NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Zolika elvileg Sopronba igazol, mert ott lakik* (btw, ők is brutál költekezésbe kezdtek nb2-es szinten - Gyánó, Bognár, Fazakas, Seper, Pintér, Farkas J.), pedig a Haladás is hívta.
Höri
érdekes ez a mozgolódás. ügye elvileg a következő nyártól egycsoportos nb2 lesz. amibe egy jelentékeny kézpénzösszeget fog injektálni a televízió. a hírek szerint kb annyi pénz jut egy-egy csapatnak csak a közvetítési jogokból, amiből ma kb egy évig gazdálkodnak egyes csapatok. és ha valaki most kimarad, az jó eséllyel le is marad.

csak egy kis pénzt kell ígérni, találni, és mindjárt lesz mit beletenni, és gyorsan tisztára mosni. talán a színvonalnak nem árt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ji-Paraná viszont szerintem nagyon jó!Schleck
ebben egyetértünk, de Aleksidze vagy Fehér Zoltán is jól jönne sztem :rolleyes: bár nekem a legfontosabb az lenne, ha Lencsét sikerülne valahogy megszerezni a Viditől 😀kristof
Hát Alekszidze nekem nem tartozik a kedvenceim közé, de Fehér valóban nagy erősítés lehetne. Főleg, hogy tavaly nekem szemre a védelem tűnt a leggyengébb csapatrésznek.Schleck
Zolika elvileg Sopronba igazol, mert ott lakik* (btw, ők is brutál költekezésbe kezdtek nb2-es szinten - Gyánó, Bognár, Fazakas, Seper, Pintér, Farkas J.), pedig a Haladás is hívta.

*a szülei meg itt nem messze 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ji-Paraná viszont szerintem nagyon jó!Schleck
ebben egyetértünk, de Aleksidze vagy Fehér Zoltán is jól jönne sztem :rolleyes: bár nekem a legfontosabb az lenne, ha Lencsét sikerülne valahogy megszerezni a Viditől 😀kristof
Hát Alekszidze nekem nem tartozik a kedvenceim közé, de Fehér valóban nagy erősítés lehetne. Főleg, hogy tavaly nekem szemre a védelem tűnt a leggyengébb csapatrésznek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ji-Paraná viszont szerintem nagyon jó!Schleck
ebben egyetértünk, de Aleksidze vagy Fehér Zoltán is jól jönne sztem :rolleyes: bár nekem a legfontosabb az lenne, ha Lencsét sikerülne valahogy megszerezni a Viditől 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Győrben mi a faszt csinálnak? szinte az összes korábbi alapember távozóban van, sajnos a Diósgyőrnek csak Ji-Paraná kéne pedig lenne kikből válogatni :rolleyes:kristof
Ji-Paraná viszont szerintem nagyon jó!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Győrben mi a faszt csinálnak? szinte az összes korábbi alapember távozóban van, sajnos a Diósgyőrnek csak Ji-Paraná kéne pedig lenne kikből válogatni :rolleyes:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tököli meg Pécsre igazol állítólag 😀Kiss
homecoming!

keményen nyomja Matyi, jókat igazol. Főleg ha Pilibaitis is meglesz, Bodnár, Grumic, Szatmári... ez mind standard kezdő.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tököli meg Pécsre igazol állítólag 😀Kiss
azok után h Balog Zolira nem tartunk igényt, álmodni se merek a pölöskey<<
|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tököli meg Pécsre igazol állítólag 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jaa hát azt mondták ,hogy csak akkor vállnak meg tőle ,ha pénzt is kapunk érte...de sztem így több pénzt szív a számláról, mint amennyi az ára...az újpesti új gyepnek az ára 20 milla..loool!tuzséron szebb a gyep!!!Kiss
kapott egy újabb "riválist", Nehéz Máté u19-es válogatott, MTK-tól jött, bár esélye nincs az aranylábú pölö melett...eaglesmcnabb szted milyen? hasznunkra válhat?Divat
Megunta a Fradi vezetőség, hogy minden igazolásotok után ment a szöveg, hogy milyen egy szál bél gyerek, elfújja a szél a pályán, stb. 😀Schleck
ne viccelj, most jött próbajátékra felcsútról vmi Papucsek, asszondják akkora favágó.... 😀

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
pölöskey a legbesztebb!!! tuti együtt iszik a dömével, v én nemtom mi tartja még mindig a csapatba....Divat
jaa hát azt mondták ,hogy csak akkor vállnak meg tőle ,ha pénzt is kapunk érte...de sztem így több pénzt szív a számláról, mint amennyi az ára...az újpesti új gyepnek az ára 20 milla..loool!tuzséron szebb a gyep!!!Kiss
kapott egy újabb "riválist", Nehéz Máté u19-es válogatott, MTK-tól jött, bár esélye nincs az aranylábú pölö melett...eaglesmcnabb szted milyen? hasznunkra válhat?Divat
Megunta a Fradi vezetőség, hogy minden igazolásotok után ment a szöveg, hogy milyen egy szál bél gyerek, elfújja a szél a pályán, stb. 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na kikaptunk ,de legalább Cukic gólt rúgott 😊 volt valaki kint a meccsen?Kiss
pölöskey a legbesztebb!!! tuti együtt iszik a dömével, v én nemtom mi tartja még mindig a csapatba....Divat
jaa hát azt mondták ,hogy csak akkor vállnak meg tőle ,ha pénzt is kapunk érte...de sztem így több pénzt szív a számláról, mint amennyi az ára...az újpesti új gyepnek az ára 20 milla..loool!tuzséron szebb a gyep!!!Kiss
kapott egy újabb "riválist", Nehéz Máté u19-es válogatott, MTK-tól jött, bár esélye nincs az aranylábú pölö melett...eaglesmcnabb szted milyen? hasznunkra válhat?

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tanq barátunk duplázott a Besztercebánya ellen 😀Höri
A heol nyilván nem tudta kihagyni: http://www.heol.hu/heves/sport/a-brazil-tanq-feltartoztathatalan-volt-petervasaran-451020 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tanq barátunk duplázott a Besztercebánya ellen 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Na kikaptunk ,de legalább Cukic gólt rúgott 😊 volt valaki kint a meccsen?Kiss
pölöskey a legbesztebb!!! tuti együtt iszik a dömével, v én nemtom mi tartja még mindig a csapatba....Divat
jaa hát azt mondták ,hogy csak akkor vállnak meg tőle ,ha pénzt is kapunk érte...de sztem így több pénzt szív a számláról, mint amennyi az ára...az újpesti új gyepnek az ára 20 milla..loool!tuzséron szebb a gyep!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-a-sulyos-beteg-rakaczkinak-adtak-300-ezer-forintos-penzdijat-2147017
Szép gesztus. 😊 Rakaczkinak pedig jobbulást kívánok!

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
szegény Sebii mit kapott Tőletek röpke fél óra alatt....K.O. 😀Divat
pedig csak az igazat mondta... 😀Habi
rossz volt a tálalás... 😊

eza mudingayi jó lesz egy "középcsapatba"? 😀Divat
Akkor másképpen fogalmazok: Szerintem erősen megkérdőjelezhető a SportTV azon állítása, mely szerint a Primera División lenne a legerősebb labdarúgó bajnokság.

BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8vassadi
Ezen a részen monduk felröhögtem: " világ legerősebb bajnoksága, a spanyol Primera División"Sebii
A BLben 2 az ELben 3 spanyol csapat volt a legjobb négyben.
Tudom, hogy nem csak ez számít, de azért valamit jelent.Bazzani
Szerintem ez pont azt jelenti, hogy az a pár jó csapat teljesen nyugodtan készülhet az európai kupákra, mert a több10x csapat olyan szinten nevetséges, hogy félgőzzel nyernek.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na kikaptunk ,de legalább Cukic gólt rúgott 😊 volt valaki kint a meccsen?Kiss
pölöskey a legbesztebb!!! tuti együtt iszik a dömével, v én nemtom mi tartja még mindig a csapatba....

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/kulfoldi_szarmazasu_valogatottak/
Amadeus91
érdekes felállás lenne, kapus nélkül, illetve 2 védővel...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/kulfoldi_szarmazasu_valogatottak/

hm

hádde Lajos

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/hollandia-louis-van-gaal-lett-az-uj-szovetsegi-kapitany-2146829

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Na kikaptunk ,de legalább Cukic gólt rúgott 😊 volt valaki kint a meccsen?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 801 — 258. §
tényleg abba kellene hagynom a socceres videóbíróval foglalkozó cikkek olvasását... pedig minden nyilatkozat aranyköpés
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20120706-kiraly-gabor-puhl-sandor-es-varhidi-peter-velemenye-a-videobirorol.html

"Az igazi focinak az a varázsa, hogy emberek vagyunk, és tévedhetünk, nem biztos, hogy minden tökéletes kell hogy legyen a világban"

(...)

"Nincsen fontos és nem fontos meccs, minden meccs fontos annak, aki játssza. Megyei szinten is kis BL-döntőt játszanak, az NB I-ben is kiesések, edzői sorsok dőlhetnek el egy téves bírói ítélet miatt."

már telepítem is a gólbírót mamám udvarába


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény Sebii mit kapott Tőletek röpke fél óra alatt....K.O. 😀Divat
pedig csak az igazat mondta... 😀Habi
rossz volt a tálalás... 😊

eza mudingayi jó lesz egy "középcsapatba"? 😀

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szegény Sebii mit kapott Tőletek röpke fél óra alatt....K.O. 😀Divat
pedig csak az igazat mondta... 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény Sebii mit kapott Tőletek röpke fél óra alatt....K.O. 😀

|