NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Àllítólag a City megpróbálja megszerezni Cassanot.
Tevez + pénz menne helyette Milánóba.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
óriási 😀
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/megtevesztett_az_uefa_a_siro_nemet_novel/

"Közleményük szerint a futball emberi oldalát (...) szerették volna átadni"
hajrá UEFA, ma remélem csúnyán leszavazzák a Playstation-focit!jjncaa
miért nem lenne jó, ha lenne itt is videóbíró?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
óriási 😀
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/megtevesztett_az_uefa_a_siro_nemet_novel/

"Közleményük szerint a futball emberi oldalát (...) szerették volna átadni"
hajrá UEFA, ma remélem csúnyán leszavazzák a Playstation-focit!jjncaa
ez már akkor megjelent hírként, úgy emlékszem másnap már lehozta az nso, de tényleg eléggé megdöbbentő és szánalmas szerintem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 797 — 258. §
óriási 😀
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/megtevesztett_az_uefa_a_siro_nemet_novel/

"Közleményük szerint a futball emberi oldalát (...) szerették volna átadni"
hajrá UEFA, ma remélem csúnyán leszavazzák a Playstation-focit!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Stez télleg lecsaptok Júliora? még a végén lesz normális kapusotok, gyönyörű lenne pont tőlünk, és pont Ő...Divat
Képben van, mondjuk nem tom minek. Abbiatinak rohadt jó ösztönei vannak, Amelia megfelelő backup (csak világbajnok volt 2006-ban), jött Gabriel aki az olimpián valszeg kedzeni fog a braziloknál, jött Pazzagli, (akit vszínű h tovább is adunk), plusz visszajött kölcsönből Coppola is (valszeg ki lesz újra kölcsönözve), így jelenleg 5 azaz öt kapus tartozik a felnőtt kerethez.
Ha már Interből távozni készülő arcot akarunk beszerezni jobban járnánk Sneijderrel. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Stez télleg lecsaptok Júliora? még a végén lesz normális kapusotok, gyönyörű lenne pont tőlünk, és pont Ő...Divat
az a Julio aki 2 meccsen 2 potyából 2 ajándék gólt adott nekünk anno?Amadeus91
igen Ő az, sajnos akkor elég rossz periódusa volt(mint a csapatban mki másnak-edzőbuktatás is?!)...mutass egy oan kapust akinek még sose volt potyája, akár egy nemzetközi kupameccsen...7 év alatt én úgy gondolom elég sokat köszönhetünk neki, és bár hiába a megfelelő pótlás(Handanovic, 11m+Faraoni nevetséges összeg érte...), nekem hiányozni fog, és top kapusnak tartom továbbra is, aki bárhol meg fogja állni a helyét!!!

de tudod nem alapozhat mki Kraft és Rensing szintű kapusokra, van akinek be kell érni ilyen "potyás" J. Césárokkal.... 😀

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Stez télleg lecsaptok Júliora? még a végén lesz normális kapusotok, gyönyörű lenne pont tőlünk, és pont Ő...Divat
az a Julio aki 2 meccsen 2 potyából 2 ajándék gólt adott nekünk anno?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Stez télleg lecsaptok Júliora? még a végén lesz normális kapusotok, gyönyörű lenne pont tőlünk, és pont Ő...

|
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
éreztem.. bye-bye Robin.lol
Na ő az aki tényleg pótolhatatlan.
Remélem normális csapatba megy.Bazzani
Arsinak annyi. 😕 Max egy Huntelaar pótolhatná perpill, aki még "elérhető" is lehetne.Hanni
Engem nagyon meglepett ez a lépés. Jöttek az erősítések, ő volt a csk, a szurkolók imádták már 2004 óta kitartottak mellette, Wenger pedig a legnagyobb szarban is bízott benne és megadta neki a lehetőséget, hogy egyszer megmutassa tehetségét, ami 8 év után össze is jött neki. Erre elmegy egy olyan csapathoz, ahol biztosan egy hasonló szezont várnak tőle, mint az ideije volt, amit valszeg nem fog tudni majd reprodukálni és akkor bűnbak lesz, vagy ismét lesérül. 4 érdeklődő csapat közül egyiket se látom reálisan jó döntésnek az ő szempontjából, a Barca-Real kettős annyira komplett csapatok, hogy oda hülyeség lenne mennie, mert ott alig játszana, és nem illene a rendszerbe, a Juvét nem tartom előrelépésnek, egyetlen dolog szól a Juve mellett, hogy ott van reális esély a hazai bajnokság megnyerésére, nem úgy mint az Arsenalnál (de az Arsenal most konkrétan az ő csapata), míg ha a Citybe megy, akkor meg csak a pénz érdekli és akkor igazából a vezetőség megtehetett volna bármit, akkor is elment volna.
Nagyon csalódott vagyok, mert végre elkezdtem reménykedni, hogy talán idén egy normális csapata lesz Wengernek, erre szinte a legrosszabbkor elmegy az egyik legfontosabb láncszem. És ezzel nem csak az a baj, hogy RvP elmegy, hanem valószínűleg követni fogja majd Walcott,Song stb. Valamint a csapat további nyári átigazolásait se segíti ez a döntése RvP-nek...
(Mivel még mindig Arsenal játékos, ezért még egy rossz szavam sincsen rá)
Persze nem lesz ilyen egyszerű a döntése, meg nem is látok a színfalak mögé, de akkor is engem nagyon meglepett maga a döntése.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
Nekem teljesen új, hogy a Rangers meg nem indulhat az első osztályban és lehet a negyedikig visszasorolják.
A Celtic-Rangers meccsek érdekeltek egyedül...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Még ha félmeztelen nagymamáról lenne szó érteném mi a gond... Odasüss, egy csomó félmeztelen nagypapa (beteg állatok, botrány nem...?)
http://www.youtube.com/watch?v=tLU0s5xAijU

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.youtube.com/watch?v=JpVVBsCrkAw&feature=related

hülye olaszok, olasz hülyék....Amadeus91
ööö..te hogy szurkolsz a magyar, elnézést, német válogatottnak? mert én ilyen esetben a házat szétszedem, mikor a srácok játszanak...JC6
de nem teszem fel a félmeztelen nagyapámat a youtubera. (Meg borotválom a hónajkutyát)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=JpVVBsCrkAw&feature=related

hülye olaszok, olasz hülyék....Amadeus91
ööö..te hogy szurkolsz a magyar, elnézést, német válogatottnak? mert én ilyen esetben a házat szétszedem, mikor a srácok játszanak...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.youtube.com/watch?v=JpVVBsCrkAw&feature=related

hülye olaszok, olasz hülyék....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.hatharom.hu/article/5d1e7b-miguel-veloso-a-dinamo-kijev-jatekosa-lesz

Miquel Veloso Genoa-->Dinamo Kijev.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
az mi kemény, hogy az nb1 heti 8 meccséből hetet ad a tv ezentúl? 😀Höri
A fost önteni kell az emberre.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
az mi kemény, hogy az nb1 heti 8 meccséből hetet ad a tv ezentúl? 😀Höri
nem lesz túl sok mód menekülni előle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az mi kemény, hogy az nb1 heti 8 meccséből hetet ad a tv ezentúl? 😀

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
éreztem.. bye-bye Robin.lol
Na ő az aki tényleg pótolhatatlan.
Remélem normális csapatba megy.Bazzani
Arsinak annyi. 😕 Max egy Huntelaar pótolhatná perpill, aki még "elérhető" is lehetne.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
éreztem.. bye-bye Robin.lol
Na ő az aki tényleg pótolhatatlan.
Remélem normális csapatba megy.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fradi-veszprém 1-2

honma góljával nyertek a veszprémiek, akik ugye legutóbb 9-1-re kikaptak az újjáalakult picipesttől....remek! 😀

|
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
éreztem.. bye-bye Robin.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A világ legjobb kapusa egyértelműen Pickens, SO és win rekordra tör idén, és egy szar középcsapat kapujában is a legjobb az MLS-ben. Persze, így nem tűnik fel senkinek, mert nem az európai rinyapinák között divatkodik milliókért, de szerintem jobban megérdemli idén az Aranylabdát, mint két éve Casey. 😂
Amúgy a női csapatunknak nagyon megy, van ausztrál válogatottunk, és utánpótlásban is ott vagyunk a szeren, sorra jönnek a profi szerződések. A Rapids örök, mondjuk nekem ez a soccer feeling annyira nem jön át, amíg ilyen kicsi a kapu és túl hosszú egy félidő.

Összeállt a Casey-Cummings álomduó, és szopattunk múlt hétvégén:
http://denversports.blog.hu/2012/07/04/rapids_kiuteses_siker

Ma éjjel a Vancouver jön az ünnepi meccsre! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale folytatja a nagytakarítást: a fekete-kékek technikai igazgatója, Marco Branca megerősítette, Lúcio után Diego Forlán szerződését is felbontják.

remek igazolás volt, kb lófaszt nem csinált, megmondtam én már akkor, h fölösleges leigazolni....valszeg elmegy Maicon és J. Cesar is, helyettük legalább van fiatal tehetséges alternatíva(Jonathan,Viviano), bár amíg Coutinho-t is képesek vagyunk elbaszni, addig nemtom mi jóra számítsak...remélem a Capitanot nem akarják lapátra tenni...

bejárjuk szépen mi is a rossonerik útját... 😕Divat
Coutinhot állítólag a Doria vinné, mellette Pazzinit is ostromoljuk.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
viviano tényleg jó, de áll. handanovicot akarják....peach
az is jó lenne, mind2 jó kapus sztem, viszont Forlán cutot már cáfolják....

|