónapja az ezüstöt 😊
Szégyen történt, világégés!!! 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
most akkor szép játék volt végig vagy egyszer sem volt benne, hogy kikapnak?Amadeus91
Mi az, hogy szép játék? Egy szóval nem mondtam, hogy végig szépen játszottak, azt mondtam, hogy végig úgy játszottak, mint ma, ergo nagyon jól
. Egyébként valaki egyszer azt mondta, hogy a jó szép és a szép jó.Jakehomer
Akkor most mégis azt mondod, pedig azt állítod, hogy nem mondod.

na de mellőzve a trollkodást, csalódás a vége. Reméltem az olaszok megnyerik, igazából olyan alapon, hogy mindegy, csak ne a spanyolok. Hiányzott az erős, lendületes holland csapat, francia, angol... de, hogy a 4 elődöntősből az nyerjen, amelyik a legjobban gyilkolta a focit, az mégiscsak lesújtó. Jobban aggaszt, hogy kezd ez a fajta stílus megtelepedni. Több évre fogja a sportágat visszavetni ha csak ilyen szar nézhetetlen játékkal lehet nyerni a végén. Márpedig csak a végső győzelem számít. Kicsit olyan ez a spanyol hegemónia, mintha minden évben a Jets nyerné a Super Bowl-t. Idegesítő lenne az is.

A kommentátor ki volt a magyaron? Élvezhető volt legalább?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 921 — Gràcies Pep!
Prandelliben egyetértünk, de akkor mondjuk, amit Del Bosque bohóckodott csatárposzton az egész EB alatt, az se volt semmi... és amúgy, volt valaki aki a spanyoloknál úgymond próbálkozott? Ha egy embert kellene mondanom, az első aki eszembe jut, az Pedro.
Részben érthető, hogy ő miért hajtott.. az nem igazán, hogy a többiek miért nem.
Igor
Pedro mindig hajt, mindig megtesz mindent a pályán.
Talán a Barca egyik legszerényebb játékosa.

3 éve nem sok hiányzott, hogy kölcsönadják a Barca B-ből.
Aztán jött Pep, a többi már történelem...
Én nagyon szeretem a játékát.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
A horvát, portugál és első olasz meccsen biztos nem volt alázás.. persze szép dolog a félpálya körül gurigázni, voltak helyzeteik, meg vágtak négyet az íreknek és kettőt a béna franciáknak.

De az hogy az első 12 perc alatt volt kb. 3 aktív/jó támadásuk, és nyíltan kezdtek.. ilyen más meccsen nem nagyon volt (az írek nem számítanak)

Prandelliben egyetértünk, de akkor mondjuk, amit Del Bosque bohóckodott csatárposzton az egész EB alatt, az se volt semmi... és amúgy, volt valaki aki a spanyoloknál úgymond próbálkozott? Ha egy embert kellene mondanom, az első aki eszembe jut, az Pedro.
Részben érthető, hogy ő miért hajtott.. az nem igazán, hogy a többiek miért nem.

Legjobb csapat, ez egyértelmű... de nagyon nem szeretném, ha ez a fajta foci meghonosodna, amit itt a spanyolok lehoztak az EB-n. Jó csapatok, jó játékosok voltak itt, fogok kb. négy-öt gólra emlékezni (Ibra, két Balo, Lahm 2.0 és persze SAMARAAAAS!) - de nem merem azt mondani, hogy ez egy jó EB-ként marad meg az emlékeim közt.Igor
Nem volt alázás, de a portugálok jutottak hozzájuk a legközelebb és a hosszabbításban már ők is mattolva voltak párszor, csak ezeket megúszták.

Nézd, én utálom a spanyol soccert, mint a szart, és nem is tarto(tta)m sokra, de racionálisan nézve szinte hibátlanul játszanak. Lehet nyafogni, hogy nem látványos, unalmas, nem törik össze magukat, de ha ez az út a győzelemhez, akkor azért nem őket kell fikázni, hanem azokat, akik nem tudják őket megverni. Márpedig jelen állás szerint senki nem tudja.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
most akkor szép játék volt végig vagy egyszer sem volt benne, hogy kikapnak?Amadeus91
Mi az, hogy szép játék? Egy szóval nem mondtam, hogy végig szépen játszottak, azt mondtam, hogy végig úgy játszottak, mint ma, ergo nagyon jól. Egyébként valaki egyszer azt mondta, hogy a jó szép és a szép jó.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
A horvát, portugál és első olasz meccsen biztos nem volt alázás.. persze szép dolog a félpálya körül gurigázni, voltak helyzeteik, meg vágtak négyet az íreknek és kettőt a béna franciáknak.

De az hogy az első 12 perc alatt volt kb. 3 aktív/jó támadásuk, és nyíltan kezdtek.. ilyen más meccsen nem nagyon volt (az írek nem számítanak)

Prandelliben egyetértünk, de akkor mondjuk, amit Del Bosque bohóckodott csatárposzton az egész EB alatt, az se volt semmi... és amúgy, volt valaki aki a spanyoloknál úgymond próbálkozott? Ha egy embert kellene mondanom, az első aki eszembe jut, az Pedro.
Részben érthető, hogy ő miért hajtott.. az nem igazán, hogy a többiek miért nem.

Legjobb csapat, ez egyértelmű... de nagyon nem szeretném, ha ez a fajta foci meghonosodna, amit itt a spanyolok lehoztak az EB-n. Jó csapatok, jó játékosok voltak itt, fogok kb. négy-öt gólra emlékezni (Ibra, két Balo, Lahm 2.0 és persze SAMARAAAAS!) - de nem merem azt mondani, hogy ez egy jó EB-ként marad meg az emlékeim közt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 196 — Vikings fan
Te mit néztél? Így játszottak ők mindig, csak eddig az ellenfelek nagyon behúzódtak ellenük, most meg - kényszerből persze - rengeteg területet adtak nekik az olaszok. Lévén a legjobb csapat, valószínűleg a spanyolok megnyerik a döntőt Prandelli Benny Hill showt idéző produkciója nélkül is, de így egy éles meccset se hoztak ki az olaszok, ami elég nagy szégyen.Jakehomer
Tulajdonképpen végig alázták az EB-t a spanyolok és az ellenfelek hibája, hogy mégsem, de mégis.

EheAmadeus91
Egyetlen meccsen sem volt benne, hogy kikapnak, miről beszélünk?Jakehomer
De hogy kiesnek benne volt, azért Portugália ellen nem sokon múlt