NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tischler játszott?Kiss
ö asszem fasírtba van, szal nem.Divat
pölő helyett elfogadnád? Kiss
hogyan? ne legyél buta, ő a legbesztebb! talán még Ndjodot tudnám elnézni helyette, mást nem nagyon!Divat
😀 😀 teljesen igazad van!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csóri Józsibá, már kajak sajnálom...
Egyik MTK-s spanom mondta, hogy évek óta szinte ugyan azok az edzések mennek, minden nap...főleg a felkészüléskor, azt mondja: mindig ugyanúgy ugyan azt csináljuk, mint tavaly és azelőtt és azelőtt...
Komoly.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
De ez a Garami is, édes istenem... mar mikor a Fradi edzője volt, előfordult, hogy elszunyókált a bajnoki alatt a kispadon (nem csodálom mondjuk), és ugy szóltak rá, h esetleg cserélni kellene.

És meg mindig tolja szegény. De erre is csak azt tudom mondani amit nekem is elmondtak mikor mentem probajatekra, "fiam, nem a te hibad, hanem azé aki idekuldott".gabtsi
"gyere Marek bemész a Penksa helyett"

ez konkrétan elhangzott tőle az egyik fradi-meccsén 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Még Sneijder lelép az Interből és nem is marad kb értelmes játékos a Serie A-banJoeyPorter
Klose és Totti neked smafu? 😊

iktriad
Jó,Totti még talán-talán,de azért Klose-t nem sorolnám az említett kettő kategóriájába

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még Sneijder lelép az Interből és nem is marad kb értelmes játékos a Serie A-banJoeyPorter
Klose és Totti neked smafu? 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Még Sneijder lelép az Interből és nem is marad kb értelmes játékos a Serie A-ban

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tischler játszott?Kiss
ö asszem fasírtba van, szal nem.Divat
pölő helyett elfogadnád? Kiss
hogyan? ne legyél buta, ő a legbesztebb! talán még Ndjodot tudnám elnézni helyette, mást nem nagyon!

|
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De erre is csak azt tudom mondani amit nekem is elmondtak mikor mentem probajatekra, "fiam, nem a te hibad, hanem azé aki idekuldott".gabtsi
Ez így lehet megtörte volna a lelkesedésemet évekre... 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tischler játszott?Kiss
ö asszem fasírtba van, szal nem.Divat
pölő helyett elfogadnád?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tischler játszott?Kiss
ö asszem fasírtba van, szal nem.

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tischler játszott?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De ez a Garami is, édes istenem... mar mikor a Fradi edzője volt, előfordult, hogy elszunyókált a bajnoki alatt a kispadon (nem csodálom mondjuk), és ugy szóltak rá, h esetleg cserélni kellene.

És meg mindig tolja szegény. De erre is csak azt tudom mondani amit nekem is elmondtak mikor mentem probajatekra, "fiam, nem a te hibad, hanem azé aki idekuldott".gabtsi
volt hogy egy barátságos meccs előtt nem a csapattal ment, hanem leautózott csórikám egyedül, majd meccs előtt hívták a srácok 1 órával hogy "hol van mester?", aszonjda itt vagyok a stadionnál békéscsabán de nem látok senkit, majd a csapat közölte vele hogy " de mester Nyíregyházán lesz a meccs" 😀

garantálom hogy nem ismeri név szerint a játékosait. Menjen már nyugdíjba faszom, mert különösen az első meccsen játszó keret elég szánalmas volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak azért nem szurkoltam az albánoknak, hogy elmehessen a Kispest a Macskahalálba, erre kiderül, hogy Moszkvában kell játszani 😕 kíváncsi vagyok B vagy Zs kerettel állnak ki a ruszkik

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De ez a Garami is, édes istenem... mar mikor a Fradi edzője volt, előfordult, hogy elszunyókált a bajnoki alatt a kispadon (nem csodálom mondjuk), és ugy szóltak rá, h esetleg cserélni kellene.

És meg mindig tolja szegény. De erre is csak azt tudom mondani amit nekem is elmondtak mikor mentem probajatekra, "fiam, nem a te hibad, hanem azé aki idekuldott".

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de nem úgy volt, h Silva most hosszabbított? nekem az volt az utsó infom...nyugi Stez lesz majd milánói kiesési rangadó... 😊

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az elkúrt első meccs után megérdemeljük a kiesést, LÁZOK gecijó volt a többiek balfaszok, élen Garamival.

Leszarom hogy előzetesen sokkal esélyesebbek voltak a szlovákok, ezt a foshalmazt verni kellett volna simán, sajnos mi még ennél is szarabbak vagyunk. Gratula magunknak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Cassano is megszólalt az ügyben, Ő is távozni akar.
Ibra közben megállapodott a PSG-vel, szóval ez eldőlt.
Az idei mercato lazán indul egy mínusz Ibra-Silva-Cassano trióval.
Gondolom hamarosan Prince is benyújta távozási szándékát.
A hírnevét, amit 15 év alatt felépített, most 3-4 év alatt szét is cseszte Berlusconi. Gratulálunk neki, és mégegyszer, KÖSZÖNJÜK!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Berlusconi is megerősítette, hogy Ibrahimovic és Thiago Silva eladva a PSG-nek.vassadi
És tudod, mi a legnagyobb vicc?
Hogy kevesebb, mint egy hónapja, amikor Silvát majdnem eladta a PSG-nek, akkor áradozott magáról, hogy bizony az Ő Milanos szíve nem engedte, hogy eladja, és emiatt mondta vissza részben az üzletet is. Na ezek után egy hónap sem telt el, és kéz a kézben eladja Silvát, mellécsapva a csapatunk legjobbját, a világ egyik legjobb támadóját +23 milláért.
Na ha valami, akkor ez az igazi féregség.
Remélem hajnalban felégetik a székházat és Berlusconit lelövik az utcán. Az összeset.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az indexnek is gratula az "A Senica beárazta az MTK akadémiáját" címhez..

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Berlusconi is megerősítette, hogy Ibrahimovic és Thiago Silva eladva a PSG-nek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Honvéd se jobb, borzalmas volt az első félidő. nem mellesleg ultra gáz, hogy mennyien mentek ki. u16-os női(!) kosár eb-n voltak ma ~1000-en Miskolcon, szombaton egy sima edzőmeccsen leszünk háromszor annyian, mint ahány néma (hol vannak az ultrák?) nézi most a kispestieket...
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Szégyen ez az MTK, ezt a hugyfos csapatocskát, már az első meccsen agyon kellett volna verni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az ukrán bíró visszaadta, amit kassai elvett...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csóri emtéká, pedig simán továbbmehetnének...

|
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Egyszerűen nevetséges ez az ember, a lófaszért nem adja el a klubot, ha elmondása szerint mindig csak veszteséges, és szív vele?
Stez
Ha eladná a klubot szavazókat vesztene és ő még mindig politikus.empty taxi
mert ha elcseszi akkor szeretik majd...#1patsfan
Azt foghatja csóróságra, ha eladja azt viszont egy átlag olasz Milan fan árulásnak fogná fel. Szembe kell nézni a dologgal h a 253 millió eurós bírságot amit megítéltek a cége ellen azt részben a klubból akarja finanszírozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...