NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyszerűen nevetséges ez az ember, a lófaszért nem adja el a klubot, ha elmondása szerint mindig csak veszteséges, és szív vele?
Stez
Ha eladná a klubot szavazókat vesztene és ő még mindig politikus.empty taxi
Tudtommal Ő most már egyre inkább kiszáll a politikából.
Másrészt pedig ha politikus is, akkor meg ugyanúgy szavazatokat veszít azzal, hogy ha Olaszország legeredményesebb klubját szétbarmolja, ráfogva az országban uralkodó pénzügyi helyzetekre.

több mint 12 éve
dr0725 New England Patriots 474
Egyszerűen nevetséges ez az ember, a lófaszért nem adja el a klubot, ha elmondása szerint mindig csak veszteséges, és szív vele?
Stez
Ha eladná a klubot szavazókat vesztene és ő még mindig politikus.empty taxi
mert ha elcseszi akkor szeretik majd...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kéész besírok... 😊
Balote-LEE

|
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Egyszerűen nevetséges ez az ember, a lófaszért nem adja el a klubot, ha elmondása szerint mindig csak veszteséges, és szív vele?
Stez
Ha eladná a klubot szavazókat vesztene és ő még mindig politikus.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de unalmas már ez a Barca fikázás...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A francia L’Equipe című lap dobta be még tegnap reggel a bombát, miszerint 60 millió euróért a Milantól megvennék a védő Silvát és a csatár Ibrahimovicot. A képtelen hírt azonban nem cáfolták Milanellóban.

Sőt, tegnap egész nap tárgyalt a Milan vezérkara (Berlusconit leszámítva, aki Rómában tárgyalt). Galiiani és Braida mellett a megbeszélésebn végig részt vett Allegri, a csapat edzője is. Este 19 óra tájban jöttek ki az első hírek, miszerint a Milan hozzájárult ahhoz, hogy Ibrahimovic és Silva ügynökeik révén tárgyaljanak a franciákkal, akik közben 65 millió euróra emelték az ajánlatukat.

Ennek látható jele volt, amikor az addigi megbeszéléseken részt vevő Mino Raiola – Ibra ügynöke – villámsebesen elhagyta a megbeszéléseket, hogy a Svédországban pihenő csatárhoz utazzon. A jól értesült olasz sajtó szerint Raiola feladata az volt, hogy meggyőzze Ibrát a franciák ajánlatáról, ami havi netto 1 millió eurós fizetést garantálna neki.

Csütörtök reggel a francia és az olasz sajtó arról számolt be, hogy a PSG már 70 millió euróra emelte az ajánlatát a két sztárjátékosért. A Milan vezetőségének számításai szerint további 108 millió eurót spórolna a klub, ha mindketten mennének, ebbe beletartoznak a fizetések, bónuszok, a kb 70 milliós ajánlat, stb.

Az olasz lapok szerint a Milan ezt az árát már elfogadja, a két játékoson múlik minden. Arról délelőtt nincs pontos információ, hogy mi a helyzet, ha csak az egyikük fogadja el a PSG ajánlatát.

Mivel a két sztár távozása egyre valószínűbb, sorra jelennek meg a találgatások, hogy kivel pótolja a Milan a távozókat. A milannews.it szerint Ibrahimovicot Tevezzel vagy Dzekoval pótolnánk elsődlegesen, a védelmet meg Dedével és Kolarovval erősítenénk. Előre érkezhet még Mattia Destro, hátra Astori és Ogbonna is a listán van.-

A Corriere dello Sport is a Milan jövőjét taglalja, szerintük is a fő cél Tevez lesz, illetve Kaká, aki távozni akar a Realtól.

Délután egy óra magasságában a milannews.it arról számolt be, hogy Ibrahimovic elfogadta a PSG ajánlatát, de a fizetésként ajánlott 12 milliónál többet szeretne keresni.


Szégyen bazdmeg ez az egész, bármibe fogadok, hogy a két távozó helyére jön pár közepes játékos, vagy még olyan sem, a pénzt meg benyeli Berlusconi.
Egyszerűen nevetséges ez az ember, a lófaszért nem adja el a klubot, ha elmondása szerint mindig csak veszteséges, és szív vele?
Nekünk, Milan szurkolóknak lenne a legnagyobb áldás, és igazából az a nevetséges, hogy ez a büdös köcsög olyannyira hiteltelenné és gyökérré változott, hogy még az elmúlt szenzációs 20 év után is a legtöbb Milan fan ujjongana, ha Berlusconi eladná a klubot.
Én nem szeretném, ha Ajax szinten kinevelnénk a jtékosokat és eladnánk drágábban, vagy Arsenal szinten olyan büdös sóherek legyünk, hogy csak fiatalokat veszünk, és sehová sem jutunk velük.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez alapból nevetséges. Már maga az, hogy az eladásukat a zsidó gecije direkt keresi, ha külön-külön adná el őket, vagy együtt odabaszná Őket a Citynek, alapból több pénzt kapna, vagy pénz+remek játékost/játékosokat.
De nem, ezt a buzit megint csak az érdekli, hogy a sztárok eladásával csökkentse a kiadásokat és a költségeket, aztán majd csodálkozik, amikor BL-be sem jut a csapat, és sanszunk nem lesz bajnokságot nyerni.
Remélem eladja ez a rohadt féreg a csapatot valami arab köcsögnek, esküszöm kurvára örülnék neki. És kívánom, hogy felégessék a székházát a klubnak, amint eladja a két legjobbunkat.
Aztán majd verheti a fejélt a falba, amikor se BL, se Serie A nem lesz, félig üres stadionnal.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
65 milla, most kéne jönnie gyorsan a Citynek egy 70essel 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Atyaisten, ha ezt elfogadja a zsici, akkor frankón annyi esze sincsen, mint egy tyúknak.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-elfogadtak-az-ibraert-es-silvaert-tett-ajanlatot-sajtohir-2148223

megelőztél
több mint 12 éve
dr0725 New England Patriots 474
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-elfogadtak-az-ibraert-es-silvaert-tett-ajanlatot-sajtohir-2148223 hát ez édeskevés..
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom Szakály gólja megadható volt? Én úgy láttam a helyszínen igen, bár azt mondták Bozsó kezéből rúgta ki a labdát..petey
nem ért hozzá a kapushoz, a labdát passzolta tovább.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
A Bognár nevű Kassai II. is elkapta a "nem adok sárgát, mert kurva nagy bíró vagyok" betegséget. Az sem zavarta, ha totál kicsúszik a kezéből a meccs és ezt fél óra alatt sem volt képes észlelni. Loki mióta lett ekkora hentesbanda Vargával az élen? Le kellett volna takarítani a pályáról a francba. Nem tudom Szakály gólja megadható volt? Én úgy láttam a helyszínen igen, bár azt mondták Bozsó kezéből rúgta ki a labdát..

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brachi 11ese mindent vitt 😀 😀 😀
Szakály nagy arc, ha Bozsovic ismerné, nem dőlt volna el...
Kíváncsi vagyok Sousa hova tűnt a 2. félidőben?!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Maróti Pápán 😀 ohh jeeeeKiss
Juniorral is szerződést bontottak....úgy érzem ezek a legnagyobb "igazolásaink"!!!! 😊Divat
így van teljesen jól látod a dolgokat 😀 több kárt okoztak mint hasznot....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gosztonyi 3 évre aláírt 😊
http://dvtk.eu/hirek/gosztonyi-andras-a-dvtk-jatekosa/4864/kristof
Gosztonyi magyar szinten feltétlen jó játékos, de te hol látod a helyét a csapatban? Nem nagyon emlékszem, hogy tavaly klasszikus szélsőkkel játszott a DVTK.Schleck
mivel nem volt így nem is lett volna sok értelme 😀 Arze próbálkozott kívül de ő középen él, így viszont minden posztra többen is versenyeznek, a kezdőt nem tudom megtippelni de vmi hasonló lesz a keret:

Ribánszki
Gohér/Frizoni - Hanek - Gal/Nagy - Vadász/Vági
Abdou/Sekour/Takács közül 2 játszik egyszerre
Gosztonyi/Gallardo - Fernando/Arze - Luque/Hornyák
Tisza/Bacsa/Seydi

4-2-3-1 -ben így kurva sok rotációs lehetőség van, bízzunk Sisában 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gosztonyi 3 évre aláírt 😊
 dvtk.eu/hirek/gosztonyi-andras-a-dvtk-jatekosa/4864/kristof
Gosztonyi magyar szinten feltétlen jó játékos, de te hol látod a helyét a csapatban? Nem nagyon emlékszem, hogy tavaly klasszikus szélsőkkel játszott a DVTK.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gosztonyi 3 évre aláírt 😊
 dvtk.eu/hirek/gosztonyi-andras-a-dvtk-jatekosa/4864/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
100ig elfogna menni az arabok simán, aztán ott meg jön az akkor vigyétek 😀Toca
Már 80-nál jönni fog, hidd el.
Az a baj, hogy a zsicinek még annyi esze sem lesz, hogy a lehető legtöbbet sajtolja ki az arabokból.
És ebből a 80 millából majd jönni fog 1-2 közepes játékos 15-20 milláért, a többit meg benyeli a zsici.Stez
Azért 80-ra már én is igent mondanék. Ibra nálam max. 30-at ér.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Főleg, hogy tavaly nekem szemre a védelem tűnt a leggyengébb csapatrésznek.Schleck
inkább kapus gondok voltak ott, de Ribánszki szvsz nagyon jó lesz szélre meg ott van Vadász, Gohér, Frizoni meg Vági, középre Gal, Nagy, Rako(?) és még jöhet Hanek, akkor ott se lesz gond.
ill. azért írok mert Gosztonyi állítólag közel áll az aláíráshoz, neki jobban örülnék, mint Ji-Parananak, ha már Lencséről valszeg lecsúsztunk.kristof
Ribánszkit elég sokszor láttam, jók az ösztönei, de nem elég képzett, ezért benne van a lepke.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.youtube.com/watch?v=qnwqTsy_A_8

de ha már témánál vagyunk, BBC riport film (angol ofkorsz)

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=pOuboxnJtyQ

Rangers, The Men Who Sold The Jerseys.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Főleg, hogy tavaly nekem szemre a védelem tűnt a leggyengébb csapatrésznek.Schleck
inkább kapus gondok voltak ott, de Ribánszki szvsz nagyon jó lesz szélre meg ott van Vadász, Gohér, Frizoni meg Vági, középre Gal, Nagy, Rako(?) és még jöhet Hanek, akkor ott se lesz gond.
ill. azért írok mert Gosztonyi állítólag közel áll az aláíráshoz, neki jobban örülnék, mint Ji-Parananak, ha már Lencséről valszeg lecsúsztunk.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Maxi Lopez a Doriaban.
2,5 milla fél évre kölcsön (ha kell akkor év végén 6milláért megvehetjük).
Nem örülök neki, nekem Maxi nem több mint egy 8-10 gólos csatár.
Pazzini nem jön, túl nagy a fizetése.Bazzani
jó lesz ő sztem, a Catania-ban is elég jó tavasza volt anno, kiscsapat húzóemberének ideális.

ja a kicsapatot nem úgy értettem, de mégis csak most jutottatok fel 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Maxi Lopez a Doriaban.
2,5 milla fél évre kölcsön (ha kell akkor év végén 6milláért megvehetjük).
Nem örülök neki, nekem Maxi nem több mint egy 8-10 gólos csatár.
Pazzini nem jön, túl nagy a fizetése.