NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
előre látom az következő 3 oldal témáját: reál margit süllyesztő vées bárka ÚPé....

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Silva hosszabbított, 2017-ig van szerződése most már a Milannal. Maga a hosszabbítás csak +1 éves, de a fizetése jelentősen megnő, erre a PSG ajánlata után volt szükség.
Közben Lassana Diarra kijelentette, hogy nem akar elmenni a Realtól, inkább a padon csücsül és a pálya közelébe sem jut, de legalább még egy évig 4,5 millás fizetéssel teheti mindezt.
Nagyot csalódtam benne, de az Ő dolga, ha ennyire csak a pénzre megy.Stez
jobban belegondolva én is ezt tenném.

"Megkeresnek mikor jól nyomom egy másik csapatban, megvesznek kilóra - én meg örülök mint majom a farkának, hogy HÚ a Real - megérkezek Madridba. Jól játszok, de nem jönnek az eredmények. Erre az eredménybuzi - szurkolók - klubelnök még nagyobb pénzszórást akar és megvesz a helyemre mást is kilóra. Én továbbra is bizonyítok amikor tudok, edzek becsülettel, hitegetnek, hogy megkapom az esélyt majd valamikor. Végül nem kapom meg az esélyt, nem vagyok kedvenc, pedig hittem nekik, vártam, dolgoztam becsülettel feszt, s szüntelen. Na akkor most már a jó anyátok, jár nekem X év után az a 4,5 milla a semmire. Szpartak Moszkva meg Milan mi?! Höh"

Ez a Real Madrid.Amadeus91
A Real padja, hogy pontosítsunk. És Mourinho már fél éve kijelentette, hogy DIarrával nem számol ebben az évben már, és ezt most kb. hetente meg is erősíti. Diarra meg 27 éves focista elméletileg. Egyébként meg ha a Milantól nem is, de a Moszkvától, vagy más érdeklődő csapattól tutira megkapná ezt a 4,5 millás fizetést, de még többet is, ráadásul kezdhetne is. Ez most nem feltétlenül erről szól, Diarra egyszerűen megmondta, hogy ez jó pénz neki padért, de igen fontos tényező, hogy így megszívathatja a Realt, akik ugyanis jövőre már ingyen kell, hogy elengedjék, míg most azért még simán korrekt pénzt zsebelhetnének be Diarráért. Nem is köntörfalazott, kijelentette, hogy a Real ne kaphasson érte pénzt, simán padozik ilyen fizetéssel is.
Az már ugye a másik része a dolognak, hogy alapból megmondta, hogy jövőre is minimum a Realtól kapott 4,5 millás fizetés alatt sehová sem ír alá, de szerintem inkább elmegy egy elit csapat helyett mondjuk törökországba, vagy oroszországba csak a pénz miatt.Stez
de másik oldalt nézed, eddig nem engedték el, parlagon hevert, ő pedig nem lesz többet fiatalabb. Az a 4,5 millió semmi kompenzáció ahhoz képest, hogy mennyi ment el a karrierjéből a pocsékba.
Én is ezt tenném. Bemennék minden nap. Meccsnapokon a lelátó legjobb részére mennék. Jó kedv, mosoly, evés, ivás. Mikor megjött az utsó fizu, lejárt a papír, akkor pedig mosolyogva köszönnék el mindenkitől.
Visszanyal a fagyi esete. Hány karriert csesztek el Madridban? Owen, Woodgate, Metzelder. Sneijder, Vaart és Robben is menekült, Beckham sem a legjobban jött ki belőle. Most épp Di Maria és Sahin van lapáton. Utóbbi 1 év után úgy, hogy sérülten vették, alig kapott lehetőséget, de már a helyére akarják a Modricot kilóra. Kaka-t már nem is említem.. neki ennyi volt.
Rühellem a barszát, de azt nagyon okosan csinálják, hogy az utánpótlásra épül a klub. Elismerésre méltó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Silva hosszabbított, 2017-ig van szerződése most már a Milannal. Maga a hosszabbítás csak +1 éves, de a fizetése jelentősen megnő, erre a PSG ajánlata után volt szükség.
Közben Lassana Diarra kijelentette, hogy nem akar elmenni a Realtól, inkább a padon csücsül és a pálya közelébe sem jut, de legalább még egy évig 4,5 millás fizetéssel teheti mindezt.
Nagyot csalódtam benne, de az Ő dolga, ha ennyire csak a pénzre megy.Stez
jobban belegondolva én is ezt tenném.

"Megkeresnek mikor jól nyomom egy másik csapatban, megvesznek kilóra - én meg örülök mint majom a farkának, hogy HÚ a Real - megérkezek Madridba. Jól játszok, de nem jönnek az eredmények. Erre az eredménybuzi - szurkolók - klubelnök még nagyobb pénzszórást akar és megvesz a helyemre mást is kilóra. Én továbbra is bizonyítok amikor tudok, edzek becsülettel, hitegetnek, hogy megkapom az esélyt majd valamikor. Végül nem kapom meg az esélyt, nem vagyok kedvenc, pedig hittem nekik, vártam, dolgoztam becsülettel feszt, s szüntelen. Na akkor most már a jó anyátok, jár nekem X év után az a 4,5 milla a semmire. Szpartak Moszkva meg Milan mi?! Höh"

Ez a Real Madrid.Amadeus91
A Real padja, hogy pontosítsunk. És Mourinho már fél éve kijelentette, hogy DIarrával nem számol ebben az évben már, és ezt most kb. hetente meg is erősíti. Diarra meg 27 éves focista elméletileg. Egyébként meg ha a Milantól nem is, de a Moszkvától, vagy más érdeklődő csapattól tutira megkapná ezt a 4,5 millás fizetést, de még többet is, ráadásul kezdhetne is. Ez most nem feltétlenül erről szól, Diarra egyszerűen megmondta, hogy ez jó pénz neki padért, de igen fontos tényező, hogy így megszívathatja a Realt, akik ugyanis jövőre már ingyen kell, hogy elengedjék, míg most azért még simán korrekt pénzt zsebelhetnének be Diarráért. Nem is köntörfalazott, kijelentette, hogy a Real ne kaphasson érte pénzt, simán padozik ilyen fizetéssel is.
Az már ugye a másik része a dolognak, hogy alapból megmondta, hogy jövőre is minimum a Realtól kapott 4,5 millás fizetés alatt sehová sem ír alá, de szerintem inkább elmegy egy elit csapat helyett mondjuk törökországba, vagy oroszországba csak a pénz miatt.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-lisztes-es-meg-egy-volt-fradi-jatekos-szegeden-2145447

Höri?Amadeus91
tudom nem höri vagyok 😕 , de drága volt az NB2-es tagság, valahogy visszakell szedni a lóvét, így kellett egy szupersztár aki miatt több ezren fognak kilátogatni a khm.... stadion félébe 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Silva hosszabbított, 2017-ig van szerződése most már a Milannal. Maga a hosszabbítás csak +1 éves, de a fizetése jelentősen megnő, erre a PSG ajánlata után volt szükség.
Közben Lassana Diarra kijelentette, hogy nem akar elmenni a Realtól, inkább a padon csücsül és a pálya közelébe sem jut, de legalább még egy évig 4,5 millás fizetéssel teheti mindezt.
Nagyot csalódtam benne, de az Ő dolga, ha ennyire csak a pénzre megy.Stez
jobban belegondolva én is ezt tenném.

"Megkeresnek mikor jól nyomom egy másik csapatban, megvesznek kilóra - én meg örülök mint majom a farkának, hogy HÚ a Real - megérkezek Madridba. Jól játszok, de nem jönnek az eredmények. Erre az eredménybuzi - szurkolók - klubelnök még nagyobb pénzszórást akar és megvesz a helyemre mást is kilóra. Én továbbra is bizonyítok amikor tudok, edzek becsülettel, hitegetnek, hogy megkapom az esélyt majd valamikor. Végül nem kapom meg az esélyt, nem vagyok kedvenc, pedig hittem nekik, vártam, dolgoztam becsülettel feszt, s szüntelen. Na akkor most már a jó anyátok, jár nekem X év után az a 4,5 milla a semmire. Szpartak Moszkva meg Milan mi?! Höh"

Ez a Real Madrid.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én eddig a Balotellis mémeken csak mosolyogtam, de ezen az előbb konkrétan felnyerítettem 😂

davemayer
itt az összes?!
http://www.youtube.com/watch?v=h76MChCmiC8&feature=player_embedded

pár már unalmas, de számomra volt közte új is!

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Silva hosszabbított, 2017-ig van szerződése most már a Milannal. Maga a hosszabbítás csak +1 éves, de a fizetése jelentősen megnő, erre a PSG ajánlata után volt szükség.
Közben Lassana Diarra kijelentette, hogy nem akar elmenni a Realtól, inkább a padon csücsül és a pálya közelébe sem jut, de legalább még egy évig 4,5 millás fizetéssel teheti mindezt.
Nagyot csalódtam benne, de az Ő dolga, ha ennyire csak a pénzre megy.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
én eddig a Balotellis mémeken csak mosolyogtam, de ezen az előbb konkrétan felnyerítettem 😂


BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
elveszem Bazzani kenyerét: Ferrara lett a Samp edzője, miután Rafa nem vállalta nemzetközi indulás hiányában! hát nemtom...

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Jaj, ne emlékeztess arra a púpos vörös ördögre, aki a világ röhejére aranylabdát kapott...... :/csi77
A világ röhejére Cannavaro kapott aranylabdát, nem Sammer.Vrijbloed
Ő is, bár ő talán jobban megérdemelte.csi77
tudsz te ám, ha akarsz azt már látom. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/iniesta-volt-az-europa-bajnoksag-legjobb-jatekosa-2145409

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

van az NSO-nak humorrovata?Amadeus91
Mi a baj?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ha minden igaz akkor Nerlinger kirúgva. Matthias Sammer az új sportigazgatónk.

Hoppá

(Sammer nevéhez fűződik a Neuer, Özil stb... féle generációt kinevelő program megalkotása, azontúl persze, hogy aranylabdás labdarúgó ő is)Amadeus91
Jaj, ne emlékeztess arra a púpos vörös ördögre, aki a világ röhejére aranylabdát kapott...... :/csi77
A világ röhejére Cannavaro kapott aranylabdát, nem Sammer.Vrijbloed
Ő is, bár ő talán jobban megérdemelte.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ha minden igaz akkor Nerlinger kirúgva. Matthias Sammer az új sportigazgatónk.

Hoppá

(Sammer nevéhez fűződik a Neuer, Özil stb... féle generációt kinevelő program megalkotása, azontúl persze, hogy aranylabdás labdarúgó ő is)Amadeus91
Jaj, ne emlékeztess arra a púpos vörös ördögre, aki a világ röhejére aranylabdát kapott...... :/csi77
A világ röhejére Cannavaro kapott aranylabdát, nem Sammer.Vrijbloed
Ő is, bár ő talán jobban megérdemelte.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Idén Torres lesz az aranylabdás: BL győzelem, EB győzelem, EB gólkirály 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha minden igaz akkor Nerlinger kirúgva. Matthias Sammer az új sportigazgatónk.

Hoppá

(Sammer nevéhez fűződik a Neuer, Özil stb... féle generációt kinevelő program megalkotása, azontúl persze, hogy aranylabdás labdarúgó ő is)Amadeus91
Jaj, ne emlékeztess arra a púpos vörös ördögre, aki a világ röhejére aranylabdát kapott...... :/csi77
A világ röhejére Cannavaro kapott aranylabdát, nem Sammer.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
És még egy gondolat: Xavi és Iniesta 2 qrva nagy játékos, de soha nem szabad pl Aranylabdát kapniuk, mert hiába nyernek meg mindent, éppen a spanyol válogatottban derül ki, hogy mennyire közelébe se érnek Messinek. A Barcelona futballját Messi teszi varázslatossá, s erre épp a spanyol válogatott unalmas játéka világít rá.Soldados
Bocsi, de te el is olvasod azt, amit leírsz? Ez óriási hülyeség! A 2008-as EB torna MVP-je Xavi lett, a 2010-es döntőben a győztes gólt nem Iniesta lőtte? Nem ez a két játékos képezi évek óta a Barca és a válogatott gerincét? Rúgott volna 50 gólt az ő passzaik nélkül Messi (aki tényleg a legjobb)? Bármely csapat összetenné a két kezét, ha egy ilyen "ikerpár" lenne a középpályáján! Ezen az eb-n nagyon hiányzott Villa, aki rúgott volna 5-6 gólt ezekből a passzokból, így kétségkívül nem volt olyan látványos a spanyolok játéka.csi77
És Te elolvasod, amit írtam? Mert nem úgy tűnik...

Azt írtam "qrva nagy játékos mindkettő". De nem a világ legjobbjai. Nem kell bizonygatnod, hogy jók, mert azok, világklasszisok, de messze vannak a legjobbtól.Soldados
Nekem az összehasonlítással van bajom. Messi elsődleges célja és feladata a gólszerzés (Xaviéknak nem), aminek ő világszínvonalon eleget tesz a Barcában, ott eredményeket ér el, míg a válogatottban valamiért ez nem megy neki. Lehet, hogy ez csak a rossz szövetségi kapitány miatt van, de az is lehet, hogy pl az említett fiúk hiányának köszönhető mindez. Az, hogy Messi több gólpasszt adott, mint az "ikrek" együtt, nem jelenti azt, hogy az azt megelőző labdákat, nem tőlük kapta, illetve a pontos passzokról vezetett statisztikákat is át kellene böngészni.
Az a tény, hogy esetleg Neked (de talán már nekem sem) nem olyan látványos és unalmas a spanyol tiki-taka, az nem azt jelenti, hogy Xavi és Iniesta szarok. Például Vettel miatt a F1 tavalyi szezonja kurva uncsi volt (főleg, hogy nem neki drukkoltam), de ettől még Vettelre nem mondom azt, hogy szar volt.....

A spanyolok 3 nagy tornát nyertek egymás után, amelyeken egyszer az egyiket, egyszer a másikat választották MVP-nek. Nem értelek...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 980 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha minden igaz akkor Nerlinger kirúgva. Matthias Sammer az új sportigazgatónk.

Hoppá

(Sammer nevéhez fűződik a Neuer, Özil stb... féle generációt kinevelő program megalkotása, azontúl persze, hogy aranylabdás labdarúgó ő is)Amadeus91
Jaj, ne emlékeztess arra a púpos vörös ördögre, aki a világ röhejére aranylabdát kapott...... :/csi77
Ez mondjuk meglepett egy ős dortmundi... bár jelen helyzetben úgy tűnik a Dortmundnál ugye nincs szakember hiány
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 980 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cassillas szerintem képességeit tekintve közel sem a legjobb kapus napjainkban, viszont (spanyol létére) fejben annyira erős és összeszedett hogy ezt tudja kompenzálni és így tud top 3-ba emelkedni. A vezéregyéniségéről nem is beszélve... BTW ha a csapatomba kapust keresnék én Neuert vinném. 😊JayB
minek kapjon néhány potyát 😛 😉

Nálam ezen! az EB-n messze Buffon hozta ki a legtöbbet (esetleg még Hart) Casnak nem nagyon kellett megmutatni képességeit legfeljebb a portugálok elleni 11-s párbajban. Ugye ez azért nehéz kérdés mert nem mindig a kapuson múlik mennyire derül ki hogy jó kapus-e vagy sem és ezért sem mindig a legjobb csapat kapusa a legjobb hálóőr is. Lásd ugye emiatt ekézik állandóan Valdest is pedig mutatott be jó néhány bravúrt ő is amellett hogy hajlamos a bohóckodásra. Ez kb hasonlóan meddő vita, mint, amit oldalakon keresztül képesek vagyunk vitatkozni hogy melyik a jobb Messi vagy CR7, mindkettő zseniális amelett hogy persze nálam minden elfogultság :cool: nélkül Messi.
Jah és egye fene idén kapja meg CR az aranylabdát osztán be lehet fejezni hogy neki bezzeg még nincs (Karl Malone se nyert NBA gyűrűt egy Scalabrine pl meg igen pedig hát..... 😊 )
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ha minden igaz akkor Nerlinger kirúgva. Matthias Sammer az új sportigazgatónk.

Hoppá

(Sammer nevéhez fűződik a Neuer, Özil stb... féle generációt kinevelő program megalkotása, azontúl persze, hogy aranylabdás labdarúgó ő is)Amadeus91
Jaj, ne emlékeztess arra a púpos vörös ördögre, aki a világ röhejére aranylabdát kapott...... :/

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-lisztes-es-meg-egy-volt-fradi-jatekos-szegeden-2145447

Höri?Amadeus91
no fene eddig még MLS-ről állt a fáma...ezek után kíváncsi leszek rajczigány egzotikus kalandjára... 😀Divat
Budaörs gyalog? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Cassillas szerintem képességeit tekintve közel sem a legjobb kapus napjainkban, viszont (spanyol létére) fejben annyira erős és összeszedett hogy ezt tudja kompenzálni és így tud top 3-ba emelkedni. A vezéregyéniségéről nem is beszélve... BTW ha a csapatomba kapust keresnék én Neuert vinném. 😊
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Jovánczai nem ártott, Lisztes meg a padra jó lesz. Ha véletlen pályára kerül, úgy is megsérül. Szar igazolás, gondolom drágán.Höri
sztem lejárt a szerződése nálunk, szal max az alap bére lehet "olcsó"... 😊Divat
ja, arra gondoltam.

de ha már itt tartunk, valaki tudna linkelni valami hivatalos listát róla, hogy kik indulnak az NB2-ben ősztől?Höri
Legutóbb 28 csapat kapott licencet, nem tudom azóta bővült-e a kör.
Idén amúgy létszámfaragás lesz az egycsapatos NBII-re állás miatt, asszem 7-től lefele kiesik mindenki, 6-7 meg osztályzó talán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-lisztes-es-meg-egy-volt-fradi-jatekos-szegeden-2145447

Höri?Amadeus91
Jovánczai nem ártott, Lisztes meg a padra jó lesz. Ha véletlen pályára kerül, úgy is megsérül. Szar igazolás, gondolom drágán.Höri
sztem lejárt a szerződése nálunk, szal max az alap bére lehet "olcsó"... 😊Divat
ja, arra gondoltam.

de ha már itt tartunk, valaki tudna linkelni valami hivatalos listát róla, hogy kik indulnak az NB2-ben ősztől?

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/allitsa-ossze-az-eb-alomcsapatat-2145443
Ugye mindenki tudja kire kell szavazni a balcsatároknál? 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-lisztes-es-meg-egy-volt-fradi-jatekos-szegeden-2145447

Höri?Amadeus91
Jovánczai nem ártott, Lisztes meg a padra jó lesz. Ha véletlen pályára kerül, úgy is megsérül. Szar igazolás, gondolom drágán.Höri
sztem lejárt a szerződése nálunk, szal max az alap bére lehet "olcsó"... 😊

|